صفحه 109 از 179 نخستنخست ... 95999100101102103104105106107108109110111112113114115116117118119159 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,081 تا 1,090 , از مجموع 1781

موضوع: کدام بانک و چه نوع حسابی

پیش فرض پاسخ : کدام بانک و چه نوع حسابی

سلام بر دوستان. من یک کردیت کارت دارم که فایده ای نداره می خواهم ببندم. ضرری داره؟ الان ببندم بهتر یا دیرتر مثلا 6 ماه دیگه؟ شارژ سالانه نداره ولی مزیتی نداره. کردیت لاینش هم کم هست. کارت دیگه من شرایطش بهتره. ممنون می شوم دوستان راهنمایی کنند.
    آنکه دایم هوس سوختن ما می کرد کاش می آمد و از دور تماشا می کرد

ApplyAbroad Guru smonabav آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط amir77s نمایش پست ها
    سلام بر دوستان. من یک کردیت کارت دارم که فایده ای نداره می خواهم ببندم. ضرری داره؟ الان ببندم بهتر یا دیرتر مثلا 6 ماه دیگه؟ شارژ سالانه نداره ولی مزیتی نداره. کردیت لاینش هم کم هست. کارت دیگه من شرایطش بهتره. ممنون می شوم دوستان راهنمایی کنند.
    در مورد بستن کردیت کارت و تاثیراتش بر کردیت هیستوری در ارسال های پیشین (ارسال های سپتامبر 2012) به طور مفصل صحبت شده!
    اگر این کارت، اولین کردیت کارت شما هست، توصیه میشه که نبندینش، چون باعث کاهش طول عمر حساب شما و در نهایت کاهش کردیت هیستوری تون خواهد شد.
    لینک های زیر رو هم مطالعه بفرمائید؛
    http://www.creditcards.com/credit-ca...-card-6000.php
    و
    http://money.usnews.com/money/blogs/...g-credit-cards
    لطفا از پرسیدن سوالاتی که قابل طرح در فروم هستند به صورت پیام خصوصی خودداری کنید.

لطفا قبل از طرح سوال، از قابلیتی که فروم در اختیار شما گذاشته و اسمش "جـسـتـجـو" است، استفاده نمائید!!
    اهــدای سلول بنیادی - اهـــدای عضو - محک

Junior Member

سلام دوستان

من هفته قبل رفتم chase حساب باز کنم گفت چون پاس ایران داری باید یه مدرکی ارائه بدی که آدرستو تو امریکا نشون بده. منم چون هنوز خونه اجاره نکردم ادرس افیسم تو دانشگاه و دادم ولی قبول نکرد. خلاصه بیخیال شدم و چون برای داشتن حساب عجله داشتم امروز رفتم BOA. اونم گفت که ویزای تو تا 40 روز اعتبار داره و بعد از 40 روز حسابت freeze میشه مگر اینکه ویزای جدید با تاریخ جدید بیاری نشون بدی. گفتم قرار نیست هر 3-4 ماه برم و ویزای جدید بگیرم! و اونم گفت که خلاصه برای مدتی حسابت بازه که بتونی یه مدرکی نشون بدی که میتونی تا اون تاریخ به صورت قانونی تو امریکا بمونی

1. ما چقدر باید از این تحریم ها بکشیم؟
    2. من حساب باز کردم و پولمو نذاشتم تو حساب و فقط 25 دلار برای افتتاح حساب دادم. به نظرتون چیکار کنم؟ پولمو بذارم تو حساب یا راه دیگه اگه هست لطف کنید بگید

موفق باشید

US bank از بقیه شون راحت تر میگیره. میخواین اون رو امتحان کنید

ApplyAbroad Guru smonabav آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط BOXER نمایش پست ها
    سلام دوستان

من هفته قبل رفتم chase حساب باز کنم گفت چون پاس ایران داری باید یه مدرکی ارائه بدی که آدرستو تو امریکا نشون بده. منم چون هنوز خونه اجاره نکردم ادرس افیسم تو دانشگاه و دادم ولی قبول نکرد. خلاصه بیخیال شدم و چون برای داشتن حساب عجله داشتم امروز رفتم BOA. اونم گفت که ویزای تو تا 40 روز اعتبار داره و بعد از 40 روز حسابت freeze میشه مگر اینکه ویزای جدید با تاریخ جدید بیاری نشون بدی. گفتم قرار نیست هر 3-4 ماه برم و ویزای جدید بگیرم! و اونم گفت که خلاصه برای مدتی حسابت بازه که بتونی یه مدرکی نشون بدی که میتونی تا اون تاریخ به صورت قانونی تو امریکا بمونی

1. ما چقدر باید از این تحریم ها بکشیم؟
    2. من حساب باز کردم و پولمو نذاشتم تو حساب و فقط 25 دلار برای افتتاح حساب دادم. به نظرتون چیکار کنم؟ پولمو بذارم تو حساب یا راه دیگه اگه هست لطف کنید بگید

موفق باشید
    این مورد به تحریم ها خیلی مرتبط نیست و به ناآگاهی اون کارمند مربوطه! منظورش این بود که شما باید مدرکی نشون بدی که به صورت قانونی در امریکا هستی، متاسفانه خیلی از این دوستان بانکی فرق ویزا و duration of stay رو نمیدونند و با نگاه به ویزا میگن که ویزای شما باطل شده، پس نمیتونیم برات حساب باز کنیم! بنظرم میتونید i20 خودتون رو بهشون نشون بدید.

به عنوان مثال همین چند روز پیش با یکی از دوستان که تازه از ایران اومده رفتیم BOA و براش حساب باز کردیم و اصلا در مورد اعتبار ویزا و ... هم سوال نکرد! بنظر من میتونید بانک های دیگه یا Banker های دیگه در همون بانک رو امتحان کنید
    لطفا از پرسیدن سوالاتی که قابل طرح در فروم هستند به صورت پیام خصوصی خودداری کنید.

لطفا قبل از طرح سوال، از قابلیتی که فروم در اختیار شما گذاشته و اسمش "جـسـتـجـو" است، استفاده نمائید!!
    اهــدای سلول بنیادی - اهـــدای عضو - محک

ApplyAbroad Hero y2dark آواتار ها

BOA به کنار، بعضی از بانکها برای اینترنشنال ها فقط در صورتی حساب باز میکنند که تاریخ انقضای ویزا داشته باشه که اونم به قول smonabav عزیز از بی اطلاعیشونه، حالا هر چی بانک کوچیکتر باشه از این مشکلات داره!

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    پزشکی - دانشگاه شهيد بهشتى

دوستان يك سوال! من الان از اين شركتهاى ايرانى ويزا كارت گرفتم كه مربوط به بانك انكليسى هست. اين توى امريكا به درد من خواهد خوردديا نه؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    PhD Mechanical Engineering

I am in New York at the moment. I opened an account with Chase, but then they closed it after 2 weeks !!!! So I suggest you to find another bank

Member
    رشته و دانشگاه
    BIOMEDICAL ENGINEERING

نقل قول نوشته اصلی توسط amir1656 نمایش پست ها
    من مقدار زیادی پول (نزدیک 8000) با خودم آوردم امریکا.
    میخواستم ببینم کدام بانک و چه نوع حسابی باز کنم از همه بهتره؟
    هم بشه اینترنتی پول پرداخت کرد هم بشه از ATM پول گرفت.
    اگر بار اوله که میخوای حساب باز کنی ببین تو منطقه شما Credit Union هست یا نه. یه حساب باز کن. بعد در مورد بقیه بانک های دور و برت تحقیق کن.
    Bank of America به ایرانی ها از جمله خود من زیاد گیر میده.
    Nothing is impossible

Junior Member

سلام،
    من حدود 6ماه پیش یه کردیت کارت Discover it گرفتم. الآ توی نمره equifax دو تا inquiry هست که باعث شده نمره پایینتری نسبت به transunion داشته باشه. یکی از این inquiryها مال comcast-plymouth mic هست به تاریخ حدود یه هفته قبل از باز کردن کردیت کارد! دومیش هم برای Discover bank هست تو همون حدود تاریخ. آیا میشه اینا رو حذف کرد؟ comcast چرا باید hard inquiry بزنه؟!

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)