صفحه 165 از 179 نخستنخست ... 65115155156157158159160161162163164165166167168169170171172173174175 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,641 تا 1,650 , از مجموع 1781

موضوع: کدام بانک و چه نوع حسابی

Junior Member

پیش فرض پاسخ : کدام بانک و چه نوع حسابی

مثلا برای خرید خونه ، میان درامد زوج رو با هم حساب می کنند و مقداری که هر دو تاشون قسط دیگر چیزا رو مثل ماشین دارند ، حساب می کنند که توانایی پرداخت قسط خونه رو داره یا نه ؟ پس سوال اینجاست ، چه فایده ای داره که هر کدوم از زوجین بخواهد با حساب خودش ماشین یا خونه بخره که نیاز داشته باشند هر دوتاشون حساب کردیت داشته باشند؟
    یعنی می خوام بگم یه جورایی مستحبه که هر دوتاشون سابقه کردیت داشته باشند ، این هم مستحب سفارش نشده (: درست فهمیدم ؟

ApplyAbroad Guru Mehrad آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Sociology, MA / Electrical Engineering, BSc

نقل قول نوشته اصلی توسط hosein2 نمایش پست ها
    مثلا برای خرید خونه ، میان درامد زوج رو با هم حساب می کنند و مقداری که هر دو تاشون قسط دیگر چیزا رو مثل ماشین دارند ، حساب می کنند که توانایی پرداخت قسط خونه رو داره یا نه ؟ پس سوال اینجاست ، چه فایده ای داره که هر کدوم از زوجین بخواهد با حساب خودش ماشین یا خونه بخره که نیاز داشته باشند هر دوتاشون حساب کردیت داشته باشند؟
    یعنی می خوام بگم یه جورایی مستحبه که هر دوتاشون سابقه کردیت داشته باشند ، این هم مستحب سفارش نشده (: درست فهمیدم ؟
    نه. برای وام خونه یا وام ماشین و امثالهم درآمد و بدهیها و سابقه کردیت فرد تقاضا کننده رو در نظر میگیرن نه هر دو نفرشون. مگه اینکه هر دو نفر بخوان به صورت مشترک تقاضای وام بکنن که در اون صورت سابقه کردیت و درآمد و بدهیهای هر دو نفر رو می بینن. ولی ممکنه یک نفر بخواد مستقلا و بدون دخالت دادن همسرش تقاضای وام بکنه به هر دلیلی. برای این کار باید سابقه کردیت داشته باشه.
    (and whoever trusts in God, He is sufficient for him ... (65-3 ...
    لطفا پیش از گذاشتن پیام، موضوعهای مرتبط و بخش ویکی رو ببینید. شرمنده، امكان پاسخگويى فورى به سوالها رو ندارم. پاسخ بسیاری سوالها درباره تحصیل در آمریکا رو در پیوست اولین پستم يا تاپيكهاى مرتبط نوشتم.

ApplyAbroad Guru

سابقه کردیت فقط برای خرید خونه و ماشین و ... نیست که فکر کنید خب یکی داشته باشه کافی است. شما اگه بخواهید یک ماشین rental بگیرید برای یک روز، بدون کردیت کارت (و طبیعتا سابقه کردیت) احتمالا خیلی از جاها بهتون نمیدن. اگه بخواهید یک گوشی موبایل با قرارداد بگیرید بدون سابقه کردیت شاید بهتون ندن. برای خیلی کارها که شاید در نگاه اول به نظرتون نرسه، سابقه کردیت لازمه و دلیلی نداره یک زوج فقط یک نفرشون سابقه کردیت درست کنه وقتی بدون هیچ هزینه ای میشه برای هر دو درست کرد.

Junior Member

حالا برای اینکه سابقه کردیت ساخته بشه ، کدومش راحت تر و سریعتر هست ، اینکه قبض آبی یا برقی یا گازی به نام همسرم کنم راحتتر هست ، یا اینکه کردیت کارت اپلای کنه یا اینکه مسئولیت پرداخت داشته باشه با کردیت خودم ؟

ApplyAbroad Guru Mehrad آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Sociology, MA / Electrical Engineering, BSc

حالا برای اینکه سابقه کردیت ساخته بشه ، کدومش راحت تر و سریعتر هست ، اینکه قبض آبی یا برقی یا گازی به نام همسرم کنم راحتتر هست ، یا اینکه کردیت کارت اپلای کنه یا اینکه مسئولیت پرداخت داشته باشه با کردیت خودم ؟
    قبض آب و برق و گاز در بیشتر موارد کمکی به ساختن سابقه کردیت نمی کنه چون معمولا گزارش نمیشه. اگه پرداختها به موقع انجام نشه، می تونه اثر منفی داشته باشه ولی پرداخت این قبضها معمولا در سابقه کردیت دیده نمیشه.

راحت ترین راه ساختن سابقه کردیت برای همسر مشترک کردن کردیت کارت هست با مسؤولیت پرداخت. اپلای کردن برای کردیت کارت (اگه کارت خیلی خوب باشه) برای کسی که اصلا سابقه نداره می تونه منجر به رد شدن و Hard inquiry بیخودی بشه که تاثیر منفی داره. برای توضیح بیشتر در مورد کلیات میتونید این پست و پستهای بعدیش رو ببینید:

http://www.applyabroad.org/forum/sho...l=1#post923667
    (and whoever trusts in God, He is sufficient for him ... (65-3 ...
    لطفا پیش از گذاشتن پیام، موضوعهای مرتبط و بخش ویکی رو ببینید. شرمنده، امكان پاسخگويى فورى به سوالها رو ندارم. پاسخ بسیاری سوالها درباره تحصیل در آمریکا رو در پیوست اولین پستم يا تاپيكهاى مرتبط نوشتم.

Member mehrad0098 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مکانیک ت.مرکز

سلام دوستان من تازه وارد امریکا شدم به نطر شما چه نوع حسابی و در کدام بانک باز کنم؟
    کیس:3*****2017
    ds260: 5/5/2016
    نتیجه: ویزا یک ضرب
    اولین ورود:20/feb/2017

Member SirM2X آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Computer Science

نقل قول نوشته اصلی توسط mehrad0098 نمایش پست ها
    سلام دوستان من تازه وارد امریکا شدم به نطر شما چه نوع حسابی و در کدام بانک باز کنم؟
    حساب سیوینگ اکثر بانکها به درد نمیخوره. توصیه من باز کردن یه حساب Checking در بانک 5/3 هست (Fifth third bank). یه دانشجوی جدید چند روز پیش اومده بود دانشگاه ما، بچه ها بردن اونجا براش حساب باز کردن. تنها داشتن مدارک دانشجویی و پاسپورت کافیه. الان برای افتتاح حساب هم 200$ به صورت Bonus بهتون پرداخت میکنه.

رشته و دانشگاه
    مکانیک ت.مرکز

نقل قول نوشته اصلی توسط SirM2X نمایش پست ها
    حساب سیوینگ اکثر بانکها به درد نمیخوره. توصیه من باز کردن یه حساب Checking در بانک 5/3 هست (Fifth third bank). یه دانشجوی جدید چند روز پیش اومده بود دانشگاه ما، بچه ها بردن اونجا براش حساب باز کردن. تنها داشتن مدارک دانشجویی و پاسپورت کافیه. الان برای افتتاح حساب هم 200$ به صورت Bonus بهتون پرداخت میکنه.
    سلام
    من اقامت امریکا دارم و ازین لحاظ راحتم
    این نوع حساب ها چه ویزگی هایی داره؟ و این که برای اینده هم مناسبه ؟ از لحاظ وام و ... میگم

Member SirM2X آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Computer Science

نقل قول نوشته اصلی توسط mehrad0098 نمایش پست ها
    سلام
    من اقامت امریکا دارم و ازین لحاظ راحتم
    این نوع حساب ها چه ویزگی هایی داره؟ و این که برای اینده هم مناسبه ؟ از لحاظ وام و ... میگم
    هیچ ویژگی خاصی نداره،فقط پول رو به جای زیر بالش میشه گذاشت تو اون حساب
    مثل حساب جاری هست و با debit card میتونی استفاده کنی ازش. برای وام و ... بیشتر به کردیت اسکور و خود بانک ربط داره تا اینکه چه مدل حسابی داشته باشی.

رشته و دانشگاه
    مکانیک ت.مرکز

نقل قول نوشته اصلی توسط SirM2X نمایش پست ها
    هیچ ویژگی خاصی نداره،فقط پول رو به جای زیر بالش میشه گذاشت تو اون حساب
    مثل حساب جاری هست و با debit card میتونی استفاده کنی ازش. برای وام و ... بیشتر به کردیت اسکور و خود بانک ربط داره تا اینکه چه مدل حسابی داشته باشی.
    پس توصیه ی شما حساب چکینگ هست؟
    این نوع حسابها کردیت کارت هم میدن؟
    و اینکه کدوم بانک رو شما توصیه میکنید؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)