صفحه 12 از 170 نخستنخست ... 234567891011121314151617181920212262112 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 111 تا 120 , از مجموع 1693

موضوع: آرشیو شده : اطلاعات مفید در مورد آلمان و زندگی در این کشور (تا پایان سال 2012)

Junior Member nafi3 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Astrophysics-Isfahan

پیش فرض پاسخ : اطلاعات مفید در مورد آلمان و زندگی در این کشور

یکی از دوستان این وب سایت در چند صفحه قبل معرفی کرد http://www.bahn.de/i/view/DEU/en/index.shtml
    من می خواستم بپرسم که می شه نقشه راه قطار های بین شهری المان را از این سایت پیدا کرد یا یک وب سایت دیگه کسی می شناسه که این قابلیت داشته باشه ؟
    ممنون

من به همه دوستان پیشنهاد میکنم که تا جایی که میتونن سعی کنن توی خوابگاه دانشجویی اتاق پیدا کنن. خیلی به امید سایتهایی مثل wg-gesucht.de نمونید. برای WG معمولن ساکنان قبلی دوست دارن که شما را ببینن از نزدیک و بعد تصمیم بگیرند و البته در بیشتر موارد هم ترجیح میدن که هم خانه ای از ملیت خودشون باشه.
    اگر آپارتمان هم بگیرید دردسرها و خرجهای مربوط به اثاثیه کم نیستن!
    در مورد اعتقادات مذهبی هم بگم که مردم اینجا، خصوصن قشر دانشجو، به شدت آدمای مودب و با شخصیتی هستن و کاملن به عقاید دیگران احترام میذارن و شما مشکلی از نطر حجاب و غیره نخواهی داشت. ولی باید بدونین تقریبا همه چیز اینجا مختلطه، شما هم که اومدی اینجا بعد از یک مدتی واستون عادی میشه.
    یک نکته جالب: من 5 ماهه اینجام تا حالا یک دعوا و حتی در حد فحش دادن هم ندیدم.
    موفق باشین

نقل قول نوشته اصلی توسط mg84 نمایش پست ها
    من به همه دوستان پیشنهاد میکنم که تا جایی که میتونن سعی کنن توی خوابگاه دانشجویی اتاق پیدا کنن. خیلی به امید سایتهایی مثل wg-gesucht.de نمونید. برای WG معمولن ساکنان قبلی دوست دارن که شما را ببینن از نزدیک و بعد تصمیم بگیرند و البته در بیشتر موارد هم ترجیح میدن که هم خانه ای از ملیت خودشون باشه.
    اگر آپارتمان هم بگیرید دردسرها و خرجهای مربوط به اثاثیه کم نیستن!
    در مورد اعتقادات مذهبی هم بگم که مردم اینجا، خصوصن قشر دانشجو، به شدت آدمای مودب و با شخصیتی هستن و کاملن به عقاید دیگران احترام میذارن و شما مشکلی از نطر حجاب و غیره نخواهی داشت. ولی باید بدونین تقریبا همه چیز اینجا مختلطه، شما هم که اومدی اینجا بعد از یک مدتی واستون عادی میشه.
    یک نکته جالب: من 5 ماهه اینجام تا حالا یک دعوا و حتی در حد فحش دادن هم ندیدم.
    موفق باشین
    ممنون از راهنمایی شما دوست عزیز
    شما خودتون تو این مدت از خوابگاه استفاده کردید ؟
    از WG یا آپارتمان هم گرفتید ؟
    میانگین خرج شما (خوابگاه+مواد غذایی+حمل و نقل و ...)
    باز هم از شما دوست عزیز سپاسگذارم

Member
    رشته و دانشگاه
    Master in CS, Saarland University

نقل قول نوشته اصلی توسط nafi3 نمایش پست ها
    یکی از دوستان این وب سایت در چند صفحه قبل معرفی کرد http://www.bahn.de/i/view/DEU/en/index.shtml
    من می خواستم بپرسم که می شه نقشه راه قطار های بین شهری المان را از این سایت پیدا کرد یا یک وب سایت دیگه کسی می شناسه که این قابلیت داشته باشه ؟
    ممنون
    این نقشه خطوط ریلی کل اروپاست:
    http://www.interrailnet.com/sites/al...l-map-2011.pdf

یه سری به این سایت هم بزنین :
    http://www.raileurope.com/train-faq/...w-to-book.html

Member
    رشته و دانشگاه

کسی میدونه این بلیط قطاری که ایران ایر میده شامل کدوم سیستم ریلی آلمان میشه؟

نقل قول نوشته اصلی توسط ali_golden نمایش پست ها
    ممنون از راهنمایی شما دوست عزیز
    شما خودتون تو این مدت از خوابگاه استفاده کردید ؟
    از WG یا آپارتمان هم گرفتید ؟
    میانگین خرج شما (خوابگاه+مواد غذایی+حمل و نقل و ...)
    باز هم از شما دوست عزیز سپاسگذارم
    من الان توی یک خوابگاه خصوصی هستم که چندان راضی کننده نیست. چند روزه که دنبال WG هستم ولی همون طور که گفتم چندان آسون نیست
    خوابگاه 215 یورو
    خوراک (ناهار در سلف دانشگاه حدود 2 یورو+ میوه+ شام(خودم آماده میکنم) + صبحانه) 100 تا 150
    حمل و نقل گرونه : سمستر تیکت که همه جا توی شهر یا ایالت میتونی بری بین 200 تا 300
    بلیت یک طرفه 2.1 یورو- بلیت روزانه دو برابر یک طرفه

ApplyAbroad Hero samanjan آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط mg84 نمایش پست ها
    من الان توی یک خوابگاه خصوصی هستم که چندان راضی کننده نیست. چند روزه که دنبال WG هستم ولی همون طور که گفتم چندان آسون نیست
    خوابگاه 215 یورو
    خوراک (ناهار در سلف دانشگاه حدود 2 یورو+ میوه+ شام(خودم آماده میکنم) + صبحانه) 100 تا 150
    حمل و نقل گرونه : سمستر تیکت که همه جا توی شهر یا ایالت میتونی بری بین 200 تا 300
    بلیت یک طرفه 2.1 یورو- بلیت روزانه دو برابر یک طرفه
    شما در کدام ایالت و شهر هستید /

ApplyAbroad Veteran
    reza.bahmaniar آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Universität des Saarlandes, CS and CuK

نقل قول نوشته اصلی توسط atnsm نمایش پست ها
    کسی میدونه این بلیط قطاری که ایران ایر میده شامل کدوم سیستم ریلی آلمان میشه؟
    سلام

منظورتون از کدوم سیستم ریلی چیه؟ تمام قطارهای DB.

موفق باشید
    دوستان یه مقدار خویشتن داری بیشتری در جواب دادن به دوستانمون تو انجمن داشته باشیم !!
    .

Member
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط reza.bahmaniar نمایش پست ها
    سلام

منظورتون از کدوم سیستم ریلی چیه؟ تمام قطارهای DB.

موفق باشید
    سلام

چیزی که من نمودن اینه که بعد از اینکه رسیدم Frankfurt و به نزدیکترین ایستگاه راه آهن رفتم باید چیکار کنم؟ آیا با در دست داشتن همون بلیط هواپیما که شامل قطار هم میشه میتونم سوار قطار بشم یا اینکه باید برم بلیط مخصوص خودشو بگیرم؟
    ضمن اینکه همین DB که شما اشاره کردید شامل ....IC,ICE and local trains میشه که قیمتهای متفاوتی دارن. میشه هرکدوم از اونهارو انتخاب کرد؟

با تشکر

ApplyAbroad Veteran
    reza.bahmaniar آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Universität des Saarlandes, CS and CuK

نقل قول نوشته اصلی توسط atnsm نمایش پست ها
    سلام

چیزی که من نمودن اینه که بعد از اینکه رسیدم Frankfurt و به نزدیکترین ایستگاه راه آهن رفتم باید چیکار کنم؟ آیا با در دست داشتن همون بلیط هواپیما که شامل قطار هم میشه میتونم سوار قطار بشم یا اینکه باید برم بلیط مخصوص خودشو بگیرم؟
    ضمن اینکه همین DB که شما اشاره کردید شامل ....IC,ICE and local trains میشه که قیمتهای متفاوتی دارن. میشه هرکدوم از اونهارو انتخاب کرد؟

با تشکر
    سلام

شما بعد از رسیدن به فرانکفورت میرید طبقه زیر فرودگاه که ایستگاه راه آهن اونجاست Flughafen . با همون بلیطی که تو دسستونه سوار هر نوع قطاری که خواستید میشید و فقط همون بلیط رو نشون میدید.
    فقط ساعت حرکت قطارها رو به همراه سکوی محل سوار شدنش از قبل چک کنید. ترجیحا قطار مستقیم سوار شید حتی اگه regional باشه.

موفق باشید.
    دوستان یه مقدار خویشتن داری بیشتری در جواب دادن به دوستانمون تو انجمن داشته باشیم !!
    .

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)