صفحه 13 از 179 نخستنخست ... 3456789101112131415161718192021222363113 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 121 تا 130 , از مجموع 1781

موضوع: کدام بانک و چه نوع حسابی

Senior Member mdemehri آواتار ها

پیش فرض پاسخ : کدام بانک و چه نوع حسابی

دیدید وقتی می خواید مثلاً لپتاپ بهرید می گه می تونید توی 12 ماه پرداخت کنید پولتون رو با سود 0%؟ خب... این فرمش رو که میایم پر کنیم SSN می خواد ازمون + annual income .... خب توی این پروسه برای approve شدن باز کردیتمون چک می شه دیگه؟
    وقتی یکی به سئوالتون جواب می ده از روی وظیفه نیست، از رو لطفه....اینو یاد بگیرید که تشکر کنید.... آفرین!
    از پاسخ به هر گونه سئوال شخصی معذوریم. حتی شما دوست عزیز

ApplyAbroad Veteran
    Radian آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Arizona State University

نقل قول نوشته اصلی توسط mdemehri نمایش پست ها
    دیدید وقتی می خواید مثلاً لپتاپ بهرید می گه می تونید توی 12 ماه پرداخت کنید پولتون رو با سود 0%؟ خب... این فرمش رو که میایم پر کنیم SSN می خواد ازمون + annual income .... خب توی این پروسه برای approve شدن باز کردیتمون چک می شه دیگه؟
    بستگی داره از کجا باشه. ولی 80% موارد Hard Pull میکنن Credit اتون رو که به نظر من واسه ی یدونه لپ تاپ ارزش نداره ! حالا اگه کلا کارتی چیزی باشه باز خوب میارزه آدم

Hard Pull بکنن کردیتش رو.
    Arizona State University / Alumnus, Class of 2015 / Materials Science & Solid State Electronics, PhD
    دریچه ای به زندگی در آمریکا : اینستاگرام

Senior Member Jupiter1 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    University of Maryland - College Park

درود.
    دوستانی که اطلاعات دارند inquiry هایی (Negative Point ها) که توی ریپورت هست اولاً تا چه زمانی هست (یه جا شنیدم دو سال) تا چه حد درسته؟
    در ثانی آیا این امکان که این Inquiry ها از کردیت ما دیلیت بشن وجود دارند. من یه جا توی یه فروم خوندم که

The creditor has the right to re-enter the negative information for as many years as they want and some of them will 'dog' you for decades! If you go into collections, contact the collection bureau and get a promise from them IN WRITING stating if you pay your account correctly and in a timely manner as required by them that they will remove all records and references to them from your credit report.

آیا امکان پاک کردن negative points به این شکلی که گفته میشه هست؟

Board Member
    rashdy_chem آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Physical Chemistry, University of Illinois at Chicago

نقل قول نوشته اصلی توسط Jupiter1 نمایش پست ها
    درود.
    دوستانی که اطلاعات دارند inquiry هایی (Negative Point ها) که توی ریپورت هست اولاً تا چه زمانی هست (یه جا شنیدم دو سال) تا چه حد درسته؟
    در ثانی آیا این امکان که این Inquiry ها از کردیت ما دیلیت بشن وجود دارند. من یه جا توی یه فروم خوندم که

The creditor has the right to re-enter the negative information for as many years as they want and some of them will 'dog' you for decades! If you go into collections, contact the collection bureau and get a promise from them IN WRITING stating if you pay your account correctly and in a timely manner as required by them that they will remove all records and references to them from your credit report.

آیا امکان پاک کردن negative points به این شکلی که گفته میشه هست؟
    Inquiry ها بین یک تا دوسال در ریپورت باقی میمونه ...

inquiry با negative point دو داستان کاملا متفاوت هست و اون بخشی که شما نقل قول کردید مربوط به negative point هستش که اگر بیل های خودتونو بموقع پرداخت نکنید درگیرش خواهید شد !

*** دوستان خواهش دارم با گزارش پست های خلاف به مدیران در برقراری نظم و اجرای قوانین فروم کمک کنید ***

Senior Member Jupiter1 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    University of Maryland - College Park

نقل قول نوشته اصلی توسط rashidy_chem نمایش پست ها
    Inquiry ها بین یک تا دوسال در ریپورت باقی میمونه ...

inquiry با negative point دو داستان کاملا متفاوت هست و اون بخشی که شما نقل قول کردید مربوط به negative point هستش که اگر بیل های خودتونو بموقع پرداخت نکنید درگیرش خواهید شد !
    درود. ممنون از توضیحاتت.
    ممکنه در مورد Frequent Flyer Program ها هم کمی توضیح بدید. راستش من پستهای قبلی رو خوندم ولی هنوز ابهاماتی در مورد پوینتها و بونوسهایی که کردیت کارد های شرکتهای هواپیمایی میدن دارم.
    به فرض مثال Delta یک کردیت کارد داره که با اون بعد از 500$ استفاده در ظرف سه ماه 30000 مایل پوینت میده. من هنوز نمیدونم نحوه استفاده از این پوینت ها چطوریه و اینکه آیا این پوینتها در یه عددی به دلار ضرب میشه و تبدیل به تیکت میشه؟

ApplyAbroad Guru Mehrad آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Sociology, MA / Electrical Engineering, BSc

نقل قول نوشته اصلی توسط Jupiter1 نمایش پست ها
    درود. ممنون از توضیحاتت.
    ممکنه در مورد Frequent Flyer Program ها هم کمی توضیح بدید. راستش من پستهای قبلی رو خوندم ولی هنوز ابهاماتی در مورد پوینتها و بونوسهایی که کردیت کارد های شرکتهای هواپیمایی میدن دارم.
    به فرض مثال Delta یک کردیت کارد داره که با اون بعد از 500$ استفاده در ظرف سه ماه 30000 مایل پوینت میده. من هنوز نمیدونم نحوه استفاده از این پوینت ها چطوریه و اینکه آیا این پوینتها در یه عددی به دلار ضرب میشه و تبدیل به تیکت میشه؟
    نحوه استفاده از اين پوينتها بستگي به ايرلاين داره و اينكه اون ايرلاين با چه ايرلاينهايي طرف قرارداد باشه. توي همون وبسايت دلتا (يا هر ايرلاين ديگه اي بريد) جدولهايي هست كه مناطق مختلف دنيا رو به چندتا zone تقسيم كرده و توضيح ميده كه هر موقع از سال اگه بخوايد از zone A به zone B بريد چقدر مايلج لازم داره. البته بايد بيينيد كه اون نقطه مورد نظر شما توسط اون ايرلاين يا پارتنرهاش پوشش داده ميشه يا نه. براي مصرف مايلج هيچ رابطه مستقيمي بين مسافت طي شده و هزينه دلاري همون بليت وجود نداره. بحث zone هست. ولي براي به دست آوردن مايلج بين مقدار مايلج كسب شده و خريدي كه با كرديت كارد كرديد رابطه وجود داره. در مورد اين هم توي وبسايت ايرلاينها جدول هست كه توضيح ميده. در مورد هيچكدوم (مصرف مايلج يا كسب مايلج) رابطه كلي وجود نداره و بايد جدولهاي ايرلاينها رو توي وبسايتشون نگاه كرد. مثلا وقتي من در تابستون رفتم ايران با ٣٠٠٠٠ مايل كنتيننتال ميشد بليت يكسره گرفت از ديترويت به ايران. اين دفعه كه زمستون برگشتم آمريكا با ٢٠٠٠٠ مايل آمريكن ايرلاينز از استانبول اومدم توليدو.
    (and whoever trusts in God, He is sufficient for him ... (65-3 ...
    لطفا پیش از گذاشتن پیام، موضوعهای مرتبط و بخش ویکی رو ببینید. شرمنده، امكان پاسخگويى فورى به سوالها رو ندارم. پاسخ بسیاری سوالها درباره تحصیل در آمریکا رو در پیوست اولین پستم يا تاپيكهاى مرتبط نوشتم.

دوستان من ٥،٦ صفحه ي آخر اين تاپيك رو خوندم و با توجه به اطلاعاتش اين نتيجه رو راجع به شرايط خودم گرفتم، ممنون ميشم اگه تأييد كنيد:
    من ٦ ماهه كه اومدم آمريكا، از اول سيكيورد كرديت كارد BoA رو گرفتم با سقف ٥٠٠ دلار، تو كل اين مدت همه ي خرجم رو از كرديت كارد ميكردم (حدود ٤٥٠ دلار در ماه) و آخر ماه از دبيت كاردم حسابمو صاف ميكردم.
    ولي حالا كه اين تاپيك رو خوندم فهميدم گويا كارم اشتباه بوده، بايد ماهي ٥٠،٦٠ دلار بيشتر ازش خرج نكنم و بلافاصله حسابم رو صاف كنم،
    درسته؟

Board Member
    rashdy_chem آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Physical Chemistry, University of Illinois at Chicago

نقل قول نوشته اصلی توسط aragornna نمایش پست ها
    دوستان من ٥،٦ صفحه ي آخر اين تاپيك رو خوندم و با توجه به اطلاعاتش اين نتيجه رو راجع به شرايط خودم گرفتم، ممنون ميشم اگه تأييد كنيد:
    من ٦ ماهه كه اومدم آمريكا، از اول سيكيورد كرديت كارد BoA رو گرفتم با سقف ٥٠٠ دلار، تو كل اين مدت همه ي خرجم رو از كرديت كارد ميكردم (حدود ٤٥٠ دلار در ماه) و آخر ماه از دبيت كاردم حسابمو صاف ميكردم.
    ولي حالا كه اين تاپيك رو خوندم فهميدم گويا كارم اشتباه بوده، بايد ماهي ٥٠،٦٠ دلار بيشتر ازش خرج نكنم و بلافاصله حسابم رو صاف كنم،
    درسته؟
    بله متاسفانه ... اشتباهی که خیلی ها می کنند !

*** دوستان خواهش دارم با گزارش پست های خلاف به مدیران در برقراری نظم و اجرای قوانین فروم کمک کنید ***

نقل قول نوشته اصلی توسط rashidy_chem نمایش پست ها
    بله متاسفانه ... اشتباهی که خیلی ها می کنند !
    خيلي ممنون از پاسختون،
    سؤال دومم اينه كه اين شرايط من يعني الان حتي بدتر از اينه كه كلا كرديت كارد ميگرفتم؟ يعني اگه نميگرفتم و هيچ كرديتي نداشتم از الان بهتر بود؟
    به خاطر اين ميپرسم كه من تازه بايد برم سوشيال سيكيوريتي نامبر بگيرم، و اين راه رو دارم كه وقتي سوشيال گرفتم كلا به BoA اعلام نكنم و برم يه حساب تو يك بانك ديگه باز كنم... نظرتون چيه؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط aragornna نمایش پست ها
    خيلي ممنون از پاسختون،
    سؤال دومم اينه كه اين شرايط من يعني الان حتي بدتر از اينه كه كلا كرديت كارد ميگرفتم؟ يعني اگه نميگرفتم و هيچ كرديتي نداشتم از الان بهتر بود؟
    به خاطر اين ميپرسم كه من تازه بايد برم سوشيال سيكيوريتي نامبر بگيرم، و اين راه رو دارم كه وقتي سوشيال گرفتم كلا به BoA اعلام نكنم و برم يه حساب تو يك بانك ديگه باز كنم... نظرتون چيه؟
    مگه بدونه داشتن SSN ، کردیت کارت می دهند؟ من فکر می کردم داشتن SSN شرط لازم برای گرفتن هر نوع کردیت کارتی از جمله سکیورد هست اما گویا اشتباه می کردم.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)