صفحه 2 از 36 نخستنخست 123456789101112 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 360

موضوع: راهنمایی در مورد Official Transcripts

Senior Member maryamf آواتار ها

پیش فرض پاسخ : راهنمایی در مورد official transcripts

نقل قول نوشته اصلی توسط farhan
    1- يه نرم افزار هست به اسم DJ view كه به DJVUهم معروفه. اين نرم افزار هنگام اسكن كردن فقط اطلاعات مربوط به قسمت‌هاي نوشته شده و تصويرهاي متن (جاهايي از تصوير كه سفيد نيست) رو capture مي‌كنه و اين باعث مي‌شه حجم فايل اسكن خيلي پايين بياد.

2- فايل PDFرو با Adobe Acrobat Proباز كنيد. با يه گزينه به نام compression يا compress مي‌تونيد حجم اين فايل رو كاهش بدين.

هر كدوم از اين روش‌ها يا هر دو تا رو با هم امتحان كنيد. ايشالا كه جواب بده.
    این دو تا با هم خیلی خوب حجم رو پایین میاره ولی ایرادش اینه که اونا هم باید نرم افزار رو داشته باشند و کار باهاش رو بلد باشند(البته خیلی ساده هست).

دوست عزیز
    شما میتونید عکستون رو با نرم افزار Microsoft Photo Editor باز کنید، روی عکس right click کرده و properties رو باز کنید، نوع عکس رو monochrome انتخاب کنید. بعد save کنید.
    اگر عکستون TIF باشه بهتره. بعد فایل رو با paint باز کرده و فقط save کنید.
    حجم فایل خیلی کم میشه. هنگام pdf کردن هم از تنظیمات photos باید رزولوشن رو زیاد انتخاب نکنید.

اگه تونستید توی یک فضای اینترنتی آپلودش کرده و لینک رو بهشون بدید.

Senior Member

من با مسوولان دانشگاه تماس گرفتم. اونا هم گفتند ما موضوع رو نمی دونستیم و تازه این سیستم جدید رو راه انداختیم. گفتن شما اولین نفری هستی که apply کردی و تشکر کردن که مشکل رو بهشون گفتم و قرار شد سیستم upload رو عوض کنند.

سلام دوستان
    میشه کسی به من بگه معنی دقیق این جمله چیه؟
    Official record of transcripts and copy of degree certificate
    دقیقا یعنی چیا رو باید بفرستم براشون؟
    ممنونم

Senior Member snshirazi آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    تاریخ هنر

نقل قول نوشته اصلی توسط yasmary نمایش پست ها
    سلام دوستان
    میشه کسی به من بگه معنی دقیق این جمله چیه؟
    Official record of transcripts and copy of degree certificate
    دقیقا یعنی چیا رو باید بفرستم براشون؟
    ممنونم
    سلام

یعنی ترجمه رسمی (ترجمه دارالترجمه با مهر دادگستری و وزارت خارجه) مدرک و ریز نمرات لیسانس اگه داری برای فوق اپلای می کنی و ترجمه رسمی (ترجمه دارالترجمه با مهر دادگستری و وزارت خارجه) مدرک و ریز نمرات لیسانس و فوق لیسانس اگه دکترا اپلای می کنی.
    Do not pray for easy lives. Pray to be stronger men. John F Kennedy

نقل قول نوشته اصلی توسط snshirazi نمایش پست ها
    سلام

یعنی ترجمه رسمی (ترجمه دارالترجمه با مهر دادگستری و وزارت خارجه) مدرک و ریز نمرات لیسانس اگه داری برای فوق اپلای می کنی و ترجمه رسمی (ترجمه دارالترجمه با مهر دادگستری و وزارت خارجه) مدرک و ریز نمرات لیسانس و فوق لیسانس اگه دکترا اپلای می کنی.
    ممنونم از پاسختون
    من برای دکترا میخوام اپلای کنم
    یعنی باید مدارکم آزاد شده باشه و اصل مدارکم رو ببرم برای ترجمه؟ ریز نمرات فارسی رو دارم. اونا رو هم باید ببرم دارالترجمه؟ یا اینکه دانشگاه(امیرکبیر) خودشون انگلیسی شو میده بهم؟

اکثر دانشگاهها در موقع اپلای ریزنمرات و مدرک تحصیلی رسمی میخوان اما من بدلیل اینکه بورسیه بودم برای دریافت ریزنمرات اصلی باید حدود 3 میلیون به دانشگاه بدم که فعلا برام مقدور نیست، البته تا چند ماه دیگه میتونم بخرمش ممتها اون موقع از ددلاین ها گذشته! ریزنمرات غیررسمی که دانشگاه بم داده بصورت فارسیه که نه مهر داره و نه امضا! تازه روشم 100 جا نوشته که "فاقد ارزش ترجمه"! آیا با ریزنمرات غیر رسمی برای دانشگاههایی که نوشتن حتما باید ریزنمرات رسمی مهروموم شده باشه میتونم اپلای کنم؟ اونموقع شانس پذیرش دارم؟ حالا نمیدونم دقیقا باید چیکار کنم؟

رشته و دانشگاه
    تاریخ هنر

نقل قول نوشته اصلی توسط yasmary نمایش پست ها
    ممنونم از پاسختون
    من برای دکترا میخوام اپلای کنم
    یعنی باید مدارکم آزاد شده باشه و اصل مدارکم رو ببرم برای ترجمه؟ ریز نمرات فارسی رو دارم. اونا رو هم باید ببرم دارالترجمه؟ یا اینکه دانشگاه(امیرکبیر) خودشون انگلیسی شو میده بهم؟
    خوب دوست عزیز هم دانشگاهی هستیم، مدرکت که باید آزاد باشه می دونی کجا بری؟ تا اونجا که یادمه یه ساختمانی پشت ساختمان نساجی بود من مدرکم رو نخریدم درخواست کار دادم 6 ماه صبر کردم کار گیرم نیومد بعد رفتم وزارت کار یه نامه داد به دانشگاه رفتم همون ساختمونه مدرک رو بعدش از آموزش گرفتم. کلا ریز نمرات و مدرک رو در یک سری پشت هم ترجمه می شه و منگنه دارالترجمه ای می شه، دوست عزیز می ری ساختمان آموزش طبقه اول بود اتاق سمت چپ اون خانوم عینکیه هنوز هست که دق بده؟؟؟ هشت صبح بری یا 5 دقیقه به 2 بعد ازظهر بهت می گه برو 2 بیا کارنامه بگیر؟؟!! کارنامه رو انگلیسی درخواست می دی ولی این کارنامه برای فرستادن هنوز هیچ ارزشی نداره بعد می بری فکر کنم طبقه بالا فارق التحصیلان امضا کنه یا مدیر آموزش بعدش دوست عزیز فکر نکن الان با کارنامه و مدرک می تونی بری دارالترجمه! نخیر.. کارنامه انگلیسی شما هم برای دانشگاهای اون ور هنوز معتبر نیست. با کارنامه انگلیسی مهر و امضا شده و اصل مدرک می ری ساختمان وزارت علوم خ پیروزان فاز 2 شهرک غرب یه طبقه ای که الان یادم نیست، دم در از نگهبان بپرس، می ری می دی پشت مدرکت رو یه خانومه به نظرم فامیلیش احمدی یا محمدی بود امضا می کنه و با اون مهر فشاری روی تمام صفه های کارنامه رو مهر می کنه، حالا ریز نمرات و مدرک شما قابل ترجمه شد. اگر نری وزارت علوم برای این تاییدها مدارک رو دارالترجمه شاید ترجمه بکنه ولی تائید دادگستری و وزارت خارجه رو نمی تونه بگیره و ارزش نداره.

موفق باشی.

رشته و دانشگاه
    تاریخ هنر

نقل قول نوشته اصلی توسط hmzabbasi نمایش پست ها
    اکثر دانشگاهها در موقع اپلای ریزنمرات و مدرک تحصیلی رسمی میخوان اما من بدلیل اینکه بورسیه بودم برای دریافت ریزنمرات اصلی باید حدود 3 میلیون به دانشگاه بدم که فعلا برام مقدور نیست، البته تا چند ماه دیگه میتونم بخرمش ممتها اون موقع از ددلاین ها گذشته! ریزنمرات غیررسمی که دانشگاه بم داده بصورت فارسیه که نه مهر داره و نه امضا! تازه روشم 100 جا نوشته که "فاقد ارزش ترجمه"! آیا با ریزنمرات غیر رسمی برای دانشگاههایی که نوشتن حتما باید ریزنمرات رسمی مهروموم شده باشه میتونم اپلای کنم؟ اونموقع شانس پذیرش دارم؟ حالا نمیدونم دقیقا باید چیکار کنم؟
    به نظر من عین همین مشکلات رو براشون بگید و بگید تا سه ماه دیگه من اگه ادمیشن از شما گرفتم اصل رو می فرستم، چون معمولا بعد از اپلای تا سه ماه تکلیف رو مشخص می کنند که قبول شدید یا رد>

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)