صفحه 174 از 317 نخستنخست ... 74124164165166167168169170171172173174175176177178179180181182183184224274 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,731 تا 1,740 , از مجموع 3167

موضوع: مسائل مربوط به پذیرش فرصت مطالعاتی (قوانین در پست اول)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مسائل مربوط به پذیرش فرصت مطالعاتی (وزارت علوم، وزارت بهداشت و انواع دیگر)

نقل قول نوشته اصلی توسط Atefe_D نمایش پست ها
    سلام از استادی در انگلیس اوکی گرفتم ولی دانشگاه ازم هم مرک آیلتس می خواد و هم کل مدارک لیسانس و ارشدم و بصورت ترجمه شده.
    1- برای ترجمه مدارکم باید هزینه شو بدم و آزادش کنم و... کلی دردسر. آیا واقعا برای فرصت مطالعاتی این کار لازمه برای دانشگاه های دیگر یا این دانشگاه این مدلیه؟
    2- گفتن بعد از تکمیل مدارک فقط دو ماه طول میکشه تا ما دعوت نامه را صادر کنیم. من تاز بعدش باید اقدام کنم برای ویزا که با این حساب بعید میدونم بتونم به شهریور که قصد رفتن داشتن برسم.
    3- مدرک زبان آزمونهای بین المللی را از بقیه دوستان هم خواستن؟

وزارت علوم واسه انگلیس مبلغی رو حمایت مالی نمی کنه ها...! من خیلی پیگیری کردم. ولی ممکن نیس

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مسائل مربوط به پذیرش فرصت مطالعاتی (وزارت علوم، وزارت بهداشت و انواع دیگر)

نقل قول نوشته اصلی توسط HEA نمایش پست ها
    وزارت علوم واسه انگلیس مبلغی رو حمایت مالی نمی کنه ها...! من خیلی پیگیری کردم. ولی ممکن نیس
    هیچ مبلغی رو نمیده؟ من فکر میکردم هزینه بلیط هواپیما رو فقط نمیده. مطمئنین؟
    حالا جدا از اون اگه جواب سوالای دیگه ام رو میدونین ممنون میشم راهنماییم کنید.

ApplyAbroad Hero
    رشته و دانشگاه
    ریاضی محض دانشگاه صنعتی شریف

سلام از استادی در انگلیس اوکی گرفتم ولی دانشگاه ازم هم مرک آیلتس می خواد و هم کل مدارک لیسانس و ارشدم و بصورت ترجمه شده.
    1- برای ترجمه مدارکم باید هزینه شو بدم و آزادش کنم و... کلی دردسر. آیا واقعا برای فرصت مطالعاتی این کار لازمه برای دانشگاه های دیگر یا این دانشگاه این مدلیه؟
    2- گفتن بعد از تکمیل مدارک فقط دو ماه طول میکشه تا ما دعوت نامه را صادر کنیم. من تاز بعدش باید اقدام کنم برای ویزا که با این حساب بعید میدونم بتونم به شهریور که قصد رفتن داشتن برسم.
    3- مدرک زبان آزمونهای بین المللی را از بقیه دوستان هم خواستن؟
    من درباره دانشگاه های انگبلیس نمی دونم بهتره از خانم اکبری بپرسید
    1- برای ترجمه با سازمان هماهنگ کنید ازتون یک ضمانت می گیرن بعد یه نامه می دن به شما مبرید دانشگاه های مورد نظر مدرک را میگیرید ترجمه می کنید و بعد اصلش را می روید تحویل می دهد و ضمانت خود را پس می گیرید - نه بسیاری از دانشگاه ها نیازی به مدرک ندارن و فقط کارنامه کافی است - خیلی هم حتی کارنامه هم نمی خوان

2- بله این جوری که شما می گید با توجه به این که برای دریافت ویزای انگلیس باید برید ترکیه زمان بر خواهد بود

3- مدرک زبان هم به دانشگاه ربط داره و خیلی جاها هستن که نمی خوان

نقل قول نوشته اصلی توسط ali.kalamy نمایش پست ها
    عزیز دانشگاه ریس داره، دیوان بازرسی داری، وقتی یکی از حقش کوتاه می یاد فقط به خودش ظلم نکرده باعث می شه اون فرد به بقیه هم ظلم کنه
    رییس دانشگاه میگه هرچی کمیته سه نفره بگه که نظر کمیته کاملا تابع معاون آموزشیه. تو وزارت گفتن میتونی از دانشگاه شکایت کنی. اما خودشون هم گفتن تا رسیدگی بشه مدتها طول میکشه و سهمیه می سوزه! چه کنم؟!

ApplyAbroad Hero
    رشته و دانشگاه
    ریاضی محض دانشگاه صنعتی شریف

نقل قول نوشته اصلی توسط arkhoshnevis نمایش پست ها
    رییس دانشگاه میگه هرچی کمیته سه نفره بگه که نظر کمیته کاملا تابع معاون آموزشیه. تو وزارت گفتن میتونی از دانشگاه شکایت کنی. اما خودشون هم گفتن تا رسیدگی بشه مدتها طول میکشه و سهمیه می سوزه! چه کنم؟!
    عزیزم، این جوری که شما می گید این معاون اموزش با شما خیلی چپ افتاده، یکی را پیدا کنید که پارتی شما بشه بره باهاش حرف بزنه، بابا سهمیه بسوزه سال دیگه هم سهمیه کمتری بهتون می دن، چه دانشگاهی هستی رفیق

یه سعی بکن رفیق ببین از جایی دیگه نمی تونی پذیرش بگیری
    ویرایش توسط Mechatronic : March 20th, 2015 در ساعت 10:52 PM دلیل: ترکیب دو پست

Junior Member

سلام لیست طبقه بندی دانشگاه ها از نظر وزارت علوم برای فرصت مطالعاتی را کجا میتونم ببینم؟ اگر کسی لینکشو برام بذاره ممنون میشم.

نقل قول نوشته اصلی توسط sh1391 نمایش پست ها
    سلام لیست طبقه بندی دانشگاه ها از نظر وزارت علوم برای فرصت مطالعاتی را کجا میتونم ببینم؟ اگر کسی لینکشو برام بذاره ممنون میشم.

سلام. لینک طبقه بندی دانشگاه ها:
    http://grad.saorg.ir/Credential-Eval...After-May-2013

Junior Member

هیچ مبلغی رو نمیده؟ من فکر میکردم هزینه بلیط هواپیما رو فقط نمیده. مطمئنین؟
    حالا جدا از اون اگه جواب سوالای دیگه ام رو میدونین ممنون میشم راهنماییم کنید.
    بله مطمئنم.
    هیچ مبلغی رو حمایت نمی کنن واسه انگلیس

Junior Member

سلام
    کسی اطلاع داره میشه دانشگاههای گروه ج (متوسط) را انتخاب کرد یا نه ؟ سازمان حمایت میکنه؟
    مرسی

Junior Member

من این سوالو قبلا هم پرسیدم، متاسفانه کسی پاسخ نداد .
    لطفا اگه کسی اطلاع داره جواب بده ، دانشجویان مهر 91 تا چه زمانی فرصت دارند برای فرصت مطالعاتی از کشور خارج بشن؟
    پایان ترم 6 فرصت تکمیل پرونده است یا خروج از کشور؟
    مرسی.

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)