صفحه 4 از 36 نخستنخست 1234567891011121314 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 31 تا 40 , از مجموع 360

موضوع: راهنمایی در مورد Official Transcripts

Junior Member

پیش فرض پاسخ : راهنمایی در مورد official transcripts

سلام.
    من مدرک لیسانس و فوق لیسانسم رو آزاد کردم و ریز نمرات هم از هر دو دانشگاه گرفتم و ترجمه رسمی هم کردم و مهرهای مربوطه رو هم زدم.
    برای چند تا دانشگاه اقدام کردم و برای ریز نمرات اسکن همین مدارک رو فرستادم. بعضی هاشون قبول کردن و گفتن بعدا official transcript رو ارائه بده.
    ولی بعضی دیگه برام نقص مدرک زدن و official transcript رو میخوان. اگر یک نسخه رسمی دارالترجمه رو براشون با پست بفرستم این مشکل حل میشه؟

Junior Member

من به تازگی از یکی از دانشگاه ها برای PHD پذیرش گرفتم وقتی شرایط خرید مدارکمو براشون توضیح دادم بهم گفتن ازت مدرک نمیخواهیم و فقط ریز نمره رسمی کافیه منم درخواست دادم از دانشگاه براشون فرستاده شد به صورت نامه seal شده اما الان رفتم وقت سفارت بگیرم ازم تایید مدرک تحصیلی میخواد به نظرتون میتونم از دانشگاه اونا نامه بگبرم که من اصل ریز نمره هامو به اونا دادم یا راهی است از دانشگاه خودم چیزی بگیرم که ارزش ترجمه داشته باشه(دانشگاهم هم تهرانه) و به سفارتخونه بدم؟

Junior Member

سلام دوستان ، من یه سوال راجع به ارسال مدارک تحصیلی و ریز نمرات دارم . ترجمه ی مدارکم با پیوست کپی اصل مدرک به زبان فارسی پشت ترجمه هست.
    1-من باید اصل ترجمه ها رو برای دانشگاه بفرستم ؟ اگر باید اصل ترجمه فرستاده بشه، چجوری واسه چند تا دانشگاه بفرستم (من فقط یکسری از اصل ترجمه هام دارم) ؟
    2-اصل مدارک به زبان فارسی هم باید فرستاده بشه ؟
    مرسی

Global Moderator

Simon آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط sahar-h نمایش پست ها
    سلام دوستان ، من یه سوال راجع به ارسال مدارک تحصیلی و ریز نمرات دارم . ترجمه ی مدارکم با پیوست کپی اصل مدرک به زبان فارسی پشت ترجمه هست.
    1-من باید اصل ترجمه ها رو برای دانشگاه بفرستم ؟ اگر باید اصل ترجمه فرستاده بشه، چجوری واسه چند تا دانشگاه بفرستم (من فقط یکسری از اصل ترجمه هام دارم) ؟
    2-اصل مدارک به زبان فارسی هم باید فرستاده بشه ؟
    مرسی

ترجمه ها رو دانشگاه اگر آفيشيال بخواد بايد دانشگاهتون بفرسته. اگر نه خودتون بفرستيد. اگرحرف زديد قبول كردن غير رسمي بفرستيد با پست حتما بپرسيد اسكن قبول ميكنند. 1 سري كم نيست؟ هر دانشگاه اوصلا يك سري ميخواد. اگرم نخوان بعد پذيرش حتما يك سري رسمي ميخوان كه بايد دانشگاه براشون بفرسته.
    خير اصل مدرك لازم نيست.شادزي
    اطلاعیه مهم در بخش آمریکا
    اطلاعیه مهم در بخش کانادا

شبیه ساز آزمون تافل را از کجا دانلود کنیم؟
    از پاسخ دادن به پیام خصوصی یا پیام بازدید کننده ایی که در سطح انجمن قابل مطرح کردن است معذورم.

Global Moderator

Simon آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط reza_fa نمایش پست ها
    سلام.
    من مدرک لیسانس و فوق لیسانسم رو آزاد کردم و ریز نمرات هم از هر دو دانشگاه گرفتم و ترجمه رسمی هم کردم و مهرهای مربوطه رو هم زدم.
    برای چند تا دانشگاه اقدام کردم و برای ریز نمرات اسکن همین مدارک رو فرستادم. بعضی هاشون قبول کردن و گفتن بعدا official transcript رو ارائه بده.
    ولی بعضی دیگه برام نقص مدرک زدن و official transcript رو میخوان. اگر یک نسخه رسمی دارالترجمه رو براشون با پست بفرستم این مشکل حل میشه؟

خير بايد دانشگاه براشون بفرسته.يا از طريق پست دانشگاه كه مهر ميزنه براشون ارسال كنيد. شادزي

از پاسخ دادن به پیام خصوصی یا پیام بازدید کننده ایی که در سطح انجمن قابل مطرح کردن است معذورم.

دوستان لطفا اگه میشه منو راهنمایی کنید
    این دانشگاه مدارک رو به فارسی هم می خواد- یک سری ریزنمره از دانشگاه ارشد گرفتم- بعد اتمام مراحل ترجمه ،یک کپی از فارسی زیرنمرات بگیرم (چون می خوام چندین سری بگم ترجمه کنن محض احتیاط که برای چندین دانشگاه اپلای کنم)
    سوال ا
    بعد از اینکه ببرم وزارت علوم تا هم کپی ترجمه وهم کپی ریزنمراتم مهر بخوره باید مجدد دانشگاه هم ببرم تا مهر و امضا کنه یا نه??

اون مهر و مومی که متن زیر واسه مدارک گفته باشه مهر توسط وزارت علوم باید زده شه یا دانشگاه ??

مرسی
    Send two official hard copies of all marksheet/transcripts from all post-secondary institutions you have attended,
    in the original language and in English
    .
    If degree status does not show on transcript and you have completed your program, you are also required to send your degree certificate
    .
    D
    ocuments m
    ust be sent to us in an unopened sealed envelope from the issuing institution. Unofficial transcripts can be uploaded via the online application system.

Junior Member

سلام بچه ها دانشگاه ها که میگن فلان مدرک رو اپلود کنید بعد اگر ادمیشن گرفتیم میکن اصلش رو بیارید؟ یا نه ؟ کلن این فرستادن مدارک چطوری؟

Global Moderator

Simon آواتار ها

برخي دانشگاه ها ميگن ريزنمرات رو خودتون ارسال كنيد ما بعد از بررسي اگر پذيرشتون قطعي شد مي خواهيم به دانشگاه بگيد كه آفيشيالي برامون بفرستند ريزنمرات رو. البته توجه داشته باشيد قانون نوشته شده ايي وجود نداره و خيلي از دانشگاه ها اين شيوه رو ندارند و حتما مدارك رو آفيشيالي و از طريق پست ميخوان همون اول كار و قبل از پذيرش اما اونهايي كه با آپلود مراحل پذيرش رو انجام ميدن عملا تو هزينه خيلي به نفع دانشجو هستند چون هم هزينه ي پست نميديد هم يك ست از مدارك ترجمه شده اتون ازدست نميره ، در صورتيكه هنوز پذيرش مشخص نيست و ممكنه حتي رد بشيد. لذا قبل از ارسال حتما با دپارتمان مربوطه تماس بگيريد و اطمينان حاصل كنيد كه به چه صورت پذيرفته است ارسال ريزنمرات.شادزي

Global Moderator

Simon آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط ghazal85 نمایش پست ها
    دوستان لطفا اگه میشه منو راهنمایی کنید
    این دانشگاه مدارک رو به فارسی هم می خواد- یک سری ریزنمره از دانشگاه ارشد گرفتم- بعد اتمام مراحل ترجمه ،یک کپی از فارسی زیرنمرات بگیرم (چون می خوام چندین سری بگم ترجمه کنن محض احتیاط که برای چندین دانشگاه اپلای کنم)
    سوال ا
    بعد از اینکه ببرم وزارت علوم تا هم کپی ترجمه وهم کپی ریزنمراتم مهر بخوره باید مجدد دانشگاه هم ببرم تا مهر و امضا کنه یا نه??

اون مهر و مومی که متن زیر واسه مدارک گفته باشه مهر توسط وزارت علوم باید زده شه یا دانشگاه ??

مرسی
    Send two official hard copies of all marksheet/transcripts from all post-secondary institutions you have attended,
    in the original language and in English
    .
    If degree status does not show on transcript and you have completed your program, you are also required to send your degree certificate
    .
    D
    ocuments m
    ust be sent to us in an unopened sealed envelope from the issuing institution. Unofficial transcripts can be uploaded via the online application system.

تا جاييكه يادمه دارالترجمه خودش مدارك رو فارسي كپي ميكنه اتچ ميكنه به انگليسي و براي تاييد ميبره. اينا آفيشيال ميخوان پس دانشگاهتون بايد بفرسته اما گفته كه ميتونيد آپلودم كنيد . بهشون ايميل بزنيد بگيد ميشه آفيشيال بعد پذيرش فرستاده بشه و فعلا آن آفيشيال رو براشون ايميل كنيد.شادزي

Junior Member

تو دانشگاه ما کارنامه ی انگلیسی که pdf ش رو هم بهش دسترسی داریم چون درسمون تموم نشده unofficial هست. حالا این کارنامه ی انگلیسی که روش نوشته شده unofficial و دانشگاه تو پاکت میذاره میفرسته ،واسه هر دانشگاهی تو خارج official حساب میشه؟ یا اینکه بعضی دانشگاها ممکنه بگن کارنامه ی فارسی با ترجمه اش رو دانشگاه باید بفرسته تا official به حساب بیاد؟ چون تا اونجایی که من می دونم دانشگاه ما حداقل اینکارو نمی کنه و واسه official شدن حتما دانشگاه باید بفرسته مگه نه ؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)