صفحه 17 از 23 نخستنخست ... 7891011121314151617181920212223 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 161 تا 170 , از مجموع 230

موضوع: نیازمندی های موقت به کارت اعتباری و فروش کارت اعتباری کاربران

پیش فرض پاسخ : نیازمندی های موقت به کارت اعتباری و فروش کارت اعتباری کاربران

نقل قول نوشته اصلی توسط arashnoo21 نمایش پست ها
    ۲عددویزا کارت یکی موجودی مبلغ ۱۹ دلار و دیگری ۲۲ دلار به فروش میرسد
    سلام
    شرايط كارتتون رو ميفرماييد؟ نوع؟ مدت اعتبار؟ امكان واريز و دريافت پول؟ اسم دار يا بي نام ؟ داراي حساب اينترنتي؟ ادرس رجسيتر شده؟

Junior Member Mic آواتار ها

من آمریکا هستم و میخوام طی چند روز آتی به حساب سامانم در ایران کمی پول منتقل کنم.
    میتونم براتون Visa Gift Card با مبلغ 25، 50، یا 100 دلار بگیرم و اطلاعاتش رو براتون ارسال کنم.
    نرخ روز، بدون کارمزد و هزینه فعالسازی کارت (که در حال حاضر 4.95 دلار هست).

نقل قول نوشته اصلی توسط Mic نمایش پست ها
    من آمریکا هستم و میخوام طی چند روز آتی به حساب سامانم در ایران کمی پول منتقل کنم.
    میتونم براتون Visa Gift Card با مبلغ 25، 50، یا 100 دلار بگیرم و اطلاعاتش رو براتون ارسال کنم.
    نرخ روز، بدون کارمزد و هزینه فعالسازی کارت (که در حال حاضر 4.95 دلار هست).
    سلام.
    کارتهایی که ذکر کردید امکان شارژ مجدد دارند یا یک بار مصرف هستند؟

سلام

آیا کسی کارتی با موجودی ناچیز داره به من بده؟ یا جایی هست که انلاین بگیرم

در حد 1 دلار هم باشه برام کافیه

مشخصات

کارت اعتباری

visa, master, ...

کارتی که قابلیت شارژ مجدد داشته باشه
    به همراه billing address

میخوام

سلام دوستان
    من چند تا سوال بيسيك داشتم ممنون ميشم جواب بديد:

با يكي از اساتيد در اروپا كار ميكنم ولي فعلا تا چند ماه اينده بخاطر مشكلات ويزا و صادر نشدنش نميتونم برم و قرار شده بنا به نتايج كارهاي تحقيقاتي كه انجام ميدم استاد معادل يك دانشجوي PHD​بهم پول بده تا در اينده ببينيم شرايط چي ميشه.
    براي اين كار ميخوام يك حساب بانكي يا هر چيز ديگر باز كنم؟
    ایا مستر کارت یعنی همان حساب بانکی؟ (مثل ایران که حساب باز میکنی یه عابر بانک بهت میدن؟) و اگر نه فرقشون چي هست؟

اینکه یا باید مستر کارت بگیرم و روی اون حساب پی پال باز کنم؟ و اینکه چطور باید اینکار انجام بشه؟ ايا نياز به ادرس در خارج از كشور دارم؟
    من خودم رفتم سایت پی پال اکانت ساختم ولی میگه باید یک مستر کارت به اون متصل بشه

در كل بنا به شرايط من چه چيزي رو پيشنهاد ميديد؟ اگر بخوام از موسسات داخل كشور كه مستر و ويزا كارت صادر ميكنن اقدام كنم بايد چه نوع كارتي رو درخواست بدم؟

نقل قول نوشته اصلی توسط Tesla64 نمایش پست ها
    سلام.
    کارتهایی که ذکر کردید امکان شارژ مجدد دارند یا یک بار مصرف هستند؟
    این ها کارت های هدیه یک بار مصرف هستند. اگه برای پرداخت اینترنتی میخواین و مبلغ مورد نیازتون رو میدونید به احتمال زیاد یک بار مصرف بودن کارت براتون محدودیت خاصی ایجاد نمیکنه. اگه نوع استفاده رو بدونم ممکنه بتونم اطلاعات دقیق تری بدم.

سلام دوستان
    من چند تا سوال بيسيك داشتم ممنون ميشم جواب بديد:

با يكي از اساتيد در اروپا كار ميكنم ولي فعلا تا چند ماه اينده بخاطر مشكلات ويزا و صادر نشدنش نميتونم برم و قرار شده بنا به نتايج كارهاي تحقيقاتي كه انجام ميدم استاد معادل يك دانشجوي PHD​بهم پول بده تا در اينده ببينيم شرايط چي ميشه.
    براي اين كار ميخوام يك حساب بانكي يا هر چيز ديگر باز كنم؟
    ایا مستر کارت یعنی همان حساب بانکی؟ (مثل ایران که حساب باز میکنی یه عابر بانک بهت میدن؟) و اگر نه فرقشون چي هست؟
    نه. بستگی به نوع مستر کارت داره. کارت میتونه به موجودی دپازیت شده شما در موسسه صادر کننده کارت وصل باشه (Debit card) یا از اعتباری که موسسه بهتون میده استفاده کنه (Credit card) یا کارت هدیه باشه (Gift card) که در این صورت نیاز نیست به جایی وصل باشه و در نتیجه اطلاعات شخصی نیاز نداره.

اینکه یا باید مستر کارت بگیرم و روی اون حساب پی پال باز کنم؟ و اینکه چطور باید اینکار انجام بشه؟ ايا نياز به ادرس در خارج از كشور دارم؟
    من خودم رفتم سایت پی پال اکانت ساختم ولی میگه باید یک مستر کارت به اون متصل بشه
    تا جاییکه من میدونم و اگه شرایط عوض نشده باشه راه قانونی وجود نداره اما میتونید کارت هدیه بگیرید و به پی پل اضافه کنید و ازش استفاده کنید.
    https://www.paypal.com/us/webapps/mp...aid-gift-cards
    نمیتونید آدرس ایران رو وارد کنید ولی آدرس رو چک نمیکنن. اما ممکنه وقتی تراکنش ها از یه حدی بگذره اکانتتون محدود بشه و نیاز به یه تائید هویت اساسی پیدا کنه که نمیتونید دور بزنیدش!

در كل بنا به شرايط من چه چيزي رو پيشنهاد ميديد؟ اگر بخوام از موسسات داخل كشور كه مستر و ويزا كارت صادر ميكنن اقدام كنم بايد چه نوع كارتي رو درخواست بدم؟
    اگه شخص قابل اعتمادی در یه کشور غیر مشکل دار دارید بهتره پول به حساب ایشون واریز بشه و خودش پرداخت های دلاری رو براتون انجام بده.

خیلی ممنون از راهنماییتون. ولی هنوز یکسری ابهامات دارم. بدلیل اینکه با سیستم بانکی ایرانی کار کردم و شرایط رو در خارج از کشور نمیدونم.
    خیلی ببخشید که سوالام خیلی بیسیک و مبتدی هست ولی خوب نمیدونم واقعا

ایا همون بانک هست که بعد از افتتاح حساب ، مستر کارت رو هم صادر میکنه؟

تفاوت مستر کارت و پی پال چی هست؟
    billing address چی هست؟

کارتی که من لازم دارم در واقع کارتی است که امکان واریز و دریافت داشته باشد (کارت یک طرفه مثل گیفت کارت با امکان فقط پرداخت کاربردی برام نداره) بیشتر هم تمایل دارم که خودم حساب شخصی داشته باشم (نه حساب اشنایان) خوب اینطوری ادم گرفتار خیلی مسائلی که در اینده شاید به احتمال 1% پیش بیاد نمیشه

در کل با شرایط من پیشنهاد میکنید سراغ چه کارتی برم؟
    ویرایش توسط Tesla64 : October 10th, 2018 در ساعت 01:30 PM

Banned

خیلی ممنون از راهنماییتون. ولی هنوز یکسری ابهامات دارم. بدلیل اینکه با سیستم بانکی ایرانی کار کردم و شرایط رو در خارج از کشور نمیدونم.
    خیلی ببخشید که سوالام خیلی بیسیک و مبتدی هست ولی خوب نمیدونم واقعا

ایا همون بانک هست که بعد از افتتاح حساب ، مستر کارت رو هم صادر میکنه؟

تفاوت مستر کارت و پی پال چی هست؟
    billing address چی هست؟

کارتی که من لازم دارم در واقع کارتی است که امکان واریز و دریافت داشته باشد (کارت یک طرفه مثل گیفت کارت با امکان فقط پرداخت کاربردی برام نداره) بیشتر هم تمایل دارم که خودم حساب شخصی داشته باشم (نه حساب اشنایان) خوب اینطوری ادم گرفتار خیلی مسائلی که در اینده شاید به احتمال 1% پیش بیاد نمیشه

در کل با شرایط من پیشنهاد میکنید سراغ چه کارتی برم؟
    مستر کارت و ویزا کارت سیستم های بانکی هستند که امکان تبادل مالی در سراسر دنیا بین حساب های متصل به اون سیستم رو میده. یعنی شما یه حساب بانکی دارید که اون حساب به یکی از این سیستم ها متصل هست.

پی پال در ابتدای یه سیستم مالی صرفاً مجازی بود و شما می تونستین بصورت مجازی کار کنید، البته الان امکان اتصال کارت های بانکی مختلف به اون و دریافت کارت بانکی از خود پی پال رو دارید.

بیلینگ آدرس هم در اصل آدرس صاحب حساب هست.

شما اگه تو ایران هستین می تونید از شرکت هایی که حساب های مستر یا ویزا باز می کنند خدمات بگیرید. بعضی بانک های آذربایجان برای ایرانی ها حساب باز می کند.

Junior Member

در کل با شرایط من پیشنهاد میکنید سراغ چه کارتی برم؟[/QUOTE]

دوست عزیز اصلا سراغ شرکت هایی که برای ایرانی ها کارت صادر می کنند نرو. همه شرکت هایی که کارت ارایه می دهند اگر حساب مسدود بشه پاسخگو نیستند. چون مدارکی جهت ارائه برای اون حساب جعلی ندارند.
    اگر از پی پال خواستید استفاده کنید به چند نکته توجه کنید. (در غیر اینصورت قطعا حساب شما مسدود خواهد شد )
    1- اصلا با آی پی ایران وارد حساب نشوید.
    2- آدرس ایران را در حساب خود به هیچ وجه وارد نکنید.
    3- با استفاده ار پی پال کالایی به مقصد ایران نخرید.

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)