صفحه 74 از 179 نخستنخست ... 24646566676869707172737475767778798081828384124174 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 731 تا 740 , از مجموع 1781

موضوع: کدام بانک و چه نوع حسابی

ApplyAbroad Superstar pimi810 آواتار ها

پیش فرض پاسخ : کدام بانک و چه نوع حسابی

نقل قول نوشته اصلی توسط S03 نمایش پست ها
    فرق خاصی از نظر بحث اعتبار بین 7-8 تا کارت 1-2 هزار و 1-2 کارت 7-8 هزار نیست چون اونها کل اعتبار شما رد در نظر می گیرند به علاوه لیمیت ها خودشون به مرور زمان بالا میرن مگه اینکه خودتون بخواین پایین نگه داشته بشه. ببینید امتیاز چیز مهمی نیست امتیاز یعنی شما چقدر در عمل احتمال داره سودآور باشید برای کسی که به شما قرض میده (به خصوص کردیت کارت ها). بحث اعتماد و ... به خصوص در کردیت کارت ها نیست و کل سیستم کردیت و اعتبار و امتیاز یک معیار سودآوری برای افرادیه که به شما پول قرض میدن . Mortgage ها هم کاری به ریز امتیاز شما ندارند و براشون بیشتر همون شرایط در قرض کمتر فرو رفتن و سابقه پرداخت های شما مهمه. خیلی کارها ممکنه امتیازتون رو بالا ببره ولی همزمان باعث بشه نرخ Mortgage یا وام هایی که می گیرید بالا بره چون ریسک رو در پرونده شما افزایش میده.

پروفایلی که برای وام و Mortgage گرفتن ایده آل هست اینه که شما تعداد کارت هاتون معقول و منطقی باشه، میزان اعتباری که دارید کم و معقول باشه، UR پایین داشته باشید، بدهکار نباشید و بالانس هاتون رو به موقع صفر کنید و هیچ وقت مینیمم پرداختی رو از دست نداده باشید. شما این کارها رو بکنید و اصلا نگاهی به امتیازتون هم نیازی نیست داشته باشید و وقتی بعد از چند سال میرید وام بگیرید نرخ خیلی خوبی بهتون میدن.
    من مدتی که ایران بودم مینیمم پرداختم رو متاسفانه miss کزدم. و بعد 15 روز متوجه شدم کردیت لیمیتم رو آوردن رو صفر. ولی بلافاصله بالانس رو صفر کزدم و همه چی برگشت مثل سابق. الان این رفته تو سابقه ی اعتباریم درسته؟ تا چند وقت معمولا می مونه؟
    !One hundred sixty-three thousand sq mi of awesomeness

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط pimi810 نمایش پست ها
    من مدتی که ایران بودم مینیمم پرداختم رو متاسفانه miss کزدم. و بعد 15 روز متوجه شدم کردیت لیمیتم رو آوردن رو صفر. ولی بلافاصله بالانس رو صفر کزدم و همه چی برگشت مثل سابق. الان این رفته تو سابقه ی اعتباریم درسته؟ تا چند وقت معمولا می مونه؟
    بله شاید رفته باشه در سابقه اعتباری (شاید اگه با شرکت کردیت کارت صحبت کنید یک احتمال اپسیلون باشه که راضی بشن از کردیت ریپورت شما حذفش کنند چون سریعا بالانس رو صفر کردید). شاید هم نرفته باشه. در شرایط عادی 7 سال در ریپورت شما می مونه.
    ویرایش توسط S03 : August 14th, 2014 در ساعت 11:03 PM

نقل قول نوشته اصلی توسط S03 نمایش پست ها
    بله شاید رفته باشه در سابقه اعتباری (شاید اگه با شرکت کردیت کارت صحبت کنید یک احتمال اپسیلون باشه که راضی بشن از کردیت ریپورت شما حذفش کنند چون سریعا بالانس رو صفر کردید). شاید هم نرفته باشه. در شرایط عادی 7 سال در ریپورت شما می مونه.
    از کجا مبتونم بفهمم که رفته تو سابقه م یا نه؟ از annual credit report گزارش بگیرم؟ یا زنگ بزنم شماره پشت کردیت کارتم میشه فهمید؟

ApplyAbroad Guru

از کجا مبتونم بفهمم که رفته تو سابقه م یا نه؟ از annual credit report گزارش بگیرم؟ یا زنگ بزنم شماره پشت کردیت کارتم میشه فهمید؟
    اگه زنگ بزنید میتونند بهتون بگن گزارش شده یا نه. اگه کردیت ریپورت رو هم بگیرید باید مشخص باشه.

Member
    رشته و دانشگاه
    Geotechnical Engineering

واسه اپلای کردن برای کردیت کارد venture باید حتما واسمون mail offer بیاد؟ credit history قوی لازمه واسش؟ از capital one واسم offer اومده واسه quicksilver که به نظر کارت خوبیه،واسه platinum هم اومده بود که expire شده الان. اما من که کارت های capital one رو انلاین چک می کردم به نظرم venture شرایطش واسم بهتره چون اینجوری که وبسایتشون میگه 1.25 مایل برای هر دلار میده. آفر من واسه quicksilver تا دو روز دیگه باطل میشه. می خواستم ببینم بچه ها چه نظری، یا پیشنهادی دارن..

مرسی
    !Don't take life too seriously; you'll never get out of it alive
    (Elbert Hubbard)

نقل قول نوشته اصلی توسط amene jooon نمایش پست ها
    واسه اپلای کردن برای کردیت کارد venture باید حتما واسمون mail offer بیاد؟ credit history قوی لازمه واسش؟ از capital one واسم offer اومده واسه quicksilver که به نظر کارت خوبیه،واسه platinum هم اومده بود که expire شده الان. اما من که کارت های capital one رو انلاین چک می کردم به نظرم venture شرایطش واسم بهتره چون اینجوری که وبسایتشون میگه 1.25 مایل برای هر دلار میده. آفر من واسه quicksilver تا دو روز دیگه باطل میشه. می خواستم ببینم بچه ها چه نظری، یا پیشنهادی دارن..

مرسی
    اینجور کارتها رو فقط باید وقتی بگیرید که بونوس چرب و چیلی دارن و شما در آینده نزدیک می خواید ازش استفاده کنید. مثلا 50 هزار مایل اول کار با meet کردن شرایطش بده. اگر نه اگه می خواید با خرج روزانه مایل جمع کنید اصلا نمی صرفه.

Member
    رشته و دانشگاه
    Geotechnical Engineering

اینجور کارتها رو فقط باید وقتی بگیرید که بونوس چرب و چیلی دارن و شما در آینده نزدیک می خواید ازش استفاده کنید. مثلا 50 هزار مایل اول کار با meet کردن شرایطش بده. اگر نه اگه می خواید با خرج روزانه مایل جمع کنید اصلا نمی صرفه.
    venture بیست هزار مایل میده که واسه سفر به ایران به دردم می خوره. سوال من اینه که باید وایسم که offer بدن خودشون یا نه؟ تو وب سایتشون یه قسمتی هست که اطلاعاتت رو وارد می کنی و بهت کارت هائی که pre-qualified هستی رو پیشنهاد میده، به من platinum , quicksilver رو داد فقط که من بهشون احتیاجی ندارم
    ویرایش توسط amene jooon : August 19th, 2014 در ساعت 05:13 PM
    !Don't take life too seriously; you'll never get out of it alive
    (Elbert Hubbard)

نقل قول نوشته اصلی توسط amene jooon نمایش پست ها
    venture بیست هزار مایل میده که واسه سفر به ایران به دردم می خوره. سوال من اینه که باید وایسم که offer بدن خودشون یا نه؟ تو وب سایتشون یه قسمتی هست که اطلاعاتت رو وارد می کنی و بهت کارت هائی که pre-qualified هستی رو پیشنهاد میده، به من platinum , quicksilver رو داد فقط که من بهشون احتیاجی ندارم
    20 هزار مایل که چیزی نیست. خیلی ار بانکها آفر های بهتری دارن. در حد 50 هزار. شما هر جا لینک آفر رو دیدی می تونی اپلای کنی. نیازی نیست منتظر بمونی. ولی خوب بعضی وقتها رو وب سایت آفر معمولی رو میذارن ولی برای بعضی افراد افرهای بهتر پست میشه که در اون حالت اگر از invitation code استفاده کنی بهتره.
    در کل به نظر من بی خیال این کارت شی بهتره

Junior Member

بعد از اتفاقهایی که BoA سر حساب من درآورده و freeze کرده، من تصمیم گرفتم که حسابم رو ببندم و یه بانک دیگه حساب باز کنم. ظاهرا، هم chase و هم PNC آفر خوبی دارن تا آخر آگوست. کسی تجربه کار کردن با این دو تا بانک رو داره؟ کدومش رو شما ترجیح میدین؟ لینک هر دو را هم پایین گذاشتم.
    https://www.pnc.com/content/lp/perso..._tnt=61970:3:0
    https://www.chase.com/checking/offer...317543_RT96949

نقل قول نوشته اصلی توسط aafabdi نمایش پست ها
    بعد از اتفاقهایی که BoA سر حساب من درآورده و freeze کرده، من تصمیم گرفتم که حسابم رو ببندم و یه بانک دیگه حساب باز کنم. ظاهرا، هم chase و هم PNC آفر خوبی دارن تا آخر آگوست. کسی تجربه کار کردن با این دو تا بانک رو داره؟ کدومش رو شما ترجیح میدین؟ لینک هر دو را هم پایین گذاشتم.
    https://www.pnc.com/content/lp/perso..._tnt=61970:3:0
    https://www.chase.com/checking/offer...317543_RT96949
    جفتشون بانکهای خوبی هستن. فقط این بونوس ها شرایط داره و باید دقت کنید که اون شزرایط رو آیا می تونید همیشه حفظ کنید یا نه. اگر نه که دنبایل یه بانک local بگردید که free checking داشته باشه بدون هیج قید و شرطی.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)