صفحه 176 از 179 نخستنخست ... 76126166167168169170171172173174175176177178179 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,751 تا 1,760 , از مجموع 1781

موضوع: کدام بانک و چه نوع حسابی

ApplyAbroad Guru Mehrad آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Sociology, MA / Electrical Engineering, BSc

پیش فرض پاسخ : کدام بانک و چه نوع حسابی

نقل قول نوشته اصلی توسط smonabav نمایش پست ها
    جدیدا (حدودا 3 ماهه تقریبا اگه درست خاطرم باشه) موقع پرداخت با کردیت/دبیت، paypal ازت fee میگیره. راه ندادن این فی اینه که پول رو منتقل کنی از حساب بانکیت به پی پال و بعد از اون بالانسی که توی پی پال داری، پرداخت کنی
    نیازی به انتقال پول از حساب بانکی‌ به paypal نیست. همینکه checking account موجودی داشته باشه و با paypal لینک کرده باشید کافیه و fee هم نداره. برای پرداخت از طریق paypal موقعی که paypal میپرسه پول رو از کجا تامین کنه، checking account مورد نظر رو انتخاب می‌کنید و paypal خودش برداشت میکنه از اون checking account و پرداخت مورد نظر شما رو براتون انجام میده. حتی این گزینه در paypal وجود داره که یکی‌ از checking account‌ های لینک شده رو که معمولا توش موجودی کافی‌ دارید به عنوان default انتخاب کنید و paypal خودش به طور اتوماتیک برداشت‌ها رو از اون checking account انجام میده. هر موقع هم که خواستید برداشت پول از checking account دیگری انجام بشه، میتونید در آخرین مرحله انجام تراکنش در paypal اون checking account دیگه رو به عنوان منبع تامین پول انتخاب کنید.
    (and whoever trusts in God, He is sufficient for him ... (65-3 ...
    لطفا پیش از گذاشتن پیام، موضوعهای مرتبط و بخش ویکی رو ببینید. شرمنده، امكان پاسخگويى فورى به سوالها رو ندارم. پاسخ بسیاری سوالها درباره تحصیل در آمریکا رو در پیوست اولین پستم يا تاپيكهاى مرتبط نوشتم.

Junior Member

اینطوری که من یادم میاید دوستان بخصوص مهراد عزیز توصیه کرده بودند که زیاد کردیت کارت نگیریم . خوب من الان بانس 750 دلاری دارم برای اپلای کردن بران کردیت کارت جدید .خیلی وسوسه کننده هست . میخواستم بدونم خوب چه لزومی داره که تلاش بکنم و نه به این وسوسوه ها بگم ٬ که کردیت کارتم مثلا بره برای نزدیکهای هشتصد . خوب اگه به این وسوسه ها آره بگم ٬‌چه اتفاقی می افته. بعد از مدتی هم می بندمشون.سوال دیگه اگه این کارت ها رو بگیرم و بعد ببندمشون ٬‌کم کم سیستم طوری برنامه ریزی شده که دیگه این پیشنهاد ها رو نده یا چه این کارت ها رو بگیرم یا نگیرم ٬‌باز هم مثل شیطان وسوسه می کنند ؟

ApplyAbroad Hero reza_badkonaki آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط hosein2 نمایش پست ها
    اینطوری که من یادم میاید دوستان بخصوص مهراد عزیز توصیه کرده بودند که زیاد کردیت کارت نگیریم . خوب من الان بانس 750 دلاری دارم برای اپلای کردن بران کردیت کارت جدید .خیلی وسوسه کننده هست . میخواستم بدونم خوب چه لزومی داره که تلاش بکنم و نه به این وسوسوه ها بگم ٬ که کردیت کارتم مثلا بره برای نزدیکهای هشتصد . خوب اگه به این وسوسه ها آره بگم ٬‌چه اتفاقی می افته. بعد از مدتی هم می بندمشون.سوال دیگه اگه این کارت ها رو بگیرم و بعد ببندمشون ٬‌کم کم سیستم طوری برنامه ریزی شده که دیگه این پیشنهاد ها رو نده یا چه این کارت ها رو بگیرم یا نگیرم ٬‌باز هم مثل شیطان وسوسه می کنند ؟
    اگه كرديتتون از ٧٥٠ بشه ٨٠٠ حتي يه نون بربري هم بهتون جايزه نميدن
    اگر نياز داري يا افر خوب ميبيني بگير ، اگر كارت خوب داري و نياز به كارت ديگه نداري نگير
    نظر شخصي من ؛ بسته به نوع زندگي و شغل و ... بين ٣ تا ٦ تا كرديت كارد كافي و خوبه
    روزی هزار مرتبه بازنده میشوم
    از بازی ظریف تو شرمنده میشوم
    اینبار فرق میکند اما به شوق برد
    آماده جدال درآینده میشوم

Senior Member

سلام میخواستم بپرسم که کسی اطلاعاتی در مورد Visa TravelMoney Card بدون fee داره؟ خود بانک fee ماهانه داره

اصلش دنبال Prepaid Card for Traveling هستم اینا که پیدا کردم همشون فی ماهانه دارن
    امضا نامرئی

رشته و دانشگاه

باز و بسته کردن حساب‌های متعدد برای جایزه‌های مقطعی فقط average age of account شما رو خراب میکنه. نمره کردیت شما ۶۰۰ باشه یا ۸۰۰ از این افر‌های الکی‌ براتون میفرستن. تقوی پیشه کنید. برای من بعد از این همه سال هر هفته چند تا از این افر‌ها میاد که میدم شردر دپارتمان مون بخوره به جونم دعا کنه. کردیت کارت رو موقعی بگیرید که واقعا نیاز دارید، نه از روی وسوسه.

برای زندگی‌ معمولی‌، یکی‌ از کردیت کارت‌های Mastercard یا Visa رو داشته باشید تقریبا همه جا کارتون راه میفته. حتی یکی‌ از دبیت کارت‌های Mastercard یا Visa داشته باشید هم برای همه خرید‌های اینترنتی و غیر اینترنتی کافیه و لازم نیست کردیت کارت باشه. فوقش اینکه از هر کدوم از کردیت کارت‌های Mastercard ، Visa ، American Express و Discover یکی‌ بگیرید. بیشتر از این واقعا ضرورتی نداره.
    ویرایش توسط Mehrad : September 1st, 2019 در ساعت 11:54 PM
    لطفا پیش از گذاشتن پیام، موضوعهای مرتبط و بخش ویکی رو ببینید. شرمنده، امكان پاسخگويى فورى به سوالها رو ندارم. پاسخ بسیاری سوالها درباره تحصیل در آمریکا رو در پیوست اولین پستم يا تاپيكهاى مرتبط نوشتم.

Banned

دوستان سلام

یه سوالی در مورد نرخ بهره دارم در امریکا و دلیلش هم مقایسه هست برای آگاهی خودم. اگر کسی اطلاع دقیق داره ممنون میشم شیر کنه. الان saving account در کانادا بیشترین مقدار سودی که میده چند هست؟ saving account برای فردی با شرایط عادی یعنی مشتری چندین ساله نباشه و تازه بخواد حساب باز کنه؟ مالباتش چقدر میگیرن؟ برای مثال کسی 100 هزار دلار امریکا داشته باشه چقدر ریت میدن براش ماهانه چقدر نت سود میدن براش؟ من البته آنلاین نگاه کردم ولی فکر کنم چون انواع مختلفی داشت چیز زیادی دستگیرم نشد.

رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط minaamin نمایش پست ها
    دوستان سلام

یه سوالی در مورد نرخ بهره دارم در امریکا و دلیلش هم مقایسه هست برای آگاهی خودم. اگر کسی اطلاع دقیق داره ممنون میشم شیر کنه. الان saving account در کانادا بیشترین مقدار سودی که میده چند هست؟ saving account برای فردی با شرایط عادی یعنی مشتری چندین ساله نباشه و تازه بخواد حساب باز کنه؟ مالباتش چقدر میگیرن؟ برای مثال کسی 100 هزار دلار امریکا داشته باشه چقدر ریت میدن براش ماهانه چقدر نت سود میدن براش؟ من البته آنلاین نگاه کردم ولی فکر کنم چون انواع مختلفی داشت چیز زیادی دستگیرم نشد.
    نرخ بهره پس انداز در آمریکا خیلی‌ قابل توجه نیست. در بهترین حالت حدود ۲ درصد در سال میدن. حتی برای Certificate of Deposit یا CD هم خیلی‌ بهتر نیست و بعید میدونم بتونید بیشتر از ۳ درصد در سال بگیرید. اگه چنین پول قلمبه‌ای دارید، بهتره دنبال سرمایه گذاری باشید. اگه تجربه سرمایه گذاری در آمریکا ندارید، بهتره که یک financial advisor پیدا کنید وگرنه ممکنه پولتون به باد بره یا اینکه سود کمی‌ بگیرید.

قدیم‌ها میشد با سرمایه گذاری در آمریکا تقاضای گرین کارت کرد، ولی‌ انقدر از این قضیه در سالهای اخیر سؤ استفاده شده که دارن شرایط رو برای ویزای EB سخت تر می‌کنن و حد اقل مورد نیاز برای این نوع گرین کارت ۵۰۰۰۰۰ دلار هست و هر نوع سرمایه گذاری هم قابل قبول نیست. برای این هم نیاز به financial advisor دارید.

مالیات سود بانکی‌ یا سرمایه گذاری نرخ ثابتی نداره و تابع وضعیت مالی‌ شما و همچنین وضعیت اقامتی شما در آمریکا هست که اینها مرتبط با موضوع بحث این تاپیک نیست. اگه سوال بیشتری در مورد سرمایه گذاری یا مالیات سود سرمایه گذاری دارید میتونید در تاپیک‌های مرتبط دنبال کنید.

Junior Member

من عمر کردیتم سه سال هست٬‌ اگر یکی از دوتای اولین کارت ها را ببندم٬‌ روی کردیت اسکورم تاثیر بد داره و بهتر هست که نگهش دارم ؟

رشته و دانشگاه

من عمر کردیتم سه سال هست٬‌ اگر یکی از دوتای اولین کارت ها را ببندم٬‌ روی کردیت اسکورم تاثیر بد داره و بهتر هست که نگهش دارم ؟
    در کوتاه مدت تاثیر منفی‌ داره ولی‌ در دراز مدت خیلی مهم نیست. دو سال پیش اینجا داستان Capital One رو نوشتم که ناجوانمردانه هر دو تا کردیت کارت من رو بستن. یکی‌ از اون کارت‌ها اولین کردیت کارت من بود. برای توضیح بیشتر میتونید اون پست‌ها رو بخونید.

اگه این کارتی که میخواهید ببندید annual fee داره یا به هر صورت شرش بیشتر از خیرش هست، ببندید. وگرنه میتونید کارت رو نگاه دارید و ازش استفاده نکنید. گاهی‌ وقت‌ها ممکنه برخی‌ promotion‌های خوب بگیرید. برای من پیش اومده که برخی‌ کارت‌هایی‌ که مدت‌ها استفاده نمیکردم، برای من promotion‌های خوب بفرستن که استفاده کردم و بعد دوباره کارت رو گذاشتم سر جاش که بخوابه. اگه اسم کارت رو بنویسید بهتر می‌تونم نظر بدم.

Junior Member

Capital One® Platinum MasterCard کارت این هست پس یکی قدیمی داشته باشیم یا دو تا . در تاریخ کردیک اسکور و نمره کردیت اسکور تاثیر ندارده .

نقل قول نوشته اصلی توسط Mehrad نمایش پست ها
    در کوتاه مدت تاثیر منفی‌ داره ولی‌ در دراز مدت خیلی مهم نیست. دو سال پیش اینجا داستان Capital One رو نوشتم که ناجوانمردانه هر دو تا کردیت کارت من رو بستن. یکی‌ از اون کارت‌ها اولین کردیت کارت من بود. برای توضیح بیشتر میتونید اون پست‌ها رو بخونید.

اگه این کارتی که میخواهید ببندید annual fee داره یا به هر صورت شرش بیشتر از خیرش هست، ببندید. وگرنه میتونید کارت رو نگاه دارید و ازش استفاده نکنید. گاهی‌ وقت‌ها ممکنه برخی‌ promotion‌های خوب بگیرید. برای من پیش اومده که برخی‌ کارت‌هایی‌ که مدت‌ها استفاده نمیکردم، برای من promotion‌های خوب بفرستن که استفاده کردم و بعد دوباره کارت رو گذاشتم سر جاش که بخوابه. اگه اسم کارت رو بنویسید بهتر می‌تونم نظر بدم.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)