صفحه 161 از 179 نخستنخست ... 61111151152153154155156157158159160161162163164165166167168169170171 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,601 تا 1,610 , از مجموع 1781

موضوع: کدام بانک و چه نوع حسابی

Member SirM2X آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Computer Science

پیش فرض پاسخ : کدام بانک و چه نوع حسابی

نقل قول نوشته اصلی توسط hosein2 نمایش پست ها
    چه راهکاری وجود داره که هر چه سریعتر از چیزی که نمره کردیت رو داره خراب می کنه خبر دار بشی ؟ منظورم یک identity theft یا یک hard inquiry بیجا هست.

Checking your credit report often is important, especially since a report from the Federal Trade Commission found that 1 in 5 people have disputed at least 1 error on their credit report that had to be corrected by a credit-reporting agency.3 These errors could damage your credit and may be caused by identity theft – the fastest-growing crime in America.4
    اینها به نظر من میرسه:
    1) هرکسی میتونه به صورت مجانی سالی یکبار کردیتش رو ببینه (دقیقا مثل همون ریپورتی که مثلا بانک برای وام دادن بهت درخواست میکنه). برای اینکار میتونی بری اینجا: https://www.annualcreditreport.com
    2) اکانت Credit Karma درست کنی و ببینی چه خبره توی کردیتت. یادم نیست چقدر زود یا دیر آپدیت میشه، ولی فکر نکنم سریعتر از هفته ای یکبار آپدیت بشه، برای همین نمیدونم چقدر سریع بهت میگه چه خبره.
    3) یا میتونی از سرویسی مثل ProtectMyID استفاده کنی (که باید پول بدی و اشتراکشون رو بخری). خیلی خوبه و من دارم. هر طوری میشه سریعا همون لحظه بهت ایمیل میزنه (چه Hard query جدید چه چیز جزئی مثل آدرس جدید که جایی اضافه کرده باشی).

الان سوالت رو دوباره خوندم، فکر کنم منظورت حالت کلی بود (نه اینکه همین الان نیاز داشته باشی ببینی توی کردیتت چه خبره).
    اگه در کل و برای روز مبادا میخوای، گزینه سوم سریعترین و مطمئن ترین راهه. مثلا وقتی من آدرسم عوض شد، فکر کنم روز بعدش به من ایمیل زد و گفت آدرس جدید وارد Credit History ت شده و آیا تو بودی یا نه؟ سرویسشون همچنین بیمه ت هم میکنه و در صورتی که Identity theft اتفاق افتاد، خسارت رو پرداخت میکنه.

در تکمیل نکات گفته شده:

1- Credit Karma هفتگی آپدیت میشه و فقط برای Transunion and Equifax رو میده. نمره و اطلاعات Experian رو نمیده.

بهترین راه ساختن اکانت تو وبسایت 3 تا شرکت اصلی Credit Reporting یعنی Transunion, Equifax, and Experian هستش. بعد از اینکه اکانت ساختید که مجانی هستش (ولی اگه بخواهید امتیاز کردیت رو ببینید باید اشتراک بخرید). ولی همین اکانت مجانی، هر گونه تغییری به ویژه inquiry رو بهتون ایمیل می کنه.

واقعا مهم هستش این موضوع کردیت و باید همیشه چک کرد و مراقب بود.

نقل قول نوشته اصلی توسط SirM2X نمایش پست ها
    اینها به نظر من میرسه:
    1) هرکسی میتونه به صورت مجانی سالی یکبار کردیتش رو ببینه (دقیقا مثل همون ریپورتی که مثلا بانک برای وام دادن بهت درخواست میکنه). برای اینکار میتونی بری اینجا: https://www.annualcreditreport.com
    2) اکانت Credit Karma درست کنی و ببینی چه خبره توی کردیتت. یادم نیست چقدر زود یا دیر آپدیت میشه، ولی فکر نکنم سریعتر از هفته ای یکبار آپدیت بشه، برای همین نمیدونم چقدر سریع بهت میگه چه خبره.
    3) یا میتونی از سرویسی مثل ProtectMyID استفاده کنی (که باید پول بدی و اشتراکشون رو بخری). خیلی خوبه و من دارم. هر طوری میشه سریعا همون لحظه بهت ایمیل میزنه (چه Hard query جدید چه چیز جزئی مثل آدرس جدید که جایی اضافه کرده باشی).

الان سوالت رو دوباره خوندم، فکر کنم منظورت حالت کلی بود (نه اینکه همین الان نیاز داشته باشی ببینی توی کردیتت چه خبره).
    اگه در کل و برای روز مبادا میخوای، گزینه سوم سریعترین و مطمئن ترین راهه. مثلا وقتی من آدرسم عوض شد، فکر کنم روز بعدش به من ایمیل زد و گفت آدرس جدید وارد Credit History ت شده و آیا تو بودی یا نه؟ سرویسشون همچنین بیمه ت هم میکنه و در صورتی که Identity theft اتفاق افتاد، خسارت رو پرداخت میکنه.

سلام.
    من دو تا سوال دارم و ممنون میشم اگه کسی جواب بده...
    1- من میخواستم یه فی رو در وجه دانشگاه پرداخت کنم با E-check و فکر میکردم از چکینگ برداشت میشه ولی الان فهمیدم از سیوینگ برداشت شده و منفی شده سیوینگم (حدود 1200 دلار)! الان کردیت اسکورم خیلی خراب شده؟ البته بلافاصله پول رو جابه جا کردم و مثبتش کردم...
    2- اگه هر ماه کردیت کارت رو صفر نکنیم و فقط اون مینیمم رو پرداخت کنیم، کردیت اسکور خیلی خراب میشه؟ البته تا زمانی که بهره اش صفر هست هنوز...
    ممنون
    قبل از ریپورت رسمی نمرات تافل و GRE، با دپارتمان مورد نظر مکاتبه کنید. برخی دانشکده ها ریپورت غیر رسمی تافل و GRE را برای بررسی اولیه قبول می کنند.
    متاسفانه این حساب کاربری فعال نمی باشد.

ApplyAbroad Guru smonabav آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط mehran4iut نمایش پست ها
    سلام.
    من دو تا سوال دارم و ممنون میشم اگه کسی جواب بده...
    1- من میخواستم یه فی رو در وجه دانشگاه پرداخت کنم با E-check و فکر میکردم از چکینگ برداشت میشه ولی الان فهمیدم از سیوینگ برداشت شده و منفی شده سیوینگم (حدود 1200 دلار)! الان کردیت اسکورم خیلی خراب شده؟ البته بلافاصله پول رو جابه جا کردم و مثبتش کردم...
    2- اگه هر ماه کردیت کارت رو صفر نکنیم و فقط اون مینیمم رو پرداخت کنیم، کردیت اسکور خیلی خراب میشه؟ البته تا زمانی که بهره اش صفر هست هنوز...
    ممنون
    1- حساب سیوینگ/چکینگ، ارتباطی به کردیت اسکور نداره - فقط با توجه به اینکه حساب تون منفی شده، احتمالش هست که overdraft protection fee بخورید.

2- توصیه اینه که بالنس کردیت کارت رو هر ماه صفر کنید، اینکه اگر این کار رو انجام ندید چه تاثیری روی کردیت اسکورتون داره، بستگی به utilization ration کردیت کارتتون داره (اطلاعات مربوط به UR در ارسال های قبلی هست).
    لطفا از پرسیدن سوالاتی که قابل طرح در فروم هستند به صورت پیام خصوصی خودداری کنید.

لطفا قبل از طرح سوال، از قابلیتی که فروم در اختیار شما گذاشته و اسمش "جـسـتـجـو" است، استفاده نمائید!!
    اهــدای سلول بنیادی - اهـــدای عضو - محک

اساتید به حساب های بانکی مالیات هم تعلق میگیره ؟
    The world is not in your books and maps, it’s out thereGandalf /Hobbit
    The Road goes ever on and on -- Down from the door where it began ,,,Now far ahead the Road has gone -- And I must follow, if I can ,, Pursuing it with eager feet -- Until it joins some larger way ,,, Where many paths and errands meet --And whither then? I cannot say **** Bilbo baggins , lord of the rings by JRR TOLKIEN

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط javadth نمایش پست ها
    اساتید به حساب های بانکی مالیات هم تعلق میگیره ؟
    شما روی درآمدتون مالیات می پردازید. پولی که در حساب است و جایی نمی ره مالیات نخواهد داشت.

دوستان سلام. اميدوارم خوب باشيد
    ممنون از همه تون بابت مطالب عالي تون
    اما سوالم: من با اينكه خيلي از صفحات تاپيك رو خوندم هنوز گيج ميزنم يه كم. ببينيد براي يك تازه وارد ه گرين كارت داره و هنوز حسابي با. نكرده، كدوم بانك ها رو توصيه ميكنين،؟ هم دردسرش كم باشه و هم در اينده از بعد همه چي خدماتش بهتر به نظر برسه.ايا به نظرتون خوبه مثلا من نوعي ١٠٠٠٠ دلار دارم، برم تو دو تا بانك حساب باز كنم همون اول ولي كرديت رو مثلا فعلا از يكيش بخوام تا بعد به بعدي برسم؟؟
    ممنونم ازتون

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط medal نمایش پست ها
    دوستان سلام. اميدوارم خوب باشيد
    ممنون از همه تون بابت مطالب عالي تون
    اما سوالم: من با اينكه خيلي از صفحات تاپيك رو خوندم هنوز گيج ميزنم يه كم. ببينيد براي يك تازه وارد ه گرين كارت داره و هنوز حسابي با. نكرده، كدوم بانك ها رو توصيه ميكنين،؟ هم دردسرش كم باشه و هم در اينده از بعد همه چي خدماتش بهتر به نظر برسه.ايا به نظرتون خوبه مثلا من نوعي ١٠٠٠٠ دلار دارم، برم تو دو تا بانك حساب باز كنم همون اول ولي كرديت رو مثلا فعلا از يكيش بخوام تا بعد به بعدي برسم؟؟
    ممنونم ازتون
    در مرحله اول سراغ بانک های منطقه ای و Credit union های محل زندگی برید چون معمولا خدمات بهتری ارائه میکنند نسبت به سوپر بانک های بزرگ.

نقل قول نوشته اصلی توسط S03 نمایش پست ها
    در مرحله اول سراغ بانک های منطقه ای و Credit union های محل زندگی برید چون معمولا خدمات بهتری ارائه میکنند نسبت به سوپر بانک های بزرگ.
    متشكرم. مثلا من اگه كاليفرنيا باشم برم سراغ سيتي و چيس؟؟ كلا پولمو بريزم تو دوتا يا يكي؟؟
    ممنونم

نقل قول نوشته اصلی توسط S03 نمایش پست ها
    شما روی درآمدتون مالیات می پردازید. پولی که در حساب است و جایی نمی ره مالیات نخواهد داشت.

حساب سپرده ای که بهش سود پرداخت میشه هم معاف از مالیات هست ؟
    The world is not in your books and maps, it’s out thereGandalf /Hobbit
    The Road goes ever on and on -- Down from the door where it began ,,,Now far ahead the Road has gone -- And I must follow, if I can ,, Pursuing it with eager feet -- Until it joins some larger way ,,, Where many paths and errands meet --And whither then? I cannot say **** Bilbo baggins , lord of the rings by JRR TOLKIEN

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)