صفحه 19 از 23 نخستنخست ... 91011121314151617181920212223 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 181 تا 190 , از مجموع 230

موضوع: نیازمندی های موقت به کارت اعتباری و فروش کارت اعتباری کاربران

پیش فرض پاسخ : نیازمندی های موقت به کارت اعتباری و فروش کارت اعتباری کاربران

نقل قول نوشته اصلی توسط Hamidas نمایش پست ها
    سلام
    شما برای تایید اکانت پی پال حتما به یک کارت (حساب) نیاز دارید چون پی پال برای وریفای کردن اکانت یک مقدار جزیی از کارت برداشت می کنه و دوباره اون را به حساب برمیگردونه. فقط برای اینکه اکانت وریفای بشه و مطمئن بشه حساب واقعیه.

شما لازم نیست حتما پول پی پال را به کارت یا حساب بانکی انتقال بدید چون وقتی به پی پالتون پول واریز بشه می تونید پول را در بالانس پی پال نگهدارید و هر کسی لازم داشت براش واریز کنید و معادل ریالیش را در ایران ازش بگیرید یا پولتون را به هر حساب دیگه ای خواستید واریز کنید یا خرید کنید. یعنی به هر صورت پولتون محفوظه.

اکثر ایرانی ها از کارتهای کشورهای خلیج یا کشورهای شمالی نظیر آذزبایجان و گرجستان برای اینکار استفاده می کنند.

موفق باشید.
    خیلی ممنون از راهنماییتون

الان با این حساب با گیفت کارتی که در ایران صادر نشده باشه (مثلا اگر از یکی از بچه های فروم بگیرم) نمیشه اکانت پی پال رو اکتیو کرد؟

اینکه خود پی پال کارت داره رو متوجه نشدم. یعنی چیزی مثل مستر کارت صادر میکنه؟

سلام500 دلار به صورت پرداخت انلاین با مستر/ ویزا کارت موجود است

Junior Member nmn آواتار ها

سلام دوستان
    من میخوام اپلیکیشن فی یکی از دانشگاه های کانادا رو پرداخت کنم (مبلغ 120 دلار کانادا) و سایت دانشگاه گفته برای پرداخت با استفاده از CREDIT CARD باید با یک شماره تلفن تماس گرفت و مشخصات کارت به همراه مشخصات دانشجو رو براشون گفت تا پرداخت انجام بشه.
    شرکت های ایران متاسفاه چنین خدماتی ندارن و باید کارت خرید و از اونجاییکه این کارتها در ایران از نوع Gift card (prepaid) هستند (به حساب بانکی متصل نیستن) نمیدونم که دانشگاه این موضوع رو قبول میکنه یا خیر؟
    متاسفانه زمانم کم هست. از بچه هایی که خارج از ایران هستن لطفا اگر کسی میتونه این کارو انجام بده به من خبر بده.
    ممنونم

Member
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering at UBC

سلام دوستان
    من مقداری ریال تو ایران لازم دارم. اگر کسی برای پرداخت اپلیکشین فی یا پرداخت با کردیت کارد زیر ۲۰۰ دلار امریکا نیاز داره لطفا پیام بدید تا باهم هماهنگ کنیم. متشکرم.

ApplyAbroad Superstar amir110 آواتار ها

300 دلار موجود هست. اگه کسی لازم داره پیام بده.

هر چی اینجا می نویسم نظر شخصیه و قابل تعمیم نیست

Junior Member

سلام
    برا ثبت نام تافل 225 دلار م ی خوام

سلام دوستان. قراره مبلغ هزاردلار(امریکا) به ایران انتقال بدم ومعادلش ریال دریافت کنم. اگه کسی لازم داره بهم پیغام بدید.
    درسته که نیستم ولی دلم همیشه پیش همه شماست.

سلام.
    براي پرداخت ثبت نام تافل احتياج به وچر يا پرداخت انلاين دارم، 225 دلار و معادلش رو ريال پرداخت ميكنم.
    خودم كه ميخوام ثبت نام كنم تو سيستم جديد اي تي اس ، قسمت پرداخت با پي پال رو پيدا نميكنم.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Urban Planning, university of Māzandarān / Psychological sciences, university of Padova

سلام برای خرید ووچر تافل به 225 دلار نیاز دارم. می تونین بهم پیام یا ای میل بدین:
    ویرایش توسط hch1370 : April 19th, 2019 در ساعت 09:32 PM دلیل: درج ایمیل بر خلاف مقرارت فروم می باشد

سلام دوستان. اطلاع دارین این کارتهای اعتباری که بعضی از موسسات در ایران تبلیغ میکنن قابل اعتمائ هست یانه؟ من تلفنی باهاشون صحبت کردم گفتن میشه باهاش همه پرداختها رو انجام داد و قبلیت ریفاند هم داره و از ATM هم شارژ میشه. ولی با توجه به تحریمهای مالی و بانکی آیا این کار قابل انجام هست؟ سپاسگزار میشم اگه جواب بدین

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)