صفحه 143 از 179 نخستنخست ... 4393133134135136137138139140141142143144145146147148149150151152153 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,421 تا 1,430 , از مجموع 1781

موضوع: کدام بانک و چه نوع حسابی

Junior Member

پیش فرض پاسخ : کدام بانک و چه نوع حسابی

نقل قول نوشته اصلی توسط amir110 نمایش پست ها
    والا من و خیلی از دوستانم ولزفارگو حساب داریم و واقعا ازش راضی هستیم. تنها مشکل ولزفارگو اینه که راحت کردیت کارت نمیده.
    ممنون از راهنماییتون. من ولزفارگو باز کردم چون داخل دانشگاه ما شعبه داره و واسه دانشجوها هم یه سری مزیت گذاشتن و هیچ فی هم نداره.

نقل قول نوشته اصلی توسط Paradise4 نمایش پست ها
    سلام

من به زودی به پیتسبورگ در پنسیلوانیا میرم. برای حساب باز کردن چه بانکی در این شهر بهتر است و چه مدارکی لازم هست؟ چقدر طول میکشه که بتونم حساب باز کنم؟ چون پولی که با خودم میارم رو میخوام به لحاظ ایمنی زودتر توی بانک بگذارم. ممنون میشم اگر راهنمایی کنید.
    بانك huntington براي همه حساب باز ميكنه، اگر ١٠٠٠ دلار توي حساب ديپازيت كنيد حتي به صورت دستي و نه دايركت ديپازيت، ١٤ روز بعد مبلغ ٢٠٠ دلار بهتون بونس ميده، تنها بدي حساب ماهيانه ٥ دلار في هست كه با شرايط خاصي قابليت waive شدن داره.
    اين آفر تا اخر سپتامبر وجود داره و واسه ايالتهاي خاصي مثل اوهايو و پنسيلوانيا و يكي دوتاي ديگه معتبره

Never Give In, Never Give Up

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Ph.D

نقل قول نوشته اصلی توسط shahram15013 نمایش پست ها
    دوستان کسی میدونه چه بانکهایی با ویزای توریستی حساب باز میکنن؟
    میدونم اینکار شدنی هست

بله ميشه باز كرد با ويزاي توريستي در بعضي شعبه هاي wells fargo.

Junior Member

جناب مهراد با تشکر از اطلاعات خوبی که در اختیار بقیه گذاشتین , میخواستم بپرسم برای یک تازه مهاجر کدوم بانک رو برای دریافت کردیت کارت پیشنهاد میکنید البته مواردی رو از پستهای قبلی شما دیدم ولی بیشتر در مورد دانشجوها بود. من برای مهاجرها میگم که خوب فاند و این چیزها در میون نیست. یک مورد دیگه هم در رابطه با استفاده از کردیت کارت اون قضیه 9 یا 10 درصد استفاده از کردیت برای کل ماه هست یا برای هر بار خرید؟ فرض کنید یکی 1000 دلار کردیت داره در ماه فقط میتونه 100 دلار از کارتش استفاده کنه؟ یا هر بار که میخواهد خرید کنه نباید از این لیمیت بیشتر بشه؟

ApplyAbroad Guru Mehrad آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Sociology, MA / Electrical Engineering, BSc

نقل قول نوشته اصلی توسط malahhoo نمایش پست ها
    بانك huntington براي همه حساب باز ميكنه، اگر ١٠٠٠ دلار توي حساب ديپازيت كنيد حتي به صورت دستي و نه دايركت ديپازيت، ١٤ روز بعد مبلغ ٢٠٠ دلار بهتون بونس ميده، تنها بدي حساب ماهيانه ٥ دلار في هست كه با شرايط خاصي قابليت waive شدن داره.
    اين آفر تا اخر سپتامبر وجود داره و واسه ايالتهاي خاصي مثل اوهايو و پنسيلوانيا و يكي دوتاي ديگه معتبره
    حساب astrisk free همون ۵ دلار ماهیانه رو هم نداره و bonus رو میدن. ولی کسی که سؤال پرسیده بود منظورش بهترین بانک در پیتسبرگ بود که گفتم PNC از همه بهتره. یعنی بانکی که به عنوان بانک اصلی استفاده بشه. در کنار بانک اصلی میشه در بانکهای دیگه ای هم حساب باز کرد برای bonus. مثلا همین huntington که شما گفتید.
    (and whoever trusts in God, He is sufficient for him ... (65-3 ...
    لطفا پیش از گذاشتن پیام، موضوعهای مرتبط و بخش ویکی رو ببینید. شرمنده، امكان پاسخگويى فورى به سوالها رو ندارم. پاسخ بسیاری سوالها درباره تحصیل در آمریکا رو در پیوست اولین پستم يا تاپيكهاى مرتبط نوشتم.

رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط daido نمایش پست ها
    جناب مهراد با تشکر از اطلاعات خوبی که در اختیار بقیه گذاشتین , میخواستم بپرسم برای یک تازه مهاجر کدوم بانک رو برای دریافت کردیت کارت پیشنهاد میکنید البته مواردی رو از پستهای قبلی شما دیدم ولی بیشتر در مورد دانشجوها بود. من برای مهاجرها میگم که خوب فاند و این چیزها در میون نیست. یک مورد دیگه هم در رابطه با استفاده از کردیت کارت اون قضیه 9 یا 10 درصد استفاده از کردیت برای کل ماه هست یا برای هر بار خرید؟ فرض کنید یکی 1000 دلار کردیت داره در ماه فقط میتونه 100 دلار از کارتش استفاده کنه؟ یا هر بار که میخواهد خرید کنه نباید از این لیمیت بیشتر بشه؟
    اینکه از چه بانکی کردیت کارت بگیرید خیلی به دانشجویی و فاند داشتن ارتباطی نداره. اگه منظورتون این بود که اول ورود به آمریکا شغل و درآمد ندارید، مجبورید کردیت کارت secured بگیرید و بعد ۶ ماه تا یک سال تبدیلش کنید به کردیت کارت معمولی و بدون وثیقه. در این مورد دوستان زیادی تجربه خودشون رو به اشتراک گذاشتن که می تونید در پستهای قبلی همین تاپیک بخونید. برای برخی توضیحات کلی در مورد کردیت می تونید این پست و پستهای بعدیش رو ببینید

http://www.applyabroad.org/forum/sho...l=1#post923667

و همچنین این پست و توضیحات بعدش

http://www.applyabroad.org/forum/sho...=1#post1239218

در مورد درصد استفاده یا UR مهم بیشترین بالانس روزانه ایجاد شده در طول ماه هست. فرقی نمی کنه این بیشترین بالانس روزانه با یک خرید ایجاد بشه یا با انباشته شدن خریدهای متوالی در طول ماه. برای اینکه ur خیلی بالا نره، می تونید با پرداخت از طریق bill payment حساب جاری خودتون بالانس کردیت کارت رو مهار کنید. در این مورد در پستهای قبلی همین تاپیک به تفصیل توضیح دادم. مثلا این پست

http://www.applyabroad.org/forum/sho...=1#post2254120

در پستهای قبل از این هم توضیح هست در این مورد.
    ویرایش توسط Mehrad : August 28th, 2016 در ساعت 09:59 AM
    لطفا پیش از گذاشتن پیام، موضوعهای مرتبط و بخش ویکی رو ببینید. شرمنده، امكان پاسخگويى فورى به سوالها رو ندارم. پاسخ بسیاری سوالها درباره تحصیل در آمریکا رو در پیوست اولین پستم يا تاپيكهاى مرتبط نوشتم.

نقل قول نوشته اصلی توسط Mehrad نمایش پست ها
    حساب astrisk free همون ۵ دلار ماهیانه رو هم نداره و bonus رو میدن. ولی کسی که سؤال پرسیده بود منظورش بهترین بانک در پیتسبرگ بود که گفتم PNC از همه بهتره. یعنی بانکی که به عنوان بانک اصلی استفاده بشه. در کنار بانک اصلی میشه در بانکهای دیگه ای هم حساب باز کرد برای bonus. مثلا همین huntington که شما گفتید.
    سلام
    ندیدم داخل لینکش که گفته باشه بونس رو میدن واسه حسابی که گفتید
    میشه لینکش رو بزارید؟

Never Give In, Never Give Up

نقل قول نوشته اصلی توسط donya2014 نمایش پست ها
    بله ميشه باز كرد با ويزاي توريستي در بعضي شعبه هاي wells fargo.
    ممنون از شما دوست عزیز
    شما اطلاع دارین ۱-بانکهای انلاینی مثله الی بانک که کلا بیسشون انلاینه حساب باز میکنین یا نه؟ ۲-همین ولزفارگو حساب کردیت سکیور هم باز میکنه؟

رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط malahhoo نمایش پست ها
    سلام
    ندیدم داخل لینکش که گفته باشه بونس رو میدن واسه حسابی که گفتید
    میشه لینکش رو بزارید؟
    Bonus که برای حساب asterisk free میدن معمولا به صورت آنلاین در دسترس نیست. یعنی من خیلی ندیدم. معمولا بانک هانتینگتون هر از گاهی همراه کوپنهایی که شرکتها می فرستن در خونه تون، یک کارت میذاره که روش promotion code داره برای حساب asterisk free اون کارت رو می برید شعبه و حساب باز می کنید. بانک chase هم گاهی وقتها از این کارتها می فرسته و bonus چرب تری داره نسبت به promotion code هایی که آنلاین پیدا میشه.

آخرین تجربه من در مورد بانک هانتینگنون خیلی جالب بود. من وقتی در بانکی حساب جدید باز می کنم، اون حساب رو با حسابم در بانکهای دیگه لینک می کنم که امکان جابجایی آنلاین پول بین حسابهام داشته باشم. برای این کار روش متداول وبسایت بانکها اینه که مشخصات بانک مقصد رو از شما می گیرن و دو تا پرداخت چند سنتی به حساب جدید شما انجام میدن. بعد از چند روز شما به حساب جدیدتون در بانک جدید لاگین میکنید و میبینید اون دو تا پرداخت چقدر بوده. بعدش باید رقم دقیق اون دو تا پرداخت رو در وبسایت بانک فرستنده وارد کنید. اینجوری بانک فرستنده مطمئن میشه که صاحب حساب در بانک جدید واقعا خودتون هستید.

آخرین باری که در بانک هانتینگتون حساب باز کرده بودم، حساب جدید رو با حسابم در بانک دیسکاور لینک کردم. و طبیعتا باید این پروسه دو تا پرداخت و تایید مبلغش روی وبسایت دیسکاور انجام میشد. و طبیعتا این پرداختهای بین بانکی از نوع ACH هست (یعنی نوع پرداختی که باید باشه تا بانک bonus رو بده). بعد دیدم بانک هانتینگتون با همون دو تا پرداخت ACH آزمایشی چند سنتی که از طرف بانک دیسکاور انجام شده بود، bonus رو به حسابم ریخته. به هر حال واریز ۱۰۰۰ دلار مورد نیاز برای bonus چند روز بعدش انجام شد و bonus حلال شد ولی خیلی برام عجیب بود که سیستم بانک هانتینگتون با همون دو تا پرداخت آزمایشی چند سنتی عمل کرده بود و bonus رو داد قبل از اینکه واریز ۱۰۰۰ دلاری انجام شده باشه.
    ویرایش توسط Mehrad : August 29th, 2016 در ساعت 07:25 AM

رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط shahram15013 نمایش پست ها
    ممنون از شما دوست عزیز
    شما اطلاع دارین ۱-بانکهای انلاینی مثله الی بانک که کلا بیسشون انلاینه حساب باز میکنین یا نه؟ ۲-همین ولزفارگو حساب کردیت سکیور هم باز میکنه؟
    برای افتتاح حساب به صورت آنلاین تا جایی که من دیدم بانکها از شما SSN میخوان.
    بانک ولز فارگو کردیت کارت secured هم میده و بعد از ۶ ماه تا یک سال وثیقه رو آزاد میکنه و کردیت کارت رو تبدیل می کنه به معمولی. ولی شما که به صورت موقت آمریکا هستید نیاز به این دردسرها برای کردیت کارت ندارید. با همون حساب جاری که باز می کنید، بهتون دبیت کارت میدن که باهاش میتونید همه جا خرید کنید. این پست رو برای توضیح بیشتر ببینید

http://www.applyabroad.org/forum/sho...l=1#post923667

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)