صفحه 160 از 179 نخستنخست ... 60110150151152153154155156157158159160161162163164165166167168169170 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,591 تا 1,600 , از مجموع 1781

موضوع: کدام بانک و چه نوع حسابی

ApplyAbroad Guru smonabav آواتار ها

پیش فرض پاسخ : کدام بانک و چه نوع حسابی

نقل قول نوشته اصلی توسط Isenberg نمایش پست ها
    سلام.
    این راسته که میگند Bank of America قراره حساب های ایرانی ها رو ببنده؟
    من شهری که هستم کوچیک هست و انتخاب های زیادی ندارم. دو سه تا موسسه مالی محلی هست فقط غیر از BOA.
    ممکنه برم یه شهر نزدیک حساب باز کنم توی یه بانک درست و حسابی یا خیلی به دردسر و مشکل میخورم؟
    پیشنهادتتون چیه؟
    ممنون
    راستش اینی که میگید رو من نشنیدم و بانک هم چیزی نگفته در این مورد بهم.

معمولا در این موارد بانک برای شما نامه ای میفرسته که توش از شما میخواد، مدارکی رو ارائه بدید که نشون بده شما به صورت قانونی در امریکا حضور دارید، بعد از اینکه اون مدارک رو ارائه دادید، موردی پیش نخواهد اومد.
    لطفا از پرسیدن سوالاتی که قابل طرح در فروم هستند به صورت پیام خصوصی خودداری کنید.

لطفا قبل از طرح سوال، از قابلیتی که فروم در اختیار شما گذاشته و اسمش "جـسـتـجـو" است، استفاده نمائید!!
    اهــدای سلول بنیادی - اهـــدای عضو - محک

Member SirM2X آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Computer Science

نقل قول نوشته اصلی توسط Isenberg نمایش پست ها
    سلام.
    این راسته که میگند Bank of America قراره حساب های ایرانی ها رو ببنده؟
    من شهری که هستم کوچیک هست و انتخاب های زیادی ندارم. دو سه تا موسسه مالی محلی هست فقط غیر از BOA.
    ممکنه برم یه شهر نزدیک حساب باز کنم توی یه بانک درست و حسابی یا خیلی به دردسر و مشکل میخورم؟
    پیشنهادتتون چیه؟
    ممنون
    همون طوری که دوستمون گفتن، BoA هر ازچند گاهی این بازی رو در میاره که زنگ میزنه میگه نیاز به اطلاعات بیشتری داریم. بعد شما ارائه میدی و حل میشه. البته برای یکی از دوستان من این مورد پیش اومده که بعد از ارائه دادن اطلاعات، حسابش رو فریز کردن. بعد مجبور شده زنگ بزنه بگه چه خبره، و اونها بگن ئه حواسمون نبود یا یه دلیل مسخره بیارن، ولی بعدش همیشه دوباره اوکی شده.
    کلا BoA بانک مسخره ای هست (مگه اینکه بخواین وام ماشین بگیرین که من شنیدم آفر خوب میده).
    همین دیروز دوباره به من زنگ زدن و ویس میل گذاشتن که نیاز به اطلاعات بیشتر داریم (و اصلا همینطور شد که سر به این تاپیک زدم ببینم کسی اخیرا در این مورد براش پیش اومده یا نه که بعد شروع کردم به ارسال پست )

Member SirM2X آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Computer Science

نقل قول نوشته اصلی توسط SirM2X نمایش پست ها
    همون طوری که دوستمون گفتن، BoA هر ازچند گاهی این بازی رو در میاره که زنگ میزنه میگه نیاز به اطلاعات بیشتری داریم. بعد شما ارائه میدی و حل میشه. البته برای یکی از دوستان من این مورد پیش اومده که بعد از ارائه دادن اطلاعات، حسابش رو فریز کردن. بعد مجبور شده زنگ بزنه بگه چه خبره، و اونها بگن ئه حواسمون نبود یا یه دلیل مسخره بیارن، ولی بعدش همیشه دوباره اوکی شده.
    کلا BoA بانک مسخره ای هست (مگه اینکه بخواین وام ماشین بگیرین که من شنیدم آفر خوب میده).
    همین دیروز دوباره به من زنگ زدن و ویس میل گذاشتن که نیاز به اطلاعات بیشتر داریم (و اصلا همینطور شد که سر به این تاپیک زدم ببینم کسی اخیرا در این مورد براش پیش اومده یا نه که بعد شروع کردم به ارسال پست )
    آپدیت کوچولو:
    این دفعه برام در خونه نامه هم فرستادن. زنگ زدم، یارو اصلا نمیدونست من کی ام! بعد این حس بهم دست داد که اون تیمی که مسئول این کارا هستن، کلا دسترسی زیادی به اطلاعات ندارن. یارو آدرس آمریکام رو هم نپرسید و وقتی گفتم آدرسم فلان جاس، یکم گیج زد و پرسید یعنی الان آمریکایی؟؟!
    خلاصه اینکه تجربه مضحکی بود... با توجه به اینکه بعد از 2 سال و نیم اولین باره برای من این مورد پیش میاد، تنها نتیجه ای که تونستم بگیرم این بود که دلیل تماسشون ممکنه این باشه که من چند ماهی هست که دیگه Paycheck هام رو به اون حساب واریز نمیکنم و مقدار پولش رو مینیمم نگه داشتم. اینا یه حساب کم فعالیت پیدا کردن که صاحبش ایرانی بوده و پولی هم بهش دیگه واریز نشده، گفتن یه زنگی بزنیم ببینیم چی به چیه.

Member ahmadrezaamin آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    IT Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط SirM2X نمایش پست ها
    آپدیت کوچولو:
    این دفعه برام در خونه نامه هم فرستادن. زنگ زدم، یارو اصلا نمیدونست من کی ام! بعد این حس بهم دست داد که اون تیمی که مسئول این کارا هستن، کلا دسترسی زیادی به اطلاعات ندارن. یارو آدرس آمریکام رو هم نپرسید و وقتی گفتم آدرسم فلان جاس، یکم گیج زد و پرسید یعنی الان آمریکایی؟؟!
    خلاصه اینکه تجربه مضحکی بود... با توجه به اینکه بعد از 2 سال و نیم اولین باره برای من این مورد پیش میاد، تنها نتیجه ای که تونستم بگیرم این بود که دلیل تماسشون ممکنه این باشه که من چند ماهی هست که دیگه Paycheck هام رو به اون حساب واریز نمیکنم و مقدار پولش رو مینیمم نگه داشتم. اینا یه حساب کم فعالیت پیدا کردن که صاحبش ایرانی بوده و پولی هم بهش دیگه واریز نشده، گفتن یه زنگی بزنیم ببینیم چی به چیه.

کاملا موافقم در مورد BOA ، کلا خیلی بانک به درد بخوری نیست و زیاد بازی داره. منم چند ماه پیش که داشت مدت OPT ایم تموم می شد برام نامه فرستادن که مدارک جدید بیار وگرنه مجبوریم حسابت رو فریز کنیم. منم رفتم اونجا گفتم من مدارک جدید ندارم چون منتظرم که کارت OPT Extension برام بیاد. اما طبق فلان قانون اقامت من قانونیه و هیچ مشکلی نداره. بعد از 100 بار زنگ زدن به همه جا گفتن متاسفیم، گارانتی نیست که درخواست شما برای OPT Extension حتما approve بشه و ما مجبوریم که اکانت شما رو فریز کنیم تا مدارک جدیدی بیارید. منم همه پولامو کشیدم بیرون و انتقال دادم به chase ، مشکل بزرگتر این بود که 2 هفته بعد حساب کردیت کارتمو کلا بستن و وقتی که مدارک جدید تحویل دادم 2 بار hard inquiry زدن تا حسابو مجددا باز کنن. تنها دلیلی که نمی خواستم اون کردیت کارتو از دست بدم این بود که اولین کردیت کارتم بود و بسته شدنش در سابقه کردیتم تاثیر داشت وگرنه کلا همه حسابامو تو BOA می بستم. واقعا اعصابمو خورد کردن.

ApplyAbroad Hero robotic آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مهندسی

نقل قول نوشته اصلی توسط ahmadrezaamin نمایش پست ها
    تنها دلیلی که نمی خواستم اون کردیت کارتو از دست بدم این بود که اولین کردیت کارتم بود و بسته شدنش در سابقه کردیتم تاثیر داشت وگرنه کلا همه حسابامو تو BOA می بستم.
    حدودا 15 تا نمره می افتد
    حالا به جای 740 مثلا بشود 725 یا به جای 720 بشود 705 مشکلی پیش می آید؟
    هرکه را اسرار حق آموختند
    مهر کردند و دهانش دوختند

Member ahmadrezaamin آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    IT Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط robotic نمایش پست ها
    حدودا 15 تا نمره می افتد
    حالا به جای 740 مثلا بشود 725 یا به جای 720 بشود 705 مشکلی پیش می آید؟
    بیشتر سابقه مدنظرم بود (Age of Credit History) نه لزوما پایین اومدن score.

برای منم دقیقا همینجوری شد
    حساب کردیتم بستن

نقل قول نوشته اصلی توسط ahmadrezaamin نمایش پست ها
    کاملا موافقم در مورد BOA ، کلا خیلی بانک به درد بخوری نیست و زیاد بازی داره. منم چند ماه پیش که داشت مدت OPT ایم تموم می شد برام نامه فرستادن که مدارک جدید بیار وگرنه مجبوریم حسابت رو فریز کنیم. منم رفتم اونجا گفتم من مدارک جدید ندارم چون منتظرم که کارت OPT Extension برام بیاد. اما طبق فلان قانون اقامت من قانونیه و هیچ مشکلی نداره. بعد از 100 بار زنگ زدن به همه جا گفتن متاسفیم، گارانتی نیست که درخواست شما برای OPT Extension حتما approve بشه و ما مجبوریم که اکانت شما رو فریز کنیم تا مدارک جدیدی بیارید. منم همه پولامو کشیدم بیرون و انتقال دادم به chase ، مشکل بزرگتر این بود که 2 هفته بعد حساب کردیت کارتمو کلا بستن و وقتی که مدارک جدید تحویل دادم 2 بار hard inquiry زدن تا حسابو مجددا باز کنن. تنها دلیلی که نمی خواستم اون کردیت کارتو از دست بدم این بود که اولین کردیت کارتم بود و بسته شدنش در سابقه کردیتم تاثیر داشت وگرنه کلا همه حسابامو تو BOA می بستم. واقعا اعصابمو خورد کردن.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mehrdadee88 نمایش پست ها
    هیچ دلیلی نداره که بارِ اول حتما Secure بگیرید. واسه ی Bank of America، اگر حساب Checking دارید و موجودیش به صورت میانگین در 3 ماه اخیر حدودای 5000 دلار باشه بهتون کردیت کارت میدن (Unsecureی cash back). این رو من کارمند بانک بهم گفت (2 سالِ قبل) هم خودم و 3 تا دیگه از بچه ها به همین روش کارت گرفتیم.

راهِ بعدی این هستش که از دوستاتون (که سابقه ی خوبی دارند) بخواهید شما را دعوت کنند . American EX و Discover تو این موارد و واسه دانشجو ها آفر خوبی میدهند.

نکته: با وجود این همه کارت اعتباری تو آمریکا، حتما کارت بدون فی (Annual Fee) بگیرید. من بارِ اول کارت Cash back با 3% روی خرید از سوپرمارکت و 1% بقیه جاها داشتم ولی 45 دلار فی داشت. بعد از اینکه کارت دوم رو با همین مشخصات از یه شرکت دیگه گرفتم (بدون فی)، فهمیدم که چه پولِ الکی واسه ی فی دارم میدم. رفتم بانک و با کارمندشون حرف زدم. بهش گفتم یا فی رو حذف کنید مثل شرکت X یا کارت رو ببندید و حساب Checking رو هم می بندم. یکی دو تا جا تلفن زد و گفت "چون بدهی نداشته کارتت و به موقع پرداخت شده، اون فی رو حذف می کنیم".

خلاصه بارِ اول گول این بانک ها رو نخورید شبیه ما. شما با کارتتون هر جا خرید کنید اگه شرکت Visa یا Mastercard باشه 3% از اون خرید واسه ی بانک میره. این نرخ واسه ی Discover و AmeX به ترتیب 4.5 و 6 درصد هستش. در نتیجه، خرید با کردیت کارت خیلی به نفع اون بانک هستش و باهاتون معمولا راه میاند.
    با تشکر از جواب کاملتون. من BOA حساب باز نکردم به همین دلایلی اینجا داره بحث میشه، اگه بشه هم باز نخواهم کرد. بانک TD دارم که تو همه جای آمریکا شعبه نداره هر چند حساب چکینگ فکر نکنم زیاد مهم باشه کجا باشه.

الان همان درخواست کارت سکیور من به خاطر حماقت مسئول بانک رد شده!!!!!!!!! داستانش خیلی مفصله و خودشون هم نمیدونن دقیق چطوری شده! و من نمیدونم چه تاثیراتی میتونه داشته باشه در آینده نزدیک یا دور(؟؟)

دوست من اسکور 763 داره و خودشAmerican EX و Discover داره. آیا معرفی ایشون تاثیری میتونه داشته باشه که من دیسکاور رو بگیرم و رد نشم؟ (خودش کارت اولش همین بوده). چون چیزی که ایشون به من نشون دادن در بخش معرفی (تو سایت دیسکاور) صرفا یه پولی هدیه به ایشون (و فکر کنم خود من) داده میشه و نکته ای در مورد اثرش رو درخواست فرد معرفی شده نگفته.

ApplyAbroad Guru smonabav آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط usphys نمایش پست ها
    با تشکر از جواب کاملتون. من BOA حساب باز نکردم به همین دلایلی اینجا داره بحث میشه، اگه بشه هم باز نخواهم کرد. بانک TD دارم که تو همه جای آمریکا شعبه نداره هر چند حساب چکینگ فکر نکنم زیاد مهم باشه کجا باشه.

الان همان درخواست کارت سکیور من به خاطر حماقت مسئول بانک رد شده!!!!!!!!! داستانش خیلی مفصله و خودشون هم نمیدونن دقیق چطوری شده! و من نمیدونم چه تاثیراتی میتونه داشته باشه در آینده نزدیک یا دور(؟؟)

دوست من اسکور 763 داره و خودشAmerican EX و Discover داره. آیا معرفی ایشون تاثیری میتونه داشته باشه که من دیسکاور رو بگیرم و رد نشم؟ (خودش کارت اولش همین بوده). چون چیزی که ایشون به من نشون دادن در بخش معرفی (تو سایت دیسکاور) صرفا یه پولی هدیه به ایشون (و فکر کنم خود من) داده میشه و نکته ای در مورد اثرش رو درخواست فرد معرفی شده نگفته.

درخواست کردیت کارت، چه رد بشه/موافقت بشه، تا 2 سال در سابقه کردیت شما، خواهد بود، بعد از 2 سال حذف میشه (البته بعد از 6 ماه اون اثر "اولیه" اش رو از دست میده)

اینکه اسکور کسی که شما رو معرفی میکنه (برای دریافت کردیت کارت) چقدر باشه، هیچ تاثیری در پذیرفته/رد شدن درخواست شما نداره و فقط همون bonus هست که به ایشون و شما تعلق میگیره
    لطفا از پرسیدن سوالاتی که قابل طرح در فروم هستند به صورت پیام خصوصی خودداری کنید.

لطفا قبل از طرح سوال، از قابلیتی که فروم در اختیار شما گذاشته و اسمش "جـسـتـجـو" است، استفاده نمائید!!
    اهــدای سلول بنیادی - اهـــدای عضو - محک

Junior Member

چه راهکاری وجود داره که هر چه سریعتر از چیزی که نمره کردیت رو داره خراب می کنه خبر دار بشی ؟ منظورم یک identity theft یا یک hard inquiry بیجا هست.

Checking your credit report often is important, especially since a report from the Federal Trade Commission found that 1 in 5 people have disputed at least 1 error on their credit report that had to be corrected by a credit-reporting agency.3 These errors could damage your credit and may be caused by identity theft – the fastest-growing crime in America.4

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)