صفحه 28 از 36 نخستنخست ... 18192021222324252627282930313233343536 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 271 تا 280 , از مجموع 360

موضوع: راهنمایی در مورد Official Transcripts

سلام،
    من مدارکمو ترجمه رسمی کردم(کارشناسی و ارشد).... الان واسه آنلاین اپلیکیشن از کدوم صفحه ها باید اسکن رو فایل pdf کنم؟ 4 تا پلمپ هست که صفحه اول هر کدوم مشخصات دارالترجمه، صفحه بعدی خود ترجمه مدرک یا ریز نمره و صفحه آخر هم که کپی مدرکم(فارسی) هست. الان دقیقا کدومو بذارم تو pdf؟
    ممنون

یه سوال دیگه...اینکه فقط گفتن transcript آپلود شه، نیازی به آپلود ترجمه دانشنامه هم هست؟
    بازم ممنون
    ویرایش توسط hpmoner : January 13th, 2016 در ساعت 03:37 AM

Local Moderator
    rtrt آواتار ها

پیش فرض پاسخ : راهنمایی در مورد official transcripts

دقیقا اون چیزایی که ازتون خواستن رو اپلود کنید . ببینید انگلیسیو فقط خواستن، به زبان فارسیم خواستن ایا؟ ترنسکریپت خالی خواستن؟ هرچی که خواستنو دقیق بفرستید. وقتی گفته ترنسکریپت دیگه دانشنامه نمی خواد.
    اون صفحه ی روییه دارالترجمه هم لازم نیس.

Senior Member MAHAN7 آواتار ها

بچه ها من مشمولم
    و دانشگاه بهم گفته باید ریز نمره های رسمی ارشد و لیسانسو بدی!!!؟
    چی بنویسم بگم دانشگاه ارشد بهم نمیده؟

تازه من مدرک موقت لیسانسو دارم ولی ارشدو خیر!!

Junior Member

درود دوباره
    دانشگاهی که من میخوام اپلای کنم official transcripts رو میخواد که براشون ارسال کنیم. من ایمیلللل زدم و دوباره ازشون پرسیدم
    اونا گفتن که
    Official copies must be sent upon admission. you can have your official transcripts mailed at any time during the application process. We will not need them until you have been admitted.
    یعنی کارنامه در صورت پذیرش بایستی ارسال بشن؟؟
    به نظرتون من کی بایستی مدارکم رو بفرستم؟
    مممنون

نقل قول نوشته اصلی توسط MAHAN7 نمایش پست ها
    بچه ها من مشمولم
    و دانشگاه بهم گفته باید ریز نمره های رسمی ارشد و لیسانسو بدی!!!؟
    چی بنویسم بگم دانشگاه ارشد بهم نمیده؟

تازه من مدرک موقت لیسانسو دارم ولی ارشدو خیر!!
    اگر مدرکتون رو آزاد کرده باشید، برای گرفتن ریز نمرات رسمی نباید مشکلی داشته باشید و داشگاه ریز نمره رسمی قابل ترجمه رو به شما میده.

نقل قول نوشته اصلی توسط sara96 نمایش پست ها
    درود دوباره
    دانشگاهی که من میخوام اپلای کنم official transcripts رو میخواد که براشون ارسال کنیم. من ایمیلللل زدم و دوباره ازشون پرسیدم
    اونا گفتن که
    Official copies must be sent upon admission. you can have your official transcripts mailed at any time during the application process. We will not need them until you have been admitted.
    یعنی کارنامه در صورت پذیرش بایستی ارسال بشن؟؟
    به نظرتون من کی بایستی مدارکم رو بفرستم؟
    مممنون
    گفتن تا زمانی که پذیرش نشدید نیازی به اصل ریز نمره ها ندارن. ولی زمانی که پذیرفته شدید باید حتما بفرستید براشون. با اینحال تو هر مرحله از فرآیند اپلای که باشید( یعنی حتی قبل از گرفتن پذیرش) میتونید براشون بفرستید.
    ویرایش توسط digitalsnake : January 3rd, 2016 در ساعت 06:35 AM

Junior Member

من باید هرچه سریعتر ریزنمراتم رو تا جایی که تاحالا پاس کردم رو برای دانشگاه آمریکا پست کنم اما دانشگاه این مدرک رو آفیشال می خواد و منظورش داشتن مهر و امضاست. دانشگاه من یه غیرانتفاعی معمولی هست، نمی دونم برم بهشون بگم این کارنامه ی من رو مهر کنید قبول می کنن یا نه. نمی دونم قانونی هست که اون ها رو از همچنین کاری منع کنه یا مسئله ی اصرار و سماجت منه که میتونه رهایی بخش باشه ؟

Junior Member

دوستان سلام
    من برا یه دانشگاه که میخام اپلای کنم گفته که افیشال میخائ ریز نمرات رو..منم ایمیل زدم شرایطمو گفتم که تا یه ماه دیگه براتون افیشال هم میفرستم..اونا هم گفتن الان هر چی داری برامون اپلود کن و افیشال رو هم (as soon as possible) برامون بفرست..این تاثیری رو پذیرش نداره که بگن مدارکت ناقص هست؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط min23 نمایش پست ها
    دوستان سلام
    من برا یه دانشگاه که میخام اپلای کنم گفته که افیشال میخائ ریز نمرات رو..منم ایمیل زدم شرایطمو گفتم که تا یه ماه دیگه براتون افیشال هم میفرستم..اونا هم گفتن الان هر چی داری برامون اپلود کن و افیشال رو هم (as soon as possible) برامون بفرست..این تاثیری رو پذیرش نداره که بگن مدارکت ناقص هست؟
    نه اصلا فکر نمی کنم تاثیری داشته باشه

Member

دوستان يك سوال. من الان دارم فرم آنلاين اپليكيشن پر ميكنم ولي هنوز دارم رو sop كار ميكنم و چند روزي طول ميكشه تا اپليكيشن رو بفرستم. از طرفي بايد زودتر ريز نمرات رو پست كنم تا مطمئن باشم قبل از ددلاين به دستشون ميرسه. اگر قبل از ارسال اپليكيشن ريز نمرات رو به دانشگاه بفرستم مشكلي ايجاد ميشه؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)