صفحه 178 از 317 نخستنخست ... 78128168169170171172173174175176177178179180181182183184185186187188228278 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,771 تا 1,780 , از مجموع 3167

موضوع: مسائل مربوط به پذیرش فرصت مطالعاتی (قوانین در پست اول)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مسائل مربوط به پذیرش فرصت مطالعاتی (وزارت علوم، وزارت بهداشت و انواع دیگر)

سلام
    دوستانی که ساکن تهران هستند و براشون امکانپذیر که حضوری این سوال و از سازمان دانشجویان (خ اکبری) بپرسن لطفا کمک کنند.
    آیا سهمیه های 94 اعلام شده (دانشگاه ما میگه چیزی بدست ما نرسیده)
    ورودی مهر 91

ورودی مهر 91 باید تا شهریور از کشور خارج بشن؟
    اگر واقعا قرار باشه که تا شهریور از کشور خارج شد و هنوز ظرفیت ها اعلام نشده من که الان پذیرش امریکا دارم چطور میتونم تو این فاصله کم مشکلات ویزا را حل کنم؟
    در نهایت یه پاسخ دقیق بدن ما تکلیفمون معلوم شه.
    دوستان لطفا کمک کنند.
    ویرایش توسط Mechatronic : April 19th, 2015 در ساعت 01:37 PM دلیل: ترکیب دو پست

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    دانشگاه شیراز

پیش فرض پاسخ : مسائل مربوط به پذیرش فرصت مطالعاتی (وزارت علوم، وزارت بهداشت و انواع دیگر)

نقل قول نوشته اصلی توسط mjaf313 نمایش پست ها
    سلام
    دوستانی که ساکن تهران هستند و براشون امکانپذیر که حضوری این سوال و از سازمان دانشجویان (خ اکبری) بپرسن لطفا کمک کنند.
    ورودی مهر 91

اگر واقعا قرار باشه که تا شهریور از کشور خارج شد و هنوز ظرفیت ها اعلام نشده من که الان پذیرش امریکا دارم چطور میتونم تو این فاصله کم مشکلات ویزا را حل کنم؟
    دوستان لطفا کمک کنند.
    سلام
    دوست عزیز شما با فرستادن bank statement برای دانشگاه مقصد میتونید فرم DS2019 را ازشون دریافت کنید و برید برای گرفتن ویزا. بنظرم من منتظر وزارت علوم نباشید.
    موفق باشید

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط rozbeh93 نمایش پست ها
    سلام
    دوست عزیز شما با فرستادن bank statement برای دانشگاه مقصد میتونید فرم DS2019 را ازشون دریافت کنید و برید برای گرفتن ویزا. بنظرم من منتظر وزارت علوم نباشید.
    موفق باشید
    سلام
    ممنون از توجه شما
    چون من بیان کردم که تحت حمایت مالی هستم اونها این نامه رو از من میخوان.

ApplyAbroad Hero
    رشته و دانشگاه
    ریاضی محض دانشگاه صنعتی شریف

سلام
    ورودی مهر 91

دوستان لطفا کمک کنند.
    انشالله تا هفته دیگه اعلام می شود
    ​هیچ آداب و ترتیبی مجو هر چه می خواهد‏ دل تنگت، بگو

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Computer Engineering- Artificial Intelligence

سلام
    ممنون از توجه شما
    چون من بیان کردم که تحت حمایت مالی هستم اونها این نامه رو از من میخوان.
    سلام دوست عزیز
    اگر bank statement بفرستی و DS-2019 با هزینه شخصی بگیری وزارت بهت پول نمیده.
    ۳ تا راه داری:
    ۱- یک نامه از سوری از دفتر روابط بین الملل دانشگاه بگیری برای ساپورت مالی (که معمولا همکاری نمیکنن)
    ۲- نامه حمایت مالی یکی از دوستان رو یک دست بکشی سر و گوشش بفرستی براشون
    ۳- صبر کنی تا پروندت تکمیل بشه

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    دانشگاه شیراز

نقل قول نوشته اصلی توسط amir_kerman نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز
    اگر bank statement بفرستی و DS-2019 با هزینه شخصی بگیری وزارت بهت پول نمیده.
    ۳ تا راه داری:
    ۱- یک نامه از سوری از دفتر روابط بین الملل دانشگاه بگیری برای ساپورت مالی (که معمولا همکاری نمیکنن)
    ۲- نامه حمایت مالی یکی از دوستان رو یک دست بکشی سر و گوشش بفرستی براشون
    ۳- صبر کنی تا پروندت تکمیل بشه
    سلام دوست عزیز
    شما از این بابت کاملا مطمئنید؟ یعنی نمیشه با bank statement ویزا گرفت و بعد ویزا را ببرند وزرات علوم و از وزارت پول بگیرند؟
    چون من از یکی از دوستام که همینکار را کرده بود سوال کردم، گفت مشکلی از این بابت پیش نمی یاد.

Junior Member

سلام دوست عزیز
    شما از این بابت کاملا مطمئنید؟ یعنی نمیشه با bank statement ویزا گرفت و بعد ویزا را ببرند وزرات علوم و از وزارت پول بگیرند؟
    چون من از یکی از دوستام که همینکار را کرده بود سوال کردم، گفت مشکلی از این بابت پیش نمی یاد.
    اگر صرفا بخواید بر اساس BS اقدام کنید در اینصورت باید سابقه کار یا نامه اشتغال بکار رسمی داشته باشید که نشون بده صرفا قصد یک فرصت مطالعاتی دارید و بر میگردید چون اگه برداشت آفیسر این باشه که وابستگی کافی ندارید از لحاظ پذیرش ویزا به مشکل میخورد.
    البته این صرفا نظر شخصی بندست.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Computer Engineering- Artificial Intelligence

سلام دوست عزیز
    سلام
    من خودم وزارت بودم که یکنفر اومده بود که با BS ویزا رو اوکی کرده بود و خانوم اکبری کارشو انجام نمیداد نفهمیدم آخرش چی شد اما تا وقتی من بودم کنار نیومد. آخه زمانی که شما با فاند دولتی برای ویزا اقدام کنی شامل بند ۲ سال سکونت در کشور محل زندگی میشه اما وقتی با BS شخصی اقدام کنی شامل این ۲ سال نمیشه.

سلام دوستان
    ببخشید منم برای آمریکا اقدام کردم و چون وزارت علوم دیر سهمیه ها رو اعلام میکرد با BS فرم DS رو گرفتم. حالا برای سفارت میخوام صبر کنم که ظرفیت ها اعلام بشه و بدونم که اصلا میتونم برم یا نه. سوال من اینه که:
    اگر فرم DS رو با BS بگیرم میتونم برای ویزا با نامه حمایت مالی وزارت علوم اقدام کنم؟
    فرم DS من از آمریکا با پست معمولی برام فرستادن که بعد از 2 هفته هنوز نرسیده! کسی میدونه عادیه یا نه؟

ApplyAbroad Hero
    رشته و دانشگاه
    ریاضی محض دانشگاه صنعتی شریف

نقل قول نوشته اصلی توسط amir_kerman نمایش پست ها
    سلام
    من خودم وزارت بودم که یکنفر اومده بود که با BS ویزا رو اوکی کرده بود و خانوم اکبری کارشو انجام نمیداد نفهمیدم آخرش چی شد اما تا وقتی من بودم کنار نیومد. آخه زمانی که شما با فاند دولتی برای ویزا اقدام کنی شامل بند ۲ سال سکونت در کشور محل زندگی میشه اما وقتی با BS شخصی اقدام کنی شامل این ۲ سال نمیشه.
    عزیز چند صفحه پست های قبلی را بخون بچه ها با BS همه کارشون را کردن، منظور شما از بند 2 سال سکونت چیه؟؟ منظورت تعهدی هست که به وزارت علوم می دهید؟؟
    ​هیچ آداب و ترتیبی مجو هر چه می خواهد‏ دل تنگت، بگو

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)