صفحه 204 از 317 نخستنخست ... 104154194195196197198199200201202203204205206207208209210211212213214254304 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 2,031 تا 2,040 , از مجموع 3167

موضوع: مسائل مربوط به پذیرش فرصت مطالعاتی (قوانین در پست اول)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مسائل مربوط به پذیرش فرصت مطالعاتی (وزارت علوم، وزارت بهداشت و انواع دیگر)

منم امروز از خانم اكبري پرسيدم گفتن براي آمريكا كلا٦٦٠٠ يورو ميدن براي بورسيه ها

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مسائل مربوط به پذیرش فرصت مطالعاتی (وزارت علوم، وزارت بهداشت و انواع دیگر)

سلام دوستان

اگر ممکنه مراحل بعد از گرفتن ویزا رو به همراه زمان تقریبی که واسه هر مرحله صرف میشه بگید.
    ممنون

Junior Member

دوستان گرامی سلام
    من دانشجوی دکتری زیر نظر وزارت بهداشت هستم و برای گذروندن فرصت مطالعاتی قراره به امریکا برم و هزینه‌های سفرم رو نیز خودم تقبل می‌کنم. در این شرایط آیا باز هم لازمه که خروجم رو به وزارتخونه اطلاع بدم؟ با توجه به اینکه می‌دونم هیچ کمک مالی از سوی وزارتخونه به من نخواهد شد و از طرف دیگه با این کار مجبور به گذاشتن سند ضمانت برگشت می‌شم
    با تشکر.

Junior Member

سلام دوستان به راهنماییتون شدیدا نیاز دارم. با توجه به اینکه میزان وثیقه امسال افزایش یافته یعنی برای آزاد کردن هر مدرک 10 میلیون اضافه شده لطفا منو راهنمایی کنید آیا فرم تعهد محضری تغییر کرده یا همون فرم پارساله؟ و اگه تغییر نکرده هزینه دو تا مدرک هم باید با مبلغ هزینه 20 میلیون برای غیر بورس با هم نوشته بشه یعنی 40 میلیون یا طی یک بند اضافه میشه؟ متشکر میشم اگه کسانی که این کارو انجام دادند راهنمایی کنند چون من تا پنج شنبه باید تعهد محضریم رو آماده کنم و دانشگاه هنوز نمیدونه فرم چه جوریه امسال؟؟؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    فیزیک-اپتیک و لیزر، دانشگاه شیراز

نقل قول نوشته اصلی توسط noonoo63 نمایش پست ها
    سلام دوستان به راهنماییتون شدیدا نیاز دارم. با توجه به اینکه میزان وثیقه امسال افزایش یافته یعنی برای آزاد کردن هر مدرک 10 میلیون اضافه شده لطفا منو راهنمایی کنید آیا فرم تعهد محضری تغییر کرده یا همون فرم پارساله؟ و اگه تغییر نکرده هزینه دو تا مدرک هم باید با مبلغ هزینه 20 میلیون برای غیر بورس با هم نوشته بشه یعنی 40 میلیون یا طی یک بند اضافه میشه؟ متشکر میشم اگه کسانی که این کارو انجام دادند راهنمایی کنند چون من تا پنج شنبه باید تعهد محضریم رو آماده کنم و دانشگاه هنوز نمیدونه فرم چه جوریه امسال؟؟؟
    فرمها عوض شده . بند 7 و 8 در لینک زیر فرم های جدید هستند.
    http://scholarship.saorg.ir/%D8%A7%D...A7%D8%AE%D9%84
    شما اگر سفارت یا دانشکاه ازتون مدرک لیسانس و فوق رو میخواد این بند ها رو پر میکنید و دانشکاه بهتون یه گواهی میده . اگر لازم ندارید بگین بهشون باید جای مبالغ ضمانت مدارک رو خط تیره بزارن و همون بیست میلیون کافیه.

Junior Member
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط zrtehrani نمایش پست ها
    دوستان گرامی سلام
    من دانشجوی دکتری زیر نظر وزارت بهداشت هستم و برای گذروندن فرصت مطالعاتی قراره به امریکا برم و هزینه‌های سفرم رو نیز خودم تقبل می‌کنم. در این شرایط آیا باز هم لازمه که خروجم رو به وزارتخونه اطلاع بدم؟ با توجه به اینکه می‌دونم هیچ کمک مالی از سوی وزارتخونه به من نخواهد شد و از طرف دیگه با این کار مجبور به گذاشتن سند ضمانت برگشت می‌شم
    با تشکر.
    دوست عزیز من فکر نمیکنم اگر کسی یکسالم دانشگاه نره کسی چیزی بهش بگه. بهرحال با استادتون هماهنگ کنید برین وبیاین هیچ اتفاقی هم نمیوفته. در ضمن اینکه من سند برای ضمانت گذاشتم علاوه بر کلی بدبختی حدود یک و خورده ای خرج برام داشت.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط imansaj نمایش پست ها
    فرمها عوض شده . بند 7 و 8 در لینک زیر فرم های جدید هستند.
    http://scholarship.saorg.ir/%D8%A7%D...A7%D8%AE%D9%84
    شما اگر سفارت یا دانشکاه ازتون مدرک لیسانس و فوق رو میخواد این بند ها رو پر میکنید و دانشکاه بهتون یه گواهی میده . اگر لازم ندارید بگین بهشون باید جای مبالغ ضمانت مدارک رو خط تیره بزارن و همون بیست میلیون کافیه.
    ممنون از پاسختون فقط باز هم برای من جای ابهام وجود داره و اونم اینه که این فرم ها یعنی بندهای 7 و 8 همون فرم های سال 93 هست و راستش من هنوز متوجه نشدم جای مربوط به مدرک کجاست؟ چون فقط همون بالای فرم 7 یه جا برای هزینه هست

Junior Member

دوست گرامی imansaj، ممنون از پاسختون

من دوست دارم به وزارتخونه اطلاع ندم اما استادم نگرانند که مشکلی پیش بیاد و ممکنه باهام همکاری نکنند.

Junior Member
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط noonoo63 نمایش پست ها
    ممنون از پاسختون فقط باز هم برای من جای ابهام وجود داره و اونم اینه که این فرم ها یعنی بندهای 7 و 8 همون فرم های سال 93 هست و راستش من هنوز متوجه نشدم جای مربوط به مدرک کجاست؟ چون فقط همون بالای فرم 7 یه جا برای هزینه هست
    سلام. ببخشید بمن گفته بودن تو سایت عوض شده من هم دقت نکردم. فرمهای سایت قدیمی هست فرم جدید را کسی خواست ایمیلش رو بده براش بفرستم اینجا نتونستم ضمیمه کنم.

Junior Member

سلام دوستان. من الان آخر ترم 6 دکترا هستم و برای فرصت مطالعاتی اونجوری که خوندم تا حدود 2 ماه دیگه فرصت دارم . فقط من مشکلی واسم پیش اومده که نمی تونم مهر برم و باید برای بهمن بزارمش. ایا راهی برای تمدید اون هست که بتونم از کمک هزینه وزارت علوم نیز استفاده کنم؟ البته من مراحل رو هم تازه شروع کردم و الان تازه استاد رو پیدا کردم یعنی باید هنوز کارهای مربوط به دانشگاه و وزارت خونه را هم انجام بدم که مسلما طول خواهد کشید.
    ممنون

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)