صفحه 104 از 179 نخستنخست ... 454949596979899100101102103104105106107108109110111112113114154 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,031 تا 1,040 , از مجموع 1781

موضوع: کدام بانک و چه نوع حسابی

پیش فرض پاسخ : کدام بانک و چه نوع حسابی

بله دوست عزیز من اشتباه کرده بودم
    با دقت بیشتری که جستجو کردم فهمیدم میزان اسکور در بهره تاثیر گذاره ( آخه من در سایت پورشه و سایت های مختلف همیشه اسکور 800 رو می دیدم و با خودم گفتم لابد به اسکور های پایین تر به صورت اقساط ماشین نمیدن ، اما بیشتر که تحقیق کردم فهمیدم اون ها این اسکور رو پیشنهاد داده بودن و می شد تغییرش داد اما APR بیشتر می شد)
    خیلی ممنون از پاسختون

Senior Member Moj85 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط laracroft نمایش پست ها
    سلام دوستان
    بنده یه سوال مبتدی داشتم ازتون
    برای رسیدن به اسکور 800 تقریبا چقدر زمان لازم هست؟.
    آخه برای خرید ماشین به صورت قسط اسکور 800 میخواد ، خیلی سخته رسیدن به این اسکور؟
    سخت نيست
    من يه ساله با capital one دارم كرديت كارد و هميشه بموقع پرداخت كردم و بيشتر از ٣٣٪ معمولا خرج نكردم نه تنها خودشون بهم كرديت اضافي دادن كه اسكورم هم شد ٨٠٠
    به اندازه ی تلاشهایت آرزو کن و به اندازه ی آرزوهایت تلاش!

سلام بر همگیی

نظرتون در مورد گرفتن کریت کارت ار موسسات credit union چیه چون تقریبا APR پایینتری پیشنهاد می دن نسبت به بانک ها برای دادن وام، و کلا چه تفاوتی دارن با بانک ها ؟

Member s.mahmoudi آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    IUT- Mech Eng

سلام. خوبید؟
    من کمتر از دو ماهه که کردیت کارت از کردیت یونیون دانشگاه دارم در نتیجه سابقه ای ندارم.
    حالا من اگر بخام وام ماشین بگیرم یه سری ملاحظاتی وجود داره.
    خانومه به من گفت که میتونی وام بگیری البته چون بی سابقه ای! درصد سود وامت 15 درصد میشه تقریبن. در ضمن گفت که محدودیتی رو مایلج یا مدل ماشین نمیذاریم. (بجز اینکه مدل 2009 و جدیدتر یه درصد سودش کمتره و مبلغ وام میتونه تا حداکثر صد و ده درصد قیمت ماشین باشه ولی ماشیهای 2008 به قبل، حداکثر تا 80 درصد قیمت ماشین)
    حالا نکته بدش اینه که من اگر درخواست وام بدم Hard Inquiry رو سابقم میره اما از طرف دیگه پرداخت قسطش باعث بهبود سابقه میشه. درسته؟
    در ضمن قصد ندارم مبلغ بالا وام بگیرم. مثلا چهار هزار تا. در نتیجه خیلی نگران بهره بالاش نیستم. نگران اینم که ریجکت شم یا اگر ریجکت نشم، اثر منفی ای که رو credit history میذاره.
    نظر کارشناسیتون چیه؟ بنظرتون منطقیه که من درخواست وام کنم؟ آیا نکته ای هست که در نظر نگرفتم؟
    ممنون.
    سایه ای از سر دیوار گذشت
    غمی افزود مرا بر غمـــــــــها

سلام دوستان عزیز
    بویژه آقا مهراد
    یه سوال من نمره کردیتم رو در سایت کردیت دات کام 769 نشون میده. که در رنچ عالیه. یه نمره دیگه هم هست بنام VantageScore که 727 هستش. نمره اول که بالاتر بود ظاهرا Experian National Scoreهست. فرق اینا چیه؟

از عمر کردیت من 12 ماه میگذره.
    و سوال بعدی اینکه، این نمره ما برای https://www.salliemae.com/credit-cards/sallie-mae-card/ کفایت میکنه یا نه؟

ApplyAbroad Guru Mehrad آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Sociology, MA / Electrical Engineering, BSc

نقل قول نوشته اصلی توسط Imania نمایش پست ها
    سلام دوستان عزیز
    بویژه آقا مهراد
    یه سوال من نمره کردیتم رو در سایت کردیت دات کام 769 نشون میده. که در رنچ عالیه. یه نمره دیگه هم هست بنام VantageScore که 727 هستش. نمره اول که بالاتر بود ظاهرا Experian National Scoreهست. فرق اینا چیه؟

از عمر کردیت من 12 ماه میگذره.
    و سوال بعدی اینکه، این نمره ما برای https://www.salliemae.com/credit-cards/sallie-mae-card/ کفایت میکنه یا نه؟

امتیاز‌هایی‌ که در سایت‌های متفرقه می‌بینید حدودی هست و زیاد نباید جدی بگیرید. این امتیاز‌هایی‌ که گفتید با فرمول‌های متفاوت محاسبه میشه و مقیاس‌های متفاوتی دارن. در پست‌های قبلی‌ توضیح بیشتر هست.
    با توجه به شرایطی که گفتید اگه در چند ماه گذشته سابقه خودتون رو با اپلای کردن‌های الکی‌ خراب نکرده باشید، می‌تونید این کارت رو بگیرید.
    (and whoever trusts in God, He is sufficient for him ... (65-3 ...
    لطفا پیش از گذاشتن پیام، موضوعهای مرتبط و بخش ویکی رو ببینید. شرمنده، امكان پاسخگويى فورى به سوالها رو ندارم. پاسخ بسیاری سوالها درباره تحصیل در آمریکا رو در پیوست اولین پستم يا تاپيكهاى مرتبط نوشتم.

ApplyAbroad Guru Mehrad آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Sociology, MA / Electrical Engineering, BSc

در پست‌های قبلیم نوشته بودم که داشتن حساب جاری تاثیری بر سابقه اعتباری نداره و حد اکثرش اینه که برخی‌ بانک‌ها موقع افتتاح حساب علاوه بر inquiry زدن روی سیستم ChexSystems که مربوط به حسابهای جاری یا checking account هست، ممکنه روی اداره‌های اعتبار سنجی هم inquiry بزنن (که اون هم بعد از دو سال از سابقه اعتباری حذف میشه). برخی‌ بانک‌ها هم هستن که موقع باز کردن حساب جاری، یک credit line برای overdarft protection میدن که اون credit line به ادارات اعتبار سنجی گزارش میشه (حتی اگه ازش استفاده نکنید). برای من در مدتی‌ که با US Bank حساب جاری داشتم پیش اومده بود که در پست‌های قبلیم توضیح دادم.

امروز فهمیدم که قضیه به موارد فوق محدود نمیشه و در صورتی که در استفاده از حساب جاری تون بدحساب باشید و کار‌های خلاف بکنید ممکنه به اداره‌های اعتبار سنجی گزارش بشه

Thank you for being a Discover Bank customer. We want to let you know how we work with consumer reporting agencies, so that you can understand what account activities may be reflected in your consumer report.

We may report information about our experiences regarding your use of your Account to consumer reporting agencies. Unresolved overdrafts and other defaults on or misuse of your Account may be reflected in your report.

If you believe information reported is inaccurate or incomplete, or you have been a victim of identity theft regarding an Account, please provide written documentation that will help us investigate. Please include the following:

• Name
    • Account Number
    • Address listed on your Account
    • Phone Number, and
    • Relevant information and/or supporting documentation

Send us your inquiry and supporting documentation by mail at Discover Bank, PO Box 30416, Salt Lake City, UT 84130 or by fax at 1-801-996-2407. If you have any questions, please call 1-888-728-3395.

Sincerely,

Discover Bank Customer Service

بندگان خدا تقوا پیشه کنید و موقع استفاده از حساب جاری نذارید حساب overdraft بشه چه رسه به اینکه مدت طولانی‌ overdaft بمونه که اینها بخوان گزارش کنن. البته جهت اطلاع بود. من که در این موارد (و سایر موارد) تقوا پیشه می‌کنم.
    ویرایش توسط Mehrad : June 4th, 2015 در ساعت 12:27 AM
    (and whoever trusts in God, He is sufficient for him ... (65-3 ...
    لطفا پیش از گذاشتن پیام، موضوعهای مرتبط و بخش ویکی رو ببینید. شرمنده، امكان پاسخگويى فورى به سوالها رو ندارم. پاسخ بسیاری سوالها درباره تحصیل در آمریکا رو در پیوست اولین پستم يا تاپيكهاى مرتبط نوشتم.

Junior Member

سلام .به جز bank of americaچه بانکی خوب هست؟ . چون برای استفاده از بانک امریکا باید هر چند وقت یک بار نشون بدیم که حتما تو امریکا هستیم. اخیرا شنیدم که برخی از بانک ها هستند که برای ایرانی های با ویزای دانشجویی حساب باز نمی کنند .مثل بانک chase. ممنون میشم کسی بانک خوبی رو به غیر بانک امریکا معرفی کنه . که با توجه به تحریم هایی که وجود داره برای دانشجوها استفاده اش راحت باشه . (من می خواستم در این صفحه سوال بنویسم ولی گزینه ای برای نوشتن سوال پید انکردم به همین خاطر در قسمت پاسخ نوشتم )

Senior Member

یک بانک خوب معرفی میکنید که اون اول که اومدم توش حساب باز کنم و پولم رو بریزم؟اصلا چه نوع حسابی باز کنم خوبه

سلام دوستان

دانشجو هستم در ایالات متحده. کردیت کارت دیسکاور با امتیاز ۷۵۰ و سیوینگ و چکینگ در ولزفارگو دارم. یه مقداری نقدینگی دارم (نه زیاد) که می خوام بزارم تو بانک و سودش رو ماهیانه بگیرم. کدوم بانک رو و چه نوع حسابی رو پیشنهاد می کنید؟ توجه کنید که هر موقع نیاز شد باید بتونم پولم رو برداشت کنم بنابراین سپرده گذاری بلند مدت یا کوتاه مدت رو اطمینان ندارم که میشه یا نه. ضمنا اگر هم گزینه بهتری برای افزایش سرمایه سراغ دارید ممنون میشم راهنماییم کنید.

با تشکر

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)