نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 230

موضوع: نیازمندی های موقت به کارت اعتباری و فروش کارت اعتباری کاربران

Hybrid View

پست قبلی پست قبلی   پست بعدی پست بعدی
    ApplyAbroad Champion

پیش فرض پاسخ : نیازمندی های موقت به کارت اعتباری و فروش کارت اعتباری کاربران

نقل قول نوشته اصلی توسط Azb نمایش پست ها
    سلام
    اون لینک که من گذاشتم نسخه الکترونیکی کتاب رو داره، فقط گفته اگر میخواهی دانلود کنی باید حداقل 1.99 دلار بابت عضویت trial که 3 روزه هست پرداخت بشه. کلاهبرداری از طرف سایت نبوده بلکه از طرف یکی از اعضای همین فروم بوده. اون نفر گفت بابت 2 دلار 7500 تومن بریزم به حسابش و اون با پرداخت 2 دلار رجیستر می کنه و کتاب رو دانلود می کنه. ولی ظاهراً رجیستر نکرده و از یک سایت مجانی نسخه قدیمی رو دانلود کرده و فرستاده. بهش گفتم یوزر و پسورد که رجیستر شده رو بفرست خودم دانلود کنم ببینم راست میگه یا نه، که دیگه جواب نداد. مشخصات اون نفر اینه:
    http://www.applyabroad.org/forum/mem...4086-venus2010

با اسمش که در ایمیل که فرستاده بود سرچ کردم این اومد:
    https://www.google.nl/search?q=%D9%8...ient=firefox-a
    دوست عزیز در پست اول هشدار داده شده که

هشدار:

فردی با نام مخفف م.خ تا کنون دو بار اقدام به کلاهبرداری نموده. از کلیه کاربران تقاضا میکنم در معامله با افرادی که تعداد پست کمی دارن و مسلما دانشجو نیستند و دقت بسیار بیشتری به خرج دهند.

این کاربر کلا 3 تا پست بیشتر نداشت، لطفا به سابقه و تعداد پست های کاربران دقت کنید، یا از شرکت های پرداخت اینترنتی استفاده کنید. لطفا پیام خصوصی هاتون را با استفاده از دکمه گزارش پست خلاف گزارش کنید.
    لطفا پست نامرتبط و خلاف مقررات را گزارش فرمایید.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    شیمی، تورنتو

پیش فرض پاسخ : نیازمندی های موقت به کارت اعتباری و فروش کارت اعتباری کاربران

اگر به این شخص پول فرستادید پس شماره حسابش رو میدونید. چون بانک ها افراد رو موقع افتتاح حساب شناسایی میکنند می توانید شکایت کنید و پولیس به راحتی فرد رو می تواند شناسایی کند.

نقل قول نوشته اصلی توسط studentz نمایش پست ها
    دوست عزیز در پست اول هشدار داده شده که

هشدار:

فردی با نام مخفف م.خ تا کنون دو بار اقدام به کلاهبرداری نموده. از کلیه کاربران تقاضا میکنم در معامله با افرادی که تعداد پست کمی دارن و مسلما دانشجو نیستند و دقت بسیار بیشتری به خرج دهند.

این کاربر کلا 3 تا پست بیشتر نداشت، لطفا به سابقه و تعداد پست های کاربران دقت کنید، یا از شرکت های پرداخت اینترنتی استفاده کنید. لطفا پیام خصوصی هاتون را با استفاده از دکمه گزارش پست خلاف گزارش کنید.

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)