صفحه 114 از 179 نخستنخست ... 1464104105106107108109110111112113114115116117118119120121122123124164 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,131 تا 1,140 , از مجموع 1781

موضوع: کدام بانک و چه نوع حسابی

ApplyAbroad Guru Mehrad آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Sociology, MA / Electrical Engineering, BSc

پیش فرض پاسخ : کدام بانک و چه نوع حسابی

نقل قول نوشته اصلی توسط y2dark نمایش پست ها
    AMEX برام یک آفر فرستاده بود وقتی از طریقش کردیت کارت گرفتم Hard inquiry روی Transunion نزده بود! رو بقیه نمیدونم زده یا نه! البته شنیده بودم Amex در بعضی موارد که براتون آفر میفرسته ممکنه هارد نزنه، در ضمن Amex در اضافه کردن کردیت لاین مثله بقیه سختگیر نیست و شما میتونین به راحتی هر شش ماه کردیت لاینتون رو اضافه کنین (تا سه برابر کردیت لاین اولیه بعد از 2 ماه باز کردن حساب رو میتونین بگیرین) در ضمن نکات Mehrad رو در مورد پرداخت و خرج کردن رعایت کنید حتما!
    برای من روی experian زدن. البته یه جور توفیق ناخواسته بود. زنگ زده بودم در مورد کارت Bluecash که باهاشون داشتم یک سؤال بپرسم. بعد در مورد آفری که برای Bluecash Everyday برام فرستاده بودن پرسیدم. برام توضیح داد و یه خورده بعدش گفت you are approved. گفتم بابا من اصلا تقاضا نکردم این کارت رو فقط داشتم در مورد مشخصاتش سوال می کردم. زمانی هم بود که اصلا دلم نمی خواست inquiry یا حساب جدید توی سابقه ام بیاد. ولی دیگه کاریش نمیشد کرد. البته از پارسال تا حالا کلی از آفرهایی که این کارت جدید بهم داده استفاده کردم. چند پست قبل توضیح دادم.
    (and whoever trusts in God, He is sufficient for him ... (65-3 ...
    لطفا پیش از گذاشتن پیام، موضوعهای مرتبط و بخش ویکی رو ببینید. شرمنده، امكان پاسخگويى فورى به سوالها رو ندارم. پاسخ بسیاری سوالها درباره تحصیل در آمریکا رو در پیوست اولین پستم يا تاپيكهاى مرتبط نوشتم.

ApplyAbroad Hero y2dark آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط Mehrad نمایش پست ها
    برای من روی experian زدن. البته یه جور توفیق ناخواسته بود. زنگ زده بودم در مورد کارت Bluecash که باهاشون داشتم یک سؤال بپرسم. بعد در مورد آفری که برای Bluecash Everyday برام فرستاده بودن پرسیدم. برام توضیح داد و یه خورده بعدش گفت you are approved. گفتم بابا من اصلا تقاضا نکردم این کارت رو فقط داشتم در مورد مشخصاتش سوال می کردم. زمانی هم بود که اصلا دلم نمی خواست inquiry یا حساب جدید توی سابقه ام بیاد. ولی دیگه کاریش نمیشد کرد. البته از پارسال تا حالا کلی از آفرهایی که این کارت جدید بهم داده استفاده کردم. چند پست قبل توضیح دادم.
    آره به نظرم من هم آفرهای خوبی میذاره مثلا الان آفر گذاشته 60$ یا بیشتر خرید از آمازون رو 15$ پس میده، جدیدا هم که fico score اضافه کرده!

ApplyAbroad Guru smonabav آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط y2dark نمایش پست ها
    AMEX برام یک آفر فرستاده بود وقتی از طریقش کردیت کارت گرفتم Hard inquiry روی Transunion نزده بود! رو بقیه نمیدونم زده یا نه! البته شنیده بودم Amex در بعضی موارد که براتون آفر میفرسته ممکنه هارد نزنه، در ضمن Amex در اضافه کردن کردیت لاین مثله بقیه سختگیر نیست و شما میتونین به راحتی هر شش ماه کردیت لاینتون رو اضافه کنین (تا سه برابر کردیت لاین اولیه بعد از 2 ماه باز کردن حساب رو میتونین بگیرین) در ضمن نکات Mehrad رو در مورد پرداخت و خرج کردن رعایت کنید حتما!
    برای من هم روی Experian زد. ضمن اینکه بعد از حدود 6 ماه، بدون اینکه درخواست بدم، خودش کردیت لاینم رو دو برابر کرد. از طرفی بین کردیت کارت ها، من تجربه بهتری از dispute کردن تراکنش با AMEX دارم تا سایر کارت ها.

تا جایی هم که من متوجه شدم، برای پیشنهاد آفر برای شما هارد نمیزنه، ولی اگر برای کردیت کارت اپلای کنید، اون موقع هارد خواهد زد

برای اینکه بدونید کدوم بانک روی کدوم agency برای شما hard inquiry میزنه، میتونید از سایت زیر استفاده کنید (با توجه به ایالت)

https://creditboards.com/forums/inde...om=creditpulls
    لطفا از پرسیدن سوالاتی که قابل طرح در فروم هستند به صورت پیام خصوصی خودداری کنید.

لطفا قبل از طرح سوال، از قابلیتی که فروم در اختیار شما گذاشته و اسمش "جـسـتـجـو" است، استفاده نمائید!!
    اهــدای سلول بنیادی - اهـــدای عضو - محک

ApplyAbroad Hero y2dark آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط smonabav نمایش پست ها
    برای من هم روی Experian زد. ضمن اینکه بعد از حدود 6 ماه، بدون اینکه درخواست بدم، خودش کردیت لاینم رو دو برابر کرد. از طرفی بین کردیت کارت ها، من تجربه بهتری از dispute کردن تراکنش با AMEX دارم تا سایر کارت ها.

تا جایی هم که من متوجه شدم، برای پیشنهاد آفر برای شما هارد نمیزنه، ولی اگر برای کردیت کارت اپلای کنید، اون موقع هارد خواهد زد

برای اینکه بدونید کدوم بانک روی کدوم agency برای شما hard inquiry میزنه، میتونید از سایت زیر استفاده کنید (با توجه به ایالت)

https://creditboards.com/forums/inde...om=creditpulls
    این سایت هم پیشنهاد میکنم سایت خوبیه برای کردیت کارت و بانک!
    خوبیش اینه برخلاف خیلی از بلاگها با توجه به کامنتهایی که کاربرا تو پستها میگذارن تصحیح و بروز رسانی میشه اطلاعاتش و رفرنس اطلاعات هم به سایت، بلاگ یا کامنت رو داده!

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    ,UCD,MD/MPH

سلام

یک نکته در مورد حساب بانکی بخوام بگم اینه که chase bank حساب باز نکنید. حسابی به دردسر میندازنتون و حسابتون رو بدون دلیل بلوکه میکنن.

Junior Member

سلام
    کسی از بچه ها از blue cash everyday مال American Express تجربه ای داره. برام یک آفر داده که اگر 1000 دلار خرج کنم 250 تا به صورت کردیت بهم می ده. ولی سیستم کش بکش به دردم نمی خوره.
    کلن می خام بدونم بچه هایی که دارن راضی هستن یا نه؟

ApplyAbroad Guru smonabav آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط alir_m نمایش پست ها
    سلام
    کسی از بچه ها از blue cash everyday مال American Express تجربه ای داره. برام یک آفر داده که اگر 1000 دلار خرج کنم 250 تا به صورت کردیت بهم می ده. ولی سیستم کش بکش به دردم نمی خوره.
    من خودم حدود 18 ماه هستش که این کارت رو دارم و راضی هستم، در ارسال های پیشتر هم یکی دو تا دلیلش رو گفتم، اول اینکه بعد از 6 ماه از افتتاح حساب، credit line اولیه ام رو دو برابر کرد، دوم اینکه بین کارت هایی که دارم، تجربه بهتری از dispute کردن تراکنش دارم

در سایت زیر توضیحات کاملی در مورد این کارت داده شده؛
    http://www.nerdwallet.com/blog/credi...it-card-review
    لطفا از پرسیدن سوالاتی که قابل طرح در فروم هستند به صورت پیام خصوصی خودداری کنید.

لطفا قبل از طرح سوال، از قابلیتی که فروم در اختیار شما گذاشته و اسمش "جـسـتـجـو" است، استفاده نمائید!!
    اهــدای سلول بنیادی - اهـــدای عضو - محک

ApplyAbroad Guru Mehrad آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Sociology, MA / Electrical Engineering, BSc

نقل قول نوشته اصلی توسط alir_m نمایش پست ها
    سلام
    آفرهاشون رو خیلی سریع اعمال می کنن اگه شرایط آفر رو دقیقا مراعات کنید. مثلا اگه میگه ۳۰ دلار در پمپ بنزین Mobil خرج کنید و ۱۰ دلار پس میدن، باید حتما کارت رو روی خود پمپ استفاده کنید و اگه داخل کیوسک پرداخت رو انجام بدید، اون مبلغ مورد نظر اعمال نمیشه. به تجربه من در تمام مواردی که از آفرهاشون استفاده کردم، حداکثر ظرف یک هفته اون پول وعده شده رو پس میدن. آفرهای خوب که به درد قشر زحمتکش دانشجو بخوره زیاد دارن ولی اکثر آفرهایی که از پارسال تا حالا دیدم برای مرفهین بی درد خوبه.
    (and whoever trusts in God, He is sufficient for him ... (65-3 ...
    لطفا پیش از گذاشتن پیام، موضوعهای مرتبط و بخش ویکی رو ببینید. شرمنده، امكان پاسخگويى فورى به سوالها رو ندارم. پاسخ بسیاری سوالها درباره تحصیل در آمریکا رو در پیوست اولین پستم يا تاپيكهاى مرتبط نوشتم.

Junior Member

سلام دوستان
    من ویزای j1 برای POST DOC دارم و میخواستم توی بانک TD یا BANK OF AMERICA در بوستن یک حساب مشترک برای خودم و همسرم باز کنم، چه حسابی و چه کردیت کارتی به من تعلق می گیره ؟ ممنون میشم اگه راهنمایی کنید

نقل قول نوشته اصلی توسط masin نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من ویزای j1 برای POST DOC دارم و میخواستم توی بانک TD یا BANK OF AMERICA در بوستن یک حساب مشترک برای خودم و همسرم باز کنم، چه حسابی و چه کردیت کارتی به من تعلق می گیره ؟ ممنون میشم اگه راهنمایی کنید
    شما هر نوع حسابی می تونید باز کنیدبرای Boa ولی کردیت کارت اولش نمی دهند. در بهترین حالت سکیور کردیت باز می کنه. همون دبیت کارت هم کارهاتون رو راه می اندازه.
    آنکه دایم هوس سوختن ما می کرد کاش می آمد و از دور تماشا می کرد

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)