صفحه 164 از 179 نخستنخست ... 64114154155156157158159160161162163164165166167168169170171172173174 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,631 تا 1,640 , از مجموع 1781

موضوع: کدام بانک و چه نوع حسابی

ApplyAbroad Guru Mehrad آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Sociology, MA / Electrical Engineering, BSc

پیش فرض پاسخ : کدام بانک و چه نوع حسابی

نقل قول نوشته اصلی توسط EHSM نمایش پست ها
    دوستان نظرتون در مورد کردیت کارد American Express Blue Cash Everyday چیه؟ ظاهرا فی سایانه نداره.
    کارت خیلی خوبیه. برای گرفتنش باید نمره کردیت خوب داشته باشید. در پستهای قبلی توضیح بیشتر در مورد این کارت هست.
    (and whoever trusts in God, He is sufficient for him ... (65-3 ...
    لطفا پیش از گذاشتن پیام، موضوعهای مرتبط و بخش ویکی رو ببینید. شرمنده، امكان پاسخگويى فورى به سوالها رو ندارم. پاسخ بسیاری سوالها درباره تحصیل در آمریکا رو در پیوست اولین پستم يا تاپيكهاى مرتبط نوشتم.

Member
    رشته و دانشگاه
    نرم افزار کامپیوتر - آزاد شیراز

من همزمان هم کارت Discover it و هم AMEX اومد به نظر شما اشکال داره هر دو رو داشته باشم مثلا خانمم با Discover کار کنه من با AMEX ؟ اگر مزیتی نداره یکیش رو حذف کنم ؟
    ممنون

رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط ardymary نمایش پست ها
    من همزمان هم کارت Discover it و هم AMEX اومد به نظر شما اشکال داره هر دو رو داشته باشم مثلا خانمم با Discover کار کنه من با AMEX ؟ اگر مزیتی نداره یکیش رو حذف کنم ؟
    ممنون
    الان که کارت رو دادن دیگه فایده ای نداره که ببندید. همینها رو با رعایت نکاتی که در پستهای قبلی توضیح دادم استفاده کنید و برای خودتون سابقه بسازید. به این زودیها هم دنبال کارت جدید نباشید. در ضمن استفاده از کارتها در صورتی به سابقه خانمتون کمک می کنه که به عنوان authorized user با مسؤولیت پرداخت به حساب شما اضافه شده باشه.
    لطفا پیش از گذاشتن پیام، موضوعهای مرتبط و بخش ویکی رو ببینید. شرمنده، امكان پاسخگويى فورى به سوالها رو ندارم. پاسخ بسیاری سوالها درباره تحصیل در آمریکا رو در پیوست اولین پستم يا تاپيكهاى مرتبط نوشتم.

Member
    رشته و دانشگاه
    نرم افزار کامپیوتر - آزاد شیراز

نقل قول نوشته اصلی توسط Mehrad نمایش پست ها
    الان که کارت رو دادن دیگه فایده ای نداره که ببندید. همینها رو با رعایت نکاتی که در پستهای قبلی توضیح دادم استفاده کنید و برای خودتون سابقه بسازید. به این زودیها هم دنبال کارت جدید نباشید. در ضمن استفاده از کارتها در صورتی به سابقه خانمتون کمک می کنه که به عنوان authorized user با مسؤولیت پرداخت به حساب شما اضافه شده باشه.
    ممنون از راهنمايي ، بانك تعرف مي كنه يا خودم هم دسترسي دارم

من تجربه اش رو دارم:

AMEX
    میتونید آنلاین فرمی رو پر کنید برای ایجاد کاربر دوم. احتمالا SSN میخواد در فرم آنلاین. من چون همسرم سوشال نداره یه عددی الکی زدم. بعدا از طزف AMEX زنگ زدند برای پروسس درخواست من. و من توضیح دادم که چرا الکی یه عددی برای سوشال زدم. مشکلی نبود و اونها یه کارت برای همسرم صادر کردند و اومد. مسئولیت پرداخت با منه و نه با همسرم. بنابراین فکر نمیکنم برای همسرم سابقه ای حساب شه.

Discover
    اجازه نمیده برای همسرتون کارت بگیرید اگه سوشال ندازن. اگه فقط میخواید یه کارتی همسرتون داشته باشند، دیسکاور کارت دوم رو باز به نام شما صادر میکنه میفرسته. همسرتون میتونن از کارت دوم استفاده کنند که به نام شماست. ممکنه یه فروشگاه آی دی چک کنه و به همسر شما اجازه خرید نده البته. خیلی جاها چک نمیکنند. باید ذکر کنم کلا اینکه همسر شما از کارتی به نام شما استفاده کنند غیر قانونی نیست فقط بعضی وقتا ممکنه نشه.

باز خودتتون چک کنید

رشته و دانشگاه

به توضیحات دوستمون دو نکته اضافه کنم. عملکرد بانکها در مورد authorized user متفاوته. باید زنگ بزنید و از خودشون بخواهید که همسر شما رو به عنوان authorized user با مسؤولیت پرداخت اضافه کنن. البته مسؤول پرداخت واقعی صاحب حسابه حتی اگه بانک نفر دوم رو با مسؤولیت پرداخت به کارت اضافه کنه. ولی وقتی بانک موقع اضافه کردن authorized user این گزینه رو برای نفر دومی در نظر بگیره، برای authorized user سابقه کردیت ساخته میشه حتی اگه این نفر دوم هیچ پرداختی انجام نده و همه پرداختها توسط صاحب اصلی حساب انجام بشه.

نکته دوم اینکه برخی بانکها اصلا این گزینه authorized user با مسؤولیت پرداخت رو ممکنه نداشته باشن. یعنی میگن ما فقط کارت به اسم نفر دوم صادر میکنیم و مسؤولیت پرداخت در هر حال برعهده صاحب اصلی حسابه. در این حالت بستگی داره که نحوه گزارش دهی بانک چطور باشه. ممکنه برای نفر دوم سابقه کردیت ساخته بشه و ممکنه ساخته نشه.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    UIUC

ممنون
    کارت باز شده را تا جای ممکن نبندید. باز نگه داشتنش به میانگین عمر اکانت ها در طولانی مدت کمک می کنه

سلام
    كسي اينجا تونسته براي F2 با يا بدون داشتن Tax Id Number كرديت كارت مجزا باز كنه يا اون رو به صورت Authorized user با مسئوليت پرداخت به كرديت كارتش ادد كنه؟

Never Give In, Never Give Up

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Mehrad نمایش پست ها
    به توضیحات دوستمون دو نکته اضافه کنم. عملکرد بانکها در مورد authorized user متفاوته. باید زنگ بزنید و از خودشون بخواهید که همسر شما رو به عنوان authorized user با مسؤولیت پرداخت اضافه کنن. البته مسؤول پرداخت واقعی صاحب حسابه حتی اگه بانک نفر دوم رو با مسؤولیت پرداخت به کارت اضافه کنه. ولی وقتی بانک موقع اضافه کردن authorized user این گزینه رو برای نفر دومی در نظر بگیره، برای authorized user سابقه کردیت ساخته میشه حتی اگه این نفر دوم هیچ پرداختی انجام نده و همه پرداختها توسط صاحب اصلی حساب انجام بشه.

نکته دوم اینکه برخی بانکها اصلا این گزینه authorized user با مسؤولیت پرداخت رو ممکنه نداشته باشن. یعنی میگن ما فقط کارت به اسم نفر دوم صادر میکنیم و مسؤولیت پرداخت در هر حال برعهده صاحب اصلی حسابه. در این حالت بستگی داره که نحوه گزارش دهی بانک چطور باشه. ممکنه برای نفر دوم سابقه کردیت ساخته بشه و ممکنه ساخته نشه.
    چه مزیتی داره که زن و شوهر هر دوتا شون سابقه کردیت داشته باشند؟

رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط hosein2 نمایش پست ها
    چه مزیتی داره که زن و شوهر هر دوتا شون سابقه کردیت داشته باشند؟
    اگه هر کدومشون احتیاج به وام ماشین یا وام منزل پیدا کنن، سابقه کردیت مهمه. و خیلی موارد دیگه. مثلا برخی شرکتهای مخابراتی یا برق یا گاز سابقه کردیت میخوان. برای بیمه ماشین هم همینطور. اگه کسی سابقه کردیت نداشته باشه هم میتونه این چیزا رو بگیره ولی نرخ بهره یا شرایط وام یا بیمه خیلی فرق می کنه با کسی که سابقه کردیت خوب داره.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)