صفحه 19 از 36 نخستنخست ... 91011121314151617181920212223242526272829 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 181 تا 190 , از مجموع 360

موضوع: راهنمایی در مورد Official Transcripts

Member
    رشته و دانشگاه
    mechanical engineering &science and technology

پیش فرض پاسخ : راهنمایی در مورد official transcripts

سلام دوستان
    میدونم سوالم رو جای مناسبی مطرح نکردم ولی خیلی گشتم پیدا نکردم. لطفا پستم رو حذف نکنید(تشکر)
    دانشگاه به من ایمیل زیر رو زده میدونید این چیه و چجوری میتونم بگیرم؟
    We are also needing a certificate of enrollment from X University that notes your potential date of graduation. This
    is needed for admission purpose
    ممنون.

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط bjeddi نمایش پست ها
    با سلام،

این transcript legend واقعا لازمه؟ چون نه تو ریزنمرات فارسی من و نه تو ترجمه انگلیسیش همچین توضیحی نیست. برای دانشگاه هایی هم که میخام اپلای کنم، همچین چیزی رو ننوشته که تو ریزنمرات باشه. نباشه اتفاقی میافته؟
    سلام

در قریب به اتفاق موارد خیر...
    چرا که بیشتر دانشگاه هایی که مقصد applicant های ایرانی هستند سیستم نمرات دانشگاهی ایران رو کم و بیش می شناسند و به چنین موردی نیازی نیست...

براتون آرزوی موفقیت دارم

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط lenaaaaa نمایش پست ها
    سلام میخواستم بدونم میشه ریزنمرات رو خودم ترجمه کنم؟ یاحتما باید مهردادگستری و این چیزهاداشته باشه؟
    سلام

اگر ریزنمرات رسمی از شما بخوان باید ببینید تعریف اونها از رسمی چیه و براساس اون تاییدیه های مورد نیاز رو تهیه بفرمایید..
    اگر ریزنمرات غیر رسمی طلب کنند تاییدیه ای لازم نیست و فقط تزجمه متزجم کفایت می کنه...
    ولی در هر دو حالت نمی تونید خودتون ترجمه کنید و کار ترجمه رو باید یک مترجم رسمی انجام بده...

براتون آرزوی موفقیت دارم

سلام دوستان.
    من باید مدارکم رو اول به یک شرکت ارزشیابی بفرستم. اونا از من دانشنامه اصلی رو میخوان ولی من شرایط رو توضیح دادم که طول میکشه اگه بخوام دانشنامه اصلی رو بفرستم. اونا هم این ایمیل رو بهم زدن : You can submit a provisional degree certificate and official transcripts with certified English translations of each.
    اول اینکه من قبل از آزادکردن مدرک، میتونم ریزنمرات رسمی فارسی رو بگیرم؟ دانشگاه لیسانس من، ریز نمرات لاتین رسمی رو میده ولی اصل ریزنمرات رو نمیدونم.
    دوم ، اینا از من گواهی موقت رو قبول میکنن. منظورشون چیه از certified English translations ؟ من میتونم ترجمه کنم گواهی موقت رو ؟؟؟

سلام دوستان
    بنده برای دانشگاهی اپلای کردم و ریز نمرات رسمی را از طریق پست دانشگاه آزاد براشون پست کردم. الان بعد از یک ماه برای من ایمیل زدن که مدارک پست شده باز شده و برای دانشگاه قابل قبول نیست در صورتی که مدارک توسط خود دانشگاه ها مهر و موم شده بود. خواستم ببینم چه پیشنهادی دارید که قانعشون کنم که این مدارک آفیشال هست تا دیگه نیاز به پست نداشته باشه. چون غیر از هزینه دوباره ،خیلی هم زمان لازم دارم واسه جور کردن مدارک و میترسم دیر بشه. ممنون اگه کمک کنید

Junior Member NTSB آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط h4ughi نمایش پست ها
    سلام دوستان
    بنده برای دانشگاهی اپلای کردم و ریز نمرات رسمی را از طریق پست دانشگاه آزاد براشون پست کردم. الان بعد از یک ماه برای من ایمیل زدن که مدارک پست شده باز شده و برای دانشگاه قابل قبول نیست در صورتی که مدارک توسط خود دانشگاه ها مهر و موم شده بود. خواستم ببینم چه پیشنهادی دارید که قانعشون کنم که این مدارک آفیشال هست تا دیگه نیاز به پست نداشته باشه. چون غیر از هزینه دوباره ،خیلی هم زمان لازم دارم واسه جور کردن مدارک و میترسم دیر بشه. ممنون اگه کمک کنید
    ممکنه به بسته شما کلیرنس خورده و بازش کردند ولی در این حالت هم مجددا در داخل پاکت می گذارند و اعلام می کنند که توسط خودشان باز شده و قاعدتا نباید مشکلی باشد. از طریق پست پیگیری کنید که چرا مدارک شما باز شده. در صورتی که تو خود آمریکا باز شده باشد باید ازشون بخواید که با دانشگاه مکاتبه کنند. کلا پروسه وقت گیری هست. از دانشگاه هم بپرسید شاید متوجه بشوند که به خاطر کلیرنس باز شده قبول کنند.

نقل قول نوشته اصلی توسط NTSB نمایش پست ها
    ممکنه به بسته شما کلیرنس خورده و بازش کردند ولی در این حالت هم مجددا در داخل پاکت می گذارند و اعلام می کنند که توسط خودشان باز شده و قاعدتا نباید مشکلی باشد. از طریق پست پیگیری کنید که چرا مدارک شما باز شده. در صورتی که تو خود آمریکا باز شده باشد باید ازشون بخواید که با دانشگاه مکاتبه کنند. کلا پروسه وقت گیری هست. از دانشگاه هم بپرسید شاید متوجه بشوند که به خاطر کلیرنس باز شده قبول کنند.
    ممنون دوست عزیز
    من به منشی دپارتمان مسئله باز شدن برای مسائل امنیتی را عنوان کردم ولی متاسفانه مسئولین دانشگاه در پاسخ دادن کند عمل میکنن و هنوز جواب ایمیل من را ندادند. با توجه به اینکه دانشگاه در شهر نیویورک هست بنده خودم این احتمال را می دهم. و اما راجع به شرکت پست، من از طریق دانشگاه آزاد یعنی کاراپست اقدام کردم. چطور میتونم پیگیری کنم. ممنون میشم اگه اطلاعاتی دارید راهنمایی کنید.

سلام. یکی از دوستان تو همین فروم گفته بود که لازم نیست حتما کلی هزینه کنیم واسه مهر دادگستری و وزارت خارجه، همینکه فقط ترجمه تو سربرگ قوه قضاییه باشه کافیه و 99% دانشگاهها اینو قبول میکنند! میخواستم بدونم شما همچین چیزی شنیدید؟ چون خیلی مطمئن میگفت اینو.

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط gh8913381021 نمایش پست ها
    سلام. یکی از دوستان تو همین فروم گفته بود که لازم نیست حتما کلی هزینه کنیم واسه مهر دادگستری و وزارت خارجه، همینکه فقط ترجمه تو سربرگ قوه قضاییه باشه کافیه و 99% دانشگاهها اینو قبول میکنند! میخواستم بدونم شما همچین چیزی شنیدید؟ چون خیلی مطمئن میگفت اینو.
    من فقط یکیو مهر دادگستری و وزارت خارجه زدم و بقیه فقط تو سربرگ بود و همه جا برای زدن "آفیشال"....اصلا توصیف خود دانشگاه میگه که: مهر زده شده(وزارت علوم و دانشگاه) و ترجمه آفیشال شده(توی سربرگ)...و بعضا گفته توی پاکت مهر زده دانشگاه یعنی آفیشال....من هیچ جا ندیدم مهر وزارت خارجه و دادگستری رو بخوان.

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط h4ughi نمایش پست ها
    ممنون دوست عزیز
    من به منشی دپارتمان مسئله باز شدن برای مسائل امنیتی را عنوان کردم ولی متاسفانه مسئولین دانشگاه در پاسخ دادن کند عمل میکنن و هنوز جواب ایمیل من را ندادند. با توجه به اینکه دانشگاه در شهر نیویورک هست بنده خودم این احتمال را می دهم. و اما راجع به شرکت پست، من از طریق دانشگاه آزاد یعنی کاراپست اقدام کردم. چطور میتونم پیگیری کنم. ممنون میشم اگه اطلاعاتی دارید راهنمایی کنید.
    من بودم باتوجه به اینکه کاملا به پست مربوط میشه این قضیه و اونا تجربه دارن تو این مسائل به احتمال زیاد شخصا میرفتم دفتر پست و مساله رو پیگیری میکردم اونا احتمالا راه حل جلو پاتون میزارن مثلا میتونید ازشون بخواین که زنگ بزنن به دفتر پستی ای که توی آمریکا بسته شما رو دریافت کرده و توضیح بخوان ... یه سری تعهداتی داره پست و به این راحتی هم نیست که شما کلی پول بدید و بسته تون باز بشه و هیچ کاری نشه کرد من با آرامیکس فرستادم و روی صفحه شون یه سری تعهدات بود ...اما یه راه دیگه اینه که از shipment details که توی وبسایت کوریر سرویس ها هست براشون کپی ایمیل کنید که نشون میده شما مدارکتون رو از دانشگاهتون با پست فرستادید.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)