صفحه 227 از 317 نخستنخست ... 127177217218219220221222223224225226227228229230231232233234235236237277 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 2,261 تا 2,270 , از مجموع 3167

موضوع: مسائل مربوط به پذیرش فرصت مطالعاتی (قوانین در پست اول)

Member
    رشته و دانشگاه
    plant pathology

پیش فرض پاسخ : مسائل مربوط به پذیرش فرصت مطالعاتی (وزارت علوم، وزارت بهداشت و انواع دیگر)

سلام. ببخشید بچه ها اگه بخواهیم بریم پیش خانم اکبری باید بریم ساختمان وزارت علوم شهرک غرب یا اون ساختمان امور دانشجویان که میدان فردوسی؟

Senior Member

پیش فرض پاسخ : مسائل مربوط به پذیرش فرصت مطالعاتی (وزارت علوم، وزارت بهداشت و انواع دیگر)

نقل قول نوشته اصلی توسط appleoxygen نمایش پست ها
    سلام. ببخشید بچه ها اگه بخواهیم بریم پیش خانم اکبری باید بریم ساختمان وزارت علوم شهرک غرب یا اون ساختمان امور دانشجویان که میدان فردوسی؟
    میدان فردوسی- سازمان امور دانشجویان.آدرس خانم اکبری رو تو گوگل هم سرچ کنید میاد

Junior Member

سلام
    مدرك زبان منم مال ٥ سال پيش بود شايدم ٦ سال، با راهنمايي risky بردم دانشكده زبان و اونا يه نامه روش زدن و اكي كردن اونو. و من نامه داشنگاه رو دادم براي فرصت

نقل قول نوشته اصلی توسط Tawakkol نمایش پست ها
    سلام دوستان،

من نمره ی تافل ۴۶۷ دارم که مربوط به ۵ سال پیش هست. آیا وزارت علوم این نمره را برای فرصت مطالعاتی قبول میکنه؟ هم از لحاظ نمرش و هم از لحاظ تاریخش.

ممنون اگه راهنمایی کنید

با سلام دوستان عزیز

جدیداً از دوستان کسی هست که بعد از دریافت ویزا برای گرفتن نامه معرفی به بانک پیش خانم اکبری رفته باشه؟ چقدر طول میکشه بانک پول کمک هزینه رو بده؟ من نامه حمایت مالیم مال هفته آخر خرداد با این حساب با داشتن ویزا اگه همین الان به خانم اکبری مراجعه کنم چند روزه پول توی حسابمه؟

با تشکر

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط seyyed mostafa نمایش پست ها
    با سلام دوستان عزیز

جدیداً از دوستان کسی هست که بعد از دریافت ویزا برای گرفتن نامه معرفی به بانک پیش خانم اکبری رفته باشه؟ چقدر طول میکشه بانک پول کمک هزینه رو بده؟ من نامه حمایت مالیم مال هفته آخر خرداد با این حساب با داشتن ویزا اگه همین الان به خانم اکبری مراجعه کنم چند روزه پول توی حسابمه؟

با تشکر

سلام

ویزا و اصل بلیط رو باید ببری پیش خانم اکبری. یه نامه نگاری و بروکراسی یه روزه اونجا داری و بعد معرفی میشی به بانک

موفق باشید

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Risky نمایش پست ها
    دوستانی که ممکنه مسیر دشوار فرصت مطالعاتی، گردن کج کردن های بیهوده پیش کارمندها، دفاتر اسناد رسمی، و ایمیل های پذیرش و مراحل طاقت فرسای ویزا شما رو خسته کرده باشه
    مایلم به شما این پالس مثبت رو بدهم
    که تمام این خستگی ها به محض رسیدن به دانشگاه مقصد از تن شما بیرون خواهد شد، ان شاء الله.
    من پس فردا دارم بر می گردم ایران، امروز آخرین ارائه م رو برای دوستانم و استادم و یکی از اساتید دادم. جلسه ی بسیار خوبی بود. بعد با بچه ها رفتیم ناهار و عکس یادگاری گرفتیم.
    و به عنوان یک نکته ی جذاب، صبح امروز دیدم مقاله ای که اینجا با استادم نوشته بودیم در یک ژورنال Q1 ویرایش «جزئی» خورده، و احتمال داره که به زودی اکسپت بگیره، که بسیار من رو شاد کرد و در کنار بقیه ی ایده ها و کارهایی که تزم رو به پیش برد، احساس می کنم با دست پر دارم بر می گردم. شاید شما همین الآن هم رزومه ی پر باری داشته باشید، اما برای من که اولین مقاله ی عمرم بود (!)، خیلی مسرت بخش بود.
    شاید اگر پست های من رو دیده باشید، بدونید که من سه ماه برای پذیرش گرفتن از یک جای خوب تلاش کردم، و شش ماه برای کار اداری معطل شدم، خصوصاً دو ماه تمام برای تعهد محضری. از اون طرف، کشوری که اومدم گرانترین شهر دنیا شناخته شده، اما وزارت علوم اون رو تحت عنوان «سایر کشورهای غیر اروپایی» می شناسه و هزینه ی کمتری پرداخت می کنه! و من مجبور شدم چهار برابر پولی که وزارت علوم داد قرض بگیرم. اما الآن می بینم همه ی اینها می ارزید.
    و خدمت همه تون عرض می کنم که «خسته نباشید» و با قوت ادامه دهید.
    موفق باشید
    سلام

واقعا نکته خوبی بود. من قصد دارم چند روز دیگه برم برای فرصت مطالعاتی و دقیقا با مشکلات مطرح شده مواجه بودم. بهتون بابت قبولی مقالتون تبریک میگم.
    امیدوارم وزارت علوم توجه ویژه ای به کمک هزینه داشته باشه چون واقعا کمه

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    فیزیک-نانو

سلام
    منم برای فرصت مطالعاتی 6 ماهه از دانشگاه Complutense University of Madrid پذیرش گرفتم.
    باید برای اواسط بهمن اونجا باشم.
    1- نظرتون در مورد این دانشگاه چیه؟
    2- با توجه به این که من الان وارد ترم هفتم میشم، برای فرصت مطالعاتی دیر شده؟ از نظر وزارت علوم تا ترم چندوم مهلت دارم؟
    3- وزارت علوم برای فرصت مطالعاتی 6 ماهه چقدر کمک هزینه تحصیلی (فاند) میده؟
    4- با توجه به این که تازه پذیرش گرفتم و هنوز روال اداری دانشکده و وزارت علوم و ویزا رو طی نکردم به نظرتون میتونم تا بهمن کارام تموم کنم و برم اسپانیا
    با تشکر

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط jaber223 نمایش پست ها
    سلام
    منم برای فرصت مطالعاتی 6 ماهه از دانشگاه Complutense University of Madrid پذیرش گرفتم.
    باید برای اواسط بهمن اونجا باشم.
    1- نظرتون در مورد این دانشگاه چیه؟
    2- با توجه به این که من الان وارد ترم هفتم میشم، برای فرصت مطالعاتی دیر شده؟ از نظر وزارت علوم تا ترم چندوم مهلت دارم؟
    3- وزارت علوم برای فرصت مطالعاتی 6 ماهه چقدر کمک هزینه تحصیلی (فاند) میده؟
    4- با توجه به این که تازه پذیرش گرفتم و هنوز روال اداری دانشکده و وزارت علوم و ویزا رو طی نکردم به نظرتون میتونم تا بهمن کارام تموم کنم و برم اسپانیا
    با تشکر
    سلام

ضمن آرزوی موفقیت
    1- اعتبار دانشگاهها ارتباط تنگاتنگی با میزان پیشرو بودن اون دانشگاه یا پژوهشکده در زمینه تحقیقاتی مورد علاقتون داره.
    2- نه بنظر ترم 7 دیر نیست اکثرا همون ترم هفت میرن فرصت مطالعاتی
    3- میزان کمک هزینه مالی وزارت علوم برای کشورهای مختلف فرق داره ولی حدود 550 یورو در ماهه برای اروپا البته تاکید میکنم بازم باهم متفاوته و برای دانشجویان بورسیه هم دو برابره
    4- حتما فرآیند داخلی رو میشه یکماهه تموم کرد منتها فرآیند ویزا رو باید بررسی کنید و ببینید بقیه چقدر طول کشیده

احتما قریب به یقین وزارت علوم زمان اعزام به فرصت رو تا بهمن تمدید خواهد کرد

موفق باشید

سلام دوستان.
    بچه ها شنیدم که ما لازم نیست عوارض خروج از کشور بدیم اما یکسری فرم یا کار اداری داره. کسی میدونه چه مراحلی "دقیقا "داره و اینکه باید از طریق خانم اکبری انجام بدیم آیا؟؟؟. اگه کسی اون طرفا رفت یه لطفی بکنه از خانم اکبری بپرسه و اینجا اطلاع رسانی بکنه. ممنون
    پ.ن. اینجا گذاشتم که اگه مربوط به خانم اکبری هست بپرسین باز مارو حواله به یه صفحه دیگه فروم نکنید.

نقل قول نوشته اصلی توسط dehnavi نمایش پست ها
    سلام دوستان.
    بچه ها شنیدم که ما لازم نیست عوارض خروج از کشور بدیم اما یکسری فرم یا کار اداری داره. کسی میدونه چه مراحلی "دقیقا "داره و اینکه باید از طریق خانم اکبری انجام بدیم آیا؟؟؟. اگه کسی اون طرفا رفت یه لطفی بکنه از خانم اکبری بپرسه و اینجا اطلاع رسانی بکنه. ممنون
    پ.ن. اینجا گذاشتم که اگه مربوط به خانم اکبری هست بپرسین باز مارو حواله به یه صفحه دیگه فروم نکنید.
    سلام. من این رو اسفند سال گذشته از آقای هاشمی (یا همکارشون) که بخشی از امور مالی رو در وزارت علوم انجام می دهند و ان شاء الله گذرتون به دفتر ایشون می افته پرسیدم گفتند راهی برای پرداخت نکردنش وجود نداره.

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)