صفحه 80 از 179 نخستنخست ... 30707172737475767778798081828384858687888990130 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 791 تا 800 , از مجموع 1781

موضوع: کدام بانک و چه نوع حسابی

ApplyAbroad Guru smonabav آواتار ها

پیش فرض پاسخ : کدام بانک و چه نوع حسابی

نقل قول نوشته اصلی توسط khalas نمایش پست ها
    ممنون از اطلاع رسانی
    کسی که کلا حسابی نداره تو DISCOVER میتونه استفاده کنه از این خدمات؟ یعنی همین مثلا فردا حساب باز کنه یا فقط کسانی که قبلا کردیت کارد از این موسسه دارن میتونن استفاده کنن در حالت کلی؟
    در آفر نوشته که حتما باید مشتری خدمات Disover باشید، در همون صفحه هم نوشته که؛

Offer is available only to current discover credit card member

ولی میتونید زنگ بزنید و در این مورد سوال کنید
    لطفا از پرسیدن سوالاتی که قابل طرح در فروم هستند به صورت پیام خصوصی خودداری کنید.

لطفا قبل از طرح سوال، از قابلیتی که فروم در اختیار شما گذاشته و اسمش "جـسـتـجـو" است، استفاده نمائید!!
    اهــدای سلول بنیادی - اهـــدای عضو - محک

Banned

یه نفر اونروز به من میگفت (خودش کردیت دیسکاور رو داره) اگر من رو معرفی کنه واسه کردیت 50 دلار bonus به اون میدن و 50 دلار به من. کسی از این موضوع خبری داره؟
    مورد دوم اینکه میشه فقط کردیت دیسکاور رو گرفت یا حتما باید حساب saving هم باز بشه؟
    بعد اون 500 دلار رو واسه باز کردن حساب میخواد؟
    یه سوال دیگه اینکه من کردیت BOA رو دارم میخوام ببینم واقعا ارزش داره یه کردیت دیگه داشته باشم( کلا نمیخوام زیاد ازش استفاده کنم) یعنی پولی ندارم که بخوام
    نکته دیگه اینکه دوستان میگن این موسسه یا بانک آنلاین هست کلا چقدر میشه بهش اعتماد داشت؟ نگین بهترین خدمات رو میده، کلی پرسیدم

خیلی ممنون

Banned

To receive the $50 Cashback Bonus or 5,000 Bonus Miles referral reward, your friend must apply for the specific offer you send and be approved. You will receive $50 Cashback Bonus or 5,000 Bonus Miles for each approved friend, up to 10 new cardmembers per calendar year. Offer not available for referrals that are existing Discover cardmembers. This offer is available online only. Individuals must apply for a Discover card by December 31st, 2014. You will not be notified whether a specific referral was approved or declined. For e-mail offers, your referral may not receive an e-mail offer if they have previously opted out of receiving e-mail marketing communications from Discover or are an existing cardmember. Your friend who becomes a new cardmember will also receive $50 Cashback Bonus or 5,000 Bonus Miles once they make a purchase within their first three months of account opening. Please allow up to 5 weeks for Cashback Bonus or Bonus Miles to post to your account after each referral is approved for their Discover card. The Cashback Bonus or Bonus Miles you receive may be taxable to you. Please contact your tax advisor.

Banned

یه سوال دیگه:
    یکی میتونه من رو روشن بکنه: در زیر گفته شده:
    $50 Cashback Bonus®* when you make your 1st purchase within 3 months of approval
    این 3 months of approval منظورش دقیقا چی هست؟ بعد سوال بالای من هم بی جواب موند؟ بلاخره باید یکی معرفی بکنه 50 دلار بگیریم یا همون یک خرید بکنیم 50 دلار میدن؟
    در نهیات در مورد آمازون بعد گرفتن دیسکاور هر خریدی انجام بشه 100 دلار گیفت کارد میده آمازون درسته؟ این 100 دلار در واقع به کارت ریخته میشه؟

Member
    رشته و دانشگاه
    Geotechnical Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط khalas نمایش پست ها
    یه نفر اونروز به من میگفت (خودش کردیت دیسکاور رو داره) اگر من رو معرفی کنه واسه کردیت 50 دلار bonus به اون میدن و 50 دلار به من. کسی از این موضوع خبری داره؟
    مورد دوم اینکه میشه فقط کردیت دیسکاور رو گرفت یا حتما باید حساب saving هم باز بشه؟
    بعد اون 500 دلار رو واسه باز کردن حساب میخواد؟
    یه سوال دیگه اینکه من کردیت BOA رو دارم میخوام ببینم واقعا ارزش داره یه کردیت دیگه داشته باشم( کلا نمیخوام زیاد ازش استفاده کنم) یعنی پولی ندارم که بخوام
    نکته دیگه اینکه دوستان میگن این موسسه یا بانک آنلاین هست کلا چقدر میشه بهش اعتماد داشت؟ نگین بهترین خدمات رو میده، کلی پرسیدم

خیلی ممنون
    بله. ایشون که واستون invitation بفرسته، واسه شما یه ای میل میاد. شما باید از طریق لینکی که تو ای میل واستون فرستاده شده کلیک کنین و مراحل درخواست کردیت کارد رو انجام بدین. تو statement ماه بعدیتون مقدار 50$ داده میشه.

واسه درخواست حساب checking همین که تو این بانک کردیت کارد داشته باشی کفایت می کنه. وقتی رو کلمه apply now کلیک می کنین ازتون می پرسه که آیا با ما حساب دیگه ای دارین و اگه آره user , pass ش رو وارد می کنین. بقیه کارهاش هم سریعتر پیش میره.

واسه هیچ کدوم از این دو تا هم نیازی به حساب saving نیست.

من چند ماهه که کردیت کارد گرفتم و خیلی راضیم به خاطر خدمات خوبشون. من هم خیلی پول خرج نمی کنم. همین کرایه خونه و خریدهای هفتگی رو با همین کارت انحام میدم. دلیل دیگه ای که من کردیت کاردشو دوست دارم اینه که علاوه بر cashback روتین، اگه از فروشگاه ها و یا وب سایت هایی که اینا هر جندوقت باهاشون deal دارن خرید کنین، مثل Macy's, The north face, ... واسه بعضی ها 5% و بعضی دیگه مثلا north face بهتون 10% cashback میده که من خیلی خوشم میاد. بهش discover deals میگن. اه یه چیز دیگه. چند وقت پیش واسم 5 دلار egift اومد واسه خرید از Starbucks که خیلی کیف داد. نه به خاطر 5 دلار، خیلی غیرمنتظره بود خوشم اومد! اینها امکانات creditش هست البته.

درضمن شما هرسوالی که راجع به شرایط گرفتن cashback , rewards و ... داری زنگ که بزنی بهشون (toll free هست شمارشون نگران هزینه تماس نباش) خیلی خوب کمک می کنن.
    !Don't take life too seriously; you'll never get out of it alive
    (Elbert Hubbard)

Member
    رشته و دانشگاه
    Geotechnical Engineering

من چند ماهه که کردیت کارد گرفتم و خیلی راضیم به خاطر خدمات خوبشون. من هم خیلی پول خرج نمی کنم. همین کرایه خونه و خریدهای هفتگی رو با همین کارت انحام میدم. دلیل دیگه ای که من کردیت کاردشو دوست دارم اینه که علاوه بر cashback روتین، اگه از فروشگاه ها و یا وب سایت هایی که اینا هر جندوقت باهاشون deal دارن خرید کنین، مثل Macy's, The north face, ... واسه بعضی ها 5% و بعضی دیگه مثلا north face بهتون 10% cashback میده که من خیلی خوشم میاد. بهش discover deals میگن. اه یه چیز دیگه. چند وقت پیش واسم 5 دلار egift اومد واسه خرید از Starbucks که خیلی کیف داد. نه به خاطر 5 دلار، خیلی غیرمنتظره بود خوشم اومد! اینها امکانات creditش هست البته.

[/QUOTE]

من فقط یه اصلاح کوچک کنم اینجا که کرایه خونه رو با کردیت کارد نمیدم. از online check استفاده می کنم. اشتباه من بود.

برای درخواست کردیت کارد چه اینجا چه بانک های دیگه مجبور نیستین با اینها حساب checking یا saving داشته باشین. واسه دادن کردیت به شما، اینها به سابقه شما یا همون credit score شما نگاه می کنن. اما اگه فبلا کردیت کارد نداشتین داستان فرق می کنه.
    !Don't take life too seriously; you'll never get out of it alive
    (Elbert Hubbard)

Senior Member

سلام٬ در مورد کردیت کارت BankAmericard® Credit Card for Students کسی اطلاعاتی داره؟ خوبه؟ اپلای کنم میدن؟

این چک باکس را بزنم؟

Balance transfer - I'd like to transfer a balance to my new credit card
    ویرایش توسط candid : October 31st, 2014 در ساعت 02:12 AM

ApplyAbroad Guru Mehrad آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Sociology, MA / Electrical Engineering, BSc

نقل قول نوشته اصلی توسط candid نمایش پست ها
    سلام٬ در مورد کردیت کارت BankAmericard® Credit Card for Students کسی اطلاعاتی داره؟ خوبه؟ اپلای کنم میدن؟

این چک باکس را بزنم؟

Balance transfer - I'd like to transfer a balance to my new credit card
    اگه annual fee نداشته باشه خوبه. اون گزينه balance transfer رو هم انتخاب نكنيد. در پستهاي قبلي توضيح دادم.
    (and whoever trusts in God, He is sufficient for him ... (65-3 ...
    لطفا پیش از گذاشتن پیام، موضوعهای مرتبط و بخش ویکی رو ببینید. شرمنده، امكان پاسخگويى فورى به سوالها رو ندارم. پاسخ بسیاری سوالها درباره تحصیل در آمریکا رو در پیوست اولین پستم يا تاپيكهاى مرتبط نوشتم.

ApplyAbroad Guru Mehrad آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Sociology, MA / Electrical Engineering, BSc

اگه موقع كرايه كردن ماشين به جاي كرديت كارت از دبيت كارت استفاده كنيد ممكنه به سابقه اعتباري خودتون لطمه بزنيد چون ممكنه روي سابقه اعتباري شما hard inquiry بزنن

http://www.post-gazette.com/business...s/201410100026

بقيه مطلب رو هم بخونيد مطالب جالبي در مورد عوامل مخرب در سابقه اعتباري نوشته.
    (and whoever trusts in God, He is sufficient for him ... (65-3 ...
    لطفا پیش از گذاشتن پیام، موضوعهای مرتبط و بخش ویکی رو ببینید. شرمنده، امكان پاسخگويى فورى به سوالها رو ندارم. پاسخ بسیاری سوالها درباره تحصیل در آمریکا رو در پیوست اولین پستم يا تاپيكهاى مرتبط نوشتم.

سلام آقا مهراد عزیز
    یه سوالی که دارم اینه که
    کسی که SSN نداره، طبیعتا هیستوری کردیت هم نداره(ولی میتونه مثلا کارت سکیورد داشته باشه) و ظاهرا اطاعات رفتار کردیتی اون فرد نزد بانک میمونه تا زمانی که SSN بگیره و اون موقع اطلاعاتش از بانک ارسال میشه و طرف دارای سابقه کردیت خواهد شد، درسته؟
    حالا سوال اصلی من اینه که آیا بین کسی که بعد از 6 ماه تازه SSN گرفته و تازه رفتار کردیتش گزارش شده توسط بانک و کسی که از 6 ماه قبل SSN داشته با فرض اینکه هردو یه الگوی یکسان رفتاری در مورد کردیت در طی 6ماه گذشته داشتند، تفاوتی در کردیت اسکور وجود داره؟!
    اصولا نمیدونم سوال بدی پرسیدم یا نه!!

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)