صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 17

موضوع: در خواست راهنمایی از کسانی که فوق دارند.

MMN89
    Guest

پیش فرض در خواست راهنمایی از کسانی که فوق دارند.

می خواستم اگه میشه بگید چه مقدار وقت برای آوردن یه رتبه با حال تو فوق لیسانس پیشنهاد می کنید؟
    منابع آزمون هم بگید؟

پیش فرض پاسخ : در خواست راهنمایی از کسانی که فوق دارند.

دوست عزیز
    یرای اینکه بتونیم کمکتون کنیم باید اول در مورد خودت بیشتر برامون بگی؟!!
    عمرانی؟
    معماری؟

سلام.
    من دانشجوی رشته معماری هستم. دیبلم معماری دارم چون هنرستانی بودم. کاردانی معدل 18.75 داشتم. الانم ترم 3 کاردانی به کارشناسی در دانشگاه دهخدا قزوین که غیر انتفاعی است درس میخونم.معدل دو ترم اولم 18.10 است.
    1 سال سابقه کار دارم و دارم روی یک مقاله هم کار میکنم. مشکل اصلی من اینه که نمیدونم در چه لول دانشگاهی باید apply کنم. چون یکسری از portfolio های بچه های undergraduate خیلی در سطح بالایی هستند و یکسری هم خیلی معمولی اند. و چون میخوام در حین تحصیل apply کنم بروژه کارشناسی ندارم. میشه خواهش کنم منو راهنمایی کنید.
    اگر لازم باشه عکس بروژه هایی که انجام دادم میفرستم تا بهتر راهنماییم کنید. ممنون

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    architecture at DR SHARIATY technical university

سلام بچه ها.یه سوال.من امسال کنکور دادم و معماری قبول شدم اما خودم عاشق عمرانم.حالا سوالم اینه که از نظر شما یه بار دیگه کنکور بدم یا برای ارشد تغییر رشته بدم.یعنی تغییر رشته امکان پذیر یا به حرف اسون به نظر می رسه؟

نقل قول نوشته اصلی توسط fatemehbiabani نمایش پست ها
    سلام بچه ها.یه سوال.من امسال کنکور دادم و معماری قبول شدم اما خودم عاشق عمرانم.حالا سوالم اینه که از نظر شما یه بار دیگه کنکور بدم یا برای ارشد تغییر رشته بدم.یعنی تغییر رشته امکان پذیر یا به حرف اسون به نظر می رسه؟

شما یکم صبر کنید متوجه میشید اصلا از انتخاب معماری به جای عمران پشیمون نمیشید... شناخت دانش آموزا موقع انتخاب رشته دقیق و کامل نیست بعد که وارد رشته انتخابیشون میشن میبینن چقدر متفاوت بوده دیدشون....
    بهرحال معماری اینقدر وسیعه که اگر شما بخواید میتوونید تو مباحث ساره و جزییات اجرایی فعالیت کنید

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    architecture at DR SHARIATY technical university

پس یعنی شما نظرتون اینه که همین ادامه بدم؟یعنی 1 سال دیگه کنکور ندم؟

نظر من اینه... اما شما واسه اینکه موقعیتت از دست نره امسالم سراسری ثبت نام کن ... ولی من بت قول میدم به اون ور سال نکشیده بیخیال عمران و هرچی رشته دیگه است میشید!!!

Senior Member mdemehri آواتار ها

معماری هم هنره هم مهندسی.
    من معماری رشت هی دوممه...رشته ی اولم الکترونیک بود...الان به خودم می گم چرا از اول نرفتم معماری
    عمران بیشتر سازه هست که توی معماری هم هست.... سازتون رو قوی کنید عالی می شه
    موفق باشید
    وقتی یکی به سئوالتون جواب می ده از روی وظیفه نیست، از رو لطفه....اینو یاد بگیرید که تشکر کنید.... آفرین!
    از پاسخ به هر گونه سئوال شخصی معذوریم. حتی شما دوست عزیز

Junior Member

سلام دوستان،من لیسانسم عمران نیست و کنکور ارشد عمران امسال دادم و رتبم جوری شد که دانشگاه معمولی قبول میشم،به نظرتون این که لیسانس و ارشدم متفاوت هست مشکلی برای اپلای ایجاد میکنه و بهتره که انصراف بدم و برم لیسانس عمران بگیرم؟ممنون میشم کمکم کنین وقت زیادی برای تصمیم گیری ندارم

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی عمران دانشگاه محقق اردبیلی

سلام دوستان من ترم دو مهندسی عمران تو دانشگاه محقق اردبیلی مشغول به تحصیلم و علاقه ی بسیار شدیدی به ادامه تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد تو خارج از کشور دارم اما نمی دونم از کجا شروع کنم میشه منو راهنمایی کنید که از الان چه کار باید بکنم که بتونم باسه کارشناسی ارشد که سه سال دیگه میرسه بتونم از یه دانشگاه تو کشور های اروپایی یا امریکا بورسیه ی تحصیلی بگیرم

ممنون از همتون

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)