صفحه 168 از 317 نخستنخست ... 68118158159160161162163164165166167168169170171172173174175176177178218268 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,671 تا 1,680 , از مجموع 3167

موضوع: مسائل مربوط به پذیرش فرصت مطالعاتی (قوانین در پست اول)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مسائل مربوط به پذیرش فرصت مطالعاتی 6 ماهه (وزارت علوم + وزارت بهداشت)

سلام
    من ورودی مهر 91 هستم ولی برای فرصت مطالعاتی دارم از سهمیه پارسال دانشگاه(سال93) استفاده می کنم. حالا منم باید تا پایان امسال از کشور خارج بشم یا مثل بقیه ورودی های 91 تا پایان شهریور وقت دارم؟

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مسائل مربوط به پذیرش فرصت مطالعاتی 6 ماهه (وزارت علوم + وزارت بهداشت)

نقل قول نوشته اصلی توسط bah90 نمایش پست ها
    سلام
    من ورودی مهر 91 هستم ولی برای فرصت مطالعاتی دارم از سهمیه پارسال دانشگاه(سال93) استفاده می کنم. حالا منم باید تا پایان امسال از کشور خارج بشم یا مثل بقیه ورودی های 91 تا پایان شهریور وقت دارم؟
    من از خانم اکبری پرسیدم گفتن که تا شهریور وقت دارین خارج بشین مهم نیست که سهمیه چه سالی هستین

سلام
    کسی میدونه در چه صورت میشه فرصت 6 ماهه رو تا 9 ماه تمدید کرد که برای 3 ماه دیگه هم کمک هزینه بدن؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط setarehasemoon نمایش پست ها
    سلام
    کسی میدونه در چه صورت میشه فرصت 6 ماهه رو تا 9 ماه تمدید کرد که برای 3 ماه دیگه هم کمک هزینه بدن؟
    به ازای هر مقاله ISI در زمان فرصت ،1/5 ماه طول دوره قابل افزایش هستش. البته تا سقف نه ماه.

ApplyAbroad Hero
    رشته و دانشگاه
    ریاضی محض دانشگاه صنعتی شریف

نقل قول نوشته اصلی توسط bah90 نمایش پست ها
    سلام

وردی های نود . یک تا شهریور 94 وقت قانونی دارن

Junior Member

سلام دوستان،
    من ورودی 91 هستم امروز به دفتر پژوهشی دانشگاه مراجعه کردم که از ظرفیت دانشگاه بپرسم گفتند که سهمیه تمام شده و باید تا خرداد برا اعلام ظرفیت جدید صبر کنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟من یه ماهی میشه دنبال گرفتن دعوتنامه هستم به خاطر همین منتظر بودم که دعوتنامه بیاد بعد برم دنبال کارای فرصت ولی امروز کامل ناامید شدم الان نمیدونم باید چه کار کنم؟؟؟؟. تا حالا کلی دوندگی برا جمع کردن مدارک لازم برا رفتن بودم. به نظرتون راهی نیست دنبالش باشم؟ از آنجا که شهرستان هستم برام مقدور نیست برم از خانم اکبری وزارت علوم بپرسم موندم چه کار کنم؟؟

ApplyAbroad Hero
    رشته و دانشگاه
    ریاضی محض دانشگاه صنعتی شریف

نقل قول نوشته اصلی توسط gisya نمایش پست ها
    سلام دوستان،
    من ورودی 91 هستم امروز به دفتر پژوهشی دانشگاه مراجعه کردم که از ظرفیت دانشگاه بپرسم گفتند که سهمیه تمام شده و باید تا خرداد برا اعلام ظرفیت جدید صبر کنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟من یه ماهی میشه دنبال گرفتن دعوتنامه هستم به خاطر همین منتظر بودم که دعوتنامه بیاد بعد برم دنبال کارای فرصت ولی امروز کامل ناامید شدم الان نمیدونم باید چه کار کنم؟؟؟؟. تا حالا کلی دوندگی برا جمع کردن مدارک لازم برا رفتن بودم. به نظرتون راهی نیست دنبالش باشم؟ از آنجا که شهرستان هستم برام مقدور نیست برم از خانم اکبری وزارت علوم بپرسم موندم چه کار کنم؟؟
    شما اگر مطمئن هستید که سال دیگه بهتون سهمیه داده می شود به نظر من کارهای گرفتن ویزا را شروع کنید، مثل افرادی که با هزینه شخصی اپلایی می کنید میتوانید این اطلاعات را در قسمت روادید کشور مورد نظر پیدا کنید و بعد خرداد برید پول را از وزارت علوم بگیرید و برید انشالله

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مسائل مربوط به فرصت مطالعاتی 6 ماهه (وزارت علوم + وزارت بهداشت)

نقل قول نوشته اصلی توسط znaseri نمایش پست ها
    سلام.
    برای ارائه ترجمه مدرک برای فرصت مطالعاتی، بعد از تشکیل پرونده تون در وزارت علوم، خانم اکبری یه نامه میدن به دانشگاه ارشدتون. اونا اصل مدرک رو می فرستن وزارت علوم و شما می تونید از تزجمه رسمی اون فقط برای استفاده در روند کارهای مربوط به فرصت مطالعاتی استفاده کنید. برای این منظور یه تعهد جدا خود خانم اکبری ازتون می گیره.

سلام. اصل مدرک که نمی فرستن. یک تاییده تحصیلی ظاهرا می خوان بفرستن. چند روز طول می کشه که وزارت اون تاییده رو ترجمه کنه؟

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مسائل مربوط به فرصت مطالعاتی 6 ماهه (وزارت علوم + وزارت بهداشت)

نقل قول نوشته اصلی توسط Aurora نمایش پست ها
    سلام. اصل مدرک که نمی فرستن. یک تاییده تحصیلی ظاهرا می خوان بفرستن. چند روز طول می کشه که وزارت اون تاییده رو ترجمه کنه؟
    این طور که من شنیدم اصل مدرک رو میدن و خودت میبری و ترجمش میکنی و بعد باید پس بدی بهشون؟ یعنی اینطور نیست؟ اگه اصل مدرک رو میدن چیزی به عنوان وثیقه میگیرند؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط ali.kalamy نمایش پست ها
    شما اگر مطمئن هستید که سال دیگه بهتون سهمیه داده می شود به نظر من کارهای گرفتن ویزا را شروع کنید، مثل افرادی که با هزینه شخصی اپلایی می کنید میتوانید این اطلاعات را در قسمت روادید کشور مورد نظر پیدا کنید و بعد خرداد برید پول را از وزارت علوم بگیرید و برید انشالله
    ممنونم از جوابتون....
    یعنی هیچ راه دیگه ای نیست؟؟ آخه اینطور که نمیشه....یعنی دانشگاههای دیگه هم این مشکل وجود داره؟ از الان تا سه ماه دیگه هیچ ظرفیتی اعلام نمیشه؟؟از اونجا که هرروز یه قانون میدن تضمینی نیست تا سه ماه دیگه هیچی قابل پیش بینی نیست! کس دیگه ای نظری نداره؟

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)