نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 1781

موضوع: کدام بانک و چه نوع حسابی

Hybrid View

پست قبلی پست قبلی   پست بعدی پست بعدی
    Banned

پیش فرض پاسخ : کدام بانک و چه نوع حسابی

دوستان سلام

یه سوالی در مورد نرخ بهره دارم در امریکا و دلیلش هم مقایسه هست برای آگاهی خودم. اگر کسی اطلاع دقیق داره ممنون میشم شیر کنه. الان saving account در کانادا بیشترین مقدار سودی که میده چند هست؟ saving account برای فردی با شرایط عادی یعنی مشتری چندین ساله نباشه و تازه بخواد حساب باز کنه؟ مالباتش چقدر میگیرن؟ برای مثال کسی 100 هزار دلار امریکا داشته باشه چقدر ریت میدن براش ماهانه چقدر نت سود میدن براش؟ من البته آنلاین نگاه کردم ولی فکر کنم چون انواع مختلفی داشت چیز زیادی دستگیرم نشد.

ApplyAbroad Guru Mehrad آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Sociology, MA / Electrical Engineering, BSc

پیش فرض پاسخ : کدام بانک و چه نوع حسابی

نقل قول نوشته اصلی توسط minaamin نمایش پست ها
    دوستان سلام

یه سوالی در مورد نرخ بهره دارم در امریکا و دلیلش هم مقایسه هست برای آگاهی خودم. اگر کسی اطلاع دقیق داره ممنون میشم شیر کنه. الان saving account در کانادا بیشترین مقدار سودی که میده چند هست؟ saving account برای فردی با شرایط عادی یعنی مشتری چندین ساله نباشه و تازه بخواد حساب باز کنه؟ مالباتش چقدر میگیرن؟ برای مثال کسی 100 هزار دلار امریکا داشته باشه چقدر ریت میدن براش ماهانه چقدر نت سود میدن براش؟ من البته آنلاین نگاه کردم ولی فکر کنم چون انواع مختلفی داشت چیز زیادی دستگیرم نشد.
    نرخ بهره پس انداز در آمریکا خیلی‌ قابل توجه نیست. در بهترین حالت حدود ۲ درصد در سال میدن. حتی برای Certificate of Deposit یا CD هم خیلی‌ بهتر نیست و بعید میدونم بتونید بیشتر از ۳ درصد در سال بگیرید. اگه چنین پول قلمبه‌ای دارید، بهتره دنبال سرمایه گذاری باشید. اگه تجربه سرمایه گذاری در آمریکا ندارید، بهتره که یک financial advisor پیدا کنید وگرنه ممکنه پولتون به باد بره یا اینکه سود کمی‌ بگیرید.

قدیم‌ها میشد با سرمایه گذاری در آمریکا تقاضای گرین کارت کرد، ولی‌ انقدر از این قضیه در سالهای اخیر سؤ استفاده شده که دارن شرایط رو برای ویزای EB سخت تر می‌کنن و حد اقل مورد نیاز برای این نوع گرین کارت ۵۰۰۰۰۰ دلار هست و هر نوع سرمایه گذاری هم قابل قبول نیست. برای این هم نیاز به financial advisor دارید.

مالیات سود بانکی‌ یا سرمایه گذاری نرخ ثابتی نداره و تابع وضعیت مالی‌ شما و همچنین وضعیت اقامتی شما در آمریکا هست که اینها مرتبط با موضوع بحث این تاپیک نیست. اگه سوال بیشتری در مورد سرمایه گذاری یا مالیات سود سرمایه گذاری دارید میتونید در تاپیک‌های مرتبط دنبال کنید.
    (and whoever trusts in God, He is sufficient for him ... (65-3 ...
    لطفا پیش از گذاشتن پیام، موضوعهای مرتبط و بخش ویکی رو ببینید. شرمنده، امكان پاسخگويى فورى به سوالها رو ندارم. پاسخ بسیاری سوالها درباره تحصیل در آمریکا رو در پیوست اولین پستم يا تاپيكهاى مرتبط نوشتم.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)