صفحه 103 از 179 نخستنخست ... 35393949596979899100101102103104105106107108109110111112113153 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,021 تا 1,030 , از مجموع 1781

موضوع: کدام بانک و چه نوع حسابی

Member
    رشته و دانشگاه
    Medicine

پیش فرض پاسخ : کدام بانک و چه نوع حسابی

نقل قول نوشته اصلی توسط apoornaki نمایش پست ها
    سلام
    من همه پيج هاي هر دو تاپيك مرتبط به كرديت كارت رو خوندم ولي هنوز معني و مفهوم بالانس نميدونم
    هر بار كه خريدي ميكنم و current balance يه عددي ميشه، همون روز آنلاين پرداخت ميكنم و صفر ميشه...
    ولي ماه قبل statement balance من طبق عكسي كه براتون گذاشتم 122.12$ رد شده، اين عدد را من وقتي ميخوام پرداخت كنم پيام ديگه اي ميده ، كه عكس اون هم براتون ميفرستم
    بنظر شما تا 3April اين 122.12 رو واريز كنم يا نه؟
    و اينكه اين رقم از كجا ايجاد شده ، در حاليكه من نزاشتم current balance من از 30 دلار بالاتر بره
    ضمنا Minimum Payment طبق عكس اولي صفره ولي طبق عكس سومي كه آنلاين استيتمنت، 30$ نوشته شده .
    ممنون ميشم راهنماييم كنيد
    http://www.shiaupload.ir/images/5757...3316018546.jpg
    http://www.shiaupload.ir/images/8228...8096622526.jpg
    http://www.shiaupload.ir/images/76311874478570173044.jpg
    شما حداكثر مي تونين current balance رو پرداخت كنين، نه بيشتر. البته يه راههايي براي. پرداخت بيشتر هست ولي به صورت روتين استفاده نمي شه و معمولا لزومي هم نداره، شما الان فقط همون بيست و چند دلار رو به كرديت كارتتون مقروضين، نه بيشتر. روزي كه استيمنت شما بسته مي شده، صد و خورده اي مقروض بودين، (گاهي وقتها پروسس كردن پرداخت چند روزي طول مي كشه، به هزار و يك عامل بستگي داره، به تدريج دستتون مياد چي به چيه. ولي اصولا تو سيستم بانكي اينجا هميشه حدود اطمئنان چند روز رو در نظر بگيرين. ) خلاصه بعد به تدريج بالانستون رو پرداخت كردين و الان همين بيست و خورده اي مونده كه مي تونين پرداخت كنين. حتما به طور مرتب خرج هايي كه تو كارتتون پست مي شه و ليست خريدهاي توي استيتمنت رو چك كنين تا اگه چيز غير معمولي ديدين اطلاع بدين به بانك. اميدوارم كه تونسته باشم جوابتون رو بدم.

Junior Member

سلام دوستان یه سوال من روزی که حساب باز کنم بهم کردیت کارت میدن؟بعضیها میگن کردیت میدن اما بدون اسم بعضیها هم میگن دبیت کارت میدن
    چون برای بیمه کردن خانومم یکی از شریطش داشتن با ارائه کردیت کارت هست من میخوام برای زایمان خانومم از مدیکل استفاده کنم و یک ماه قبل زایمان ما وارد امریکا میشیم و کار اولمون باز کردن حساب بانکیه حالا هر بانکی که کردیت کارت زودتر بده بهتره یا اینکه مدیکل دبیت یا کردیت بی نام هم که روز اول میدن قبول میکنه؟ ممنون میشم راهنمایی کنید

شما وقتی که وارد آمریکا شدین می تونین حساب چکینگ باز کنید و روی اون دبیت کارت بگیرین و همزمان درخواست secure Card بدین . به این صورت که مقداری از موجودی شما را بلوکه می کنند و یک کارت شبیه به کردیت کارت بهتون می دهند که اعتبارش تا سقف پولیه که بلوکه شده و کاملا" شبیه به کردیت کارت عمل می کنه. شما باید با این کارت حدود 6 ماه کار کنید بعد از اون پولتون را از حالت بلوکه در می آورند و اون تبدیل به کردیت کارت واقعی میشه.
    نقل قول نوشته اصلی توسط vistac نمایش پست ها
    سلام دوستان یه سوال من روزی که حساب باز کنم بهم کردیت کارت میدن؟بعضیها میگن کردیت میدن اما بدون اسم بعضیها هم میگن دبیت کارت میدن
    چون برای بیمه کردن خانومم یکی از شریطش داشتن با ارائه کردیت کارت هست من میخوام برای زایمان خانومم از مدیکل استفاده کنم و یک ماه قبل زایمان ما وارد امریکا میشیم و کار اولمون باز کردن حساب بانکیه حالا هر بانکی که کردیت کارت زودتر بده بهتره یا اینکه مدیکل دبیت یا کردیت بی نام هم که روز اول میدن قبول میکنه؟ ممنون میشم راهنمایی کنید

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط chemistnobel نمایش پست ها
    شما وقتی که وارد آمریکا شدین می تونین حساب چکینگ باز کنید و روی اون دبیت کارت بگیرین و همزمان درخواست secure Card بدین . به این صورت که مقداری از موجودی شما را بلوکه می کنند و یک کارت شبیه به کردیت کارت بهتون می دهند که اعتبارش تا سقف پولیه که بلوکه شده و کاملا" شبیه به کردیت کارت عمل می کنه. شما باید با این کارت حدود 6 ماه کار کنید بعد از اون پولتون را از حالت بلوکه در می آورند و اون تبدیل به کردیت کارت واقعی میشه.
    ممنون از پاسختون حالا ما میخوایم بعد 3 ماه برگردیم اون پول همچنان بلوکه میمونه راه دیگه ای نیست؟

Member
    رشته و دانشگاه
    Medicine

نقل قول نوشته اصلی توسط vistac نمایش پست ها
    ممنون از پاسختون حالا ما میخوایم بعد 3 ماه برگردیم اون پول همچنان بلوکه میمونه راه دیگه ای نیست؟
    بلوكه مي مونه مگه اينكه برين كرديت كارتتون رو ببندين يا پس بدين، نمي دونم دقيقا چه اصطلاحي براش استفاده مي شه، ولي مي دونم كه در صورت بستن، براي ريفاند پولتون به يك تا دو ماه زمان نياز هست.
    راه ديگه اينه كه بهشون يه شماره حساب بدين كه هر وقت از حالت سكيور در اومد پول رو بريزن به اون حساب. يا با يكي حساب مشترك باز كنين كه اگه خواستن ديپازيت شما رو به صورت چك برگردونن، اون كسي كه با شما حساب مشترك داره بتونه چك شما رو بخوابونه به حساب مشترك.

سلام دوستان ممنون میشم جواب سوالاتمو بدید خیلی ضروریه. من 3 ماه پیش وارد آمریکا شدم، ssn نداشتم در BOA حساب checking باز کردم درخواست کردیت دادم بدون سکیور کردیت هم گرفتم. wellsfargo هم حساب checking باز کردم اونجا هم با گذاشتن سکیور 1000 تایی کردیت گرفتم، بعد از یک ماه SSN گرفتم و به هردو بانک اعلام کردم. تو این 3 ماه هم فقط با wellsfargo کار میکنم چون راضیترم. BOA الان ازم monthly fee میگیره با اینکه یه مقدار از فاندم تو این حساب میره. الان اگه این حسابو ببندم مشکلی برای کردیت هیستوریم داره؟ با اینکه فقط 3 ماه گذشته. میخوام فقط با wellsfargo تا یه مدت کار کنم در آینده هم دیسکاور بگیرم.
    یه سوال مهم دیگه هم دارم، همسر من که F2 هست تو BOA حساب checking باز کرد و برای کردیت هم درخواست داد گرفت اما چون اونم درامد نداره الکی داره monthly fee میده. کردیت هم پشیمونه گرفته چون وقتی SSN نداره هیچ هیستوری براش ساخته نمیشه. الان اگه حسابشو ببنده و 2 سال بعد که خودش دانشجو شد بخواد یه بانک دیگه درخواست یه کردیت بده آیا بستن این حساب تاتیری در سابقه کردیتش داره؟

ApplyAbroad Hero y2dark آواتار ها

کسی از دوستان کردیت کارت اپل (Barclaycard Visa) رو گرفته برای 18 ماه Financing؟
    پیشنهاد میکنین که از این سرویس اپل استفاده بکنیم؟

Member
    رشته و دانشگاه
    Medicine

نقل قول نوشته اصلی توسط miladazami12 نمایش پست ها
    سلام دوستان ممنون میشم جواب سوالاتمو بدید خیلی ضروریه. من 3 ماه پیش وارد آمریکا شدم، ssn نداشتم در BOA حساب checking باز کردم درخواست کردیت دادم بدون سکیور کردیت هم گرفتم. wellsfargo هم حساب checking باز کردم اونجا هم با گذاشتن سکیور 1000 تایی کردیت گرفتم، بعد از یک ماه SSN گرفتم و به هردو بانک اعلام کردم. تو این 3 ماه هم فقط با wellsfargo کار میکنم چون راضیترم. BOA الان ازم monthly fee میگیره با اینکه یه مقدار از فاندم تو این حساب میره. الان اگه این حسابو ببندم مشکلی برای کردیت هیستوریم داره؟ با اینکه فقط 3 ماه گذشته. میخوام فقط با wellsfargo تا یه مدت کار کنم در آینده هم دیسکاور بگیرم.
    یه سوال مهم دیگه هم دارم، همسر من که F2 هست تو BOA حساب checking باز کرد و برای کردیت هم درخواست داد گرفت اما چون اونم درامد نداره الکی داره monthly fee میده. کردیت هم پشیمونه گرفته چون وقتی SSN نداره هیچ هیستوری براش ساخته نمیشه. الان اگه حسابشو ببنده و 2 سال بعد که خودش دانشجو شد بخواد یه بانک دیگه درخواست یه کردیت بده آیا بستن این حساب تاتیری در سابقه کردیتش داره؟
    تا جايي كه من مي دونم بستن حساب جاري ارتباطي با كرديت هيستوري نداره. شما حسابي رو كه دوست ندارين ببندين، فوقش يه جا ثبت مي شه چند وقت بعدم پاك مي شه. اصولا اين اثرات ماندگار نيست كه بخواد بعدا زندگيتون رو زير و رو كنه. يه ذره حالا امتياز كمتر بيشتر تأثير خاصي نداره، مگه اينكه بخواين وام چند صد هزار دلاري خونه و اينا بگيرين كه كه تو حساب كردن بهره اش تأثير significant بذاره، كه اونم با شرايط دانشجويي تا ٦-٧ سال ديگه غير ممكنه! در نتيجه خيلي خودتون رو ناراحت نكنين، سعي كنين كلا از كرديت كارتتون درست استفاده كنين، حالا يه دونه كمتر و بيشترش فعلا مهم نيست. ٦-٧ سال ديگه ايشالا فرصت دارين برا كرديت هيستوري ساختن.

سلام دوستان
    بنده یه سوال مبتدی داشتم ازتون
    برای رسیدن به اسکور 800 تقریبا چقدر زمان لازم هست؟.
    آخه برای خرید ماشین به صورت قسط اسکور 800 میخواد ، خیلی سخته رسیدن به این اسکور؟

ApplyAbroad Guru smonabav آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط laracroft نمایش پست ها
    سلام دوستان
    بنده یه سوال مبتدی داشتم ازتون
    برای رسیدن به اسکور 800 تقریبا چقدر زمان لازم هست؟.
    آخه برای خرید ماشین به صورت قسط اسکور 800 میخواد ، خیلی سخته رسیدن به این اسکور؟
    نمیدونم کی به شما این اسکور 800 رو گفته یا از کجا شنیدید ولی همون طور که در ارسال های پیشین این تاپیک اشاره شده که توصیه میکنم مطالعه کنید، به شما با اسکورهای پائین تر از این هم وام ماشین خواهند داد، تاثیر کلی که اسکور شما داره، روی مقدار بهره یا همون APR هست که از شما میگیرن (البته علاوه بر اسکور، عوامل دیگه هم در مقدار این APR موثر هست که در ارسال های قبلی، دوستان مفصلا توضیح دادند)
    لطفا از پرسیدن سوالاتی که قابل طرح در فروم هستند به صورت پیام خصوصی خودداری کنید.

لطفا قبل از طرح سوال، از قابلیتی که فروم در اختیار شما گذاشته و اسمش "جـسـتـجـو" است، استفاده نمائید!!
    اهــدای سلول بنیادی - اهـــدای عضو - محک

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)