صفحه 149 از 170 نخستنخست ... 4999139140141142143144145146147148149150151152153154155156157158159 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,481 تا 1,490 , از مجموع 1693

موضوع: آرشیو شده : اطلاعات مفید در مورد آلمان و زندگی در این کشور (تا پایان سال 2012)

ApplyAbroad Hero

پیش فرض پاسخ : اطلاعات مفید در مورد آلمان و زندگی در این کشور

قیمت وسایل بهداشتی برندهایی مثل Nivea و Gillette تو ایران ارزونتره یا آلمان یا تفاوت زیادی ندارند؟ منظورم مثلا مام مردانه، فوم یا ژل اصلاح، aftershave و تیغ Gillette turbo 3 هست.
    inactive account

نقل قول نوشته اصلی توسط sysco نمایش پست ها
    قیمت وسایل بهداشتی برندهایی مثل Nivea و Gillette تو ایران ارزونتره یا آلمان یا تفاوت زیادی ندارند؟ منظورم مثلا مام مردانه، فوم یا ژل اصلاح، aftershave و تیغ Gillette turbo 3 هست.
    همه اینها رو اینجا بخرید، اگر دارید و چمدانتون جاداره، بیارید. قیمت این ها رو می تونید توی سایت rossman و یا DM چک کنید، که قیمتش ها مناسبه.
    همسر من دسته‌ی تیغ ژیلتش را از ایران آورد، اما اینجا هیچ سری بهش نخورد و مجبور شد که دوباره یک دسته‌ی نو بخره.

Member
    رشته و دانشگاه
    علامه طباطبایی

برای خرید موبایل، راه و روشی ارزونتر و سریعتر از o2 نیست؟
    امروز اتفاقی موبایلم افتاد و دیگه روشن نمیشه، الان دیدم قراردادهایی مثل o2 که دوسال باید قسط بدی، اقامت میخواهند و من حدودن تا یه ماهه دیگه میتونم اقامت بگیرم.راهی دیگه ای ندارم جز صبر کردن؟

Member namo364 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    MicroSystem @ IMTEK

نقل قول نوشته اصلی توسط moja نمایش پست ها
    برای خرید موبایل، راه و روشی ارزونتر و سریعتر از o2 نیست؟
    امروز اتفاقی موبایلم افتاد و دیگه روشن نمیشه، الان دیدم قراردادهایی مثل o2 که دوسال باید قسط بدی، اقامت میخواهند و من حدودن تا یه ماهه دیگه میتونم اقامت بگیرم.راهی دیگه ای ندارم جز صبر کردن؟
    برو O2 از نوع Prepaid بخر. قراردادی نیست مثه ایرانسل خودمون میری شارژ میخری.

Member
    رشته و دانشگاه
    علامه طباطبایی

نقل قول نوشته اصلی توسط namo364 نمایش پست ها
    برو O2 از نوع Prepaid بخر. قراردادی نیست مثه ایرانسل خودمون میری شارژ میخری.

سیم کارت نمیخوام، گوشی موبایل باید بخرم.

ApplyAbroad Hero dexoey آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    HTW Berlin - Construction and Real Estate Management

کم کم دارم میفهمم که چرا یک سری ها میگن که اصلا اروپا بدردبخور نیست!...برلینی ها طبق گفته اکثر مهاجرین و حتی خود المانی ها، نمونه بسیار بسیار عالی از افراد گرم، اجتماعی و مهاجر دوستی هستند، به طوری که ساکنین نیویورک هم میان اینجا، به این نکته اذعان میکنند....ایرانی ها هم که تا 1 سال اول همش تو تعجبن که چقدر، مردم یک شهر میتونن اینقدر مهربون باشن!........اما حالا دارم می فهمم که برلینی ها، دیگه چه برسه به بقیه جاهای المان، ته دلشون اصلا خارجی ها رو دوست ندارند....برای همینه که خیلی خیلی نادره که با یک المانی، واقعا دوست صمیمی بشید!...دیگه بقیه اروپا پیشکش!
    از ایرانی بودنم بسیار متنفرم.
    به علت جو حاکم بر این سایت، حضور من بسیار کمرنگ می باشد.

Member sorahi آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Tehran Polytechnic

نقل قول نوشته اصلی توسط dexoey نمایش پست ها
    کم کم دارم میفهمم که چرا یک سری ها میگن که اصلا اروپا بدردبخور نیست!...برلینی ها طبق گفته اکثر مهاجرین و حتی خود المانی ها، نمونه بسیار بسیار عالی از افراد گرم، اجتماعی و مهاجر دوستی هستند، به طوری که ساکنین نیویورک هم میان اینجا، به این نکته اذعان میکنند....ایرانی ها هم که تا 1 سال اول همش تو تعجبن که چقدر، مردم یک شهر میتونن اینقدر مهربون باشن!........اما حالا دارم می فهمم که برلینی ها، دیگه چه برسه به بقیه جاهای المان، ته دلشون اصلا خارجی ها رو دوست ندارند....برای همینه که خیلی خیلی نادره که با یک المانی، واقعا دوست صمیمی بشید!...دیگه بقیه اروپا پیشکش!
    شما به عنوان یه ایرانی افغانی هارو ته دلت دوست داری؟ دوست داری با یکیشون دوست صمیمی بشی؟؟ ممکنه دوس داشته باشی مثلا با یه هندی صمیمی بشی اما با یه افغانی نه! چون حس میکنی از تو کلاسشون پایینتره!
    امریکا ها هم که دیگه الهه مهاجرته شرق اش غربش رو مسخره میکنه شمالش جنوبشو.. شاید جالب باشه بدونی کالیفرنیا اولش مال مکزیک بوده و واسه همین خیلی از امریکایی ها اهالی کلیفرنیا رو امریکایی اصیل نمیدونن!! تو دیگه ته تهشو خودت بخون...حالا اونا شاید بخوان با یه اروپایی دوست صمیمی شن ولی خیلی شانس کمه اگه بخوان با یه ایرانی دوست صمیمی شن ..ما هرجای دنیا بریم جهان سومی هستیم...و همون دیدی که ما نسبت به افغانی ها داریم اونا به ما دارن.. من racist نیستم مثال افغانی زدم که واسه همه قابل حس باشه.. به نظر من خیلی تو این زمینه ربطی به اروپا و امریکا نداره..
    مثلا همه میگن ایتالیایی ها کول هستن یا فرانسوی ها گند دماغن که من به عینه جفتشو واقعا حس کردم..اما واقعا فکر میکنی دید کلی نسبت به ایرانی ها تو المان یا اصلا کل دنیا چیه؟
    ویرایش توسط sorahi : October 20th, 2012 در ساعت 12:20 AM
    If you really belive in things and stick to them, VERY LITTLE is IMPOSSIBLE
    پارسال همین موقع در انتظار ویزای آلمان امسال در انتظار ویزای آمریکا
    خدا سال دیگه رو بخیر کنه !!!!!

Dexoey , Sorahi راست میگید. اما من فکر میکنم ما نیابد هدفمون رو از خارج اومدن فراموش کنیم. اینجا اومدیم که توی سطح اول جامعه قرار بگیریم. درسته شاید لازم باشه دو برابر یه آلمانی تلاش کنیم ، اما بعدش خواهیم دید که آلمانی ها چه دوست داشته باشند چه نه، زیر دستمون کار میکنند. مگه تو ایران همه از همه خوششون میاد. تو ایران هم دوست و دشمن داریم. ما که ته دل ملتو نمی بینیم. اگر کارکردگرایانه به موضوع نگاه کنیم، میشه اینجوری گفت که تا زمانی که اذیتمون نمی کنند و ما می تونیم استانداردهای بالاتر زندگی نسبت به ایران داشته باشیم ، مشکلی نیست.
    نه تو می مانی و نه اندوه ..و نه هیچیک از مردم این آبادی...به حباب نگران لب یک رود قسم، و به کوتاهی آن لحظه شادی که گذشت، غصه ها هم می گذرد، آنچنانی که فقط خاطره ای خواهد ماند... لحظه ها عریانند. به تن لحظه خود، جامه اندوه مپوشان هرگز. (سهراب)

ApplyAbroad Hero

Post پاسخ : اطلاعات مفید در مورد آلمان و زندگی در این کشور

آقا سخت نگیرید، حالا دوست صمیمی را ایرانی، افغانی، ترک، آفریقایی، هندی، آمریکایی یا اهل هر جایی که دوست داشتید، انتخاب کنید؛ بگذارید آلمانی ها به ما افتخار ندهند که دوست صمیمی ما باشند، خب چه باک؟! دوست معمولی هم کفایت می کنه. اصلا از قدیم گفتند دوری و دوستی
    همین که جامعه نسبتا مرتب و منظمی هست و احترامی هست و عقل و منطقی کمابیش حاکمه، شکر خدا!!
    همه که قرار نیست قربون صدقه آدم بروند، همونطور که ما هم قربون صدقه همه که نمیریم.
    البته به تیپ آدم هم بستگی داره؛ کلا هم درسته آمریکا مهاجرپذیرتر از اروپاست، اما مشکل ما که اینها نیست. مشکل ما جای دیگه است، همون جایی که خودتون بهتر می دونید اسمش را!!
    ویرایش توسط sysco : October 20th, 2012 در ساعت 02:40 AM
    inactive account

Member
    رشته و دانشگاه
    Maschinenbau

نقل قول نوشته اصلی توسط dexoey نمایش پست ها
    درود
    herzlich willkommen auf Boden der Tatsachen in Deutschland !! p

من خدا ساله اینجام ۱ دونه دوست واقعا صمیمی‌ آلمانی‌ ندارم. اصلا نمی‌خوام هم که داشته باشم. چون ماها صمیمیت رو یک جور معنی‌ می‌کنیم آلمانی‌ها یک جور دیگه
    سعی‌ کنید با ایرونی‌های خوب اینجا رابطه قوی و صمیمی‌ برقرار کنید. رفتار آلمانی‌ها را هم برای خودتون زیاد بزرگ نکنین
    در ضمن ما‌ها با اسپانیایی‌ها ایتالیایی‌ها و ... خیلی‌ بهتر میتونیم دوست بشیم و باشیم.

موفق باشی‌
    ویرایش توسط Matirx : October 20th, 2012 در ساعت 03:48 PM
    کم رنگ باش ولی‌ دو رنگ نباش

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)