صفحه 129 از 179 نخستنخست ... 2979119120121122123124125126127128129130131132133134135136137138139 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,281 تا 1,290 , از مجموع 1781

موضوع: کدام بانک و چه نوع حسابی

پیش فرض پاسخ : کدام بانک و چه نوع حسابی

نقل قول نوشته اصلی توسط smonabav نمایش پست ها
    اینجوری که من متوجه شدم، ایشون الان در ایران هستند نه امریکا، بنابراین فکر نمیکنم راه حل پیشنهادی شما موضوعیت داشته باشه
    ایشون اگه در ایران هستند یک کامپیوتر روشن گیر بیارند (از اقوام) و از teamviewer استفاده کنند اینجوری چون رمز ستاره میشه امن هست.

اگه ای پی امریکا جواب نمیده وقتی تشریف بردند امریکا. یک کامپیوتر روشن در ایران پیدا کنند و دو باره از teamviewer استفاده کنند که باز هم امن هست.
    مباد ان که گدا معتبر شود. که شد!

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط amirhesam نمایش پست ها
    دوستان تجربه ای در مورد استفاده از اینترنت بانک های ایرانی در آمریکا داشته اند ؟! یا باید سوالمو تاپیک دیگه مطرح کنم

ممنون از دوستان
    دوست عزيز منم بارها نقل و انتقال از اينترنت بانك و كارت به كارت بانكهاي تجارت و پارسيان انجام دادم تا حالا به IP من گير نداده و راحت انجام ميشه .

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسي عمران - بوعلي سينا

سلام

من واسه یه دوره 6 ماهه میام ایالت کالیفرنیا (ویزای J). میخواستم بدونم چه بانکی و حسابی رو پیشنهاد میکنید؟ با توجه به اینه من باید حقوق ماهیانه دانشگاه (تو اروپا) رو هم به حساب آمریکا منتقل کنم (البته اگه این تاثیری در جواب سوال داشته باشه).

ممنون

ApplyAbroad Hero robotic آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مهندسی

نقل قول نوشته اصلی توسط afroughsabet نمایش پست ها
    من واسه یه دوره 6 ماهه میام ایالت کالیفرنیا (ویزای J). میخواستم بدونم چه بانکی و حسابی رو پیشنهاد میکنید؟ با توجه به اینه من باید حقوق ماهیانه دانشگاه (تو اروپا) رو هم به حساب آمریکا منتقل کنم (البته اگه این تاثیری در جواب سوال داشته باشه).
    چون شش ماه بیشتر نیستی، اهمت چندانی ندارد. ببین کدام چهار بانک زیر بهت نزدیک تر است
    سیتی - چیس - ولزفارگو - بانک آمریکا
    هر چهار تا بانک قابلیت انتقال پول بین الملل را دارد
    هرکه را اسرار حق آموختند
    مهر کردند و دهانش دوختند

ApplyAbroad Guru smonabav آواتار ها

آخرین باری که چک کرده بودیم، Chase فقط برای Permanent Resident ها حساب باز میکرد
    لطفا از پرسیدن سوالاتی که قابل طرح در فروم هستند به صورت پیام خصوصی خودداری کنید.

لطفا قبل از طرح سوال، از قابلیتی که فروم در اختیار شما گذاشته و اسمش "جـسـتـجـو" است، استفاده نمائید!!
    اهــدای سلول بنیادی - اهـــدای عضو - محک

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط robotic نمایش پست ها
    برای افزایش اسکور خود اعمال زیر را انجام بدهید
    ۱- تعداد کارت خود را حداقل سه و حداکثر چهار قرار دهید
    ۲- کارت ها را به دو دسته تقسیم کنید. روی یک دسته ماه های زوج بالانس بگذارید و بقیه را تصفیه کنید. ماهای فرد برعکسش را انجام دهید
    ۳- بالانس لحظه ای را بیش از ۹ درصد قرار ندهید
    ۴- بالانس گزارشی در بهترین جالت (بیشترین اسکور) بین یک تا دو درصد است!
    نقل قول نوشته اصلی توسط Mehrad نمایش پست ها
    بالانس گذاشتن روی کردیت کارت لزومی نداره. این یکی از فرضهای متداول اشتباهه. همینکه روی کارت فعالیت و پرداخت انجام بگیره کافیه و به ادارات اعتبارسنجی گزارش میشه حتی اگه بالانس رو قبل از صدور صورتحساب کاملا پرداخت کنید. در پستهای قبلی بیشتر توضیح دادم.
    سلام، من طبق توصیه مهراد سعی میکنم معمولا بالانس رو قبل از اومدن صورت حساب صفر کنم، ولی امروز این دو تا مطلب رو تو مقاله های creditcarma دیدم گفتم اینجا به اشتراک بذارم.
    اینجا بالانس بالای صفر رو توصیه کرده.

https://www.creditkarma.com/article/...rd-utilization
    "Those who keep their utilization percentage low (but above 0) on average have higher scores than those who constantly max out their credit cards."

https://www.creditkarma.com/article/...y-credit-cards
    It's generally recommended to keep your overall credit utilization below 30 percent. However, this does not mean that lower is always better. If your reported credit utilization is consistently 0 percent, lenders who pull your information may not feel confident that you're able to borrow and repay money because your credit report doesn't show that you have been.

ممنون میشم نظر دوستان رو بدونم.

Junior Member

با تشکر از عزیزان بخصوص مهراد که توضیحات فوق العاده ای دادن ، من تا صفحه 75 این تایپیک رو خوندم
    در خیلی از موارد ارجاع داده شده به تایپیک کارهایی که باید روز های اول انجام داد یا بعضی از مواقع به تایپک کارهای پرخطر ،من این تایپیک ها رو پیدا نکردم ، می شه راهنمایی کنید چطوری میتونم این تایپیک ها رو پیدا کنم.؟

ApplyAbroad Guru Mehrad آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Sociology, MA / Electrical Engineering, BSc

نقل قول نوشته اصلی توسط hosein2 نمایش پست ها
    با تشکر از عزیزان بخصوص مهراد که توضیحات فوق العاده ای دادن ، من تا صفحه 75 این تایپیک رو خوندم
    در خیلی از موارد ارجاع داده شده به تایپیک کارهایی که باید روز های اول انجام داد یا بعضی از مواقع به تایپک کارهای پرخطر ،من این تایپیک ها رو پیدا نکردم ، می شه راهنمایی کنید چطوری میتونم این تایپیک ها رو پیدا کنم.؟
    تاپیک کارهای پرخطر نمی دونم چیه. ولی تاپیک برخی کارهایی که بعد از ورود به آمریکا باید انجام دهید یکی از تاپیکهای مفیدی بود که من و دوستان دیگه پستهای زیادی اونجا گذاشتیم. به خصوص به این پست خودم در اون تاپیک رفرنسهای زیادی دادم چون برخی نکات اساسی در مورد بانک و کردیت رو توضیح دادم

http://www.applyabroad.org/forum/sho...667#post923667

و این پست

http://www.applyabroad.org/forum/sho...l=1#post948295

الان که پرسیدید و چک کردم می بینم که تاپیک کلا ناپدید شده. من چهار هفته پیش در قسمت اعتراضات فروم به حذف تعداد زیادی از پستهام به طور ناگهانی و بدون اطلاع رسانی اعتراض کردم (که هنوز رسیدگی نشده). حالا می فهمم که حذف ناگهانی تعداد زیادی پست از کجا آب میخوره.

فعلا تا مشکل ناپدید شدن اون تاپیک رسیدگی بشه می تونید برای تقویت چشم این پست رو ببینید

http://www.applyabroad.org/forum/sho...=1#post1239218

یکی از کاربران زحمت کشیده و نکات مهم پستهای اون تاپیک ناپدید شده و همچنین همین تاپیک بانکی رو در قالب یک فایل word گردآوری کرده. البته نکات گردآوری شده تا تاریخ ۲۵ جون ۲۰۱۳ هست و بعد از این تاریخ هم نکات مفید زیادی بحث شده ولی به هر حال همین فایل هم که این دوستمون زحمتش رو کشیده خیلی کمک میکنه برای کسی که نکات ابتدایی و کلی رو میخواد یاد بگیره.
    ویرایش توسط Mehrad : June 28th, 2016 در ساعت 09:02 AM
    (and whoever trusts in God, He is sufficient for him ... (65-3 ...
    لطفا پیش از گذاشتن پیام، موضوعهای مرتبط و بخش ویکی رو ببینید. شرمنده، امكان پاسخگويى فورى به سوالها رو ندارم. پاسخ بسیاری سوالها درباره تحصیل در آمریکا رو در پیوست اولین پستم يا تاپيكهاى مرتبط نوشتم.

ApplyAbroad Guru Mehrad آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Sociology, MA / Electrical Engineering, BSc

نقل قول نوشته اصلی توسط ehsan_86 نمایش پست ها
    سلام، من طبق توصیه مهراد سعی میکنم معمولا بالانس رو قبل از اومدن صورت حساب صفر کنم، ولی امروز این دو تا مطلب رو تو مقاله های creditcarma دیدم گفتم اینجا به اشتراک بذارم.
    اینجا بالانس بالای صفر رو توصیه کرده.

https://www.creditkarma.com/article/...rd-utilization
    "Those who keep their utilization percentage low (but above 0) on average have higher scores than those who constantly max out their credit cards."

https://www.creditkarma.com/article/...y-credit-cards
    It's generally recommended to keep your overall credit utilization below 30 percent. However, this does not mean that lower is always better. If your reported credit utilization is consistently 0 percent, lenders who pull your information may not feel confident that you're able to borrow and repay money because your credit report doesn't show that you have been.

ممنون میشم نظر دوستان رو بدونم.
    Utilization ratio لزوما به معنی گزارش شدن بالانس در صورتحساب نیست. بانکها بیشترین بالانس ایجاد شده در طول ماه رو هم گزارش میکنن، حتی اگه موقع صدور صورتحساب بالانس شما صفر باشه. در پستهای قبلی به تفصیل در این مورد صحبت شده. مثلا اینجا

http://www.applyabroad.org/forum/sho...=1#post1030713

شما از کارتهاتون به طور مسؤولانه و با رعایت نکاتی که در پستهای قبلی گفتم استفاده کنید و نگران نباشید. البته اگه کارتی رو بگیرید و اصلا استفاده نکنید خوب نیست به دو دلیل. یکی اینکه بانکها اگه ببینن شما از کارتی اصلا استفاده نمیکنید ممکنه سقف کردیت اون کارت رو پایین بیارن یا کلا ببندنش که روی سابقه شما تاثیر منفی میذاره. ولی حتی اگه این اتفاق هم نیفته، کارتی که فعالیت نداشته باشه کمکی به بهبود سابقه شما نمیکنه. مهمترین فاکتور در بهبود سابقه کردیت شما سابقه پرداخت به موقع روی کردیت کارتهای شماست. چیزی که مهمه اینه که هر ماه روی کردیت کارتهاتون خرید و پرداخت داشته باشید، حتی اگه بالانس صورتحساب صفر باشه.
    (and whoever trusts in God, He is sufficient for him ... (65-3 ...
    لطفا پیش از گذاشتن پیام، موضوعهای مرتبط و بخش ویکی رو ببینید. شرمنده، امكان پاسخگويى فورى به سوالها رو ندارم. پاسخ بسیاری سوالها درباره تحصیل در آمریکا رو در پیوست اولین پستم يا تاپيكهاى مرتبط نوشتم.

ApplyAbroad Hero robotic آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مهندسی

نقل قول نوشته اصلی توسط Mehrad نمایش پست ها
    بانکها بیشترین بالانس ایجاد شده در طول ماه رو هم گزارش میکنن، حتی اگه موقع صدور صورتحساب بالانس شما صفر باشه.
    الیته بستگی به بانک دارد

یکی از بانک هایی که باهاش حساب دارم این عدد را کلا گزارش نمی کند

یک بانک دیگر که باهاش حساب دارم فقط عدد را بالاتر می برد. یعنی ماهانه تغییرش نمی دهد! چند ماهی پیش یه مدت یک روز این عدد تقریبا ۱۵ درصد بود ، چند ماه می گذرد که بیشترین مبلغم کمتر از ۱۰ درصد است اما همچنان آن عددی که چند ماه پیش بود گزارش می شود. توی اینترنت که جست و جو کردم یکحایی نوشته بود این بانک بیشترین مبلغ لحظه ای شش ماه قبل را گزارش می کند!
    هرکه را اسرار حق آموختند
    مهر کردند و دهانش دوختند

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)