صفحه 1 از 108 123456789101151101 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 1080

موضوع: نتایج و تجربیات مصاحبه‌ی خود در سفارت آمریکا در آنکارا در سال ۲۰۱۲

ApplyAbroad Veteran
    ShahdaD آواتار ها

پیش فرض نتایج و تجربیات مصاحبه‌ی خود در سفارت آمریکا در آنکارا در سال ۲۰۱۲

لطفا نتایج و تجربیات مصاحبه‌ی خود در سفارت آمریکا در آنکارا در سال۲۰۱۲ را در این موضوع به اشتراک بگذارید. همچنین برای اطلاع از نتایج و تجربیات سایر کاربران در سال های قبل به موضوعات زیر مراجعه کنید:

نتایج و تجربیات مصاحبه در آنکارا در سال ۲۰۱۰

نتایج و تجربیات مصاحبه در آنکارا در سال ۲۰۰۹
    ویرایش توسط ShahdaD : December 31st, 2011 در ساعت 10:11 PM
    دوستان من، از سوالاتتون سپاسگذارم. اما ناچارم اونها رو بی جواب بگذارم چرا که بنده واقعا اطلاعات به روزی ندارم. با آروزی موفقیت برای شما.

Junior Member

پیش فرض پاسخ : نتایج و تجربیات مصاحبه‌ی خود در سفارت آمریکا در آنکارا در سال ۲۰۱۲

سلام بچه ها
    امروز مصاحبه ی راحتی داشتیم و برگه ی زرد رو گرفتم. البته دوستم بدونه کلیر شدن همین امروز ویزا شو گرفت. امروز ۴ تا دانشجو ای بودیم و همه گرفتیم.

Member
    رشته و دانشگاه
    Civil & Environmental ٍEngineering/ University of Alabama at Birmingham

پیش فرض پاسخ : نتایج و تجربیات مصاحبه‌ی خود در سفارت آمریکا در آنکارا در سال ۲۰۱۲

نقل قول نوشته اصلی توسط roshana نمایش پست ها
    سلام بچه ها
    امروز مصاحبه ی راحتی داشتیم و برگه ی زرد رو گرفتم. البته دوستم بدونه کلیر شدن همین امروز ویزا شو گرفت. امروز ۴ تا دانشجو ای بودیم و همه گرفتیم.
    با عرض تبریک، لطف میکنید از شرایط خودتون و نفرات دیگری که گرفتن، و همچنین مدارکی که آفیسر ازتون خواست، بگید.
    ممنون

Junior Member

سلام دوستان,
    بالاخره مصاحبه انجام شد و ويزا صادر!! امروز من و چند نفر از مصاحبه شونده ها در مدت يكساعت ويزا گرفتيم.

ويزا من J1 هست. امروز تعداد كمی وقت مصاحبه داشتن و در واقع بخاطر برف سنگين ديشب در آنكارا, سفارت اعلام كرد كه تعطيله; و فقط بخاطر وقت ما, كارمندان اونجا حاضر شدن.

سه نفر J1 بوديم بقيه هم, بنظر يكنفر F1 و شايد!! بقيه توريستی; و فقط يك خانم جوان كه ويزا توريستی ميخواستن, reject شدن.
    ویرایش توسط ArezooR : January 25th, 2012 در ساعت 03:42 PM

Junior Member

من و roshna
    شرايطمون! ( شرايط مشابه )
    Research program با ويزا J1 ميريم يكساله و Multipleو البته فعلا فقط من ويزا رو تحويل گرفتم
    پذيرش nonfunde از UCLA
    سوالات آفيسر: سلام لطفآ درباره Research program ات واسم بگو, نامه استادت رو ببينم! كی ساپورتت خواهد كرد؟ كه BS رو نشون دادم و گفت كه every things looks fine! و پرسيد كه آيا امكانش هست كه حدود يكساعت منتظر بمونيد تا ويزاتون صادر بشه؟! Yesssssssssssss
    به شرايط خودم اضافه ميكنم كه فرق شرايطم با Roshana فقط ويزا شنگن من بوده كه سال گذشته داشتم

ApplyAbroad Veteran
    ShahdaD آواتار ها

کاربران گرامی،

متاسفانه ناچار شدم
    بیشتر پست های این تاپیک رو به تاپیک" گرفتن وقت از آنکارا در سال 2012" منتقل کنم...تعداد زیادی از پست ها نیز حذف شد....قوانین وب سایت کاملا مشخص و برای راحتی هرچه بیشتر شما و سایر کاربران این قوانین ایجاد شده است...از شما انتظار میرود که با سرچ کردن کلمات کلیدی پست خود مکان مناسبی را برای ارسال پست خود بیابید...

از توجه شما پیشاپیش سپاس گذارم

مدیریت انجمن آمریکا
    دوستان من، از سوالاتتون سپاسگذارم. اما ناچارم اونها رو بی جواب بگذارم چرا که بنده واقعا اطلاعات به روزی ندارم. با آروزی موفقیت برای شما.

سلام، می‌خواستم بدونم برای سفارت آمریکا حساب ارزی چه حسابی‌ باید باشه؟ جاری یا سپرده؟ و اینکه پرینت چه مدت باید باشه؟

Junior Member

دوست عزیز حساب ریالی هم قبول میکنند می توانید از بانکتان یک موجودی لاتین بگیرید و برای محکم کاری اموربین الملل همان بانک هم تایید کنه کافیه گردش حساب الزامی نیست.

Junior Member

پدر مادر من ۳۱ ژانویه مصاحبه داشتن و قبول شدن. گفتند که چند نفر دیگری که همزمان با اونا بودن غیر دانشجو بودن و قبول هم نشدن. سوالها خیلی‌ روتین بوده. چقدر میمونین؟ یک ماه. چرا بیشتر نمیمونین؟ چون بچه تو خونه داریم. چقدر موجودی دارین؟ ده‌‌‌ میلیون. فکر نمی‌کنین کم باشه؟ نه، تا چند ماه دیگه حقوق مون جمع می‌شه. فیش حقوقی تونو ببینم. بفرما (حدود یک میلیون). خوبه، قبولین

پدر من ارتشی بوده و این مساله یک کم نگران کننده بود. من هم این موضوع رو تو فرمها وارد کرده بودم. البته سالها قبل بازنشسته شده. تو مصاحبه در این مورد ازش پرسیده بودن و گفت بودن دقیقا چه کار میکردی؟ پدر منم توضیح داده که در بخش مهندسی‌ کار میکرده. که البته همون توضیحات رو توی فرم هم وارد کرده بودیم. در مورد اینکه الان چه کار می‌کنه هم پرسیده بودن. ولی‌ در نهایت قبولشون کرده بودن و مساله‌ای نبود
    ویرایش توسط majd3 : February 15th, 2012 در ساعت 08:05 AM

Junior Member 124login آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Economics

این درسته که وضعیت ویزا دادن بعد از بمبگذاری های اخیر خراب شده؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)