صفحه 15 از 179 نخستنخست ... 567891011121314151617181920212223242565115 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 141 تا 150 , از مجموع 1781

موضوع: کدام بانک و چه نوع حسابی

Senior Member Jupiter1 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    University of Maryland - College Park

پیش فرض پاسخ : کدام بانک و چه نوع حسابی

درود.
    سایت .Annualcreditreport.com اسکور رو برای یکبار در سال به طور رایگان در اختیار افراد قرار میده. از دوستان کسی سایت دیگه ای رو می شناسه که بشه ریپورت از هر سه تا دفتر Experian, TransUnion و Equifax به صورت Free گرفت و محدود به یک سال نباشه... ممنونم.

Board Member
    rashdy_chem آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Physical Chemistry, University of Illinois at Chicago

نقل قول نوشته اصلی توسط Jupiter1 نمایش پست ها
    درود.
    سایت .Annualcreditreport.com اسکور رو برای یکبار در سال به طور رایگان در اختیار افراد قرار میده. از دوستان کسی سایت دیگه ای رو می شناسه که بشه ریپورت از هر سه تا دفتر Experian, TransUnion و Equifax به صورت Free گرفت و محدود به یک سال نباشه... ممنونم.
    اشتباه !
    سایت .Annualcreditreport.com هیستوری (نه اسکور ) رو برای یکبار در سال به طور رایگان در اختیار افراد قرار میده.

*** دوستان خواهش دارم با گزارش پست های خلاف به مدیران در برقراری نظم و اجرای قوانین فروم کمک کنید ***

و سوالی‌ دیگر،

یکی‌ از دوستای من هست که از وقتی‌ اومده آمریکا، توی حسابش مبلغ زیادی پول بوده، معمولان حدود ۳۰ تا ۴۰ هزار دلار و حداقل ۲۰ هزار دلار،
    این چند روز که داشتم این تاپیک رو می‌خوندم یاد اون افتادم و فکر کردم که واسه همچین کسی‌ حتما باید تسهیلاتی باشه، منظورم اینه که شما اطلاعاتی‌ دارین که این طرف بره کدوم بانک و چه نوع حسابی‌ باز کنه براش بهتره؟

از نظر سود بانکی نمیگم، چون میدونم که سود چندانی وجود نداره، از نظر بهبود سابقه کردیت میگم،
    میدونم کردیت و دبیت به هم ربطی‌ ندران، ولی‌ بالاخره بانک باید برای هم چین مشتری یه تسهیلاتی قائل بشه دیگه. نه؟

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط aragornna نمایش پست ها
    و سوالی‌ دیگر،

یکی‌ از دوستای من هست که از وقتی‌ اومده آمریکا، توی حسابش مبلغ زیادی پول بوده، معمولان حدود ۳۰ تا ۴۰ هزار دلار و حداقل ۲۰ هزار دلار،
    این چند روز که داشتم این تاپیک رو می‌خوندم یاد اون افتادم و فکر کردم که واسه همچین کسی‌ حتما باید تسهیلاتی باشه، منظورم اینه که شما اطلاعاتی‌ دارین که این طرف بره کدوم بانک و چه نوع حسابی‌ باز کنه براش بهتره؟

از نظر سود بانکی نمیگم، چون میدونم که سود چندانی وجود نداره، از نظر بهبود سابقه کردیت میگم،
    میدونم کردیت و دبیت به هم ربطی‌ ندران، ولی‌ بالاخره بانک باید برای هم چین مشتری یه تسهیلاتی قائل بشه دیگه. نه؟
    پولی که دارید تاثیری در کردیت شما نداره ولی بانک ممکنه به عنوان مشتری خوبی که همیشه پول زیادی داشته انتظاراتش رو موقع درخواست ها (مثلا وام یا کردیت کارت) پایین بیاره و با سابقه کردیت ضعیف تری حاضر بشه به اون شخص وام یا کردیت کارت بهتری رو بده. این قضیه کاملا در دست خود بانک یا موسسه است و روال خاص قابل پیش بینی ای براش وجود نداره.

Senior Member Jupiter1 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    University of Maryland - College Park

نقل قول نوشته اصلی توسط rashidy_chem نمایش پست ها
    اشتباه !
    سایت .Annualcreditreport.com هیستوری (نه اسکور ) رو برای یکبار در سال به طور رایگان در اختیار افراد قرار میده.
    درود. ولی سوال من جواب داده نشد! آیا اصلاً سایتی هست که به طور رایگان Score رو در اختیار شخص قرار بده؟

ApplyAbroad Guru Mehrad آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Sociology, MA / Electrical Engineering, BSc

نقل قول نوشته اصلی توسط Jupiter1 نمایش پست ها
    درود. ولی سوال من جواب داده نشد! آیا اصلاً سایتی هست که به طور رایگان Score رو در اختیار شخص قرار بده؟
    بله creditkarma.com نمره و گزارش ماهيانه رو براي transunion به طور رايگان بهتون ميده. نمره اش كاملا دقيق نيست ولي با تقريب خوبي بهتون ميگه وضعيت نمره تون چطوره. بقيه اطلاعاتش هم قابل اطمينانه. بعضي بانكها هم سرويسهاي رايگان اينجوري به مشتريانشون ميدن. توي پستهاي قبليم در اين تاپيك توضيح دادم. و همينطور تاپيك برخي از كارهايي كه پس از ورود به آمريكا بايد انجام دهيد.
    (and whoever trusts in God, He is sufficient for him ... (65-3 ...
    لطفا پیش از گذاشتن پیام، موضوعهای مرتبط و بخش ویکی رو ببینید. شرمنده، امكان پاسخگويى فورى به سوالها رو ندارم. پاسخ بسیاری سوالها درباره تحصیل در آمریکا رو در پیوست اولین پستم يا تاپيكهاى مرتبط نوشتم.

من ٦ ماهه كه سيكيورد كرديت كارد BoA رو دارم، تازگيا يه نامه واسم اومد از Capitol One كه بيا فلان كرديت كارد مارو بگير، و يه رمز داده كه اينو بزن تو سايتمون موقع اپلاي، زيرشم نوشته كه كرديت كارد pre-approved هست،
    حالا به نظرتون اگه اپلاي كنم ريجكت نميشم؟ آخه اينا اطلاعات منو از كجا اوردن كلا! من كه تازه اومدم و هيچ كرديتي ندارم...

ApplyAbroad Guru Mehrad آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Sociology, MA / Electrical Engineering, BSc

اين چيزايي كه مياد در خونه تون بعنوان preapproved تحويل نگيريد. در بهترين حالتش junk mail هست و يا ممكنه گاهي وقتها كلاهبرداري باشه. براي باز كردن هر نوع حساب بانكي يا كرديت كارت يا به شعبه بانك مراجعه كنيد يا به وبسايت خود بانك. اگه هر وبسايت ديگه اي غير از خود بانك توي اينجور آگهي ها ديديد، تحويل نگيريد.

البته بحث ديگه اي هم هست. گاهي وقتها بانكها براي باز كردن حساب به شما bonus ميدن. براي گرفتن اون bonus بايد كوپن يا promotional code مربوطه رو داشته باشيد. اگه چيزي كه در خونه شما اومده كوپن يا promotional code هست، استفاده از اون مشكل نداره، مشروط بر اينكه از كوپن يا promotional code رو توي شعبه بانك يا وبسايت خود بانك استفاده كنيد نه وبسايت هاي متفرقه. آگهيهاي آنلاين هم كه در مورد اينجور چيزا ميبينيد، مطمئن بشيد كه وبسايتي كه بهش لينك داده، وبسايت خود بانك هست نه وبسايت هاي متفرقه كه اينجوري كلاهبرداري مي كنن.

اينكه ميگيد اطلاعات شما رو از كجا آوردن چيز عجيبي نيست. بانكها اطلاعات شما رو ميفروشن به بازاريابها. به همين راحتي. اونها هم براي شما junk mail ميفرستن. حالا اين آفر كرديت كارد كه خوبه، بعضي از اين بازاريابهاي محترم كمي تا قسمتي كلاهبردار هستن و سوء استفاده هاي خيلي فجيعي ممكنه بكنن. براي همينه كه هميشه تاكيد مي كنم سوشال سكيوريتي خودتون رو به هيچ وجه به كسي كه اطمينان كامل نداريد نديد.

تازه فقط بانكها نيستن كه اطلاعات شما رو مي فروشن. مشترك بعضي سرويسها كه بشيد، اونها هم اطلاعات شما رو ميفروشن به بازاريابها. حالا اين كه ميگم اطلاعات شما رو ميفروشن به بازاريابها، معنيش اين نيست كه همه چي رو ميفروشن. اسم و آدرس و شماره تلفن و ايميل شما رو ميدن. براي همين وقتي مشترك وبسايتها و مجلات و سرويسها ميشم، هيچ وقت اطلاعات حساس نمي دم. شماره تلفن و ايميل واقعي هم نمي دم. سوشال سكيوريتي كه به هيچ وجه. اطلاعات دقيق رو فقط براي كارهاي رسمي ميدم.
    ویرایش توسط Mehrad : January 26th, 2013 در ساعت 12:00 AM
    (and whoever trusts in God, He is sufficient for him ... (65-3 ...
    لطفا پیش از گذاشتن پیام، موضوعهای مرتبط و بخش ویکی رو ببینید. شرمنده، امكان پاسخگويى فورى به سوالها رو ندارم. پاسخ بسیاری سوالها درباره تحصیل در آمریکا رو در پیوست اولین پستم يا تاپيكهاى مرتبط نوشتم.

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط aragornna نمایش پست ها
    من ٦ ماهه كه سيكيورد كرديت كارد BoA رو دارم، تازگيا يه نامه واسم اومد از Capitol One كه بيا فلان كرديت كارد مارو بگير، و يه رمز داده كه اينو بزن تو سايتمون موقع اپلاي، زيرشم نوشته كه كرديت كارد pre-approved هست،
    حالا به نظرتون اگه اپلاي كنم ريجكت نميشم؟ آخه اينا اطلاعات منو از كجا اوردن كلا! من كه تازه اومدم و هيچ كرديتي ندارم...
    اطلاعات شما رو احتمالا موقع خرید چیزی حواستون نبوده و Opt-in کردید البته خیلی زرنگ هستند و کاری می کنند که شما متوجه نشید. احتمالا به شما لیمیت یا نرخ سود و بقیه مشخصاتی از کردیت کارتی که می ده نداده و اینها رو بعد از کردیت چکی که موقع ثبت نام انجام میدید بهتون میگه. اینها احتمالا یک Soft pull کردند و نامه رو دادند. شاید فقط برای یک سیکیورد کارت Pre-approved باشید.

اولین کردیت کارت من هم Capital One بود

نقل قول نوشته اصلی توسط rashidy_chem نمایش پست ها
    اینجا citi bank هم به دانشجوهایی که SSN ندارند کردیت کارت میده !! تازه secure هم نیست ... وقتی SSN اومد اطلاعات کردیت کارت روی شماره آپدیت میشه !
    بله..بنده گرفتم..اسم کارتش فوروارد است.. مخصوص دانشجوهای اینترنشنال..بدون اس اس ان..تا 7ماه ای پی آر صفر...و وقتی سوشیال بگیری هیستوریت آپدیت میشه...چندتا کوپن قهوه و یه لیوان در دار و یک جا کلیدی هم میده!!!!!!!!

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)