صفحه 7 از 10 نخستنخست 12345678910 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 61 تا 70 , از مجموع 100

موضوع: کنترل

Junior Member

پیش فرض پاسخ : کنترل

سلام
    من دانشجوی ترم اولی در رشته برق کنترل دانشگاه تبریز هستم، رشته ای که من خودم می خواستم در اون قبول بشم چیز دیگه ای بود و این باعث شد تو زمینه برق کنترل اطلاعات کمی داشته باشم.

پست ها قبلی رو که خوندم بیشتر در مورد گرفتن پذیرش و اینها بود، میخواستم اگر ممکن هست دوستان با تجربه ای که این رشته رو خوندن، تجربیاتشونو هم بگن، مثل اینکه برای کار پیدا کردن در این رشته تو ایران چه مهارت هایی رو باید بیشتر کار کرد و اصلا چجوری میشه با تحصیل این رشته تو ایران کار پیدا کرد و موفق شد، اصلا آینده ی خوبی داره یا نه، چطوری میشه رزومه قوی ایجاد کرد و سابقه کار بدست آورد، منظورم این هست که الان کارخانه ها به مهندس کنترل امکان کارآموزی میدن؟

اگر دوستان راه و روش خاصی که برای موفقیت تو این رشته بلد هستند رو ارائه کنند واقعا کمک بزرگی کردند. خیلی ممنون.

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط depp نمایش پست ها
    سلاممن دانشجوی ترم اولی در رشته برق کنترل دانشگاه تبریز هستم، رشته ای که من خودم می خواستم در اون قبول بشم چیز دیگه ای بود و این باعث شد تو زمینه برق کنترل اطلاعات کمی داشته باشم. پست ها قبلی رو که خوندم بیشتر در مورد گرفتن پذیرش و اینها بود، میخواستم اگر ممکن هست دوستان با تجربه ای که این رشته رو خوندن، تجربیاتشونو هم بگن، مثل اینکه برای کار پیدا کردن در این رشته تو ایران چه مهارت هایی رو باید بیشتر کار کرد و اصلا چجوری میشه با تحصیل این رشته تو ایران کار پیدا کرد و موفق شد، اصلا آینده ی خوبی داره یا نه، چطوری میشه رزومه قوی ایجاد کرد و سابقه کار بدست آورد، منظورم این هست که الان کارخانه ها به مهندس کنترل امکان کارآموزی میدن؟اگر دوستان راه و روش خاصی که برای موفقیت تو این رشته بلد هستند رو ارائه کنند واقعا کمک بزرگی کردند. خیلی ممنون.
    سلام

کنترل در ایران به صورت صنعتی بیشتر در زمینه ابزار دقیق کارا هست..
    دروس مرتبط با کنترل صنعتی رو خیلی عمیق یاد فرا بگیرید و کار با PLC ها و کنترلرهای صنعتی و درک کاربرد اونها رو در درجه اول اهمیت قرار بدید...
    ترجیحا کارآموزیتون رو در زمینه PLC بگذرونید...

براتون آرزوی موفقیت دارم

Member dr-data آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    M.Sc. Electrical and Control

نقل قول نوشته اصلی توسط aramsheh نمایش پست ها
    سلام
    من دنبال یک موضوع برای پایان نامه ام در رشته مکاترونیک در مقطع کارشناسی ارشد هستم.کسی پیشنهادی نداره؟
    درضمن لیسانسم الکترونیک بوده و پایان نامه لیسانس مرتبط با شبکه عصبی . زمینه کاریم هم مخابراته
    کیس جالبی هستید شما، لیسانس الکترونیک، پروژiه شبکه عصبی، فیلد کاری مخابرات و حالا چرا مکاترونیک؟!!!

همون دنباله روی موضوع لیسانستون یعنی شبکه عصبی باشید موفق خواهید بود.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Control Engineering at Azad University

با سلام من سال اخر فوق برق کنترل هستم معدل بالایی دارم حدود 19 از دانشگاه ازاد و واسه تزم دارم روی کنترل سیستم های هوافضایی کار میکنم اما الان نمیدونم شانسی واسه گرفتن فاند Ph.D تو کنترل دارم یا باید واسه هوافضا اقدام کنم میشه راهنمایی کنید اگر دانشگاه خاصی رو میشناسید در امریکا و یا کانادا و استرالیا و یا نیوزلند- همچنین زمان کمی هم دارم حدود دو سال تا پایان معافیت تحصیلیم!!!!!
    با تشکر

Junior Member

باسلام وعرض تشکر .بنده لیسانس الکترونیک دارم و ترم 1 فوق کنترل هستم.میخوام ببینم اولا چه زمینه ای برای پل زدن بین این دورشته هست؟ وآیا می ارزه؟یا همون حوزه کنترل رو بیشتر مانور بدم. دوم اگه زحمتی نیست درباره حوزه هایی که میتوان مقاله و کار بهتری چه در ایران وچه درآمریکا وکانادا و...انجام داد البته به روزم باشند. راهنمایی بفرمایید .یک دنیا ممنون میشم. و سوما اگر کسی درباره دانشگاه holifox کانادا واینکه در چه سطحی است اطلاعاتی داره .باتشکر

Junior Member

سلام به همه ی دوستان

من دانشجوی ترم 5 دانشگاه آزاد هستم. دوست دارم که برای فوق به یه دانشگاه خوب خارج از کشور برم. کارهایی که لازمه از الان انجام بدم چیه؟ رو چه درسهایی زیاد سرمایه گذاری کنم. برای انجام پروژه لیسانس تو چه موضوعی کار کنم بهتره؟ دوست دارم به یکی از دانشگاههای کانادا و یا آمریکا برم. لطفا منا راهنمایی کنید چون اصلا هیچ شناختی از کارهایی که باید برای تحصیل در خارج کشور انجام بدم، ندارم.

ممنون

ApplyAbroad Hero
    رشته و دانشگاه
    برق کنترل-خواجه نصیر،اتوماسیون بولونیا،برق واشینگتن

نقل قول نوشته اصلی توسط mahdi1371 نمایش پست ها
    کسی نبود جواب بده؟؟؟
    شما کمی عجله دارید! شما باید تا حد امکان معدلتون رو بالا ببرید که معمترین معیاره پذیرشه. بعدشم همزمان باید زبان انگلیسیتون تا میتونید قوی کنید. همینقدر برای دانشجوی کارشناسی کافیه.
    نمیدونم چرا وقتی جواب یکی رو مستقیم هم میدیم امتیاز نمی دن و اگر حال داشتن و دوباره اومدن تو سایت و جواب رو خوندن در پست بعدی میگن: ممنون!!!! بجای نوشتن «ممنون» ....

ApplyAbroad Guardian
    Sina0077 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Structural Engineering

سلام به دوستان کنترلی
    می خواستم بدونم بین Terminal Sliding Mode و Second Order Sliding Mode تفاوتی هست یا نه؟
    آیا مرجعی برای آموزش Terminal Sliding Mode کسی سراغ داره به من معرفی کنه؟
    ممنونم.

.When will and belief combine so ardently, then not even the heavens will deny you
    .A.H

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط Sina0077 نمایش پست ها
    سلام به دوستان کنترلی
    می خواستم بدونم بین Terminal Sliding Mode و Second Order Sliding Mode تفاوتی هست یا نه؟
    آیا مرجعی برای آموزش Terminal Sliding Mode کسی سراغ داره به من معرفی کنه؟
    ممنونم.
    سلام

من کنترلی نیستم...
    ولی مختصرا می دونم که روش TSM برای همگرا کردن متغیرهای حالت در زمان بی نهایت ارائه شده... در واقع در مواقعی که برداشت پاسخ سیستم زمان قابل توجهی نسبت به oscillation های ناپایدار اون داره، میشه با تزریق یک term غیرخطی به قانون کنترل، پایداری دینامیک رو تضمین کرد...
    روش SoSM هم که در واقع همون مد لغزشی کلاسیک هست که اگر در اون متغیر lambda یا etha به درستی set نشه، پایداری به راحتی marginal خواهد شد...
    در کل روش TSM در کاربردهای با نیاز به پاسخ خیلی سریع تا الان اونطور که قرار بود بر اساس تئوری جواب بده،پاسخگو نبوده...

بهترین مرجع TSM مقاله مبنای طراحان اون هست که اینجا هست...

براتون آرزوی موفقیت دارم

سلام. من لیسانس برق- قدرت بودم و فوق لیسانس برق کنترل. گرایش کنترل در بعضی دانشگاه ها در دانشکده برق هست و در برخی دیگه در دانشکده مکانیک. بهتره برای کدام نوع دانشگاهها اپلای کنم؟ اونایی که کنترلشون در دانشکده برقه؟ با تشکر

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)