صفحه 1 از 170 123456789101151101 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 1693

موضوع: آرشیو شده : اطلاعات مفید در مورد آلمان و زندگی در این کشور (تا پایان سال 2012)

پیش فرض آرشیو شده : اطلاعات مفید در مورد آلمان و زندگی در این کشور (تا پایان سال 2012)

ایا دانشجویان اجازه کار دارند در المان؟

Junior Member

پیش فرض پاسخ : ایا دانشجویان اجازه کار دارند در المان

بله. به تعداد ساعات مشخصی در هفته که از طریق دانشگاه و دانشکده تعیین میشه. معمولاً برای رشته های فوق لیسانس واسه سال اول اجازه کار نمیدن. اما سال دوم مجازه

تا اونجا که من میدونم برای کار داخل دانشگاه که مشکلی نیست و برای کار بیرون با توجه به نوع ویزا که دانشجویی هست(و نه مقطع تحصیلی و انشگاه و غیره) فک کنم 90 روز 8 ساعته در سال و یا 180 نیم روز اجازه کار دان!

Schahin
    Guest

بله، اما برای دانشجویان دوره Bachelor فقط می توان به مدت 90 روز در آلمان کار کرد. در بعضي از ايالات آلمان كار كردن فقط در تعطيلات ميان ترم ممكن مي باشد.

Junior Member

من فکر کنم باید work permit داشته باشند. برای یکی دو تا کشور دیگه من شنیدم برای ویزا باید work permit رو پر کنی.

Junior Member

اره تو دانشگاه که نا محدوده ! و بیرون همون 90 روز کامل در سال . تو مگه قرار نبود بری سوئد ؟

Member
    رشته و دانشگاه
    VIA University College

بله درسته 90 روز در سال اجازه کار داری ، البته یکی می گفت معادل اون 12 ساعت در هفته هم می شه
    البته آلمان بر خلاف کشور های اسکاندیناوی که کم جمعیت هستند، 86 میلیون جمعیت داره و ... کار سیاه کردن هم امکان پذیره.... ;D

هیچ می بینی نهاد و ریشه را ؟
    یا که داری لذت اندیشه را ؟

Member malicete آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Master in Automation & Robotics, Technical University of Dortmund

پیش فرض اطلاعات مفید در مورد آلمان و زندگی در این کشور

سلام
    از کسی شنیده ام که بیمه های دانشجویی (توی اروپا) خدمات دندان پزشکی رو پوشش نمیدن.
    سوالم از دوستانی که آلمان دانشجو هستن اینه که بیمه کدوم شرکت هستن و آیا خدمات اون شرکت محدودیتی داره یا نه؟ (خصوصن در مورد چشم پزشکی و دندان پزشکی)
    و سوال دوم اینکه آیا دانشگاه نقشی توی بیمه کردن دانشجوها داره یا نه. مثلن اگه تخفیف خاصی میده بابت کار کردن با شرکت خاصی، یا ... . میخام بدونم دستمون چقد بازه توی انتخاب شرکت و نوع بیمه مون.

مرسی

Senior Member maryamf آواتار ها

پیش فرض پاسخ : اطلاعات مفید در مورد آلمان و زندگی در این کشور

سلام

بله، اتفاقا منم همینو چند روز پیش شنیدم و بهم گفتند که برای اونم باید جداگانه بیمه بشیم. این سوال منم هست اگر ممکنه لطفا جواب بدین..

ممنون

Member malicete آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Master in Automation & Robotics, Technical University of Dortmund

پیش فرض پاسخ : اطلاعات مفید در مورد آلمان و زندگی در این کشور

سلام به همه دوستان
    در راستای رونق بخشیدن به این قسمت فروم فکر کردم این تاپیک useful باشه برای همه.
    فکر میکنم اکثر اونایی که میخان برای دانشگاه های آلمانی اپلای کنن، و اونایی که منتظر ویزاش هستن هر از چند گاهی روی نت به دنبال اطلاعاتی در مورد شرایط زندگی توی آلمان میگردن.
    بد نیست نتایج جستجوهامون روی اینترنت رو اینجا با بقیه share کنیم، تا با ایجاد یه دیتابیس کامل و کوچک از اطلاعات مورد نیاز، وقت کمتری ازمون روی نت تلف بشه.

فقط از دوستانی که میخان همکاری کنن این خواهش رو دارم که اول مطالب پست شده رو بخونن و بعد اقدام به نوشتن پست جدید کنن، که حتی المقدور مطالب تکراری نداشته باشیم.

مرسی

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)