صفحه 23 از 23 نخستنخست ... 1314151617181920212223
نمایش نتایج: از شماره 221 تا 229 , از مجموع 229

موضوع: نیازمندی های موقت به کارت اعتباری و فروش کارت اعتباری کاربران

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    زیست شناسی

پیش فرض پاسخ : نیازمندی های موقت به کارت اعتباری و فروش کارت اعتباری کاربران

سلام وقت بخیر

ممنون میشم راهنمایی کنید.
    برای رفتن به آمریکا مبلغ کمی پول برای ماه اول می تونم ببرم اما نمی خوام اون مبلغ رو همشو نقدی ببرم. از ایجا هم نمی خوام پی پل بسازم چون درد سرش زیاده. کسی هست از webmoney استفاده کرده باشه؟ قطعا نسبت به پی پال خیلی معروف و پر کاربرد نیست ولی بشه یک سری کار های کلی رو باهاش انجام داد برام کافیه. مثل خرید بلیط یا انتقال پول به بانک بعد از رفتنم.

لطفا در مورد مستر کارت قابل شارژ هم اگر اطلاعاتی دارید منو راهنمایی کنید. مشکلاتش مثل پی پل هست که اگر از ای پی ایران استفاده بشه بلوکه میشه تا از خارج بشه دوباره بازش کرد و مشکلاتی از این قبیل داره؟ البته مشکل اگه با فیل*تر شکن حل بشه خوبه ولی من دقیق نمی دونم انگار برای پی پل وی پی اس می خواد. تا 10 بار اول نمیشه پول برداشت و فقط میشه حسابو شارژ کرد و ...
    -----
    توی سفری که برای سفارت می ریم میشه حساب بانکی باز کرد توی اون کشور یا مسافرا نمی تونن حساب بانکی باز کنن؟ اصلا اطلاعاتی ندارم.

با تشکر

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط educational_t نمایش پست ها
    سلام وقت بخیر

ممنون میشم راهنمایی کنید.
    برای رفتن به آمریکا مبلغ کمی پول برای ماه اول می تونم ببرم اما نمی خوام اون مبلغ رو همشو نقدی ببرم. از ایجا هم نمی خوام پی پل بسازم چون درد سرش زیاده. کسی هست از webmoney استفاده کرده باشه؟ قطعا نسبت به پی پال خیلی معروف و پر کاربرد نیست ولی بشه یک سری کار های کلی رو باهاش انجام داد برام کافیه. مثل خرید بلیط یا انتقال پول به بانک بعد از رفتنم.

لطفا در مورد مستر کارت قابل شارژ هم اگر اطلاعاتی دارید منو راهنمایی کنید. مشکلاتش مثل پی پل هست که اگر از ای پی ایران استفاده بشه بلوکه میشه تا از خارج بشه دوباره بازش کرد و مشکلاتی از این قبیل داره؟ البته مشکل اگه با فیل*تر شکن حل بشه خوبه ولی من دقیق نمی دونم انگار برای پی پل وی پی اس می خواد. تا 10 بار اول نمیشه پول برداشت و فقط میشه حسابو شارژ کرد و ...
    -----
    توی سفری که برای سفارت می ریم میشه حساب بانکی باز کرد توی اون کشور یا مسافرا نمی تونن حساب بانکی باز کنن؟ اصلا اطلاعاتی ندارم.

با تشکر
    وبمانی مال روسیه هست و در آمریکا اعتباری نداره.
    فکر حساب پی پال با مشخصات و آدرس جعلی هم که شرکت ها تبلیغ میکنن را هم از سرت بیرون کن که پولت را از دست میدی.
    تا وقتی حساب بانکی نداشته باشی مسترکارد قابل شارژ کجا بهت میدن؟؟؟

وقتی رفتی میتونی قانونی حساب بانکی باز کنی. بعدش خیلی ها هستن که اونجا به حسابت دلار بزنن و ایران ازت ریال بگیرن.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    زیست شناسی

نقل قول نوشته اصلی توسط Hamidas نمایش پست ها
    وبمانی مال روسیه هست و در آمریکا اعتباری نداره.
    فکر حساب پی پال با مشخصات و آدرس جعلی هم که شرکت ها تبلیغ میکنن را هم از سرت بیرون کن که پولت را از دست میدی.
    تا وقتی حساب بانکی نداشته باشی مسترکارد قابل شارژ کجا بهت میدن؟؟؟

وقتی رفتی میتونی قانونی حساب بانکی باز کنی. بعدش خیلی ها هستن که اونجا به حسابت دلار بزنن و ایران ازت ریال بگیرن.

سلام
    ممنونم

مستر کارت قابل شارژ بی نام و با نام رو داخل این سایت هایی که به واستشون اپلیکیشن فی و پول آزمون پرداخت می کردم دیدم.
    پس توصیه شما فعلا تا موقعی که برم همون پول نقدر هست؟ کار دیگه ای نمیشه کرد.

پرداخت اپلیکیشن فی ها و پرداخت های بانکی مربوط به کارهای دانشگاهی آمریکا
    درسته که نیستم ولی دلم همیشه پیش همه شماست.

سلام من باید 25 یورو برای اپلیکیشن فی آلمان بصورت انتقال بانکی پرداخت کنم. کسی میتونه راهنمایی کنه چطور انجامش بدم؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط yaserbah نمایش پست ها
    سلام من باید 25 یورو برای اپلیکیشن فی آلمان بصورت انتقال بانکی پرداخت کنم. کسی میتونه راهنمایی کنه چطور انجامش بدم؟
    سلام. من هم یه بار پرداخت اپلیکیشن فی رو باید به صورت انتقال بین بانکی انجام میدادم و یکی از شرکت ها این کار رو برای من انجام داد. البته کارمزدشون نسبتا زیاد هست. اگر مایل بودید اطلاع بدید تا نام شرکت رو بگم.

نقل قول نوشته اصلی توسط loafer نمایش پست ها
    سلام. من هم یه بار پرداخت اپلیکیشن فی رو باید به صورت انتقال بین بانکی انجام میدادم و یکی از شرکت ها این کار رو برای من انجام داد. البته کارمزدشون نسبتا زیاد هست. اگر مایل بودید اطلاع بدید تا نام شرکت رو بگم.
    بله خیلی ممنون میشم. چون به چند تا که توی گوگل پیدا کردم ایمیل زدم گفتن انجام نمیدن. حالا نهایتا اگر اونیکه شما میگید خیلی کارمزدش بالا باشه منصرف میشم.

نقل قول نوشته اصلی توسط loafer نمایش پست ها
    سلام میشه اسم شرکت بگین

سلام
    برای پرداخت وقت سفارت کانادا 100 + 85 دلار نیاز داشتم. فقط به علت خصوصی بودن اطلاعات نمیتونم مشخصات اکانت رو بدم اگه کارت مجازی هدیه داشتید یا میتونید از طریق انی دسک به کامپیوتر بنده وصل شوید و پرداخت کنید خیلی ممنونتون میشم. بهم پ.خ بفرستید

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)