صفحه 128 از 179 نخستنخست ... 2878118119120121122123124125126127128129130131132133134135136137138178 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,271 تا 1,280 , از مجموع 1781

موضوع: کدام بانک و چه نوع حسابی

Junior Member

پیش فرض پاسخ : کدام بانک و چه نوع حسابی

سلام دوستان
    نمیدونم جای درستی دارم سوالم رو میپرسم یا نه ( به هر حال)

میشه راهنمایی بکنید که اینترنت بانک های ایرانی در آمریکا کار می کند و میشه کارت به کارت و از این کارا کرد یا نه !؟ یا مثلا ببینن IP آمریکا هستش وارد حساب اصلا نمیشه

پیشاپیش ممنون از راهنماییتون

ApplyAbroad Guru smonabav آواتار ها

...
    پس اگر معني us person اونه، ما foreign person حساب ميشيم و حساب Discover Cashback Checking رو كه شما اينقد ازش تعريف ميكردي نميتونيم باز كنيم، زمان شما اين بند نبود؟؟
    حالا من فعال كردم اگر ٢٠ دلارش اومد به حسابم ميام اينجا ميگم كه graduate student ها هم ميتونن بگيرن، اخه جالبيش اينه كه هيچ مدركي حتي دال بر معدل بالاي ٣ نخواست اصلا
    من چند سال بعد از مهراد این حساب Checking دیسکاور رو باز کردم و اتفاقا یکی از دوستان هم درست خاطرم باشه، فال 2015 این حساب رو باز کرد (با ویزای F)، راه ساده تر اینه که بهشون زنگ بزنید و بپرسید

در مورد اون cashback دادن برای نمرات بالا، این صفحه رو مشاهده کنید، شرایطش رو نوشته؛

https://www.discover.com/credit-card...condition.html
    ویرایش توسط smonabav : June 19th, 2016 در ساعت 08:01 PM
    لطفا از پرسیدن سوالاتی که قابل طرح در فروم هستند به صورت پیام خصوصی خودداری کنید.

لطفا قبل از طرح سوال، از قابلیتی که فروم در اختیار شما گذاشته و اسمش "جـسـتـجـو" است، استفاده نمائید!!
    اهــدای سلول بنیادی - اهـــدای عضو - محک

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Mehrad نمایش پست ها
    نه عزیزم. کامل نخوندی، وگرنه در مورد SSN نمی‌پرسیدی. من که گفتم، شب رسیدم آمریکا، فردا صبح اول وقت رفتم حساب جاری و پس انداز باز کردم. برای باز کردن حساب جاری یعنی‌ checking account نیازی به SSN یا همون Social Security Number نیست. SSN برای باز کردن حساب‌های اعتباری (مثل کردیت کارت) لازمه. با همون حساب جاری که باز می‌کنید، بهتون دبیت کارت میدن که برای همه خرید‌های اینترنتی و غیر اینترنتی کافیه. حالا همه پست‌ها رو نخوندی، دست کم پست‌های من رو کامل بخون ثواب داره به خدا.

در مورد کدوم بانک هم بستگی داره پیشبینی‌ می‌کنید کدوم ایالت لنگر بندازید در درازمدت. پوشش خدمات بانک‌ها در ایالت‌های مختلف متفاوته. Chase و BoA و Citibank و Wells Fargo چهار بانک اول آمریکا هستن، ولی‌ پوشش خدماتشون در ایالت‌های مختلف یکسان نیست. بعضی‌ جاها اصلا شعبه ندارن. ببینید ایالت مورد نظر شما کجاست، یکی‌ از اینها رو انتخاب کنید. در ضمن PNC هم با اینکه اسم و رسمش به اندازه این چهار تا نیست، بانک خیلی‌ خوبیه و این سال‌های اخیر داره اساسی‌ پیشرفت میکنه.
    اقا مهراد گل منظورتون از سرویس ها، تعداد شعب هست یا feature ها؟
    برای کالیفرنیا کدام یکی از این 4 تارو پیشنهاد میکنید؟من ssn ندارم هنوز
    بنده روز اول که رسیدم اینا تا ساعت چند باز هستند معمولا؟
    حساب checking را که باز کنم میتونم تقاضای مستر کارت بدم همونجا؟ رمز آناَ تحویل میشه؟ اون پستتون رو خوندم که مستر کارد و ویزا و ... ارگانیزیشن جدا هستن
    با مستر از کجا نمیشه خرید کرد؟ چه کار نمیشه کرد؟
    امکان machine deposit چطور؟ باید درخواست بدم جهت فعال کردنش؟
    امکان deposit چک با دستگاه چطور تقاضا باید بدیم؟ این چکی که شما فرمودین چک دست نویس هست که با دستگاه deposit کردید؟
    بعد از باز کردن checking به من همونجا Iban و سوویت نامبر داده میشه؟(که میخوام داخل پی پل اظافه کنم، یا برای ترنسفر پول)
    بعد من اگر permanent address هنوز نداشته باشم همه کارهای بالا انجام میشه؟نت بانک چطور؟
    کنجکاوم یک مقدار در ایران کسی بهت چک بده پولش نقد نشه، زیاد کاری نمیشه کرد، اونجا چطوریه چک ببری بانک بعد پول نشه چه اتفاقی میافته؟مثلا معامله راسا میشه منفصل بشه؟چون تو ایران همین کارم نمیشه کرد
    عزیز من یک مقدار پست هاتون رو خوندم، منظور از bonus موقع باز کردن حساب چیست؟ کارمزد چطور؟ اینکه فرموده بودید تو چند تا از پست هاتون مشتری ها به علت ناآگاهی ممکن هست ضرر بدند علتش چیست، چطور جلوش رو میشه گرفت؟
    کدام بانک بیشترین کریدیت را درکمترین زمان با دیپازیت با بدون دیپازیت میتونه ارائه بده؟ ایا بانک میشناسید که کمک هزینه دانشجویی بتونه بده؟(توی پست هاتون دیدم)مرسی
    ویرایش توسط Horde : June 21st, 2016 در ساعت 02:49 AM

ApplyAbroad Hero robotic آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مهندسی

نقل قول نوشته اصلی توسط Horde نمایش پست ها
    برای کالیفرنیا کدام یکی از این 4 تارو پیشنهاد میکنید؟من ssn ندارم هنوز
    برای کالیفرنیا citibank
    هرکه را اسرار حق آموختند
    مهر کردند و دهانش دوختند

ApplyAbroad Guru Mehrad آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Sociology, MA / Electrical Engineering, BSc

در مورد سرویس منظورم همه چیز بود. تعداد شعبه ها، نوع امکاناتی که در سیستم یک بانک وجود داره و همین طور کیفیت خدمات مشتریان.

چک دست نویس رو هم اگه خوانا و نسبتا خوش خط باشه میشه توی ATM یا از طریق موبایل واریز کرد به حساب. برخی بانکها ممکنه برای واریز چک کارمزد بگیرن ولی در بیشتر موارد واریز کردن چک به حساب خودتون کارمزد نداره.

قابلیت واریز چک به حساب چیزی نیست که فعال سازی بخواد. همینکه در بانکی حساب داشته باشید، می تونید چکهای صادره توسط همون بانک یا بانکهای دیگه رو به حساب خودتون واریز کنید. برای واریز کردن چک از طریق ATM هم کافیه که دبیت کارت یا ATM کارت داشته باشید. البته ATM کارت دیگه در شرف انقراض هست و الان برای همه حسابهای جاری یا پس انداز دبیت کارت میدن.

بقیه سؤالهایی که پرسیده بودید به طور مفصل در پستهای قبلی جواب دادم. لطفا کمی حوصله کنید و پستهای قبلی رو کامل و با دقت بخونید. برای تقویت چشم خوبه.
    ویرایش توسط Mehrad : June 21st, 2016 در ساعت 01:29 PM
    (and whoever trusts in God, He is sufficient for him ... (65-3 ...
    لطفا پیش از گذاشتن پیام، موضوعهای مرتبط و بخش ویکی رو ببینید. شرمنده، امكان پاسخگويى فورى به سوالها رو ندارم. پاسخ بسیاری سوالها درباره تحصیل در آمریکا رو در پیوست اولین پستم يا تاپيكهاى مرتبط نوشتم.

نقل قول نوشته اصلی توسط amirhesam نمایش پست ها
    سلام دوستان

میشه راهنمایی بکنید که اینترنت بانک های ایرانی در آمریکا کار می کند و میشه کارت به کارت و از این کارا کرد یا نه !؟ یا مثلا ببینن IP آمریکا هستش وارد حساب اصلا نمیشه

راهی که برای امتحان کردن این موضوع میتونید استفاده کنید این هستش که الان که در ایران هستید، با ابزارهای دور زدن فیل.ترینگ (مثل وی*پی*ان) با IP امریکا به حساب های بانکی ایران وصل بشید و کارهایی که مدنظرتون هست رو انجام بدید تا ببینید که آیا با IP مشکل دارند یا نه

راه حل خیلی ساده ایه بنظرم
    لطفا از پرسیدن سوالاتی که قابل طرح در فروم هستند به صورت پیام خصوصی خودداری کنید.

لطفا قبل از طرح سوال، از قابلیتی که فروم در اختیار شما گذاشته و اسمش "جـسـتـجـو" است، استفاده نمائید!!

نقل قول نوشته اصلی توسط smonabav نمایش پست ها
    راهی که برای امتحان کردن این موضوع میتونید استفاده کنید این هستش که الان که در ایران هستید، با ابزارهای دور زدن فیل.ترینگ (مثل وی*پی*ان) با IP امریکا به حساب های بانکی ایران وصل بشید و کارهایی که مدنظرتون هست رو انجام بدید تا ببینید که آیا با IP مشکل دارند یا نه

راه حل خیلی ساده ایه بنظرم
    این راه اصلا امن نیست. میتونید از یک نفر در ایران بخواید یک کامپیوتر براتون روشن کنه و شما از نرم افزار team viewer استفاده کنید یا مستقیما خودتون وی*** پی ان بزنید به ایران (راه حلش تو یوتیوب هست)
    من تا اونجا که میدونم امکانش نیست با ای پی امریکا وارد سیستم خدمات بانکی ایران شد.
    مباد ان که گدا معتبر شود. که شد!

نقل قول نوشته اصلی توسط beginner1010 نمایش پست ها
    این راه اصلا امن نیست. میتونید از یک نفر در ایران بخواید یک کامپیوتر براتون روشن کنه و شما از نرم افزار team viewer استفاده کنید یا مستقیما خودتون وی*** پی ان بزنید به ایران (راه حلش تو یوتیوب هست)
    من تا اونجا که میدونم امکانش نیست با ای پی امریکا وارد سیستم خدمات بانکی ایران شد.
    اینجوری که من متوجه شدم، ایشون الان در ایران هستند نه امریکا، بنابراین فکر نمیکنم راه حل پیشنهادی شما موضوعیت داشته باشه

Senior Member

سلام دوستان

من حساب داشتم تو بانک ملت٬ نمیذاشت میگفت IP تو اجازه نداره٬ آخرش هم رمز و بقیه دادم یکی از اعضای خانوادم تو ایران.
    البته یک مدل انتقال میتونستم انجام بدم٬ برخی از سایت ها هستن که خودش شما را وارد یک صفحه میکنه و شماره کارت٬ رمز و بقیه را میگره و پرداخت انجام میشه
    ولی داخل خود سایت بانک ملت ٬ مثلا نمی تونستم انتقال وجه از حساب خودم به حساب شخص دیگری را انجام بدم٬ یعنی عملیات بانکی از طریق سامانه اینترنتی خود بانک ملت نمی تونستم انجام بدم٬ وارد حساب میشدم ولی موقع انتقال نمیذاشت
    بانک های دیکه را خبر ندارم
    امضا نامرئی

سلام دوستان

من با سایت بانک ملی کارهایی از قبیل کارت به کارت و چک کردن حساب ... رو بدون هیچ مشکلی انجام میدم هیچ وقت هم تا الان هیچ یپغامی راجع به IP امریکا دریافت نکردم.
    " پر بکش سوی دل روشنی ها که شاید از پس تیرگی ، آفتابی در آید "
    "Your pain never goes away, You cannot get over it, You just learn how to deal with it"

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)