صفحه 18 از 23 نخستنخست ... 891011121314151617181920212223 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 171 تا 180 , از مجموع 230

موضوع: نیازمندی های موقت به کارت اعتباری و فروش کارت اعتباری کاربران

پیش فرض پاسخ : نیازمندی های موقت به کارت اعتباری و فروش کارت اعتباری کاربران

دوست عزیز اصلا سراغ شرکت هایی که برای ایرانی ها کارت صادر می کنند نرو. همه شرکت هایی که کارت ارایه می دهند اگر حساب مسدود بشه پاسخگو نیستند. چون مدارکی جهت ارائه برای اون حساب جعلی ندارند.
    اگر از پی پال خواستید استفاده کنید به چند نکته توجه کنید. (در غیر اینصورت قطعا حساب شما مسدود خواهد شد )
    1- اصلا با آی پی ایران وارد حساب نشوید.
    2- آدرس ایران را در حساب خود به هیچ وجه وارد نکنید.
    3- با استفاده ار پی پال کالایی به مقصد ایران نخرید.[/QUOTE]

خيلي ممنون از راهنمايي دوستان.

من اصلا قصد ندارم پول دريافتي رو وارد ايران كنم كه دردسر بشه ميتونم از طريق همين فروم هزينه ثبت نام و ... رو براي بچه ها انجام بدم و معادلش رو ريال دريافت كنم.

شما اشاره كرديد از شركت هاي ايراني كارت نگيرم ،​چطوري ميتونم پس كارتي تهيه كنم؟

سلام دوستان
    برای پرداخت های مربوط به ویزا ی کانادا و همچنین خرید بلیط و اینها نیاز به راهی برای پرداخت دارم. احتمالا بهترین راه خرید گیفت کارت هست درسته؟ فقط دیدم یکی از دوستان نوشته اینها یکبار مصرفه، منظور اینه که دیگه شارژ نمیشن؟ احیانا ربطی به تعداد تراکنش ها و جاهای مختلف که خرید میشه نداره که؟ (یعنی از یه گیفت 200 دلاری مثلا 50 تاش برای کار سفارت استفاده بشه و 100 تاش برای بلیط هواپیما مثلا!... مشکلی نداره که؟)

نقل قول نوشته اصلی توسط rezarezaee نمایش پست ها
    سلام دوستان
    برای پرداخت های مربوط به ویزا ی کانادا و همچنین خرید بلیط و اینها نیاز به راهی برای پرداخت دارم. احتمالا بهترین راه خرید گیفت کارت هست درسته؟ فقط دیدم یکی از دوستان نوشته اینها یکبار مصرفه، منظور اینه که دیگه شارژ نمیشن؟ احیانا ربطی به تعداد تراکنش ها و جاهای مختلف که خرید میشه نداره که؟ (یعنی از یه گیفت 200 دلاری مثلا 50 تاش برای کار سفارت استفاده بشه و 100 تاش برای بلیط هواپیما مثلا!... مشکلی نداره که؟)
    اين كارتها شارژ نميشن و وقتي موجوديشون تموم شه ديگه بي استفاده ميشن. شما از يك كارت گيفت ميتونيد به دفعات تا وقتي كه موجودي داره استفاده كنيد.

نقل قول نوشته اصلی توسط Tesla64 نمایش پست ها
    اين كارتها شارژ نميشن و وقتي موجوديشون تموم شه ديگه بي استفاده ميشن. شما از يك كارت گيفت ميتونيد به دفعات تا وقتي كه موجودي داره استفاده كنيد.
    ممنونم
    آیا اطلاع دارید برای پرداخت application fee ویزای کانادا هم میشه از گیفت استفاده کرد؟ من دیدم توی متد های پرداخت نوشته بود deposit or credit card . اشاره به گیفت نداشت.

Junior Member Mic آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط rezarezaee نمایش پست ها
    ممنونم
    آیا اطلاع دارید برای پرداخت application fee ویزای کانادا هم میشه از گیفت استفاده کرد؟ من دیدم توی متد های پرداخت نوشته بود deposit or credit card . اشاره به گیفت نداشت.
    بله.
    گیفت کارت همون prepaid هست که اینجا بهش اشاره شده:
    http://www.cic.gc.ca/english/helpcen...num=1215&top=4

سلام
    اگه کسی میخواد که اپلیکشن فی دانشگاه تو کانادا پرداخت کنه یا پول ویزای کانادا، من میتونم بریزم و واسم ریال تو ایران بریزید.

ApplyAbroad Superstar amir110 آواتار ها

حدود 2 هزار دلار امریکا موجود هست. و می تونم پی پل کنم.
    اگر تعداد پست هاتون توی فروم بیشتر از 300 تا باشه من میتونم اول دلار بریزم و بعد شما ریال بریزین. در غیر اینصورت شما باید اول ريال بریزین و بعد من دلار رو منتقل کنم.
    هر چی اینجا می نویسم نظر شخصیه و قابل تعمیم نیست

ApplyAbroad Superstar amir110 آواتار ها

500-600 دلار امریکا موجود هست. میتونم پی پل کنم یا براتون پرداخت آنلاین انجام بدم.
    هر چی اینجا می نویسم نظر شخصیه و قابل تعمیم نیست

سلام دوستان

میخواستم بدونم ایا میشه اکانت پی پال رو با گیفت کارت فعال کرد (همون طور که میدونید برای فعال سازی پی پال احتیاج به وارد کردن اطلاعال حساب یا کارت بانکی هست)

و اگر جواب سوال قبلی مثبت هست سوال دوم اینکه گیفت کارت ها که امکان دریافت پول یا همون واریز شدن پول به خودشون رو ندارند بعد مشکلی واسه پی کار با پی پال بوجود نمیاد؟ چون پی پال هم دریافت داره هو واریز

یا اینکه باید یک کارت که قابلیت دریافت داره حتما به پی پال وصل باشه و پی پال پول رو در خودش نگه نمی داره و واریز میکنه به کارت یا اینکه میتونه پول رو در خودش نگه داره و محدودیتی نداره؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Tesla64 نمایش پست ها
    سلام دوستان

میخواستم بدونم ایا میشه اکانت پی پال رو با گیفت کارت فعال کرد (همون طور که میدونید برای فعال سازی پی پال احتیاج به وارد کردن اطلاعال حساب یا کارت بانکی هست)

و اگر جواب سوال قبلی مثبت هست سوال دوم اینکه گیفت کارت ها که امکان دریافت پول یا همون واریز شدن پول به خودشون رو ندارند بعد مشکلی واسه پی کار با پی پال بوجود نمیاد؟ چون پی پال هم دریافت داره هو واریز

یا اینکه باید یک کارت که قابلیت دریافت داره حتما به پی پال وصل باشه و پی پال پول رو در خودش نگه نمی داره و واریز میکنه به کارت یا اینکه میتونه پول رو در خودش نگه داره و محدودیتی نداره؟

سلام
    شما برای تایید اکانت پی پال حتما به یک کارت (حساب) نیاز دارید چون پی پال برای وریفای کردن اکانت یک مقدار جزیی از کارت برداشت می کنه و دوباره اون را به حساب برمیگردونه. فقط برای اینکه اکانت وریفای بشه و مطمئن بشه حساب واقعیه.

شما لازم نیست حتما پول پی پال را به کارت یا حساب بانکی انتقال بدید چون وقتی به پی پالتون پول واریز بشه می تونید پول را در بالانس پی پال نگهدارید و هر کسی لازم داشت براش واریز کنید و معادل ریالیش را در ایران ازش بگیرید یا پولتون را به هر حساب دیگه ای خواستید واریز کنید یا خرید کنید. یعنی به هر صورت پولتون محفوظه.

اکثر ایرانی ها از کارتهای کشورهای خلیج یا کشورهای شمالی نظیر آذزبایجان و گرجستان برای اینکار استفاده می کنند.

موفق باشید.

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)