صفحه 141 از 179 نخستنخست ... 4191131132133134135136137138139140141142143144145146147148149150151 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,401 تا 1,410 , از مجموع 1781

موضوع: کدام بانک و چه نوع حسابی

ApplyAbroad Hero robotic آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مهندسی

پیش فرض پاسخ : کدام بانک و چه نوع حسابی

نقل قول نوشته اصلی توسط mehdizad88 نمایش پست ها
    به طور مثل خود جنابعالی در پست هاتون در تاپیک کارهای ورود به آمریکا، وقتی در مورد کردیت کارد و Utilization Ratio توضیح دادید، فرمودید که بانک ها بالانس روزانه رو گزارش میدن! یا مثلاً فرمودید که اگه می خوای یه خرید بیشتر از مثلاً 30 درصد کردیت لاین تون بکنید، برید بالانس رو منفی بکنید، ولی الان من با Banker کپیتال صحبت کردم به من گفت ما فقط یک بار 2 یا 3 روز بعد بستن Statement بالانس رو گزارش می کنیم و بالانس روزانه رو گزارش نمی کنیم! و گفتن که اصلاً نمی تونی Overpayment کنی یعنی برخلاف اون چیزی که صحبت شما بود، نمیشه بالانس رو منفی کرد. حالا من به تجربه شما احترام میذارم ولی همون طور که عرض کردم با گذشت زمان و یا از ایالت به ایالت ممکنه پالسی یه بانک فرق داشته باشه.
    تجربه من کی گوید به گفته کارمندان (حتی رئیس) شعبه توجه نکنید و همچنین به کارمندان مرکزی (تلفن)
    حرف کارمندان این شعبه با آن شعبه متفاوت است. همچنین هر بار که زنگ می زنی بسته به این که کی گوشی را بر می دارد حرف متفاوتی می شنوید

همین الان بالانس کپیتال وان من منفی است! اگر من توانستم شما هم می توانید!
    کپیتال وان بالانس را هر روز گزارش نمی کند و ماهانه گزارش می کند. اما بیشترین بالانس لحظه ای (ثانیه ای) آن ماه را در گزارش ماهانه اش می آورد

اگر باور ندارید همین الان بالانس بگذرید و ماه بعد بروید گزارشتان را در اکسپرین ببینید. باشد که مایه عبرت دیگران باشید
    هرکه را اسرار حق آموختند
    مهر کردند و دهانش دوختند

ApplyAbroad Hero

نقل قول نوشته اصلی توسط robotic نمایش پست ها
    تجربه من کی گوید به گفته کارمندان (حتی رئیس) شعبه توجه نکنید و همچنین به کارمندان مرکزی (تلفن)
    حرف کارمندان این شعبه با آن شعبه متفاوت است. همچنین هر بار که زنگ می زنی بسته به این که کی گوشی را بر می دارد حرف متفاوتی می شنوید

همین الان بالانس کپیتال وان من منفی است! اگر من توانستم شما هم می توانید!
    کپیتال وان بالانس را هر روز گزارش نمی کند و ماهانه گزارش می کند. اما بیشترین بالانس لحظه ای (ثانیه ای) آن ماه را در گزارش ماهانه اش می آورد

اگر باور ندارید همین الان بالانس بگذرید و ماه بعد بروید گزارشتان را در اکسپرین ببینید. باشد که مایه عبرت دیگران باشید
    خب من نمی فهمم الان چطوری میشه بالانس منفی ایجاد کرد، make payment اکانت کردیت من بسته اس و نمی تونم از دبیت ام تووش پول بریزنم. توی قسمت WF sure pay اکانت دبیت ام هم فقط می تونم به حساب ولز فارگو دیگران پول بریزم!
    ای کسانی که ایمان آورده اید، آیا پیش از ارسال پیام، صندوق پیام خود را خالی کرده اید؟!

رشته و دانشگاه
    مهندسی

خب من نمی فهمم الان چطوری میشه بالانس منفی ایجاد کرد، make payment اکانت کردیت من بسته اس و نمی تونم از دبیت ام تووش پول بریزنم. توی قسمت WF sure pay اکانت دبیت ام هم فقط می تونم به حساب ولز فارگو دیگران پول بریزم!
    نباید از دبیت کارت توش پول بریزید
    همچنین نباید از خود جساب کردیت کارت make payment کنید
    فقط و قفط باید باید از طریق حساب چکینگ (اینترنتی) پول پرداخت کنید

تا حالا من حساب چکینگ ولزفارگو نداشتم. اما تمام حساب های چکینگی که دارم دارای یک گزینه به نام pay bill یا make payment هستند
    از طریق این گزینه قبض موبایل ، اینترنت و بیمه و ... را می دهید
    از همین طریق می شود قبض کردیت کارت را هم پرداخت کرد. تنها چیزی که نیاز دارید شماره روی کردیت کارتتان است
    اگر بیشتر از بالانس (فعلیتان) پرداخت کنید بالانستان منفی می شود
    البته بانکی که در آن چکینگ دارید بین یک تا سه روز کاری (معمولا دو روز) طول می دهد که ارسال کند و همچنین بانک که کردیت دارید بین یک تا سه روز کاری (معمولا دو روز) طول می دهد تا پولی که دریافت کرده را در حسابتان نشان دهد. به عبارت دیگر بین دو تا شش روز کاری (معمولا چهار روز کاری) از زمانی که پول را پرداخت می کنید طول می کشد تا در حساب شما نمایش داده شود

همچنین لازم نیست کردیت کارت و حساب چکینگ از یک بانک باشد. من تمام کردیت کارت هایم (بانک های مختلف) را از یک حساب چکینگ پرداخت می کنم
    هرکه را اسرار حق آموختند
    مهر کردند و دهانش دوختند

ApplyAbroad Hero

نباید از دبیت کارت توش پول بریزید
    همچنین نباید از خود جساب کردیت کارت make payment کنید
    فقط و قفط باید باید از طریق حساب چکینگ (اینترنتی) پول پرداخت کنید

تا حالا من حساب چکینگ ولزفارگو نداشتم. اما تمام حساب های چکینگی که دارم دارای یک گزینه به نام pay bill یا make payment هستند
    از طریق این گزینه قبض موبایل ، اینترنت و بیمه و ... را می دهید
    از همین طریق می شود قبض کردیت کارت را هم پرداخت کرد. تنها چیزی که نیاز دارید شماره روی کردیت کارتتان است
    اگر بیشتر از بالانس (فعلیتان) پرداخت کنید بالانستان منفی می شود
    البته بانکی که در آن چکینگ دارید بین یک تا سه روز کاری (معمولا دو روز) طول می دهد که ارسال کند و همچنین بانک که کردیت دارید بین یک تا سه روز کاری (معمولا دو روز) طول می دهد تا پولی که دریافت کرده را در حسابتان نشان دهد. به عبارت دیگر بین دو تا شش روز کاری (معمولا چهار روز کاری) از زمانی که پول را پرداخت می کنید طول می کشد تا در حساب شما نمایش داده شود

همچنین لازم نیست کردیت کارت و حساب چکینگ از یک بانک باشد. من تمام کردیت کارت هایم (بانک های مختلف) را از یک حساب چکینگ پرداخت می کنم
    خیلی ممنون، فکر کنم پیدا کردم، پس باید از pay a bill آنلاین بنکینگ حسابم پرداخت کنم. میشه توضیح بدید چرا نباید از قسمت make a payment خود کردیت کارت انجام نداد؟
    ای کسانی که ایمان آورده اید، آیا پیش از ارسال پیام، صندوق پیام خود را خالی کرده اید؟!

ApplyAbroad Guru Mehrad آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Sociology, MA / Electrical Engineering, BSc

در پست هاتون در تاپیک کارهای ورود به آمریکا، وقتی در مورد کردیت کارد و Utilization Ratio توضیح دادید، فرمودید که بانک ها بالانس روزانه رو گزارش میدن! یا مثلاً فرمودید که اگه می خوای یه خرید بیشتر از مثلاً 30 درصد کردیت لاین تون بکنید، برید بالانس رو منفی بکنید، ولی الان من با Banker کپیتال صحبت کردم به من گفت ما فقط یک بار 2 یا 3 روز بعد بستن Statement بالانس رو گزارش می کنیم و بالانس روزانه رو گزارش نمی کنیم! و گفتن که اصلاً نمی تونی Overpayment کنی یعنی برخلاف اون چیزی که صحبت شما بود، نمیشه بالانس رو منفی کرد. حالا من به تجربه شما احترام میذارم ولی همون طور که عرض کردم با گذشت زمان و یا از ایالت به ایالت ممکنه پالسی یه بانک فرق داشته باشه.
    من هیچ جا نگفتم بانکها بالانس روزانه رو گزارش میکنن. اشاره کردید به نوشته من در تاپیک برخی از کارهایی که بعد از ورود به آمریکا باید انجام دهید. احتمالا منظورتون این پست بود

http://www.applyabroad.org/forum/sho...l=1#post987146

که به صورت بولد شده نوشتم، بانکها بالاترین بالانس ایجاد شده در طول ماه رو گزارش میکنن. در بقیه پستهام هم همین رو نوشتم.

در مورد منفی کردن بالانس هم در پستهای مختلف توضیح دادم. آخرین باری که توضیح دادم چند صفحه قبل در همین تاپیک بانکی بود

http://www.applyabroad.org/forum/sho...=1#post2254120

وبسایت خود کردیت کارت اجازه نمیده بیشتر از بالانس فعلی پرداخت داشته باشید (برخی بانکها تا چند دلار بیشتر اجازه میدن). وقتی از bill payment حساب جاری روی کردیت کارت پرداخت انجام بدید، مقدار پرداخت دست خودتونه. لزومی هم نیست که برای پرداخت صورتحساب، کردیت کارت و حساب جاری در یک بانک باشن.
    (and whoever trusts in God, He is sufficient for him ... (65-3 ...
    لطفا پیش از گذاشتن پیام، موضوعهای مرتبط و بخش ویکی رو ببینید. شرمنده، امكان پاسخگويى فورى به سوالها رو ندارم. پاسخ بسیاری سوالها درباره تحصیل در آمریکا رو در پیوست اولین پستم يا تاپيكهاى مرتبط نوشتم.

رشته و دانشگاه
    مهندسی

میشه توضیح بدید چرا نباید از قسمت make a payment خود کردیت کارت انجام نداد؟
    من غیر از چهار مورد زیر ، با تمام پست هایی که مهراد تا حالا گذاشته کاملا موافقم

۱- حداکثر بالانس لحظه ای. من می گویم ۹ درصد ایشان می گوید ۳۰ درصد
    ۲- تعداد کارت ها! من می گویم حداقل سه و حداکثر چهار. اما ایشان در حرف می گوید یکی و حداکثر دو تا ، ولی در عمل حرف من را انجام می دهد
    ۳- نحوه حساب عمر متوسط
    ۴- میزان بالانس گزارشی: ایشان می گوید همیشه قبل از صورت حساب صفر کنید. می می گویم کارت هایتان را دو دسته کنید روی یک دسته ماه های زوج بین یک تا دو درصد بالانس بگذارید و بقیه را صفر کنید، ماه فرد برعکس

بنابراین به همه توصیه می کنم که پست های مهراد را در این تاپیک از اول بخوانید خیلی مفید است. فقط سر این چهار مورد ازش عبور کنید! البته حتی اگر این چهار مورد هم مثل مهراد رفتار کنید بهتر از این است که نه مثل من رفتار کنید و نه مثل ایشان

جواب این سوال شما را مهراد در پست زیر داده است

نقل قول نوشته اصلی توسط Mehrad نمایش پست ها
    مزیت عمده استفاده از online bill payment بانکی که روش حساب جاری دارم اینه که هر مبلغی که دلم بخواد می تونم روی کردیت کارتهام پرداخت انجام بدم. کردیت کارتها معمولا اجازه نمیدن روی سیستم پرداخت خودشون بیشتر از balance لحظه ای خودشون پرداخت انجام بدید. مثلا اگه من ۱۰۰ دلار روی کردیت کارت sallie mae بدهی داشته باشم، سیستم پرداخت خود کردیت کارت sallie mae به من اجازه نمیده حتی یک سنت بیشتر از ۱۰۰ دلار بدهی فعلی پرداخت انجام بدم. حتی اگه یک خرید ۵۰۰ دلاری کرده باشم و pending باشه. ولی اگه پرداخت رو از طریق online bill payment بانکی که حساب جاری دارم برای این کردیت کارت sallie mae انجام بدم، هر چقدر که دلم بخواد پرداخت می کنم. فایده اش اینه که می تونم با انجام پرداخت درشت روی کردیت کارت قبل از انجام خرید درشت، جلوی ایجاد بالانس لحظه ای بیش از ۳۰ درصد (یا ۱۰ درصد یا هر چیزی) رو بگیرید.
    هرکه را اسرار حق آموختند
    مهر کردند و دهانش دوختند

ApplyAbroad Guru Mehrad آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Sociology, MA / Electrical Engineering, BSc

اگه پستهای من رو با دقت بخونید، تعداد پستهای تاپیک بیخودی زیاد نمیشه.

۱. من هیچ جا توصیه نکردم ۳۰ درصد خوبه. توضیحات من کاملا روشنه.
    ۲. یکی دو تا کارت توصیه من برای افراد تازه کار و تازه وارد هست. در پستهایی که لینک گذاشتم در مورد کلیات کردیت اگه پستها کامل و با دقت خونده بشه، تناقض یا ابهامی وجود نداره. اینکه من از بی تجربگی کارهایی کردم و الان که تجربه ام زیاد شده بقیه رو نهی می کنم از تکرار اشتباهاتم، به معنی تناقض حرف و عمل من نیست. به اشتراک گذاشتن تجربه است برای عبرت بقیه.
    ۳. عمر متوسط سابقه کردیت رو من حساب نمی کنم. اداره های اعتبارسنجی حساب می کنن و نتیجه اش رو من طی سالهای گذشته در مونیتورینگ سابقه کردیت خودم دنبال کردم و می کنم و بر مبنای مشاهدات طولانی مدت تجربه خودم رو میگم. گرفتن کارتهای زیاد در بازه زمانی کوتاه کار خوبی نیست.
    ۴. این هم مبتنی بر مشاهدات و آزمایشهای مختلف در طول چندین ساله. صفر کردن بالانس قبل از صدور صورتحساب بهتره. اینکه یک ماه بالانس گزارش بشه یا نشه، تاثیرات کوتاه مدت داره روی نمره کردیت. چیزی که مهمه اینه که روی کردیت کارت خرید و پرداخت انجام بشه.

بندگان خدا تقوا پیشه کنید و چرخ رو دوباره اختراع نکنید.
    (and whoever trusts in God, He is sufficient for him ... (65-3 ...
    لطفا پیش از گذاشتن پیام، موضوعهای مرتبط و بخش ویکی رو ببینید. شرمنده، امكان پاسخگويى فورى به سوالها رو ندارم. پاسخ بسیاری سوالها درباره تحصیل در آمریکا رو در پیوست اولین پستم يا تاپيكهاى مرتبط نوشتم.

ApplyAbroad Hero

من غیر از چهار مورد زیر ، با تمام پست هایی که مهراد تا حالا گذاشته کاملا موافقم

۱- حداکثر بالانس لحظه ای. من می گویم ۹ درصد ایشان می گوید ۳۰ درصد
    ۲- تعداد کارت ها! من می گویم حداقل سه و حداکثر چهار. اما ایشان در حرف می گوید یکی و حداکثر دو تا ، ولی در عمل حرف من را انجام می دهد
    ۳- نحوه حساب عمر متوسط
    ۴- میزان بالانس گزارشی: ایشان می گوید همیشه قبل از صورت حساب صفر کنید. می می گویم کارت هایتان را دو دسته کنید روی یک دسته ماه های زوج بین یک تا دو درصد بالانس بگذارید و بقیه را صفر کنید، ماه فرد برعکس

بنابراین به همه توصیه می کنم که پست های مهراد را در این تاپیک از اول بخوانید خیلی مفید است. فقط سر این چهار مورد ازش عبور کنید! البته حتی اگر این چهار مورد هم مثل مهراد رفتار کنید بهتر از این است که نه مثل من رفتار کنید و نه مثل ایشان

جواب این سوال شما را مهراد در پست زیر داده است

ممنون از توضیحات تون، فکر کنم این گراف در مورد یکی از ابهامات کمک کنه، از سایت کردیت کارما برداشتم.
    تصاویر پیوست تصاویر پیوست

رشته و دانشگاه
    مهندسی

نقل قول نوشته اصلی توسط simani نمایش پست ها
    تفاوت cashback credit card & student credit card دیسکاور چیست؟
    در نوع دانشجویی شما باید ثابت کنی دانشجو هستی (کارت دانشجویی یا شهریه یا ریزنمره)
    اگر نوع دانشجویی بگیرید با درآمد کمتر هم بهتان کارت می دهند

کردیت لیمیت اولیه دانشجویی کمتر از کردیت لیمیت عادی است
    احتمال افزایش سقف کردیت دانشجویی کمتر است و اگر هم اتفاق بیافتد کمتر افزایش می یابد

اگر دوران دانشجویی تان تمام شد و رفتید سر کار، با نشان دادن فیش حقوقی، کارتتان را به معمولی تبدیل می کنند

نتیجه: مدل عادی بهتر از دانشجویی است ولی گرفتنش سخت تر است

چون شما دانشجو هستید یعنی سابقه و درآمد بالا ندارید بهتر است برای Discover it chrome for Students اقدام کنید. البته همیشه عنصر شانس حرف اول و آخر را می زند
    هرکه را اسرار حق آموختند
    مهر کردند و دهانش دوختند

سلام
    چون یه موقعی بحث در مورد کردیت کارتهای مسافرتی بحث شده بود، من الان یه سوالی دارم.

من الان یه بلیط میخوام بخرم که حدود 900 دلار قیمتش هست. کردیت کارتی هست که اگر این بلیط رو با اون خرید کنم بونس و پوینت خوبی داشته باشه؟

ممنون

Never Give In, Never Give Up

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)