صفحه 1 از 23 1234567891011 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 229

موضوع: نیازمندی های موقت به کارت اعتباری و فروش کارت اعتباری کاربران

ApplyAbroad Guardian
    میلاد آواتار ها

پیش فرض نیازمندی های موقت به کارت اعتباری و فروش کارت اعتباری کاربران

با سلام، کاربرانی که قسمتی از کارت اعتباری خودشون رو خرج کردن اما قسمتی از اون همچنان باقی مونده، چنانچه تمایل دارند کارت خود را به فروش برسانند میتوانند از این تاپیک استفاده بفرمایند. همچنین افرادی که قصد استفاده از این کارت ها را دارند میتوانند تقاضای خود را در این تاپیک مطرح نماییند.

قوانین این تاپیک:
    لطفا قبل از مشارکت در مباحث انجمن قوانین انجمن رو مطالعه بفرمایید.
    لطفا نکات مهم این انجمن رو قبل از ارسال پست مطالعه بفرمایید.

قابل توجه خریداران:
    1- کلیه کاربران که قصد خرید کارت دارند میتوانند مبلغ مورد نیاز خود/ نوع کارت و یا هرگونه مشخصات مد نظر خودشون رو در این تاپیک ارسال بفرمایند.

قابل توجه فروشندگان:
    2- کلیه افرادی که تقاضای فروش کارت خود را دارند. به این ترتیب کلیه پست ها باید مطابق الگوی مطرح شده در اینجا (کلیک کنید) ارسال شوند:
    1. نوع ومقدار ارز موجود در کارت
    2. نوع کارت
    3. تاریخ اعتبار
    4. شرکتی که کارت از آنجا خریداری شده

این به این معنی است که اعلام آمادگی برای پرداخت از کلیه منابع به جز کارت هایی که قابلیت واگذاری فیزیکی را دارند ممنوع میباشد. پس:
    • اعلام آمادگی برای تهیه انواع کارت
    • اعلام آمادگی برای پرداخت از حساب شخصی

در این تاپیک ممنوع میباشد.

تبصره: کاربرانی که تعداد 100 ارسال یا بیشتر دارند و همچنین مدت 10 ماه از عضویت انها در انجمن گذشته باشند میتوانند اعلام آمادگی برای تهیه کارت یا پرداخت از حساب شخصی اقدام نمایند.

همچنین، از کلیه کاربران درخواست میشود بعد از انجام شدن خرید یا بعد از فروش کارت خود در همین تاپیک اطلاع رسانی کنند. بدیهی ست اطلاع رسانی تنها از جانب شخص خریدار یا فروشنده و بدون نام بردن از طرف معامله مجاز است.

3- پست هایی که مراحل خرید/فروش رو مطابق با اعلام کاربر به پایان رسانده اند حذف خواهند شد همچنین کلیه پست های ارسال شده در این انجمن بعد از گذشت حداقل یک ماه از تاریخ ارسال، با فرض اینکه مراحل خرید/ فروش کارت توسط کاربر انجام شده،بدون اطلاع قبلی حذف خواهند شد.

هشدار:

فردی با نام مخفف م.خ تا کنون دو بار اقدام به کلاهبرداری نموده. از کلیه کاربران تقاضا میکنم در معامله با افرادی که تعداد پست کمی دارن و مسلما دانشجو نیستند و دقت بسیار بیشتری به خرج دهند.

برای بحث و پرسش در مورد امنیت خرید از سایت های اینترنتی مختلف و اعتبار سایت ها لطفا به تاپیک
    امنیت خرید اینترنتی مراجعه بفرمایید.

انجمن های مرتبط:

تالار ویژه ی خرید و فروش ووچر (Voucher) برای iBT TOEFL

خدمات آگهی دهندگان ApplyAbroad و سایر شرکت‌ها

خدمات ارزی بانکها و صرافی ها
    ویرایش توسط میلاد : October 12th, 2013 در ساعت 10:12 PM
    ناگهان خوابی مرا خواهد ربود ...

ApplyAbroad Champion

پیش فرض پاسخ : نیازمندی های موقت به کارت اعتباری و فروش کارت اعتباری کاربران

نقل قول نوشته اصلی توسط Azb نمایش پست ها
    سلام
    اون لینک که من گذاشتم نسخه الکترونیکی کتاب رو داره، فقط گفته اگر میخواهی دانلود کنی باید حداقل 1.99 دلار بابت عضویت trial که 3 روزه هست پرداخت بشه. کلاهبرداری از طرف سایت نبوده بلکه از طرف یکی از اعضای همین فروم بوده. اون نفر گفت بابت 2 دلار 7500 تومن بریزم به حسابش و اون با پرداخت 2 دلار رجیستر می کنه و کتاب رو دانلود می کنه. ولی ظاهراً رجیستر نکرده و از یک سایت مجانی نسخه قدیمی رو دانلود کرده و فرستاده. بهش گفتم یوزر و پسورد که رجیستر شده رو بفرست خودم دانلود کنم ببینم راست میگه یا نه، که دیگه جواب نداد. مشخصات اون نفر اینه:
    http://www.applyabroad.org/forum/mem...4086-venus2010

با اسمش که در ایمیل که فرستاده بود سرچ کردم این اومد:
    https://www.google.nl/search?q=%D9%8...ient=firefox-a
    دوست عزیز در پست اول هشدار داده شده که

هشدار:

فردی با نام مخفف م.خ تا کنون دو بار اقدام به کلاهبرداری نموده. از کلیه کاربران تقاضا میکنم در معامله با افرادی که تعداد پست کمی دارن و مسلما دانشجو نیستند و دقت بسیار بیشتری به خرج دهند.

این کاربر کلا 3 تا پست بیشتر نداشت، لطفا به سابقه و تعداد پست های کاربران دقت کنید، یا از شرکت های پرداخت اینترنتی استفاده کنید. لطفا پیام خصوصی هاتون را با استفاده از دکمه گزارش پست خلاف گزارش کنید.
    لطفا پست نامرتبط و خلاف مقررات را گزارش فرمایید.

ApplyAbroad Senior Veteran
    Apdentist آواتار ها

با سلام لطفا پست شماره یک و قوانین این تاپیک را ملاحظه فرمایید.تمامی پست های خلاف پاک شدند.

170 دلار
    با سلام

سلام . مبلغ 550 دلار کانادا برای پرداخت هزینه فدرال اداره مهاجرت بایستی آنلاین پرداخت کنم . اگه از دوستان کسی میتونه راهنمایی کنه جایی رو با کارمزد پایین لطفا اطلاع رسانی فرمایید

ApplyAbroad Senior Veteran
    Apdentist آواتار ها

قابل توجه خریداران:
    1- کلیه کاربران که قصد خرید کارت دارند میتوانند مبلغ مورد نیاز خود/ نوع کارت و یا هرگونه مشخصات مد نظر خودشون رو در این تاپیک ارسال بفرمایند.

قابل توجه فروشندگان:
    2- کلیه افرادی که تقاضای فروش کارت خود را دارند. به این ترتیب کلیه پست ها باید مطابق الگوی مطرح شده در اینجا (کلیک کنید) ارسال شوند:

1. نوع ومقدار ارز موجود در کارت
    2. نوع کارت
    3. تاریخ اعتبار
    4. شرکتی که کارت از آنجا خریداری شده

این به این معنی است که اعلام آمادگی برای پرداخت از کلیه منابع به جز کارت هایی که قابلیت واگذاری فیزیکی را دارند ممنوع میباشد. پس:

• اعلام آمادگی برای تهیه انواع کارت
    • اعلام آمادگی برای پرداخت از حساب شخصی

پستهایی که خارج از این فرمت باشند حذف خواهند شد!

ApplyAbroad Superstar amir110 آواتار ها

من هزار دلار موجود توی کارتم دارم. اگر کسی خواست پیام خ بده.
    هر چی اینجا می نویسم نظر شخصیه و قابل تعمیم نیست

Senior Member amin_ict_5 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Computer Science

سلام
    آیا کسی کارتی با موجودی ناچیز داره به ما بده؟

در حد 1 دلار هم باشه برام کافیه
    مشخصات
    کارت اعتباری
    visa, master, ...
    حتماً صادره از امریکا باشد
    به همراه billing address
    میخوام
    هدف بنده صرفاً یادگیری ایست؛ یادگیری علم، یادگیری اخلاق، ...
    هدف خودسازی ایست، نه خوشگذرانی

سلام دوست عزیز
    هنوز هم امکان پرداخت دارین من می خوام اپلیکیشن فی برای چند دانشگاه در امریکا بفرستم. پیشاپیش سپاسگزارم

نقل قول نوشته اصلی توسط amir110 نمایش پست ها
    من هزار دلار موجود توی کارتم دارم. اگر کسی خواست پیام خ بده.
    من چند تا اپلیکیشن فی دارم ... می تونید پرداخت ها رو انجام بدین
    با تشکر

صفحه 1 از 23 1234567891011 ... آخرینآخرین

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)