صفحه 107 از 179 نخستنخست ... 757979899100101102103104105106107108109110111112113114115116117157 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,061 تا 1,070 , از مجموع 1781

موضوع: کدام بانک و چه نوع حسابی

ApplyAbroad Guru smonabav آواتار ها

پیش فرض پاسخ : کدام بانک و چه نوع حسابی

نقل قول نوشته اصلی توسط it3 نمایش پست ها
    ممنونم بابت این نکته.
    این مقدار پول(30000) مشکلی ایجاد نمیکنه برای افتتاح حساب به خاطر ایرانی بودنم؟ بلوکه نمیشه؟
    اینکه به دلیل ملیت شما، پول رو بلوکه کنند/نکنند، بستگی به بانک داره! مثلا bank of america پارسال یک مدت به همه ایمیل میزد که چون ایرانی هستید باید بیاین ثابت کنید (یعنی مدارکی نشون بدید) که الان در امریکا ساکن هستید و گرنه حسابتون بلاک میشه، خب بعضی دوستان جدی گرفتند و مشکلی براشون پیش نیومد، بعضی دیگه هم جدی نگرفتند و بلاک شد حساب شون (البته بعدش با چند روز الافی، تونستند حساب شون رو باز کنند دوباره). در مقابل مثلا chase تا جایی که من خبر دارم، به کسی بابت "ایرانی بودنش" ایمیل نزد ولی کلا دیگه برای دانشجویان ایرانی حساب باز نمیکنه!

در وهله اول، بنظرم ببینید، چه بانک هایی در محل سکونت شما وجود داره، بعد میتونید از بین اونها یکی رو انتخاب کنید.
    لطفا از پرسیدن سوالاتی که قابل طرح در فروم هستند به صورت پیام خصوصی خودداری کنید.

لطفا قبل از طرح سوال، از قابلیتی که فروم در اختیار شما گذاشته و اسمش "جـسـتـجـو" است، استفاده نمائید!!
    اهــدای سلول بنیادی - اهـــدای عضو - محک

ApplyAbroad Senior Veteran
    mmsh81 آواتار ها

پستهای مربوط به انتقال پول به اینجا منتقل گردید.

Member

سلام و احترام دوستان بنده دو ماه دیگه میرم امریکا میخوام همون روز اول حساب باز کنم جی وان جی تو هستیم؟ایا میشه حساب مشترک باز کرد؟ میشه قبل از معرفی به دانشگاه حسابو باز کنیم یا نه؟که بول هامون در امان باشند! سوال بعدی چون خونه میخواهیم بگیریم چه قدر طول میکشه دبیت کارت بگیریم و چه حسابی توصیه میشه؟

Member

whats the meaning of secured credit card? and maintenance fee?

نقل قول نوشته اصلی توسط hannaz نمایش پست ها
    سلام و احترام دوستان بنده دو ماه دیگه میرم امریکا میخوام همون روز اول حساب باز کنم جی وان جی تو هستیم؟ایا میشه حساب مشترک باز کرد؟ میشه قبل از معرفی به دانشگاه حسابو باز کنیم یا نه؟که بول هامون در امان باشند! سوال بعدی چون خونه میخواهیم بگیریم چه قدر طول میکشه دبیت کارت بگیریم و چه حسابی توصیه میشه؟
    بانكهاي خيلي زيادي در آمريكا وجود دارند. معمولا" بانكهاي معتبر و معروف براي باز كردن حساب حتما" Social Security Number مي خواهند . بنابراين بهتره صبر كنيد تا بعد از معرفي دانشگاه و گرفتن SSN حساب باز كنيد . ولي بانكهاي محلي احتمال داره از شما SSN درخواست نكنند. بنابراين بهتره براي J2 در روزهاي اول يك حساب در يك بانك محلي باز كنيد و پولهاتون را اونجا نگهداري كنيد وبعد از گرفتن SSN توسط J1 عمده پول را به حساب يك بانك معتبر منتقل كنيد. در ضمن همون موقع باز كردن حساب به شما يك دبيت كارت موقت مي دهند و بعد از چند روز هم دبيت كارت اصلي به آدرس خونتون پست مي شه.

نقل قول نوشته اصلی توسط hannaz نمایش پست ها
    whats the meaning of secured credit card? and maintenance fee?
    سكيور كارت در واقع يك نوع كرديت كارتيه كه ضمانتش را خودتون انجام داديد نه بانك.
    به اين ترتيب كه شما مثلا" 500 دلار نزد بانك دپوزيت مي گذاريد و بانك به شما يك سكيور كارت مي ده كه تا 500 دلار اعتبار داره و همه خواص كرديت كارت را داره . بعد از حدود شش ماه درخواست كرديت كارت مي كنيد و بانك كرديت شش ماه گذشته تون را چك مي كنه و اگه معتبر بود سكيور كارت شما را تبديل به كرديت كارت مي كنه و 500 دلار شما را پس ميده و از اين به بعد بانك ضمانت پرداختهاي شما را انجام خواهد داد.

Junior Member

روشی هست که بین دوبانک که صاحب حساب خودم هستم پول رو بدون فی ترسفر کنم؟

ApplyAbroad Guru smonabav آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط amirakk نمایش پست ها
    روشی هست که بین دوبانک که صاحب حساب خودم هستم پول رو بدون فی ترسفر کنم؟
    از طریق ACH میتونید، به این صورت که اگر میخواهید پول رو از بانک A به بانک B منتقل کنید، در بانک B، شماره حساب و routing number بانک A رو وارد میکنید و بعد به صورت ACH بانک B از حساب شما در بانک A پول رو برداشت میکنه. معمولا اینجور انتقال پول به صورت ACH ترنسفر فی نداره ولی باز هم قبل از انتقال، از این موضوع مطمئن بشید
    لطفا از پرسیدن سوالاتی که قابل طرح در فروم هستند به صورت پیام خصوصی خودداری کنید.

لطفا قبل از طرح سوال، از قابلیتی که فروم در اختیار شما گذاشته و اسمش "جـسـتـجـو" است، استفاده نمائید!!
    اهــدای سلول بنیادی - اهـــدای عضو - محک

Junior Member

من کردیت اسکورم 750 ست. تا دو سال دیگه هم امریکا هستم. به نظرتون په کاری میشه کرد که از حداکثر استفاده رو کرد؟ مثلا یه جوری بشه باهش سود کرد

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط smonabav نمایش پست ها
    از طریق ACH میتونید، به این صورت که اگر میخواهید پول رو از بانک A به بانک B منتقل کنید، در بانک B، شماره حساب و routing number بانک A رو وارد میکنید و بعد به صورت ACH بانک B از حساب شما در بانک A پول رو برداشت میکنه. معمولا اینجور انتقال پول به صورت ACH ترنسفر فی نداره ولی باز هم قبل از انتقال، از این موضوع مطمئن بشید
    من خودم یافتم- اصا احتیاج به این چیزا نداره- خیلی شیک توی خود سایت chase میشه ترنسفر کرد - ACH اسم کلی قضیه است. مثل شبکه شتاب تو ایران!

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)