صفحه 3 از 3 نخستنخست 123
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 22 , از مجموع 22

موضوع: مهمترین توصیه های بچه هایی که پذیرش گرفته اند به بچه های جدید!

پیش فرض پاسخ : مهمترین توصیه های بچه هایی که پذیرش گرفته اند به بچه های جدید!

تطابق CV و توصيه نامه ها خيلى مهمه، يعنى به مواردى كه تو CV نوشتيد و با يك استاد كار كرديد اشاره كنه. به اين صورت هر دو تاشون تاييد ميشن.
    (البته اگه استاد گفته خودتون از طرفش توصيه نامه بنويسيد حواستون باشه ديگه شباهت زيادى تابلوش ميكنه!)

خيلى خيلى مهم: دقيقه 90 اى نباشيد، اتفاقات غير مترقبه زياد مى افتند، اگه زمان داشته باشيد مشكلى درست نميكنند و حل ميشند و ميرند ولى واى به حال دقيقه 90 اى هاست!
    این همه چون سایه تو چون نور باش&nbsp; &nbsp; &nbsp;&nbsp; گر&nbsp;&nbsp; همه&nbsp; داری&nbsp; ز&nbsp; همه&nbsp; دور&nbsp;&nbsp; باش<br /> دوزخ&nbsp; گوگرد&nbsp; شد&nbsp; این&nbsp; تیره&nbsp;&nbsp; دشت&nbsp; &nbsp; &nbsp;&nbsp; ای خنک آن کس که سبکتر گذشت

ApplyAbroad Veteran
    farhan6155 آواتار ها

پیش فرض پاسخ : مهمترین توصیه های بچه هایی که پذیرش گرفته اند به بچه های جدید!

نقل قول نوشته اصلی توسط Sadra
    به هیچ وجه به Recommendation استادتون اعتماد نکنید!
    حتما از متن ریکام مطمئن بشید. اگه استادتون بصورت نامه دربسته بهتون تحویل داد حتما یکی اضافه بگیرید و بعدا درش رو باز کنید تا از متنش مطمئن بشید. برای دانشگاههای امریکا چون Online هست باید مواظب باشید که یه موقع ضرر نکنید!
    من پذیرش چندتا دانشگاه رو از دست دادم فقط به این دلیل که بیش از حد به استادم اعتماد کردم. استادی که ازش پروژه رو 20 گرفتم و یه مقاله بین الملی هم به اسم اون فرستادم که حتی %10 کار هم مال اون نبود! و در کل تحصیلم هم از گل بهش نازک تر نگفته بودم اما متاسفانه اون برام یه ریکامی نوشت که دشمنم هم برام نمی نوشت!!! و چون Online فرستاده بود متاسفانه خیلی دیر متوجه شدم!
    بچه هايي كه هنوز يه قسمتي از كاراي اپلايشون مونده به اين مساله خيلي دقت كنيد.
    اين مشكل براي همسر من هم اتفاق افتاده و ما دير فهميديم.
    يكي از استادا به شدت ساپورتش كرده بود و گفته بود حتما مي گيردش ولي بعد از فرستادن ريكامنديشن ها، يه روز زنگ زد و گفت كه استاد راهنمات ازت راضي نبوده و تو تزتو خوب انجام ندادي. در حاليكه همسر من تزشو 20 شده بود و شاگرد اول ليسانس و فوق هم هست. بنابراين دانشگاههاي خوب، كلي وقت و هزينه و انرژي شو از دست داد.
    حتما از استادتون يه ريكام كاغذي الكي بگيريد وچك كنيد كه چي مي نويسه براتون.

صفحه 3 از 3 نخستنخست 123

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)