صفحه 10 از 10 نخستنخست 12345678910
نمایش نتایج: از شماره 91 تا 100 , از مجموع 100

موضوع: کنترل

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    ارشد برق کنترل صنعتی شاهرود

پیش فرض پاسخ : کنترل

نقل قول نوشته اصلی توسط Matinking نمایش پست ها
    سلام

اساتید زیادی هستند که روی پروژه های عملی کار می کنند و از تکنیک های marginal stabilization در کلیه روش های کنترل هوشمند خصوصا ANN جواب های خیلی خوبی گرفتند و در این زمین ها تحقیقات جاری هم دارند...

براتون آرزوی موفقیت دارم
    اگه بنا به marginal stabilization باشه همه ی روش ها اثبات پایداری داره. منظور پایداری مجانبی هست دوست عزیز. موفق باشید

Junior Member

با سلام
    کسی میتونه کمک کنه تا الگوریتم LSE یا همان حداقل مربعات را پیاده سازی کنم؟
    من سه تا تمرین دارم در خصوص همین موضوع نمیتونم حلش کنم با متلب. اگر کسی میتونه راهنمایی کنه ممنون میشم بهم پیام بده.

با تشکر

Moderator

رشته و دانشگاه
    Electrical Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط rsyamchi نمایش پست ها
    با سلام
    کسی میتونه کمک کنه تا الگوریتم LSE یا همان حداقل مربعات را پیاده سازی کنم؟
    من سه تا تمرین دارم در خصوص همین موضوع نمیتونم حلش کنم با متلب. اگر کسی میتونه راهنمایی کنه ممنون میشم بهم پیام بده.

با تشکر
    سلام فرمول داره دیگه

سلام من میخام برای ارشد تولباکس پردازش تصویر و ANN رو کار کنم به نظرتون فیلد خوبی هست ؟

Member
    رشته و دانشگاه
    ارشد برق کنترل غیرانتفاعی پیام گلپایگان

سلام وقت بخیر من کارشناسی کامپیوتر خوندم و به دلیل علاقه زیاد به دروس برق مثل کنترل خطی برای ارشد به رشته برق کنترل تغییر گرایش دادم پایان نامه ارشدم را در حوزه شبکه عصبی و بهینه سازی انتخاب کردم. تصمیم دارم در یک الی دو زیر شاخه کنترل به صورت جدی کار کنم و مقاله بدم. و همینطور علاقه زیادی به ادامه تحصیل در مقطع دکترا برق کنترل دارم ولی در ایران خانم ها نمیتوانند به راحتی وارد بازار کار شوند و هنوز مقطع در مقطع دکترا برای خانم ها شرایط خوبی بوجود نیامده البته سعی میکنم خوش بینانه نگاه کنم و به اعتقادم همیشه با کمی تلاش بیشتر میشه به خواسته هامون برسیم. به جز گزینه تحصیل در مفطع دکترا در ایران به کشورهای دیگر هم فکر میکنم و نظرم بیشتر درمورد کشور های انگلیسی زبان مثبت است. سوالی از همه عزیزان داشتم به عنوان یک خانم کار به عنوان مهندس کنترل در ایران را پیشنهاد میکنید و اطلاع دارید در چه مکان هایی بیشتر امکان قبول کردن خانم ها هست؟ البته هنوز بسیاری از افراد اطلاع زیادی درمورد تفاوت برق کنترل در مقطع دکترا و ارشد و کنترل صنعتی ندارند و هر جا صحبت از بحث کنترل میشه همه از من سوال میکنند کار صنعتی هم بلد هستید؟ تمامی دانشجوهای ارشد و دکترای برق کنترل باید در حوزه صنعت مثل plc کار کرده باشند. در دوره ارشد درمورد حوزه کاری برق کنترل و اهمیت اون در بسیاری از رشته ها صحبت شده و به نظر من هم رشته بسیار کاربردی است و در تمامی حوزه ها میتواند به کار گرفته شود. علاقه بسیار زیادی به رشته ام دارم و برای کسب موفقیت در این رشته تمام تلاشم را میکنم کمی به راهنمایی نیاز دارم تا بتونم تصمیم درستی بگیرم.
    با تشکر

Junior Member farhad69 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    control

نقل قول نوشته اصلی توسط rana1370 نمایش پست ها
    سلام وقت بخیر من کارشناسی کامپیوتر خوندم و به دلیل علاقه زیاد به دروس برق مثل کنترل خطی برای ارشد به رشته برق کنترل تغییر گرایش دادم پایان نامه ارشدم را در حوزه شبکه عصبی و بهینه سازی انتخاب کردم. تصمیم دارم در یک الی دو زیر شاخه کنترل به صورت جدی کار کنم و مقاله بدم. و همینطور علاقه زیادی به ادامه تحصیل در مقطع دکترا برق کنترل دارم ولی در ایران خانم ها نمیتوانند به راحتی وارد بازار کار شوند و هنوز مقطع در مقطع دکترا برای خانم ها شرایط خوبی بوجود نیامده البته سعی میکنم خوش بینانه نگاه کنم و به اعتقادم همیشه با کمی تلاش بیشتر میشه به خواسته هامون برسیم. به جز گزینه تحصیل در مفطع دکترا در ایران به کشورهای دیگر هم فکر میکنم و نظرم بیشتر درمورد کشور های انگلیسی زبان مثبت است. سوالی از همه عزیزان داشتم به عنوان یک خانم کار به عنوان مهندس کنترل در ایران را پیشنهاد میکنید و اطلاع دارید در چه مکان هایی بیشتر امکان قبول کردن خانم ها هست؟ البته هنوز بسیاری از افراد اطلاع زیادی درمورد تفاوت برق کنترل در مقطع دکترا و ارشد و کنترل صنعتی ندارند و هر جا صحبت از بحث کنترل میشه همه از من سوال میکنند کار صنعتی هم بلد هستید؟ تمامی دانشجوهای ارشد و دکترای برق کنترل باید در حوزه صنعت مثل plc کار کرده باشند. در دوره ارشد درمورد حوزه کاری برق کنترل و اهمیت اون در بسیاری از رشته ها صحبت شده و به نظر من هم رشته بسیار کاربردی است و در تمامی حوزه ها میتواند به کار گرفته شود. علاقه بسیار زیادی به رشته ام دارم و برای کسب موفقیت در این رشته تمام تلاشم را میکنم کمی به راهنمایی نیاز دارم تا بتونم تصمیم درستی بگیرم.
    با تشکر
    بنظرم شما اول باید تکلیفتونو با خودتون مشخص کنید که هدفتون از ادامه تحصیل چی هست؟!اگه صرفا دنبال کار باشید که با همین مدرکم میتونید کارگیربیارید یا کارافرینی کنید اگه بحث علاقس که بنظرم بهترین گزینه اپلای هس
    دنیا همه هیچ و اهل دنیا همه هیچ
    ای هیچ برای هیچ بر هیچ مپیچ
    دانی که پس از مرگ چه باقی ماند
    عشق است و محبت است و باقی همه هیچ

Member
    رشته و دانشگاه
    ارشد برق کنترل غیرانتفاعی پیام گلپایگان

نقل قول نوشته اصلی توسط farhad69 نمایش پست ها
    بنظرم شما اول باید تکلیفتونو با خودتون مشخص کنید که هدفتون از ادامه تحصیل چی هست؟!اگه صرفا دنبال کار باشید که با همین مدرکم میتونید کارگیربیارید یا کارافرینی کنید اگه بحث علاقس که بنظرم بهترین گزینه اپلای هس
    ممنون پاسخ دادین. هم تحصیل هم کار. از همه افرادی که در این حوزه کاری مشغول هستند خواهشنمدم نظراتشون را درمورد کار در ایران و خارج بفرمایید. چون وضعیت تحصیل در ایران کاملا مشخص است. سوالی که دارم این هست که دو راه پیش روی من هست، یکی اینکه درصورت ادامه تحصیل در خارج از ایران امکان کار در کشورهای دیگر هست؟چون اولویت با مردم هر کشور هست. من فقط برای تحصیل نمیخوام به خارج از ایران برم هدف هم تحصیل و هم کار هست.راه دوم این هست که ایران بمونم و همینجا دکترا بخونم و اگر کاری مرتبط تونستم پیدا کنم انجام بدم

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی برق صنعتی جندی شاپور

سلام بنده گرایش لیسانسم در زمینه کنترل بوده اما پروژه لیسانسم رو در زمینه قدرت کار کردم با یک دانشجوی فوق لیسانس و استادم که در ieee transaction اکسپت شده منتها برای فوق لیسانس قصدم دارم در زمینه کنترل در ایران تحصیل کنم در یک دانشگاه تاپ و قصدم بر این است که برای دکترای کنترل اپلای بکنم بنظر شما مقاله ای که داشتم از لیسانس که در مورد فیلدی که قراره روش در دکترا کار کنم نیست برای رزومه من یک برای اپلای دکترا یک قوت حساب میشه یا اینکه اصلا ممکنه استاد بگه این فرد زمینه کاریش به من نمیخوره و تاثیر منفی بزارهخوشحال میشم نظرتون رو بدونم
    باتشکر بابت وقتی که اختصاص میدید.

Junior Member

سلام دوستان من کاردانی الکترونیک کارشناسی کنترل ابزاردقیق هستم برای master چه رشته ی ترکیبی با کنترل ر پیشنهاد میدید ک بازار کارش خب باشه. لطفا راهنمایی کنید مرسی

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    ارشد برق قدرت - امیرکبیر

نقل قول نوشته اصلی توسط rahdarianali نمایش پست ها
    سلام بنده گرایش لیسانسم در زمینه کنترل بوده اما پروژه لیسانسم رو در زمینه قدرت کار کردم با یک دانشجوی فوق لیسانس و استادم که در ieee transaction اکسپت شده منتها برای فوق لیسانس قصدم دارم در زمینه کنترل در ایران تحصیل کنم در یک دانشگاه تاپ و قصدم بر این است که برای دکترای کنترل اپلای بکنم بنظر شما مقاله ای که داشتم از لیسانس که در مورد فیلدی که قراره روش در دکترا کار کنم نیست برای رزومه من یک برای اپلای دکترا یک قوت حساب میشه یا اینکه اصلا ممکنه استاد بگه این فرد زمینه کاریش به من نمیخوره و تاثیر منفی بزارهخوشحال میشم نظرتون رو بدونم
    باتشکر بابت وقتی که اختصاص میدید.
    این که شما اسمتون در اون مقاله هست (اونم به عنوان یک دانشجوی لیسانس) نشان می دهد که اصطلاحا شما Research ability دارین، جدای از اینکه اون تا چه حد به زمینه کاری شما در ارشد و دکترا نزدیک باشه، در کل مفید خواهد بود.

صفحه 10 از 10 نخستنخست 12345678910

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)