صفحه 20 از 23 نخستنخست ... 1011121314151617181920212223 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 191 تا 200 , از مجموع 230

موضوع: نیازمندی های موقت به کارت اعتباری و فروش کارت اعتباری کاربران

پیش فرض پاسخ : نیازمندی های موقت به کارت اعتباری و فروش کارت اعتباری کاربران

سلام. بنظرم بهترین کار اینه که شما از افراد یا شرکت ها بخواین پرداختتون رو انجام بدن اینجوری شما یک هزینه میدین و اون ها هم کارتون رو انجام میدن و همه چیز تمام میشه. اگر کارت تهیه کنین تضمینی نیست که در آینده باهاش مشکلی نداشته باشین بعد از پرداخت هم ممکنه کمی تهش بمونه که باز وقت گیر و هزینه بر هست اگر بتونین پس بدین به شرکت یا دوباره بفروشینش به کس دیگه.

نقل قول نوشته اصلی توسط yaserbah نمایش پست ها
    سلام دوستان. اطلاع دارین این کارتهای اعتباری که بعضی از موسسات در ایران تبلیغ میکنن قابل اعتمائ هست یانه؟ من تلفنی باهاشون صحبت کردم گفتن میشه باهاش همه پرداختها رو انجام داد و قبلیت ریفاند هم داره و از ATM هم شارژ میشه. ولی با توجه به تحریمهای مالی و بانکی آیا این کار قابل انجام هست؟ سپاسگزار میشم اگه جواب بدین

نقل قول نوشته اصلی توسط storagemeter نمایش پست ها
    سلام. بنظرم بهترین کار اینه که شما از افراد یا شرکت ها بخواین پرداختتون رو انجام بدن اینجوری شما یک هزینه میدین و اون ها هم کارتون رو انجام میدن و همه چیز تمام میشه. اگر کارت تهیه کنین تضمینی نیست که در آینده باهاش مشکلی نداشته باشین بعد از پرداخت هم ممکنه کمی تهش بمونه که باز وقت گیر و هزینه بر هست اگر بتونین پس بدین به شرکت یا دوباره بفروشینش به کس دیگه.
    آخه میخوام امکان ریفاند داشته باشم

Junior Member

سلام مبلغ چقدر هست؟ به من پیام بدین

نقل قول نوشته اصلی توسط yaserbah نمایش پست ها
    آخه میخوام امکان ریفاند داشته باشم

Senior Member

با سلام
    من مستر کارت معتبر دارم. میتونم برای پرداخت در خدمت شما باشم.
    برای اعلام شماره اینجا خلاف قوانین هست. لطفا پیغام خصوصی بدین

با سلام خدمت دوستان عزیز،

از دوستانی که کارت اعتباری ویزا یا مسترکارت (با ارز یورو) دارند و می‌توانند یک پرداخت آنلاین به مبلغ ۱۵ یورو رو انجام بدن با ذکر کارمزد، نرخ یورو و امکان ریفاند به اینجانب اطلاع دهند. پول را به ریال به حسابشان در ایران میفرستم.

با سپاس فراوان

Junior Member

سلام من می تونم لطفا به من پیام بدین.

نقل قول نوشته اصلی توسط Flightmedia نمایش پست ها
    با سلام خدمت دوستان عزیز،

از دوستانی که کارت اعتباری ویزا یا مسترکارت (با ارز یورو) دارند و می‌توانند یک پرداخت آنلاین به مبلغ ۱۵ یورو رو انجام بدن با ذکر کارمزد، نرخ یورو و امکان ریفاند به اینجانب اطلاع دهند. پول را به ریال به حسابشان در ایران میفرستم.

با سپاس فراوان

با سلام خدمت دوستان

هزارو صد دلار امریکا امکان پرداخت هزینه ها و یا تهیه بلیط هواپیما موجود می باشد، لطفا در صورت نيازمندى بهم پيام بفرستيد.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    PhD of Cyber Security - UNSW

سلام،
    مبلغ ۵۰۰ دلار بابت امور دانشجویی موجود هستش در صورت نیاز خوشحال میشم کمک کنم.

Junior Member

سلام

یک عدد گیفت کارت 100 دلاری آمریکا (ویزا) دوستان در صورت تمایل برای خرید پیام خصوصی لطفا

Junior Member

باسلام
    مقاله بنده در کنفرانسی در هلند پذیرفته شده است. باید مبلغ 350 دلار را برای تکمیل ثبت نام واریز کنم
    دوستان لطفا راهنمایی کنند.

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)