صفحه 167 از 179 نخستنخست ... 67117157158159160161162163164165166167168169170171172173174175176177 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,661 تا 1,670 , از مجموع 1781

موضوع: کدام بانک و چه نوع حسابی

ApplyAbroad Guru Mehrad آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Sociology, MA / Electrical Engineering, BSc

پیش فرض پاسخ : کدام بانک و چه نوع حسابی

نقل قول نوشته اصلی توسط USA_BOY نمایش پست ها
    کپیتال وان یکی از بدترین هاست. تا وقتی دیسکاور و امکس به این راحتی کردیت کارت میدن چرا برید سراغ کپیتال وان؟
    Discover و Amex به همه به این راحتی کارت نمیدن. خود من در دوران بی‌ تجربگی هر دو رو اپلای کردم و رجکت شدم و بعدها گرفتم. همین دوستمون هم گفت که اولش Discover رجکت شده و بعدا گرفته. این چیزا مقداری شانسی‌ هم هست. کسانی رو دیدم که با شرایط مشابه (از نظر تازه وارد بودن به آمریکا) برای Discover اپلای کردن، بعضی‌ تونستن بگیرن و بعضی‌ نتونستن.
    (and whoever trusts in God, He is sufficient for him ... (65-3 ...
    لطفا پیش از گذاشتن پیام، موضوعهای مرتبط و بخش ویکی رو ببینید. شرمنده، امكان پاسخگويى فورى به سوالها رو ندارم. پاسخ بسیاری سوالها درباره تحصیل در آمریکا رو در پیوست اولین پستم يا تاپيكهاى مرتبط نوشتم.

رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط mehdizad88 نمایش پست ها
    مهراد جان البته بنده هم با این طناب شما در چاه کپیتال وان رفتم! :دی البته نه اینکه مسئولش شما باشید ولی از اونجایی که برای اولین کردیت کارتم از دیسکاور و ولزفارگو به دلیل نوشتن اطلاعات واقعی درامد و حسابم ریجکت شدم، به سفارش شما که کپیتال وان راحت کردیت کارت میده، برای journey اپلای کردم و خوب البته خیلی هم خوش شانس بودم که اکسپت شد و الان بعد حدود یک سال و سه ماه نمره کردیتم 740 شده و یه دیسکاور هم باز کردم. اما مشکلم اینه که سقف کردیتم هنوز خیلی پایینه، مال کپیتال وان journey اولش 300 تا بود که بعد چند بار درخواست الان شده 1000 دلار و دیسکاور هم 1750 بود که الان شده 2000 دلار!! در حالی که می بینم دوستانی که خیلی عمر کردیتشون از من کمتره مثلاً کردیت لاین دیسکاورشون به 7000 دلار هم رسیده... حالا واقعاً انتظاری از کپیتال وان ندارم چون هم کارتش، کردیت دانشجویی هست و هم کلاً داغونه ولی نمی دونم چطوری سقف کردیت دیسکاور رو زیاد کنم! یه بارم درخواست دادم رد کردن...
    من Capital One رو توصیه نکردم فقط تجربیات خودم رو نوشتم. Discover هم مدت‌ها سقف کردیت من رو زیاد نمیکرد. من هم تقریبا بیخیال شده بودم و استفاده آنچنانی نمیکردم چون در اون دوره از Chase Freedom به اندازه کافی‌ درامد داشتم. بعد یهو خودشون سقف کردیت من رو به طور قابل ملاحظه‌ای بالا بردن و گفتن تو رو خدا از این کارت Discover خودت استفاده کن. الان گاهی‌ از Discover استفاده می‌کنم برای Discover Deals و همینطور cashback‌ هایی‌ که هر ۳ ماه یک بار می‌گذاره.
    لطفا پیش از گذاشتن پیام، موضوعهای مرتبط و بخش ویکی رو ببینید. شرمنده، امكان پاسخگويى فورى به سوالها رو ندارم. پاسخ بسیاری سوالها درباره تحصیل در آمریکا رو در پیوست اولین پستم يا تاپيكهاى مرتبط نوشتم.

Junior Member USA_BOY آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Eng, New England

نقل قول نوشته اصلی توسط Mehrad نمایش پست ها
    Discover و Amex به همه به این راحتی کارت نمیدن. خود من در دوران بی‌ تجربگی هر دو رو اپلای کردم و رجکت شدم و بعدها گرفتم. همین دوستمون هم گفت که اولش Discover رجکت شده و بعدا گرفته. این چیزا مقداری شانسی‌ هم هست. کسانی رو دیدم که با شرایط مشابه (از نظر تازه وارد بودن به آمریکا) برای Discover اپلای کردن، بعضی‌ تونستن بگیرن و بعضی‌ نتونستن.
    طبق تجربه من نداشتن کردیت کارت خیلی بهتر از داشتن یک کارت بد هست. کپیتال وان دقیقا نمونه ی دزد سر گردنه هست.

رشته و دانشگاه

احتمالا در خبرها خوندید که برادران زحمتکش هکر اطلاعات اداره اعتبارسنجی Equifax رو مورد عنایت قرار دادن. این یکی از بدترین موارد سرقت اطلاعات هست و با اطلاعاتی که دزدیده شده خیلی سوء استفاده های زیادی میشه کرد. برای توضیح بیشتر این وبسایت رو ببینید

https://www.equifaxsecurity2017.com

جالبه که قضیه در ماه می اتفاق افتاده و اینها تازه آخر جولای متوجه شدن و دیروز اطلاع رسانی کردن. از طریق همین وبسایت می تونید چک کنید که آیا شما هم جزء کسانی بودید که اطلاعاتشون مورد دستبرد قرار گرفته یا نه. Equifax از طریق همین وبسایت به همه به مدت یک سال سرویس رایگان مونیتورینگ کردیت میده.

احتمالا در خبرها خوندید که برادران زحمتکش هکر اطلاعات اداره اعتبارسنجی Equifax رو مورد عنایت قرار دادن. این یکی از بدترین موارد سرقت اطلاعات هست و با اطلاعاتی که دزدیده شده خیلی سوء استفاده های زیادی میشه کرد. برای توضیح بیشتر این وبسایت رو ببینید

جالبه که قضیه در ماه می اتفاق افتاده و اینها تازه آخر جولای متوجه شدن و دیروز اطلاع رسانی کردن. از طریق همین وبسایت می تونید چک کنید که آیا شما هم جزء کسانی بودید که اطلاعاتشون مورد دستبرد قرار گرفته یا نه. Equifax از طریق همین وبسایت به همه به مدت یک سال سرویس رایگان مونیتورینگ کردیت میده.
    مثلا اگر یکی از اطلاعاتی که سرقت شده شماره SSN و تاریخ تولد فرد باشه، الان با دادن یکسال رایگان مونیتورینگ ایا این موضوع حل میشه؟ شماره SSN و تاریخ تولد ما تا اخر عمر تغییر نخواهد کرد و شاید اون هکرها 5 سال دیگه از این اطلاعات بخوان سوء استفاده کنن نه الان
    شنیدم که خیلی از سهام داران بزرگ شرکت قبل از اعلان عمومی سرقت اطلاعات، سهام خودشون رو واگذار کردن و الان سهام Equifax بعد از اعلان عمومی به شدت افت کرده

Never Give In, Never Give Up

رشته و دانشگاه

طبق تجربه من نداشتن کردیت کارت خیلی بهتر از داشتن یک کارت بد هست. کپیتال وان دقیقا نمونه ی دزد سر گردنه هست.
    من هم همیشه در پستهام همین رو توصیه کردم که اولین کارتتون رو از بانک بد نگیرید. ولی به هر حال این هم راهی برای شروع سابقه کردیت هست. وقتی یک سال با رعایت نکاتی که گفتم سابقه کردیت برای خودتون بسازید، بعدش تقریبا هر کردیت کارتی بخواهید می تونید بگیرید و می تونید بیخیال کارت اولی بشید. حتی اگه کارت اولی رو بعد از یک سال ببندید، تاثیر منفیش در درازمدت اینقدر نیست که غصه بخورید.

البته Capital One با همه بدگوییهایی که کردم، مزایایی هم داره. مثلا یکی ازمعدود کارتهای عمده ای هست که foreign transaction fee نداره و من خیلی از این در سفرهای خارج از آمریکا استفاده کردم. یا خیلی وقتها balance transfer بدون fee یا گاهی وقتها بدون بهره میده.

رشته و دانشگاه
    Eng, New England

اگر این یکسال مونیتورینگ رایگان رو بگیرید دیگه حق شکایت از equifax رو ندارید.

موضوع بسیار جدی هست و اگه دقت کنید سعی کردن زیاد صداشو در نیارن. اطلاعات بیش از 140 میلیون امریکایی (تقریبا همه ی امریکایی ها که فعالیت اقتصادی دارن) سرقت شده. عده ای دارن تلاش می کنند که شکایت کنن از equifax و تخمین زده میشه تا 70 میلیارد دلار equifax باید خسارت بده. اون 3 مدیر بالا رتبه که سهامشون رو قبل از اعلام عمومی فروختن به احتمال زیاد میرن زندان.

راه حل: راه حلی وجود نداره. همه ی مشخصات شما سرقت شده و احتمالا حتی مشخصات کارت های اعتباری شما رو هم دارن هکر ها. خودتون میتونید حدس بزنید عمق فاجعه رو.

اگر اشتراک AAA دارید، میتونید مونیتورینگ رایگان بگیرید. یا از سایت های دیگه که مونیتورینگ ارایه میدن استفاده کنید. البته باید حق اشتراک ماهیانه بدید.

من به شخصه می خوام حق شکایتم حفط بشه و به یکی از گروه های شاکی بپیوندم و پولی به جیب بزنم. لول

اگر این یکسال مونیتورینگ رایگان رو بگیرید دیگه حق شکایت از equifax رو ندارید.

موضوع بسیار جدی هست و اگه دقت کنید سعی کردن زیاد صداشو در نیارن. اطلاعات بیش از 140 میلیون امریکایی (تقریبا همه ی امریکایی ها که فعالیت اقتصادی دارن) سرقت شده. عده ای دارن تلاش می کنند که شکایت کنن از equifax و تخمین زده میشه تا 70 میلیارد دلار equifax باید خسارت بده. اون 3 مدیر بالا رتبه که سهامشون رو قبل از اعلام عمومی فروختن به احتمال زیاد میرن زندان.

راه حل: راه حلی وجود نداره. همه ی مشخصات شما سرقت شده و احتمالا حتی مشخصات کارت های اعتباری شما رو هم دارن هکر ها. خودتون میتونید حدس بزنید عمق فاجعه رو.

اگر اشتراک AAA دارید، میتونید مونیتورینگ رایگان بگیرید. یا از سایت های دیگه که مونیتورینگ ارایه میدن استفاده کنید. البته باید حق اشتراک ماهیانه بدید.

من به شخصه می خوام حق شکایتم حفط بشه و به یکی از گروه های شاکی بپیوندم و پولی به جیب بزنم. لول
    تا اونجايي كه من ميدونم credit karma به شما تقريبا ريپورت همه درخواستهاي مربوط به eqiifax و همچنين trans union رو ميده. ميمونه experian كه اون رو هم ديسكاور به صورت رايگان به مشتريهاش ميده. پس ميتونيد بدون پرداخت پول كرديتتون رو monitor كنيد.

Never Give In, Never Give Up

رشته و دانشگاه
    Eng, New England

نقل قول نوشته اصلی توسط malahhoo نمایش پست ها
    تا اونجايي كه من ميدونم credit karma به شما تقريبا ريپورت همه درخواستهاي مربوط به eqiifax و همچنين trans union رو ميده. ميمونه experian كه اون رو هم ديسكاور به صورت رايگان به مشتريهاش ميده. پس ميتونيد بدون پرداخت پول كرديتتون رو monitor كنيد.
    کردیت کارما کنده. اما بد نیست.

مساله مونیتورینگ نیست. شما فرض کن مونیتور کردی و دیدی یکی 20 هزارتا وام گرفته با کردیتت. تا بری اینو از حسابت پاک کنی به خدا میرسی.

رشته و دانشگاه
    Eng, New England

یک روش که به نظرم خوبه اینه که فریز کنید کردیتتون رو. با این روش لندر ها دسترسی به ریپورتتون ندارن.

https://www.transunion.com/credit-fr...-credit-freeze

البته باید یه فی بدین به هر 3 دفتر کردیت.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)