صفحه 177 از 179 نخستنخست ... 77127167168169170171172173174175176177178179 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,761 تا 1,770 , از مجموع 1781

موضوع: کدام بانک و چه نوع حسابی

پیش فرض پاسخ : کدام بانک و چه نوع حسابی

نقل قول نوشته اصلی توسط hosein2 نمایش پست ها
    Capital One® Platinum MasterCard کارت این هست پس یکی قدیمی داشته باشیم یا دو تا . در تاریخ کردیک اسکور و نمره کردیت اسکور تاثیر ندارده .
    هیچ اهمیتی ندارد

ApplyAbroad Guru Mehrad آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Sociology, MA / Electrical Engineering, BSc

نقل قول نوشته اصلی توسط hosein2 نمایش پست ها
    Capital One® Platinum MasterCard کارت این هست پس یکی قدیمی داشته باشیم یا دو تا . در تاریخ کردیک اسکور و نمره کردیت اسکور تاثیر ندارده .
    هر دو تا کارت Capital One من همین Platinum بودن و یکیشون اولین کردیت کارت من بود. همونطور که گفتم در کوتاه مدت تاثیر منفی‌ داره ولی‌ در دراز مدت مهم نیست. جزئیات بیشتر رو میتونید در پست‌های ۲ سال پیش من در این مورد بخونید.

اگه کارت شما annual fee نداره، لازم نیست کاری کنید. میتونید استفاده نکنید ولی‌ ضرورتی نداره که ببندید.
    (and whoever trusts in God, He is sufficient for him ... (65-3 ...
    لطفا پیش از گذاشتن پیام، موضوعهای مرتبط و بخش ویکی رو ببینید. شرمنده، امكان پاسخگويى فورى به سوالها رو ندارم. پاسخ بسیاری سوالها درباره تحصیل در آمریکا رو در پیوست اولین پستم يا تاپيكهاى مرتبط نوشتم.

Junior Member

خیلی خوب هست که اگر وامی گرفتید یا می خواهید بگیرید٬‌ با این فایل که حسابگر برای پرداختی ماهیانه تون میشود چک کنید. من در فضای اطمینانی که در آمریکا وجود داره از یه بانک محلی که اینجا خیلی معروف به بهره پایین تر هست وامی برای ماشینم گرفتم٬‌ الان که می خواستم پرداخت اضافی کنم و ببینم که چقدر اثر دارد٬‌دیدم که من دارم بجای چهار درصد, حدود هفت درصد سود می دهم و ماهینانه من اینقدر نباید باشد٬‌بعد که رفتم تهش رو در آوردم دیدم که ماهی ۲۵ دلار بصورت ماهینانه من را شا‌رژ می کردند برای بیمه .
    می خواستم بگویم که بهتره که همیشه با مثل فایلی که ضمیمه شده٬‌ وامتون رو چک کنید.
    https://omextemplates.content.office...tf06206283.xlt
    ویرایش توسط hosein2 : January 25th, 2020 در ساعت 01:14 AM

Junior Member

سلام دوستان میشه یه آپدیتی از بانکهایی که به ایرانی ها credit card میدن بگید؟ تا اونجا که میدونم الان دیگه BoA, Wellsfargo, Citi, Chase نمیدن درسته؟ و اینکه کدوم credit card رو پیشنهاد میکنید برای خرید روزمره؟
    ممنون

ApplyAbroad Hero reza_badkonaki آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط sinahamedi نمایش پست ها
    سلام دوستان میشه یه آپدیتی از بانکهایی که به ایرانی ها credit card میدن بگید؟ تا اونجا که میدونم الان دیگه BoA, Wellsfargo, Citi, Chase نمیدن درسته؟ و اینکه کدوم credit card رو پیشنهاد میکنید برای خرید روزمره؟
    ممنون
    کردیت کارد رو معمولا همه میدن. به ملیت کاری ندارن.
    بیشتر باز کردن حساب هست که اذیت میکنن. اونم اگر ادرس امریکا داشته باشید و مدارک اقامتیتون درست باشه مشکلی نیست اکثرا.
    روزی هزار مرتبه بازنده میشوم
    از بازی ظریف تو شرمنده میشوم
    اینبار فرق میکند اما به شوق برد
    آماده جدال درآینده میشوم

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط reza_badkonaki نمایش پست ها
    کردیت کارد رو معمولا همه میدن. به ملیت کاری ندارن.
    بیشتر باز کردن حساب هست که اذیت میکنن. اونم اگر ادرس امریکا داشته باشید و مدارک اقامتیتون درست باشه مشکلی نیست اکثرا.
    ممنون از پاسختون ولی فکر نمیکنم اطلاعات شما آپدیت باشه. دوستان من برای Chase, Wellsfargo, BoA که اخیرا اقدام کردند نتونستند بگیرند. Citi هم خودم اقدام کردم و نامه اومد که مدارک شهروندیت یا اقامتت را بفرست. بعد که تماس گرفتم مشخصا بهم گفتند بخاطر ملیتت باید یک کدوم از اینارو ارائه بدی وگرنه اپلیکیشنت را بررسی نمیکنیم.

Junior Member

ممنون از پاسختون ولی فکر نمیکنم اطلاعات شما آپدیت باشه. دوستان من برای Chase, Wellsfargo, BoA که اخیرا اقدام کردند نتونستند بگیرند. Citi هم خودم اقدام کردم و نامه اومد که مدارک شهروندیت یا اقامتت را بفرست. بعد که تماس گرفتم مشخصا بهم گفتند بخاطر ملیتت باید یک کدوم از اینارو ارائه بدی وگرنه اپلیکیشنت را بررسی نمیکنیم.
    سال 2016 ، پی ان سی از بانک اف امریکا و بانک چیس راحت تر، میگرفت برای اولین کردیت کارت من. من فقط این سه تا رو رفتم و پی ان سی به من داد و گیر نبود.

ApplyAbroad Hero reza_badkonaki آواتار ها

بله خوب مسلما مدارك اقامتي رو شايد چك كنن ولي منظورم اين بود كه به خاطر ايراني بودن منع نميشيد
    البته من citi دارم تا جايي كه يادم مياد هيچي نخواستن از من
    روزی هزار مرتبه بازنده میشوم
    از بازی ظریف تو شرمنده میشوم
    اینبار فرق میکند اما به شوق برد
    آماده جدال درآینده میشوم

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط reza_badkonaki نمایش پست ها
    بله خوب مسلما مدارك اقامتي رو شايد چك كنن ولي منظورم اين بود كه به خاطر ايراني بودن منع نميشيد
    البته من citi دارم تا جايي كه يادم مياد هيچي نخواستن از من
    دوست عزیز من راجع به دانشجوها در سال 2020 صحبت میکنم. معلومه خب گرین کارت اگه داشته باشم که همه جا بهم میدن.

Member behrad3d1 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    University of Cincinnati

نقل قول نوشته اصلی توسط Mehrad نمایش پست ها
    هر دو تا کارت Capital One من همین Platinum بودن و یکیشون اولین کردیت کارت من بود. همونطور که گفتم در کوتاه مدت تاثیر منفی‌ داره ولی‌ در دراز مدت مهم نیست. جزئیات بیشتر رو میتونید در پست‌های ۲ سال پیش من در این مورد بخونید.

اگه کارت شما annual fee نداره، لازم نیست کاری کنید. میتونید استفاده نکنید ولی‌ ضرورتی نداره که ببندید.
    فقط یه نکته اضافه کنم اینجا. اگر کارت رو می‌خواید بذارید کنار و استفاده نکنید حواستون باشه که هر چند وقت یکبار یه خرجی روش بذارید که کاملا بیکار نمونه. برای من دو تا مورد پیش اومد یکی Barclay که کارتمو به خاطر استفاده نشدن کلا بست (هر کاری هم کردم باز نکرد - و خب یه صدمه ‌ی کوچیک به هیستوریم خورد) دوم American Express یکی کردیت لاین یکی از کردیت کارت‌هامو کم کرد به خاطر اینکه برای ۲-۳ سال میزان استفادم ازش کم بود.

حالا این دومی رو کاریش نمیشه کرد اما برای اینکه اون مورد اول پیش نیاد میتونین یکی از سابسکریپشن ها رو روی اون کارتتون بذارید که فعال بمونه
    برای شرکت در پروژه‌ی "شهر من را ببین" این پست را بخونید

مهاجرگرام
    -۹ سال آمریکا زندگی کردیم حالا داریم از تجربیاتمون میگیم -
    مهاجرگرام در اینستاگرام و یوتیوب

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)