صفحه 34 از 36 نخستنخست ... 24252627282930313233343536 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 331 تا 340 , از مجموع 360

موضوع: راهنمایی در مورد Official Transcripts

Junior Member

پیش فرض پاسخ : راهنمایی در مورد Official Transcripts

سلام دوستان یه سوال ساده داشتم . ببخشید بین پاسخ ها گشتم ولی جوابم رو پیدا نکردم. برای اپلای در دانشگاه بوستن. مدرک آفیشال ترنسکریپتس Official transcripts میخواند. من اصل دانشنامه بعلاوه ریزنمرات رو از دانشگاه گرفتم به تایید وزارت علوم و وزارت خارجه هم رسوندم. همین مدارک رو بعد از ترجمه و تایید باید خودم اسکن کنم بفرستم؟ یا باید بعد از ترجمه ببرم دانشگاهم اونا بفرستن. ممنون

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mojjtaba نمایش پست ها
    سلام دوستان یه سوال ساده داشتم . ببخشید بین پاسخ ها گشتم ولی جوابم رو پیدا نکردم. برای اپلای در دانشگاه بوستن. مدرک آفیشال ترنسکریپتس Official transcripts میخواند. من اصل دانشنامه بعلاوه ریزنمرات رو از دانشگاه گرفتم به تایید وزارت علوم و وزارت خارجه هم رسوندم. همین مدارک رو بعد از ترجمه و تایید باید خودم اسکن کنم بفرستم؟ یا باید بعد از ترجمه ببرم دانشگاهم اونا بفرستن. ممنون
    ببینید دوستان نوشته
    Official transcripts from EACH College and/or University you have attended. Must be in a sealed envelope from the institution or sent electronically from the institution directly

Junior Member

سلام دوستان عزیز
    من یه سوال داشتم، (شاید یکم مسخره به نظر بیاد) من میخوام اصل دانشنامه کارشناسی و ریزنمرات رسمی رو بگیریم، سوالم اینه که از کجا بفهمم که این دو مدارک، رسمی و قابل ترجمه می باشد؟
    (در ضمن من شبانه بودم، بنابراین هزینه آزادسازی دیگه نمیدم و مشکل سربازی ندارم چون گواهی اشتغال به تحصیل در مقطع ارشد رو ارائه میدم.)
    با تشکر

Junior Member nmn آواتار ها

پیش فرض پاسخ : راهنمایی در مورد official transcripts

سلام دوستان.
    نمیدونم اینجا جای مناسبی برای سوال من هست یا خیر؟ در مدارک مورد نیاز 1 دانشگاه آمده است که باید مدرک bachelor honours degree داشت. میخوام بدونم تفاوت این مدرک با لیسانس خودمان در چیست؟ وقتی سرچ میکردم جایی نوشته بود bachelor honours degree چهار ساله است در حالیکه bachelor degree سه ساله است؟ نمیدونم چقدر درسته و چطور باید لینو اثبات کرد. در ایران دارالترجمه ها همه رو همون bachelor degree ترجمه میکنند.

ممنون میشم زودتر پاسخ بدید.

نقل قول نوشته اصلی توسط nmn نمایش پست ها
    سلام دوستان.
    نمیدونم اینجا جای مناسبی برای سوال من هست یا خیر؟ در مدارک مورد نیاز 1 دانشگاه آمده است که باید مدرک bachelor honours degree داشت. میخوام بدونم تفاوت این مدرک با لیسانس خودمان در چیست؟ وقتی سرچ میکردم جایی نوشته بود bachelor honours degree چهار ساله است در حالیکه bachelor degree سه ساله است؟ نمیدونم چقدر درسته و چطور باید لینو اثبات کرد. در ایران دارالترجمه ها همه رو همون bachelor degree ترجمه میکنند.

بعضی کشورها لیسانس سه ساله دارن،لیسانس ایران چهار ساله هست و از تعداد دروس مشخصه،مشکلی نیست

ApplyAbroad Superstar

سلام در پیام خصوص برایتان پاسخ فرستادم فکر کنم به دستتان نرسیده باشد.

برای منظور شما همان لیسانس خود ماست.

اگر بخواهیم مو از ماست بکشیم تا آنجا که من میدانم در سیستم اموزش بریتیش و کشورهاییکه که خیلی به آن نزدیک هستند مثل استرالیا یا حتی شاید هم هند honour degrees به لیسانسهایی گفته میشود که دوره با نمره خوب طی شده باشند و هم اینکه دانشجو یک پایان نامه ای چیزی هم در آخر دوره لیسانس نوشته باشد و دوره به جای مثلا سه سال در ۴ سال تمام شده باشد.

شما فقط نمره لیسانستان را بفرستید منظور انجام شده است چون خیلی کشورها مثل ایران لیسانس اصولا ۴ ساله است و تمییزی بین این دو در دوره لیسانس نمیگذارند. اول و آخر فرد لیسانس حساب میشود.

موفق باشید

نقل قول نوشته اصلی توسط nmn نمایش پست ها
    سلام دوستان.

Keep Calm and APPLY ON

آیین "انجمن" پیام سپاس و قدردانی برنمیتابد. اگر ز مهر چنین اندیشه دارید "امتیاز مثبت" را برگزینید

Junior Member

سلامت دوستان
    دانشگاه از من official transcript خواسته حالا سوال من این هست که من مدارکم رو ترجمه کردم .ایا دانشگاه آزاد اصل مدارک ترجمه شده رو میفرسته یا یه کپی ازشون میگیره و میفرستهبرا مقصد

Junior Member

سلام
    دوستان دانشگاهی که من میخوام اقدام کنم Official Transcripts میخواد
    خوب الان که تاپیک رو خوندم متوجهم در کل منظور اینه که مدارک سیل شده و مهر شده توسط دانشگاه فرستاده بشه
    فقط اون سیستم ارزیابی WES رو (که نمره ها رو باید فرستاد برای تبدیل به سیستم نمره دهی اونا ) تو چه غالبی میگن لازمه؟ (چون قبل از خوندن تاپیک فکر میکردم Official Transcripts به این ارزیابی اشاره داره)

Junior Member

سلام دوستان خواهش میکنم کمکم کنید ضروریه.... unofficial documents دانشگاه برای اپلای میخواد، این یعنی چی ؟؟

ApplyAbroad Superstar

سلام اگر شما اعلام کرده باشید بعضی مدارک را در حال حاضر در اختیار ندارید مثلا ریز نمرات. حالا از شما خواسته اند بدون تائید مرجع رسمی ان مدارک را برایشان بفرستید.

موفق باشید
    نقل قول نوشته اصلی توسط atosa_ نمایش پست ها
    سلام دوستان خواهش میکنم کمکم کنید ضروریه.... unofficial documents دانشگاه برای اپلای میخواد، این یعنی چی ؟؟

Keep Calm and APPLY ON

آیین "انجمن" پیام سپاس و قدردانی برنمیتابد. اگر ز مهر چنین اندیشه دارید "امتیاز مثبت" را برگزینید

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)