صفحه 76 از 76 نخستنخست ... 266667686970717273747576
نمایش نتایج: از شماره 751 تا 760 , از مجموع 760

موضوع: .:تعطیلی سفارت کانادا در ایران:.

Junior Member

پیش فرض پاسخ : .:تعطیلی سفارت کانادا در ایران:.

سلام
    2 روزه نامه پذیرشم دستم رسیده تازه می خوام مدارکمو آماده کنم اگه لطف کنی می شه مدارکی که آماده کردیو به فارسی بهم بنویسی تا من هم اونارو اماده کنم و این که شما accommodation arrangement هم تهیه کردید؟ چون من این پستا رو که خوندم بیشتر گیج شدم مثلا یکی نوشته بود فیشه بانکی هم باید ترجمه شه !!!! واقعا این کار لازمه؟

Senior Member
    رشته و دانشگاه
    Business PhD (OIS) - U of Alberta

نقل قول نوشته اصلی توسط maryam_zh نمایش پست ها
    سلام
    2 روزه نامه پذیرشم دستم رسیده تازه می خوام مدارکمو آماده کنم اگه لطف کنی می شه مدارکی که آماده کردیو به فارسی بهم بنویسی تا من هم اونارو اماده کنم و این که شما accommodation arrangement هم تهیه کردید؟ چون من این پستا رو که خوندم بیشتر گیج شدم مثلا یکی نوشته بود فیشه بانکی هم باید ترجمه شه !!!! واقعا این کار لازمه؟
    سلام

آره گیج کننده است چون هنوز همه چیز مشخص نشده. بهتره شروع کنید به آماده کردن و همچنان قضایا رو دنبال کنید تا وقتی که کاملا شفاف بشه. یکم وقت می بره. اما اگه یکم با دقت بخونین مثلا در مورد این فیش می بینید که لازم نیست.

موفق باشید.

Junior Member

نه نیازی نیس فیش رو ترجمه کنی
    این لینک رو ببین تا جدیدترین شرایط رو متوجه بشی... اگه بخوای می تونی ورژن فارسی فایل رو هم در همونجا ببینی

http://www.canadainternational.gc.ca...ang=eng&view=d

این لینک رو هم ببین تا با جدیدترین مدارک مورد نیاز سفارت کانادا در آنکارا آشنا بشی... انتهای همون صفحه، چک لیست مدارک "Application checklist" رو که در قالب فایل PDF هست رو هم حتماً ببین

نقل قول نوشته اصلی توسط maryam_zh نمایش پست ها
    سلام

Member
    رشته و دانشگاه
    3D Design, University of Iowa

نقل قول نوشته اصلی توسط pouyanz نمایش پست ها
    نه نیازی نیس فیش رو ترجمه کنی
    این لینک رو ببین تا جدیدترین شرایط رو متوجه بشی... اگه بخوای می تونی ورژن فارسی فایل رو هم در همونجا ببینی

این لینک رو هم ببین تا با جدیدترین مدارک مورد نیاز سفارت کانادا در آنکارا آشنا بشی... انتهای همون صفحه، چک لیست مدارک "Application checklist" رو که در قالب فایل PDF هست رو هم حتماً ببین

این که همون لینکه قبلیه که accomodation arrangment خواسته ....

Senior Member vahideabdolazi آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    iut

بچه ها لطفا نکید سوال تکراریه. ولی این چک لیستشون خیلی مسخره است.
    کارنامه و مدارک دیگه را ندیم یعنی؟
    همون نامه پذیرش کافیه؟
    اسناد و ... هم بدیم یه مترجم یه نامه با مهر بذاره که اینا سند مثلا یه خونه و ... هست کافیه؟ اخه ترجمه کل مدارک که خیلی می شه!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! همین طوری خودمون یه متن بذاریم بگیم اینا سند چیها هستند خوبه؟کافیه؟
    هی آقای مجری هیچ وقت با خر درد دل نکنید
    از توصیه های فامیل دور به آقای مجری
    توجه: شرمنده دوستانم، ولی واقعا وقت ندارم زیاد به فروم سر بزنم، اگر جواب ندادم به پیام خصوصی هاتون، معذور دارید من را. با سپاس

نقل قول نوشته اصلی توسط amir_hb نمایش پست ها
    قبل از بسته شدن بخش ویزا، سفارت در جواب ایمیلِ من، بهم گفت که پذیرش جدیدم رو یکشنبه تا چهارشنبه پیش از 10 صبح براشون ببرم. از اون جا که جایگزینی این مدرک برای پرونده ی من ضروریه، از دوستانی که در یکی دو روز گذشته به ساختمون سفارت مراجعه کردن، می خواستم بپرسم اون جا در چه حد تعطیله؟! یعنی کلّن کسی نیست، یا این که شانسی وجود داره که من یکشنبه برم اون جا بتونم چیزی به فایلم اضافه کنم؛ چون فکر نمی کنم به این سرعت فرستاده باشن آنکارا. (ضمنن می دونم یکشنبه گذشته اون جا به هیچ کس جواب نمی دادن، منظورم روز های بعدیه)
    مرسی
    جواب ایمیل سفارت رو پرینت بگیرید و با مدارکتون ببرید سفارت.(پرینت ایمیل جواب رو بزارید روی مدارکتون)
    تلاش، قهرمان سازه

نقل قول نوشته اصلی توسط Jcanada نمایش پست ها
    از بچه هایی که رفتن از دی اچ ال ، اصل مدارک بگیرن، کسی هست که بهش ناقص داده باشن. اگه هست لطفا بگه چه چیزو بهش ندادن. مرسی
    به من فقط اصل دانشنامه رو دادن، ریز نمره، کارنامه تافل، نامه پذیرش و بورس و نامه عدم سوپیشینه رو هم اصلشو داده بودم که بهم ندادن. البته خیلی هم مهم نیستن.

نقل قول نوشته اصلی توسط majidtabkhpaz نمایش پست ها
    به من فقط اصل دانشنامه رو دادن، ریز نمره، کارنامه تافل، نامه پذیرش و بورس و نامه عدم سوپیشینه رو هم اصلشو داده بودم که بهم ندادن. البته خیلی هم مهم نیستن.
    راستی، تعهدنامه محضری هم اصلشو داده بودم که برنگردوندن.

Member vigitemon آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Food Science- Ferdowsi

نقل قول نوشته اصلی توسط setareh21 نمایش پست ها
    دوستان کسی بوده که قبل از 20 آپریل مدرک داده باشه و بهش زنگ زده باشن؟ من 12 آپریل فرستادن و هیچ اصل مدرکی جر اصل نامه پذیرشم توش نبود!!!!!!!! بهم هم زنگ نزدن!!!!!!! نمیدونم این خوبه با بده
    منم که مدارکمو 23 آپریل فرستادم هیچ تماسی با من گرفته نشده. دلیلش هم فکر می کنم اینه که من اصل دانشنامه ها و ریز نمراتمو نذاشته بودم یعنی فقط ترجمه رسمی و تایید شدشو داده بودم. فقط اصل کارنامه آیلتس و پذیرشمو داده بودم.

ApplyAbroad Champion
    علی جون آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مهندسی عمران

دوستان عزیز،

با توجه به انتقال بخش ویزای تحصیلی به آنکارا و برای جلوگیری از همپوشانی مباحث در تاپیک های مشابه، این موضوع بسته شده و تاپیک جدیدی تحت عنوان
    روادید دانشجویی کانادا - سوالات کلی و مدارک مورد نیاز (آنکارا) راه اندازی شده است.

یادآوری مهم: لطفا ابتدا نسبت به مرور مطالب این تاپیک اقدام نمایید و فقط در صورت عدم یافتن پاسخ پرسش‌های خود، ادامه مباحث را در تاپیک مذکور پیگیری کرده و از پست مطالب تکراری جدا خودداری فرمایید.

با تشکر از همکاری شما
    پرونده فدرال> اقدام: سپتامبر ۲۰۰۶ /بعد از شش سال کنسل شد!
    پرونده آلبــرتا> کاندید: مـارچ ۲۰۱۲ / لند با ویزای کار:‌ جون ۲۰۱۳ / اقامت دایم: ژانویه ۲۰۱۵ / شهروندی: آگوست ۲۰۱۸ [جزئیات]

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)