صفحه 195 از 317 نخستنخست ... 95145185186187188189190191192193194195196197198199200201202203204205245295 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,941 تا 1,950 , از مجموع 3167

موضوع: مسائل مربوط به پذیرش فرصت مطالعاتی (قوانین در پست اول)

پیش فرض پاسخ : مسائل مربوط به پذیرش فرصت مطالعاتی (وزارت علوم، وزارت بهداشت و انواع دیگر)

دوستان کسی اطلاع داره برای وثیقه ملکی باید چی کار کرد؟ دفترخونه ها قبول نمی کنن این فرم رو و میگن حتما باید نماینده دانشگاه هم تو بیاد تو دفترخونه و وقت آزاد کردنش هم همون نماینده دانشگاه بیاد تا آزادش بکنه!!! دانشگاه هم میگه من نماینده ای نمیفرستم. بعد در جواب اینکه خب من چی کار بکنم؟؟؟ میگن ببر دفترخونه های دیگه!!!! من تا حالا چند جا بردم ولی همشون همین حرف رو میزنن که این ملک داره به رهن در میاد و باید نماینده دانشگاه باشه!!! لطفا اگر کسی میدونه راه حل چیه اطلاع بده.
    ممنون

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مسائل مربوط به پذیرش فرصت مطالعاتی (وزارت علوم، وزارت بهداشت و انواع دیگر)

نقل قول نوشته اصلی توسط yeganeh1364 نمایش پست ها
    دوستان کسی اطلاع داره برای وثیقه ملکی باید چی کار کرد؟ دفترخونه ها قبول نمی کنن این فرم رو و میگن حتما باید نماینده دانشگاه هم تو بیاد تو دفترخونه و وقت آزاد کردنش هم همون نماینده دانشگاه بیاد تا آزادش بکنه!!! دانشگاه هم میگه من نماینده ای نمیفرستم. بعد در جواب اینکه خب من چی کار بکنم؟؟؟ میگن ببر دفترخونه های دیگه!!!! من تا حالا چند جا بردم ولی همشون همین حرف رو میزنن که این ملک داره به رهن در میاد و باید نماینده دانشگاه باشه!!! لطفا اگر کسی میدونه راه حل چیه اطلاع بده.
    ممنون
    سلام
    بله من وثیقه ملکی رو در دفترخونه ثبت کردم و همین روند رو انجام دادم. نماینده دانشگاه اومد و امضا کرد. به نظرم باید نماینده دانشگاه راضی بشه نهایتا. موفق باشید

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط yeganeh1364 نمایش پست ها
    ممنون
    من هم همین سند ملکی بود. من یک دفتر خونه انجام داد تو اصفهان و جای امضای وزارت علوم را گذاشته اما خالی است و من تنها جای نام خودم رو امضا کردم. بگردی، پیدا میکنی. بگو خود دانشگاه میگه که نیازی نیست که از طرف ما کسی باشه.

Junior Member

سلام
    دوستان اطلاع دارید سهمیه های جدید که اردیبهشت ماه اعلام شده به دانشجوهای ورودی بهمن 90 هم تعلق میگیره یا نه؟ خانم اکبری به من گفت صبر کن تا ظرفیتها اعلام بشه الان مسئول تحصیلات تکمیلی دانشکده ما میگه به شما تعلق نمیگیره!

Junior Member

با سلام
    ببخشین اگه سوالم تکراری هست
    پرونده من برای فرصت مطالعاتی در دانشگاهمون تکمیل هست فقط تعهد محضری من چون قبلا پر کردم بر روال سابق هست. از اونجایی که قصد آزاد کردن مدرک را ندارم آیا همین تعهد کافی هست؟
    یا اینکه باید سند اصلاح شه و صرفا یک "صفر یا خط تیره" در بند ششم اضافه شه!!! با توجه به اینکه من سند را در شهر خودم تنظیم کردم و ضامن ها هم همونجان اصلاح سند کلی مشکل آفرین هست برام.
    لطفا دوستان این سوال رو خدمت خانم اکبری مطرح کنند و یا اگر کسی اطلاعی از این مورد داره لطفا راهنمایی کنید.
    ممنونم

سلام دوستان. من برای ویزا باید مدارکمو آزاد کنم. منتها هنوز بخشنامش نیومده به دانشگاه ما. میخواستم بدونم پروسه آزاد کردن مدارکم چقد زمان میبره؟ و اینکه به نظر شما ریزنمراتمم میتونم آزاد کنم همراه مدرکام؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط butkhosravi نمایش پست ها
    سلام دوستان. من برای ویزا باید مدارکمو آزاد کنم. منتها هنوز بخشنامش نیومده به دانشگاه ما. میخواستم بدونم پروسه آزاد کردن مدارکم چقد زمان میبره؟ و اینکه به نظر شما ریزنمراتمم میتونم آزاد کنم همراه مدرکام؟
    دوست عزیز معمولا ریز نمره رو همراه مدرک میدن وقتی آزاد کنی مدرکو.
    در مورد سوال اولت هم میگن حدود یک هفته ولی اگه اصرار کنی و بگی میخوام برم سفارت 1 روزه هم میشه.(من که یه روزه گرفتم از دانشگاه شریف، ولی هر دانشگاهی واسه خودش یه رویه و قانونی داره!)
    در ضمن من از آموزش دانشگاه در مورد اینکه کی بخشنامه میاد پرسیدم، گفتن اگه عجله دارید میتونیم با همون نرخ قبلی آزاد کنیم. به نظر من منطقی ترش هم همینه که عجله داشته باشیم!! چون نرخ امسال قطعا گرونتره! (بازم میگم هر دانشگاه یه قانون مخصوص خودش درست کرده و هر کاری دلشون بخواد میکنن!!)

Junior Member

آره باید مدارک رو آزاد کنی. من که برا اینکه برام دعوتنامه بفرستن ازم خواستند که ریزنمرات لیسانس و فوق رو ترجمه اش رو براشون بفرستم. میشه صندوق پیام خصوصی تون رو پاک کنید من چند بار به شما پیغام دادم ولی میگفت که صندوق ورودیتون پره.

نقل قول نوشته اصلی توسط kav_eh نمایش پست ها
    با عرض سلام
    در مورد بند 6 شیوه نامه جدید که دوستان به طور مفصل پرسش/پاسخ تبادل کردند،
    در مورد کشور استرالیا از دوستان کسی میدونن نیاز به آزاد کردن مدارک کارشناسی و کارشناسی ازشد هست یا خیر؟ کلا این سوال رو از کجا دقیقا میتونم کسب اطلاع کنم؟
    بنده هم مث یکی از دوستان تعهد محضری دادم با شیوه نامه قبلی و الان برای بند 6 باید دوباره مراحل رو انجام بدم. میخوام بدونم آیا 20 میلیون دوم رو برای آزادسازی مدراک برای فرصت مطالعاتی در کشور استرالیا به نظر شما بزرگواران باید متعهد بشم یا خیر؟
    متشکرم

در مورد ضمانت ملکی تجربه ام رو میگم شاید به درد بقیه بخوره و دیگه مثل من وقتشون هدر نره.
    همانطور که دوستان هم جواب دادن برای وثیقه ملکی فرصت مطالعاتی باید نماینده دانشگاه باشه و بهتره که باشه چون وقت آزاد کردن سند دچار مشکل میشین و به این راحتیها سندتون آزاد نمیشه!
    حالا اینکه دانشگاهها میگن ما نماینده ای نداریم که بفرستیم رو اصلا مثل من باور نکنین!!! دفتر حقوقی دانشگاه کارش همینه دقیقا!!!!! به جای سر و کله زدن با کارمندهای تحصیلات تکمیلی یه راست تشریف ببرین دفتر حقوقی دانشگاه و ازشون بخواین که این کار رو انجام بدن.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mjaf313 نمایش پست ها
    با سلام
    ببخشین اگه سوالم تکراری هست
    پرونده من برای فرصت مطالعاتی در دانشگاهمون تکمیل هست فقط تعهد محضری من چون قبلا پر کردم بر روال سابق هست. از اونجایی که قصد آزاد کردن مدرک را ندارم آیا همین تعهد کافی هست؟
    یا اینکه باید سند اصلاح شه و صرفا یک "صفر یا خط تیره" در بند ششم اضافه شه!!! با توجه به اینکه من سند را در شهر خودم تنظیم کردم و ضامن ها هم همونجان اصلاح سند کلی مشکل آفرین هست برام.
    لطفا دوستان این سوال رو خدمت خانم اکبری مطرح کنند و یا اگر کسی اطلاعی از این مورد داره لطفا راهنمایی کنید.
    ممنونم
    سلام. من اطمینان ندارم که سند تعهد قبلی رو از شما می پذیرن یا نه. اما تفاوت سند قبلی و سند جدید فقط در بند 6 نیست. چند جمله در متن اضافه شده که برای وزات ارزش حقوقی داره .

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)