صفحه 163 از 179 نخستنخست ... 63113153154155156157158159160161162163164165166167168169170171172173 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,621 تا 1,630 , از مجموع 1781

موضوع: کدام بانک و چه نوع حسابی

Junior Member a1b2 آواتار ها

پیش فرض پاسخ : کدام بانک و چه نوع حسابی

نقل قول نوشته اصلی توسط amirhesam نمایش پست ها
    دانشجویانی که SSN ندارند و همراهانشون که بالطبع SSN ندارند (F2وJ2) و میخوان کردیت داشته باشند به بنده پیام بدند تا براشون لینک Invite بفرستم.
    اگر بانکی واسه دادن کردیت کارت از مشتری حتما SSN بخواد و طرف نداشته باشه Invite هیچ کسی نمیتونه کمک کننده باشه. اگر دنبال گرفتن Referral هستین لطفا صاف و پوس کنده بفرمایید تا دیگران گمراه نشن.
    ویرایش توسط a1b2 : June 25th, 2017 در ساعت 03:07 AM

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    UIUC

دانشجویانی که SSN ندارند و همراهانشون که بالطبع SSN ندارند (F2وJ2) و میخوان کردیت داشته باشند به بنده پیام بدند تا براشون لینک Invite بفرستم.
    تبلیغ های
    https://www.selfscore.com
    برای من یه مدت زیاد میومد. که بدون SSN کردیت کارت باز کنید. بازار هدفشون هم دانشجو هاست گویا. خواستم بپرسم کسی تجربه ای / نظری داره یا نه؟

مدارک لازم برای باز کردن کارت

• Proof of a U.S. bank account balance
    • Your passport ID and Student Visa\
    • Your I-20 form

Member
    رشته و دانشگاه
    UCLA: BA, Business Economics | Harvard: JD, Law

نقل قول نوشته اصلی توسط rmojgani نمایش پست ها
    تبلیغ های
    https://www.selfscore.com
    برای من یه مدت زیاد میومد. که بدون SSN کردیت کارت باز کنید. بازار هدفشون هم دانشجو هاست گویا. خواستم بپرسم کسی تجربه ای / نظری داره یا نه؟

مدارک لازم برای باز کردن کارت

• Proof of a U.S. bank account balance
    • Your passport ID and Student Visa\
    • Your I-20 form
    بهترین روش اینه که بدون استفاده از واسطه‌ها که دنبال پول درآوردن خودشونن خودت مستقیماً اقدام کنی‌. دانشجوهایه F۱ می‌تونن از اداره مالیات individual taxpater ID بگیرن که Citi و BofA بجای SSN قبول می‌کنن. اگر تو خود اون بانک حساب داشت باشی‌ خیلی‌ کمک می‌کنه. اگر از این دوتا نتونستی بگیری selfscore بد نیست.

Member
    رشته و دانشگاه
    نرم افزار کامپیوتر - آزاد شیراز

من الان حدوده 10 ماهه Wells Fargo حساب دارم و secure card بهمون داده بود آیا با گرفتن ssn می تونم از حالت سکیور درش بیارم ؟ نظرتون در مورد کردیت کارد کاسکو و آمازون چیه؟ اصلا به من می دن الان حتی اگر ssn داشته باشم؟ بعد کارت best buy و Macy`s هم می شه کردیتشون رو بلافاصله بعد از گرفتن ssn گرفت ؟ می خوام برای 4 جولای دور خیز کنم اگر برسه کارتاشون بگیرم !

Member SirM2X آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Computer Science

یه مسئله یه مقدار مرتبط:
    پیرو داستانهایی که BoA برای ایرانی ها و فریز کردن اکانت و غیره درست کرد، ما حدود 6 نفر شدیم و هفته پیش رفتیم شعبه ای که حساب داشتیم. گفتیم اومدیم به نشانه اعتراض حسابهامون رو ببندیم. اول کلی تحویلمون گرفتن، عذرخواهی کردن و گفتن بذارین Investigate کنیم. البته دانشگاه ما چون ایرانی زیاد هست، خود بانک آشنایی داره با داستان فریز شدن و اینها.
    خلاصه حدود یک ساعت صحبت کردیم و اونها از طرف ماه یک Complaint ایجاد کردن با اسم همه ما.
    اون روزی که رفتیم، رئیس شعبه نبود، ولی روز اداری بعدش تماس گرفت و بازم بعد از کلی عذرخواهی گفت پیگیر داستان هستیم و با بخش مربوطه داریم صحبت میکنیم. هنوز هم داستان در جریانه...

درسته که احتمال زیادی هست که کار به جایی نرسه، ولی در هر صورت ما قصد داریم حساب ها رو ببندیم... گفتم اگه کسایی رو میشناسین که سر این داستان فریز شدن تحت تاثیر قرار گرفتن، بعد نیست بهشون بگید و یه حرکت مشابه بزنید حساب ببندید. کلی بانک دیگه هست که هم خیلی بهتر از BoA سرویس میدن هم اینکه سر ایرانی بودن اذیت نمیکنن.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط a1b2 نمایش پست ها
    اگر بانکی واسه دادن کردیت کارت از مشتری حتما SSN بخواد و طرف نداشته باشه Invite هیچ کسی نمیتونه کمک کننده باشه. اگر دنبال گرفتن Referral هستین لطفا صاف و پوس کنده بفرمایید تا دیگران گمراه نشن.

دوست عزیز، جنابعالی اطلاع ندارید بقیه گمراه نفرمایید...جدیدا selfscore به دانشجویان بدون SSN کردیت کارت میده و اگر کسی SSN نداره و از BOA و ولزفارگو نتونسته کردیت unsecure بگیره گزینه خوبی هست ....من لینک Referral نذاشتم گفتم شاید خلاف قانون این تاپیک هست ولی اگر موردی نداره دوستان می تونند از این لینک استفاده کنند : https://selfscore.com/58810
    ... در ضمن با استفاده از کد Refer دو طرف $30 میگیرن ولی اگر مستقیم اقدام کنند در هر صورت کردیت کارت رو میگیرند ولی بونسی تعلق نمیگیره بهشون...موفق باشید.

Junior Member a1b2 آواتار ها

دوست عزیز، جنابعالی اطلاع ندارید بقیه گمراه نفرمایید...جدیدا selfscore به دانشجویان بدون SSN کردیت کارت میده و اگر کسی SSN نداره و از BOA و ولزفارگو نتونسته کردیت unsecure بگیره گزینه خوبی هست ....من لینک Referral نذاشتم گفتم شاید خلاف قانون این تاپیک هست ولی اگر موردی نداره دوستان می تونند از این لینک استفاده کنند : https://selfscore.com/58810
    ... در ضمن با استفاده از کد Refer دو طرف $30 میگیرن ولی اگر مستقیم اقدام کنند در هر صورت کردیت کارت رو میگیرند ولی بونسی تعلق نمیگیره بهشون...موفق باشید.
    دوست عزیز، از اولش میگفتین که Selfscore بدون داشتن SSN کردیت کارت میده. همین و بس. جالبه خودتون بالاخره لینک ریفرال گذاشتین (که نشون میده بنده نه تنها قصد گمراهی نداشتم بلکه حدسم کاملا درست بود )

سلام دوستان،

میخواستم بپرسم بهترین حساب (امن) برای اینکه پول زیادی توش بگذاریم و یکم بهره بیاد چیه ؟
    سوال دومم هم اینه که ایا برای بهره هم باید مالیات داد؟

سپاس فراوان

Member SirM2X آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Computer Science

نقل قول نوشته اصلی توسط miracle2013 نمایش پست ها
    سلام دوستان،

میخواستم بپرسم بهترین حساب (امن) برای اینکه پول زیادی توش بگذاریم و یکم بهره بیاد چیه ؟
    سوال دومم هم اینه که ایا برای بهره هم باید مالیات داد؟

سپاس فراوان
    اگه بهره معمولی مد نظرت هست حسابهای سیوینگ Discover سالیانه 1.10% میده. ولی خوب این عدد بیشتر به درد خنده و جک میخوره. با توجه به اینکه در اوضاع اقتصادی خوب کم ریسکترین سرمایه گذاری ها حدود سالی 8% ریترن دارن، توصیه من سرمایه گذاریه (مثلا یه چیز کم ریسک مثل Mutual Funds یا Index Funds های شناخته شده و معروف)، ولی خب احتیاط در هر مدل سرمایه گذاری شرط اوله.
    بله، شما تقریبا برای هر نوع سودی که از طریق سرمایه گذاری یا حساب saving بهتون تعلق بگیره، تحت عنوان Capital Gains باید براش تکس بدید. اگه درست یادم باشه برای سرمایه گذاری کوتاه مدت (کمتر از یک سال) هم درصد در آمدتون باید بدید (مثلا اگه روی W2 دارید 10% تکس میدید، روی سود هم باید 10% تکس بدید)، برای سرمایه گذاری های بلند مدت مبلغش به صورت معمول 15% هست.

Senior Member EHSM آواتار ها

دوستان نظرتون در مورد کردیت کارد American Express Blue Cash Everyday چیه؟ ظاهرا فی سایانه نداره.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)