صفحه 14 از 179 نخستنخست ... 45678910111213141516171819202122232464114 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 131 تا 140 , از مجموع 1781

موضوع: کدام بانک و چه نوع حسابی

Senior Member Jupiter1 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    University of Maryland - College Park

پیش فرض پاسخ : کدام بانک و چه نوع حسابی

نقل قول نوشته اصلی توسط aragornna نمایش پست ها
    خيلي ممنون از پاسختون،
    سؤال دومم اينه كه اين شرايط من يعني الان حتي بدتر از اينه كه كلا كرديت كارد ميگرفتم؟ يعني اگه نميگرفتم و هيچ كرديتي نداشتم از الان بهتر بود؟
    به خاطر اين ميپرسم كه من تازه بايد برم سوشيال سيكيوريتي نامبر بگيرم، و اين راه رو دارم كه وقتي سوشيال گرفتم كلا به BoA اعلام نكنم و برم يه حساب تو يك بانك ديگه باز كنم... نظرتون چيه؟
    درود
    میشه بگین BoA چطوری بدون SSN به شما کردیت کارت داده؟ برای من خیلی عجیب به نظر میاد؟ من یه بار ازشون سوال کردم اولاً گفتن که شما Thin Credit هستی (یعنی کردیت کمی داری) و باید 6 ماه از حساب باز کردنت اینجا بگذره و بعد برای کردیت کارد اقدام کنی. تازه اون موقع ازم پرسید SSN دارید که من گفتم ندارم و بعد گفت باید حتماً Social داشته باشی...

Board Member
    rashdy_chem آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Physical Chemistry, University of Illinois at Chicago

نقل قول نوشته اصلی توسط Jupiter1 نمایش پست ها
    درود
    میشه بگین BoA چطوری بدون SSN به شما کردیت کارت داده؟ برای من خیلی عجیب به نظر میاد؟ من یه بار ازشون سوال کردم اولاً گفتن که شما Thin Credit هستی (یعنی کردیت کمی داری) و باید 6 ماه از حساب باز کردنت اینجا بگذره و بعد برای کردیت کارد اقدام کنی. تازه اون موقع ازم پرسید SSN دارید که من گفتم ندارم و بعد گفت باید حتماً Social داشته باشی...
    اینجا citi bank هم به دانشجوهایی که SSN ندارند کردیت کارت میده !! تازه secure هم نیست ... وقتی SSN اومد اطلاعات کردیت کارت روی شماره آپدیت میشه !

*** دوستان خواهش دارم با گزارش پست های خلاف به مدیران در برقراری نظم و اجرای قوانین فروم کمک کنید ***

ApplyAbroad Hero reg2 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering, UNC Charlotte

نقل قول نوشته اصلی توسط rashidy_chem نمایش پست ها
    بله متاسفانه ... اشتباهی که خیلی ها می کنند !
    یعنی اگه سقف line هزار تا در ماه است ما 60 تا نهایتا خرج کنیم؟ من که شنیدم میگن 30٪شو خرج کنیم خوبه!
    دوم اینکه ایا حتما بلافاصله باید صفر کنیم؟ من اینو شنیدم که اشکالی نداره بذاری آخر ماه ضفرش کنی
    سوم اینکه من شنیدم اگه یه 20 -30 تا بدهکار باشی بهتره واسه اسکورت یعنی صفر نکنی کامل...نظرتون چیه؟
    I love you USA

Board Member
    rashdy_chem آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Physical Chemistry, University of Illinois at Chicago

یعنی اگه سقف line هزار تا در ماه است ما 60 تا نهایتا خرج کنیم؟ من که شنیدم میگن 30٪شو خرج کنیم خوبه!
    ماکسیمم 30 درصد ... هرچه کمتر بهتر !

دوم اینکه ایا حتما بلافاصله باید صفر کنیم؟ من اینو شنیدم که اشکالی نداره بذاری آخر ماه ضفرش کنی
    اگه بعد از هر پرداخت بلافاصله صاف کنید میتونید مبالغ زیادتری از کردیتتون استفاده کنید بدون اینکه به 30 درصد برسید !! دوتا فاکتور مهم هست: ماکسیمم بالانس و بالانس در روزی که بانک استیتمنت میفرسته !

سوم اینکه من شنیدم اگه یه 20 -30 تا بدهکار باشی بهتره واسه اسکورت یعنی صفر نکنی کامل...نظرتون چیه؟
    اشتباه !

*** دوستان خواهش دارم با گزارش پست های خلاف به مدیران در برقراری نظم و اجرای قوانین فروم کمک کنید ***

ApplyAbroad Hero reg2 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering, UNC Charlotte

دوستان یه توضیحی برای گرفتن وام بگن! چجوری میشه اقدام کرد؟ چند درصده سودش؟ کد.م بانک بهتره؟ وام مخصوص خرید ماشین دارن؟ ....
    I love you USA

نقل قول نوشته اصلی توسط Jupiter1 نمایش پست ها
    درود
    والا اون‌جوری که من فهمیدم یه خورده به اون طرفی‌ که باهاتون صحبت میکنه داره، بعضیا (نمیدونم چرا) خیلی‌ دلشون می‌خواد کردیت کارد بدن بهتون، و بعضی‌ یه جوری میگن نمی‌شه که انگار خیلی‌ کار عظیمیه...
    من که راحت گرفتم، فقط به پیشنهاد خود خانمه، توی اون فرم نوشتم ماهی‌ ۵۰۰ دلار درامد دارم، که اون موقع نداشتم!

شما هم از یه بانک دیگه اقدام کنید، حتما می‌شه، سیکیورد کردیت کارد که دیگه حتما باید بشه.

دوستان کسی‌ جواب منو نمی‌دونست؟
    اینکه من همش ۹۰ درصد ظرفیت کردیت کارد بدهکار بودم توی ۵ ماه گذشته، باعث شده کردیتم خراب تر شه از اون که کلا کردیت کارد نمی‌گرفتم؟

چون می‌تونم سوشیال‌ام رو به BoA کلا اعلام نکنم و برم یه بانک دیگه حساب باز کنم...

Member mrjalali آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Advanced managemant - CGU

اینکه من همش ۹۰ درصد ظرفیت کردیت کارد بدهکار بودم توی ۵ ماه گذشته، باعث شده کردیتم خراب تر شه از اون که کلا کردیت کارد نمی‌گرفتم؟
    هیچ قانون یا سند معنبری بر اینکه این موضوع باعث خراب شدن کردیت شما بشه وجود نداره. به طورکلی یکسری عامل هست که روی کردیت شما تاثیر مثبت یا منفی دارد و عدد کریدیت شما از تحلیل تاثیر مجموع این عوامل بدست میاد. اما به طور کلی بدهکار بودن بیش از اندازه کل کردیت شما (نه فقط کردیت یک کارت) به مدت طولانی، بویژه در زمان جمع آوری اطلاعات از عملکرد جسابهای شما برای تهیه گزارشهای سه ماهه ای که شرکتهای اعتباری برای تعیین اعتبار شما جمع آوری می کنند، تاثیر مثبتی روی کردیت شما نداره (دقت کنید، گفتم تاثیر مثبت نداره! نه اینکه تاثیر منفی داره). همونقدر که بدهکاری بالا ممکنه تاثیر منفی داشته باشه، استفاده از خدمات مالی و اعتباری بانکها تاثیر مثبت داره. (این کارت رو بهتون ندادن که فقط داشته باشید برای خوشگلی).
    بذارید من شرایط واقعی خودم رو بگم:
    من وام دانشجویی دارم ، بدهی بابت وام ماشین دارم، حدود 6 تا کارت دارم که 3 تاش فروشگاهیه و 3 تاش بانکی، بنابر دلایلی 9 ماه گذشته بیش از 70 درصد کل اعتبارم رو استفاده کرده بودم و آخر ماه هم همش رو تسویه نمی کردم. اما همه پرداختهام سر موقع بوده و همیشه بیش از حداقل پرداخت، پرداخت کردم. اما در 9 ماه گذشته، عدد اعتباری من تو 2 تا از شرکتها بالاتر رفته و فقط تو یکیش 2 نمره پایین اومده. ضمنا اعتبار من بالای 700 هست.
    به دریا که می اندیشم، بهانه ای برای جاری شدن پیدا می کنم؛
    باید بروم؛ تا دریا راهی نیست اما تا دریایی شدن راه بسیار است.

ApplyAbroad Guru

چون می‌تونم سوشیال‌ام رو به BoA کلا اعلام نکنم و برم یه بانک دیگه حساب باز کنم...
    نه دوست عزیز تاثیر منفی نداشته به شکلی که الان بدتر از حالتی باشه که اصلا کردیت کارت نداشتید (اگه همیشه بالانستون رو به موقع پرداخت کرده باشید و همیشه بالانس صفر ریپورت شده باشه). نکته اینجاست که نگه داشتن ماکسیمم بالانستون کمتر از 10 درصد (یا 30 درصد) اعتبار تاثیر مثبت خیلی خوبی برای شما داره.

Member mrjalali آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Advanced managemant - CGU

شما خیلی نگران این موضوع نباش. چون اطلاعات شما فقط وابسته به SSN شما رکورد نمیشه و آلردی همه اطلاعات اعتباری شما رو دارند.
    به دریا که می اندیشم، بهانه ای برای جاری شدن پیدا می کنم؛
    باید بروم؛ تا دریا راهی نیست اما تا دریایی شدن راه بسیار است.

ApplyAbroad Guru Mehrad آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Sociology, MA / Electrical Engineering, BSc

نقل قول نوشته اصلی توسط mrjalali نمایش پست ها
    هیچ قانون یا سند معنبری بر اینکه این موضوع باعث خراب شدن کردیت شما بشه وجود نداره. به طورکلی یکسری عامل هست که روی کردیت شما تاثیر مثبت یا منفی دارد و عدد کریدیت شما از تحلیل تاثیر مجموع این عوامل بدست میاد. اما به طور کلی بدهکار بودن بیش از اندازه کل کردیت شما (نه فقط کردیت یک کارت) به مدت طولانی، بویژه در زمان جمع آوری اطلاعات از عملکرد جسابهای شما برای تهیه گزارشهای سه ماهه ای که شرکتهای اعتباری برای تعیین اعتبار شما جمع آوری می کنند، تاثیر مثبتی روی کردیت شما نداره (دقت کنید، گفتم تاثیر مثبت نداره! نه اینکه تاثیر منفی داره). همونقدر که بدهکاری بالا ممکنه تاثیر منفی داشته باشه، استفاده از خدمات مالی و اعتباری بانکها تاثیر مثبت داره. (این کارت رو بهتون ندادن که فقط داشته باشید برای خوشگلی).
    بذارید من شرایط واقعی خودم رو بگم:
    من وام دانشجویی دارم ، بدهی بابت وام ماشین دارم، حدود 6 تا کارت دارم که 3 تاش فروشگاهیه و 3 تاش بانکی، بنابر دلایلی 9 ماه گذشته بیش از 70 درصد کل اعتبارم رو استفاده کرده بودم و آخر ماه هم همش رو تسویه نمی کردم. اما همه پرداختهام سر موقع بوده و همیشه بیش از حداقل پرداخت، پرداخت کردم. اما در 9 ماه گذشته، عدد اعتباری من تو 2 تا از شرکتها بالاتر رفته و فقط تو یکیش 2 نمره پایین اومده. ضمنا اعتبار من بالای 700 هست.
    اين "خراب" شدن كرديت يك چيز نسبيه. بستگي داره نسبت به چي و كي و چه رنجي داريم صحبت مي كنيم. بانكها بالاترين بالانس ايجاد شده در ماه رو گزارش مي كنن و اين تا ٢ سال توي سابقه آدم باقي ميمونه. جبران اين خرابكاري هم اينه كه آدم سعي كنه دوباره بالانس خيلي بالا ايجاد نكنه تا اثر اون قبلي به مرور زمان از بين بره. من پارسال روي يكي از كارتهام بالانس بالا در حد ٨٠ درصد ايجاد شد و امكان صفر كردنش هم برام وجود نداشت. هر ٣ تا نمره اعتباريم به شدت افت كرد و چند ماهي طول كشيد تا به روال عادي برگرده و هنوز هم نمره اعتباريم كاملا به اون چيزي كه قبل از اين قضيه ٨٠ درصد بود برنگشته، با اينكه هر سه تا نمره اعتباريم هنوز در رنج خيلي خوب هست.
    (and whoever trusts in God, He is sufficient for him ... (65-3 ...
    لطفا پیش از گذاشتن پیام، موضوعهای مرتبط و بخش ویکی رو ببینید. شرمنده، امكان پاسخگويى فورى به سوالها رو ندارم. پاسخ بسیاری سوالها درباره تحصیل در آمریکا رو در پیوست اولین پستم يا تاپيكهاى مرتبط نوشتم.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)